Dodaj do ulubionych

zapisy na Walentynki

09.02.17, 12:41
Co prawda mój osobisty stosunek do Walentynek jest mniej więcej taki jak na tej kartce (kartka się wkleić nie dała)
iqkartka.pl/cards/11463.png
tzn. też obchodzę je szerokim łukiem tongue_out
ale mam talię stosowną na tą okazje i mam ochotę ja odkurzyć.
Zapraszam wszystkich chętnych na wróżbę z jednej karty talii Tarot ścieżki miłosnej.
Zapisy do zamknięcia wątku. Karty wyciągnę w miarę wolnego czasu.

--
Frien­ds are an­gels who lift us to our feet when our win­gs ha­ve troub­le re­mem­be­ring how to fly
Obserwuj wątek
      • niki.ix Re: zapisy na Walentynki 10.02.17, 22:35
        Król Monet.
        Król Monet z historii Zeusa i Danae to Zeus we własnej osobie. Zeus kocha Danae i zrobi wszystko i może zrobić wszystko, żeby ją zdobyć. Jest panem i władcą i ma środki i możliwości. Ale ... właśnie ale Zeus ma żonę Herę i nie odejdzie od niej.

Jest albo pojawi się ktoś, kto zaoferuje Ci miłość i wszystko o czym tylko zamarzysz ale niestety ten facet nie będzie wolny. Jak się z nim zwiążesz zawsze będziesz tą "3".

--
        Frien­ds are an­gels who lift us to our feet when our win­gs ha­ve troub­le re­mem­be­ring how to fly
      • niki.ix Re: zapisy na Walentynki 10.02.17, 22:51
        6 Kielichów. Z historii Tristana i Izoldy.
        Izolda jest już żoną Marka a Tristan poślubia Izoldę o białych dłoniach. Ale oboje nadal żyją przeszłością. Nie mogą o sobie zapomnieć. Tęsknią za czasami gdy ukrywali się w lesie...
        Zapomnij o przeszłości. O "starych miłościach". Żyj tu i teraz i tym co jest teraz. daj szansę "nowej miłości". Bo nawet jeśli pojawi się Ktoś z przeszłości, to na krótko. Namiesza w Twoim życiu i odejdzie.

--
      • niki.ix Re: zapisy na Walentynki 10.02.17, 23:06
        XIV Równowaga. Para Wenus i Wulkan.
        Oj kochana, małżeństwo jakieś Ci się szykuje. Co prawda z rozsądku nie z miłości. Trochę nudne ale za to trwałe.
        Ty jak mityczna Wenus będziesz "romansować" za plecami męża. On jak mityczny Wulkan będzie knuł i spiskował jak Cię przyłapać na zdradzie.
        Bądź ostrożna wink

--
        • leda-is-one Re: zapisy na Walentynki 12.02.17, 06:30
          No i tu się kochana Niki zgadza, jak nie mogę z miłości to muszę z rozsądku, bo mi tutaj kilmat dla zdrowotnosci pasuje..ale żeby go zdradzać zaraz ? co to ja się o sobie dowiaduję..
          Dziękuję piękniesmile

--
          smile

"Myślę, więc jestem"/Kartezjusz/
      • niki.ix Re: zapisy na Walentynki 10.02.17, 23:13
        U Ciebie IV Władza. Historia Ginewry i Artura.
        Zapomnij o Lancelocie czeka Cię małżeństwo z królem Arturem smile
        Jakby trzymać się legendy, to może być szef, przyjaciel albo jakiś krewny Twojego byłego faceta.

--
    • algaria Re: zapisy na Walentynki 09.02.17, 19:56
      To do mnie bardziej przemawia choć pączków nie lubię wink

http://iqkartka.pl/cards/11445.png

To i ja się zapiszę i poproszę.. niech się dzieje wola nieba smile
      --
      I oto stoję, biedny głupiec, wiedząc tyle co przedtem. - "Faust"
      • niki.ix Re: zapisy na Walentynki 11.02.17, 16:52
        Dla Ciebie Królowa Monet. Żona i siostra Zeusa - Hera z historii o Danae i Zeusie.

Choćby nie wiem jaki przystojniak Ci się trafiał nie będą Cię kusić "skoki w bok". Zajmiesz się domem i tworzeniem nastroju i harmonii ze swoim "ślubnym". Może nie zakochasz się w nim na nowo ale uznasz, że dobrze jest jak jest, i że niczego nie chcesz zmieniać.
        To też symbol płodności i rodzicielstwa. Może Ci się zamarzyć powiększenie rodziny wink

--
        • algaria Re: zapisy na Walentynki 11.02.17, 19:15
          Dziękuję bardzo - za stara jestem na dzieci, czekam by być babką wink Nie lubiłam Hery, choć to że wytrzymała z rozpustnym Zeusem zasługuje na plus w jej stronę i tylko za to. smile Jeszcze raz dziękuję.

--
          I oto stoję, biedny głupiec, wiedząc tyle co przedtem. - "Faust"
          • niki.ix Re: zapisy na Walentynki 11.02.17, 22:08
            Oj tam, stara nie stara. Jak Ci się "zachce", to nie ma uproś tongue_out
            I czy coś z tego będzie czy nie to będziesz męczyć wszystkich wokoło aż Ci przejdzie.
            Tylko nie "nękaj" dzieci że już czas na wnuki, bo się wkurzą i wyprowadzą z domu.

--
            • algaria Re: zapisy na Walentynki 13.02.17, 21:10
              O! To może zacznę nękać niech idą w świat zanim mnie wykończą wink

--
              Darem, który odróżnia wróżkę od "wruszki", jest umiejętność wyciągania właściwych kart, na konkretne zdarzenie - moje i niczyje więcej tongue_out
      • niki.ix Re: zapisy na Walentynki 11.02.17, 16:59
        XIII Przemiana. Historia Persefony i Plutona.

Coś musi umrzeć żeby zrobić miejsce dla nowego. Nawet jeśli to będzie trudne i będzie bolało, to jest to konieczne.
        Musisz zakończyć jakiś związek emocjonalny. Z facetem albo z rodzicami. Mit o Persefonie wskazywałby na rodziców, rodzinę a konkretnie na matkę. Znajdź jakiś kompromis wtedy będziesz szczęśliwa.

--
      • niki.ix Re: zapisy na Walentynki 11.02.17, 17:10
        2 Buław z historii Brunhildy i Zygfryda. To moment kiedy Brunhilda i Zygfryd spotykają się po raz pierwszy.
        Pokonując smoka i przekraczając kręgi ognia Zygfryd budzi Brunhildę pocałunkiem.

Spotkasz kogoś, kto obudzi Ciebie. Wzbudzi w Tobie pasję i namiętność. Poznasz siłę miłości wink

--
        • caro-caro Re: zapisy na Walentynki 12.02.17, 10:55
          big_grin
          Piękna wróżba. Czasem warto poczekać hihi na mężnego rycerza. Dam się pocałować i zobaczymy co z tego wyjdzie. Zygfrydzie Zygfrydzie... gdzie jesteś?
          Z wrażenia zapomniałabym Ci podziękować. Dziękuję bardzo Niki
      • niki.ix Re: zapisy na Walentynki 11.02.17, 17:17
        Królowa Mieczy. Wenus z historii o Erosie i Psyche.
        Wenus miała wielu wielbicieli ale tylko Adonisowi udało się złamać jej serce.
        Teraz Ty możesz spotkać swojego "Adonisa". I chociaż będzie trudno, zachowaj rozsądek. Nie strać dla niego głowy.

--
      • niki.ix Re: zapisy na Walentynki 11.02.17, 19:19
        Dziwna karta mi wyszła. Nie wiem czemu ale ta historia jakoś mi do Ciebie nie pasuje wink
        Ale może ... Kto wie.
        IX Kontemplacja. Historia Abelarda i Heloizy.

Jakaś miłość zakazana i nieszczęśliwa. Romans (może z młodszym facetem) który skończy się tak szybko jak się zaczął.
        Może mu się uda i go nie wykastrują jak Abelarda tongue_out ale na więcej nie masz co liczyć. Co najwyżej maile i sms - y będziecie do siebie wysyłać przez lata.

--
        • inguszetia_2006 Re: zapisy na Walentynki 11.02.17, 21:10
          Witam
          Dzięki. Miłość zakazana i nieszczęśliwa powiadasz... Hm......... Brad Pitt?big_grin Żadnych sms-ów pisać nie zamierzam, zwłaszcza miłosnych, no chyba że do męża i tylko takie - kup ziemniaki!;-P He he ... się zrobiłam "romantyczna". Taki los, jak Księżyc nie dokucza.
          Pzdr.
          Ing
          • niki.ix Re: zapisy na Walentynki 11.02.17, 21:54
            Od razu czułam, że to karta nie dla Ciebie ale sama "wylazła" z talii tongue_out

--
            • inguszetia_2006 Re: zapisy na Walentynki 11.02.17, 22:46
              Witam
              Nie, nie, nie. Karta dla mnie, jak najbardziej, tylko nie na teraz. Teraz myślę mało romantycznie, bo Księżyc mnie nie dusi. Ale spokojnie jak na wojnie... przyjdzie Księżyc, pozamiata, to i romansów się zachce i wycia do gwiazdwink Nie mówię - nie. Odmiana od trzeźwego myślenia też się przyda. Biorę tego Abelarda na przyszłość. Zgłupieć miło jestwink
              Pzdr.
              Ing
      • niki.ix Re: zapisy na Walentynki 11.02.17, 22:02
        XXI Zwycięstwo. Historia Ariadny i Dionizosa.
        Ariadna pomogła Tezeuszowi zabić Minotaura myślała, że będą razem już na zawsze. Ale Tezeusz porzucił Ariadnę. Kiedy Ariadna straciła nadzieję na miłość spotkała Dionizosa, który zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia.

Cóż, wygląda na to, że będziesz musiała poczekać ale spotkasz swojego Dionizosa wtedy gdy już stracisz nadzieję i zupełnie się tego nie będziesz spodziewać.

--
    • niki.ix Re: dla tych co nie znają talii ... 10.02.17, 22:21
      krótka "instrukcja".
      Lover's Path Tarot opowiada historie miłosne znanych par słynnych kochanków. Duże arkana przedstawiają pary kochanków. Małe arkana to losy 4 słynnych par.
      Żeby nie powtarzać we wróżbach:
      Buławy - miłość Brunhildy i Zygfryda (z mitologii germańskiej), której w AW patronuje karta Moc (namiętność, energia, pokonywanie słabości)
      Kielichy - miłość Tristana i Izoldy (namiętność, pasja, smutek, bezsilność, tęsknota za wieczną miłością), której w AW patronuje karta VII Pragnienie
      Miecze - to historia Erosa i Psyche (cierpliwość, pokonanie strachu i zwątpienia), której w AW patronuje karta XIX Przebudzenie
      Monety - to historia Zeus i Danae (cierpliwość i wiara w miłość, rodzina i dzieci) której w AW patronuje karta X Fortuna

--
      • niki.ix Re: zapisy na Walentynki 12.02.17, 18:47
        10 mieczy z historii Erosa i Psyche.
        Namówiona przez siostry Psyche zapala w nocy lampkę oliwną i pochyla się nad Erosem, żeby ujrzeć jego twarz. Ujrzawszy Erosa Psyche przelękła się i upuściła lampkę. Gorąca oliwa poparzyła Erosa, który zbudził się i uciekł ...

Wróci do Ciebie ktoś kogo kiedyś zraniłaś, ktoś, kto poczuł się zraniony albo ktoś kto zranił Ciebie.
        Spróbujecie zbudować związek od nowa bogatsi o wcześniejsze doświadczenia.
        Mit o Erosie i Psyche ma szczęśliwe zakończenie wink

--
        • relaksa Re: zapisy na Walentynki 12.02.17, 20:33
          Ostatnie zdanie mnie (po)cieszylo smile

Przede wszystkim: bardzo dziękuję za piękną wróżbę! smile Nie powiem, że 10 mieczy jest moją ulubioną kartą, ale nauczyłam się pokory przy jej odczycie, bo już doceniam to, że m.in. przecina obciążenia karmiczne, a Happy End, to jest to, co nam wielu w życiu potrzebne...

Piękna talia i jaka motywacja do lektury.....dziękuję! smile
          • niki.ix Re: zapisy na Walentynki 12.02.17, 22:43
            m.in. przecina obciążenia karmiczne - to też.
            Masz rację, ta karta uczy pokory ale i może przede wszystkim nabytej przez doświadczenie mądrości.
            W miłości ta karta pokazuje, że trzeba dostrzec to co jest istotne i co ma prawdziwą wartość. I trzeba też słuchać drugiej osoby, nie skupiać się tylko na sobie i na swoich pragnieniach.
            Gdyby Psyche nie zapaliła lampki, nic by się nie stało. Nie zraniłaby Erosa i on by nie uciekł.
            Najważniejsze. Wyciągnąć wnioski z przeszłości i nie popełnić tych samych błędów wink

--
            • relaksa Re: zapisy na Walentynki 12.02.17, 23:56
              No tak, ale może nie stała by sie nieśmiertalna, Psyche i ich Milość, gdyby nie ten błąd, a i Eros (za mlodu Amorek?) nie musiał się już jednak ukrywać, co pewno też było pewno stresujące i wciąż obawiać swojej matki, czyli niby balaganu narobila.....ale w sumie ich oboje "uwolniła" i tu powoli ogarniam moim małym rozumkiem, co autor talii miał na myśli łącząc to z kartą 10 mieczy.....czasem takie 10 mieczy dopiero powoduje, ze doceniamy, jestesmy gdzieś tam twardsi, ale w pozytywnym sensie....JAK NIE ZABIJE NAS TA 10 MIECZY, TO NAS WZMOCNI....smile to czasem dół niby głęboki, a pozwala/daje jednak szansę wzlecieć Duszy (Psyche?). Znowu się rozgadałam.....przepraszam z dołu, z dołu wpisu wink
      • niki.ix Re: zapisy na Walentynki 12.02.17, 19:18
        8 kielichów. To fragment gdy raniony zatrutą strzałą Tristan bliski śmierci posyła po Izoldę a zdradzona i oszukana żona okłamuje go, że statek ma czarny żagiel. Tristan umiera.

Ktoś zazdrosny próbuje Ci zaszkodzić i rozłączyć Cię z osobą którą kochasz. Może trzeba porozmawiać, coś wyjaśnić ...
        Zrób to osobiście, zanim będzie za późno. Nie ufaj nikomu. W miłości nawet najlepsza przyjaciółka może okazać się Twoim największym wrogiem.

ps. trzy razy ciągnęłam Ci kartę. Chciałam bardziej "Walentynkową". Ale wychodziła 8 kielichów. Może karty chciały coś Ci przekazać. Być może nie chodzi o miłość a o kasę, pracę, przyjaźń. Odrzuć emocje. Kieruj się rozsądkiem bo możesz stracić coś czego już nie odzyskasz.

--
        • joanna9969 Re: zapisy na Walentynki 12.02.17, 19:53
          Hmmm nie ma teraz nikogo a z bylym rozstalam sie jakis czas temu i to raczej bez udzialu osob trzecich , nic takiego nie widze w otoczeniun, ale dziekuje i bede uwazac

--
          Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne.
      • niki.ix Re: zapisy na Walentynki 12.02.17, 19:29
        Książe Mieczy. Amorek z historii o Erosie i Psyche.
        smile
        Czy to nie jest tak, że jesteś dobrą swatką? Niczym mityczny Amorek kierujesz celnie strzały w serca innych kojarząc szczęśliwe pary. Sama o sobie zapominasz. Bo jak tu z łuku trafić we własne serce. Niewykonalne.
        Tym razem odpocznij. Pozwól, żeby inni "zadziałali " za Ciebie a właściwa strzała trafi i do Twojego serca.

--
      • niki.ix Re: zapisy na Walentynki 12.02.17, 21:42
        Nie chcesz karty w moim ?
        Bez Twojej zgody Ci nie wyciągnę. Nie z tej talii.

--
          • niki.ix Re: zapisy na Walentynki 14.02.17, 17:12
            To nie wiesz, że na dobre rzeczy długo się czeka tongue_out
            Zazwyczaj to przychodzą wtedy, jak już przestajemy czekać i myślimy o czymś innym.

Moja żądanica kiedyś mi taki numer wycięła. Zrobiłam ją na konkretne życzenie ale "nie zadziałała". To mi przeszło i już mi się odechciało chcieć tego co chciałam i ją utopiłam. A ta małpa wtedy zadziałała. Tylko, co z tego, jak już było za późno.
            Z kartami jest tak samo tongue_out

--
            • rozmaryn_1 Re: zapisy na Walentynki 14.02.17, 17:21
              Niki, zmieniłam zdanie i na samym dole jest moja prośba, tylko nie wiem, czy się zgodzisz... smile

--
              "Nie bój się, że twoje życie się skończy- bój się, że nigdy się nie zacznie." Grace Hansen
      • niki.ix Re: zapisy na Walentynki 12.02.17, 21:56
        2 kielichów z historii Tristana i Izoldy. Moment, kiedy Tristan i Izolda wypijają na statku wino z eliksirem miłości.
        Zakochują się w sobie. To szaleństwo, namiętność, zauroczenie ale ... czy to już miłość. Na pewno początek czegoś pięknego.
        Teraz Ciebie spotka takie uczucie. Miłość od pierwszego wejrzenia. Pytanie co z tym zrobisz, czy pozwolisz tej miłości rozkwitnąć smile

--
    • q18 Re: zapisy na Walentynki 12.02.17, 20:27
      jak nie za późno to poprosze , moge się kiperami odwdzięczyć bo jakos coraz lepiej do mnie mówia , jestem już taka zmęczona tymi swoimi miłosnymi meandrami że szok ..... z góry dziękuje i pozdrawiam
      • niki.ix Re: zapisy na Walentynki 12.02.17, 22:29
        XX Sąd. Historia Tannhausera i Elisabeth. Tannhauser opuścił Elisabeth by wędrować po świecie w poszukiwaniu przygód.
        Najpierw dostał się do góry Wenus, gdzie spędzał czas na miłosnych uciechach, potem opuścił boginię i powrócił do ludzi.
        Szukał rozgrzeszenia i wybaczenia.

Być może powróci do Ciebie ktoś, kto Cię kiedyś zostawił, porzucił ale nadal coś do Ciebie czuje. Poprosi o wybaczenie i o drugą szansę. A może to Ty kogoś poprosisz o szanse i wybaczenie. Czy możecie sobie na nowo zaufać ?

--
      • niki.ix Re: zapisy na Walentynki 12.02.17, 22:17
        8 buław z historii Zygfryda i Brunhildy. Zygfryd w magicznym hełmie w którym wygląda jak Gunther mówi Brunhildzie, że ma zostać jego żoną. Brunhilda stawia opór. Zygfryd zabiera jej pierścień i wkłada na własny palec.
        Wszystko dzieje się szybko, za szybko. Nie ma czasu na przemyślenie, na zastanowienie ...

Tak też może być u Ciebie. Zanim zdążysz poznać tą drugą osobę możesz obudzić się z obrączka na palcu. Tylko czy na pewno to ta właściwa osoba ? Jeśli masz pewność - działaj. Jeśli nie - daj sobie czas.

--
      • niki.ix Re: zapisy na Walentynki 12.02.17, 22:02
        Królowa Mieczy. Wenus z historii o Erosie i Psyche.
        Wenus miała wielu wielbicieli ale tylko Adonisowi udało się złamać jej serce.
        Teraz Ty możesz spotkać kogoś kto złamie Twoje serce. I chociaż będzie trudno, zachowaj rozsądek. Nie strać głowy.

--
    • relaksa Re: zapisy na Walentynki 13.02.17, 15:39
      Trudno się szuka podziękowania dla tych, którzy nie przepadają za tym świętem, bo można trafić jak kulą w płot całkiem niechcący, ale mnie się w kontekście Twojego bardzo dla mnie pouczającego opisu karty dla mnie, przypomniał spontanicznie ten oto wiersz, pewno znasz, ale :

"Precz z moich oczu!... posłucham od razu,
      Precz z mego serca!... i serce posłucha,
      Precz z mej pamięci!... nie tego rozkazu
      Moja i twoja pamięć nie posłucha.

Jak cień tym dłuższy, gdy padnie z daleka,
      Tym szerzej koło żałobne roztoczy, -
      Tak moja postać, im dalej ucieka,
      Tym grubszym kirem twą pamięć pomroczy.

Na każdym miejscu i o każdej dobie,
      Gdziem z tobą płakał, gdziem się z tobą bawił,
      Wszędzie i zawsze będę ja przy tobie,
      Bom wszędzie cząstkę mej duszy zostawił.

Czy zadumana w samotnej komorze
      Do arfy zbliżysz nieumyślną rękę,
      Przypomnisz sobie: właśnie o tej porze
      Śpiewałam jemu tę samę piosenkę.

Czy grają w szachy, gdy pierwszymi ściegi
      Śmiertelna złowi króla twego matnia,
      Pomyślisz sobie: tak stały szeregi,
      Gdy się skończyła nasza gra ostatnia

Czy to na balu w chwilach odpoczynku
      Siędziesz, nim muzyk tańce zapowiedział,
      Obaczysz próżne miejsce przy kominku,
      Pomyślisz sobie: on tam ze mną siedział.

Czy książkę weźmiesz, gdzie smutnym wyrokiem
      Stargane ujrzysz kochanków nadzieje,
      Złożywszy książkę z westchnieniem głębokiem,
      Pomyślisz sobie: ach! to nasze dzieje...

A jeśli autor po zawiłej probie
      Parę miłośną na ostatek złączył,
      Zagasisz świecę i pomyślisz sobie:
      Czemu nasz romans tak się nie zakończył?...

Wtem błyskawica nocna zamigoce:
      Sucha w ogrodzie zaszeleszczy grusza
      I puszczyk z jękiem w okno zalopoce...
      Pomyślisz sobie, że to moja dusza.

Tak w każdym miejscu i o każdej dobie,
      Gdziem z tobą płakał, gdziem się z tobą bawił,
      Wszędzie i zawsze będę ja przy tobie,
      Bom wszędzie cząstkę mej duszy zostawił." smile

Autor: Adam Mickiewicz
      • niki.ix Re: zapisy na Walentynki 14.02.17, 16:59
        Smutne i niestety prawdziwe. Bo czasami lepiej jest zresetować i rozum i serce i dusze, żeby można zacząć od nowa.
        A jak coś trzyma i nie chce puścić to jest bardzo trudno wink Coś o tym wiem.

--
          • niki.ix Re: zapisy na Walentynki 17.02.17, 23:31
            Schowałam tą talię ale zmusiłaś mnie do jej wyciągnięcia tongue_out
            Dobre pytanie. Nie wiem, czy to odpowiednie karty ale spróbujmy.
            5 monet. To moment kiedy Danae z Perseuszem została zamknięta w skrzyni i wrzucona do morza.
            Dzięki pomocy Zeusa matka i dziecko przeżyli. Potem Danae poślubia Polidektesa.

Nie ma wyjścia, żeby się z tego wyplątać trzeba pomocy tej 2 osoby. Inaczej nic z tego.

--
            • relaksa Re: zapisy na Walentynki 18.02.17, 10:52
              Odrazu zmusiłam.....przypomniałam Ci o Tobie wink Pomaganie innym jest najskuteczniejsze chyba dopiero wtedy, gdy umiemy najpierw pomóc samemu sobie, tak przypuszczam... Twoja karta chyba bardzo trafna, nie prawdaż? Nie sądzę, że jak człowiek jest zamknięty w skrzyni, to mu z tym dobrze i że w takich okolicznościach randka z kimkolwiek jest możliwa, a co dopiero zaślubiny, więc albo skrzynia, albo z niej uwolnienie... Po karcie wnoszę, że sytuacja Twoja trwa już dość długo i pewno jakoś nauczyłaś się z nią egzystować, ale życie to to nie jest, bo jak tu zaczerpnąć świeżego powietrza... Z drugiej strony nie jest to już nie do przerobienia w tej karcie. Jej przekaz moim zdaniem, to:
              uwolnienie jest blisko! smile Wszystkiego dobrego!
              • relaksa Re: zapisy na Walentynki 18.02.17, 11:02
                Dopiero doczytałam Twoja interpretację. Jest w duchu 5 monet i jest moim zdaniem błędna. Jak ta druga osoba ma Ci pomóc....jak ma Ci pomóc ktoś, kto sam też jest przecież uwiązany siłą rzeczy?
                Ta pomoc, to będzie osoba postronna, choć Ty się oglądasz na swego "współwięźnia".... Nie musisz się zgadzać z moją interpretacją, ale tak uważam.
                • niki.ix Re: zapisy na Walentynki 18.02.17, 12:21
                  Nie o to chodzi. Musisz się uwolnić od tej drugiej osoby "mentalnie" i pozwolić jej odejść. Żeby to zrobić potrzebny jest kontakt. Czasem wystarczy zwykła rozmowa telefoniczna, czasem spotkanie . Jak człowiek się przekona na własne oczy, że to tylko wspomnienia i wyobraźnia, i że nic już więcej nie ma, bo właściwie, to wtedy było i dlaczego ? A prościej, to co ja w nim widziałam, to jest szansa. Gorzej, jak to nie zadziała wink

--
                  • relaksa Re: zapisy na Walentynki 18.02.17, 15:08
                    Przecież Ty wiesz, że to "tylko wspomnienia i wyobraźnia", choć można to nazwać bardziej ezoterycznie i też nie skłamać wink Czasem nic tak nam dobrze nie wychodzi, jak oszukiwanie samego siebie.... Tak można nawet do końca życia, albo i dłużej, ale to było by szkoda... Do uwolnienia się mentalnego, jak sama nazwa wskazuje, nie potrzebujesz spotkania fizycznego, bo to już macie za sobą, a jak trudno Ci żyć w obecnej rzeczywistości, to zawsze "można" uczepić się kogoś, bo to (pozornie) łatwiejsze, niż rozwiązywanie problemów z osobami z tu i teraz (!). Jak nie ten, to by był inny nieszczęśnik w tej "skrzyni na dnie morza", a to sytuacja nie do pozazdroszczenia, dla obojga... Jak realnie nie chcesz się uwolnić, to i pomocnych rąk możesz nie chcieć zauważać, jak to choćby w klasycznej 5 monet bywa. Nie ma Twojej woli wyjścia z tego, bo weszłaś w smutny schemat, więc i uwolnienie przesuwa się w czasie. Nie zrzucaj na niego odpowiedzialności, że warunkiem jest jego działanie takie, czy inne...Twoja wola ma być WOLNA, powodzenia.
    • rozmaryn_1 Re: zapisy na Walentynki 14.02.17, 13:03
      Niki! Zmieniłam zdanie. Jeśli nie robi Ci to różnicy, to bardzo proszę Cię o kartę, ale na konkretnego faceta. Wkurzył się dziś na mnie i jestem ogromnie ciekawa, co pokaże Twoja karta. Na luzie wink Nie podchodź do tego mega poważnie smile

--
      "Nie bój się, że twoje życie się skończy- bój się, że nigdy się nie zacznie." Grace Hansen
      • niki.ix Re: zapisy na Walentynki 14.02.17, 17:22
        3 monet mi wyszła. Zeus i Danae. Klasyczny trójkącik Zeus, Danae i Hera, która nad wszystkim czuwa, wszystko wie i wszystko widzi. A dlaczego się Pan na Ciebie wkurzył uncertain Komuś coś doniosłaś ? Albo powiedziałaś za dużo ?

--
        • rozmaryn_1 Re: zapisy na Walentynki 14.02.17, 17:46
          Dzięki Niki smile Cieszę się, że to wyjaśniłaś. Miłości nie ma, tylko zazdrosna żona big_grin
          Wiesz, Zeus lubi się zabawiać, ten znajomy też, tylko że trójkąta nie ma, chyba że w wyobraźni czyjejś wink Ale czyjeś oczy wiedzą i widzą więcej big_grin Z zadrośnicami już tak jest. A niewinny obrywa. Zresztą, co ja mogę poradzić, że czyjś mąż lubi zabawę. Jeszcze raz dziękuję smile

--
          • niki.ix Re: zapisy na Walentynki 14.02.17, 19:25
            Wiesz, może się zakochał ale z żoną wiąże go kasa. Kredyt np. spłacają oboje.
            To podobno silniej wiąże niż wszystko inne tongue_out
            Ale, jakbyś chciała wiedzieć która z historii jest Ci przeznaczona, to mogę Ci wyciągnąć coś tylko z AW.

--
            • rozmaryn_1 Re: zapisy na Walentynki 14.02.17, 20:24
              Niki, on się bawi. Poza tym przepraszam Cię, że napisałam, że się wkurzył, tak naprawdę to nie wiem, co w tej głowie siedzi (chyba hulaka wesoły). Bałam się, że będziesz 3 razy losować karty, żeby mi nie sprawić przykrości i przez to wyjdzie zakłamana wróżba. Nie chce jego zakochania. Wyszła Ci prawda. Facet, który fajnie się bawi.

--
              • niki.ix Re: zapisy na Walentynki 15.02.17, 18:43
                Jest odpowiednie określenie na "takie typy" ale na forum się nie nadaje tongue_out

Czekaj, wiosna się zbliża, ten właściwy się pojawi smile

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka