Dodaj do ulubionych

Z okazji wiosny

16.03.17, 22:42
nadchodzącej wyjmę kartę każdemu, kto ma ochotę smile
Do wyboru:
1. Karta Mądrość Ukrytych Królestw
2. Anielska- wsparcie w miłości (ten temat ciągle jest na topie wink), podpowiedź z jednej karty
Pozdrawiamsmile
Edytor zaawansowany
  • 17.03.17, 06:11
    Chciałabym trochę zmądrzeć wink Gdybyś mogła wyciągnąć dla mnie fajną kartę właśnie z królestw
    kiss
  • 17.03.17, 17:14
    Pan Słowa. Jego mądrość polega na tym, że wyraża się za pomocą pozytywnych słów i wychwala w swoim życiu to, co widzi. A widzi szklankę w połowie pełną. Błogosławi świat i sam jest przez to błogosławiony. To również praktyka afirmacji i karta porozumienia słownego.
    Jako wyzwanie ostrzega przed kłamstwami i negatywnym myśleniem. Trzeba być uczciwym wobec siebie i nie brać opinii innych do siebie, bo mogą przenosić na Ciebie swoje obawy lub zło. Mów i myśl o sobie dobrze i bądź optymistką, a Pan Słowa pomoże Ci zwyciężyć w grze życia.
  • 17.03.17, 19:17
    I oto właśnie chodziło smile
    Optymizm, pozytywne spojrzenie na świat będzie mi teraz bardzo pomocne. Przecież będzie lepiej
    Dziękuję Ci Rozmarynko
  • 17.03.17, 19:38
    Caro, Ty zawsze robisz wrażenie optymistki, to ta rada Ci właściwie niepotrzebna, jest odzwierciedleniem tego, jak patrzysz na świat smile Bardziej bym zwróciła uwagę na wyzwania, które niesie ta karta.
  • 17.03.17, 20:13
    Myślisz, że powinnam uważać na cudze kłamstwa, negatywną energię i złe wpływy? Tak to zrozumiałam. Faktycznie bardzo źle znoszę ostrą krytykę, biorę mocno do siebie opinie i uwagi. Moja samoocena wtedy pikuje w dół. Działa na mnie tylko marchewka.
  • 17.03.17, 20:17
    To jedz więcej marchewki wink Nie tylko na cudze kłamstwa masz uważać. Ta karta mówi też o szczerości wobec samego siebie. A pomiędzy krytyką a krytyką jest czasem duża zapaść i nie wszystko powinno być nazywane jednym i tym samym słowem.
  • 17.03.17, 20:47
    Ja??? Ja kłamię? No wiesz tongue_out
    A marcheweczkę to niech sobie króliki skubią
    kiss
  • 17.03.17, 20:55
    Zacałujesz mnie dziś Carosmile Nie napisałam, że kłamiesz, tylko że Pan Słowa nakłania do tego, by być sobie wiernym. I że ludzie wrzucają wszystko do jednego kubła i złośliwości nazywają krytyką na przykład, a złośliwość jest przecież dowodem zjadliwości charakteru, a nie konstruktywną krytyką. Niektórzy nawet poniżają kogoś i też nazywają to ciągle krytyką wink
  • 17.03.17, 06:48
    Bardzo proszę Mądrość Ukrytych Królestw
  • 17.03.17, 17:17
    Kosmos. Ta karta pojawia się zawsze w roli Sprzymierzeńca, nigdy Wyzwania. To karta kreatywności we wszelkiej postaci. Skup się na twórczych projektach, a okażą się sukcesem. Użyj wyobraźni. Każdy zamiar, z którym się nosisz, ma wpływ na innych. Bądź świadoma swych myśli i działań i nie ustawaj w dążeniu do swoich celów. Spłynie na Ciebie natchnienie.
  • 18.03.17, 07:05
    Super
    Pozdrawiam wiosennie z kwiatami
  • 17.03.17, 08:10
    Bardzo proszę pierwszy wariant Karta Mądrość Ukrytych Królestw 💐
  • 17.03.17, 17:20
    Opiekunka Marzeń. Karta ta mówi o tym, że marzenia się spełniają. Jedne pochodzą od Ciebie, a inne od Boga. Duch ma dla Ciebie marzenie, które będzie tylko Twoje, będzie związane z Boskim Planem, w którym masz swoje miejsce. Da Ci to większe spełnienie, niż marzenia, które sama wyznaczasz.
    Jak Wyzwanie przypomina o tym, że zarzuciłaś marzenia, zrezygnowałaś z nich i czas by do nich powrócić. Jeśli masz uczucie, że jesteś w środku koszmaru, nie walcz, tylko zdaj się na Boga, który wyciągnie Cię ze złego snu i sprowadzi lepszy. To co złe przeminie.
  • 17.03.17, 21:48
    Piękna karta, pozdrawiam serdecznie.
  • 17.03.17, 09:24
    I ponownie bardzo miła niespodzianka smile Poproszę kartę Mądrości. Wszystkiego wesołego na NADCHODZĄCA WIOSNĘ smile
  • 17.03.17, 17:26
    Dzięki Meda.
    Ogród Gai. Masz wszystko, czego Ci potrzeba. Niczego nie brakuje. Jako Sprzymierzeniec zaprasza Cię do skorzystania ze wszystkich błogosławieństw, jakie oferuje życie. Okaż wdzięczność i podziel się darami Gai, bo są słodsze, gdy się nimi dzielisz.
    Jako Wyzwanie przypomina o konieczności pielęgnowania swojego ogrodu. Ogród symbolizuje dostatek i wszystko to, co masz w życiu. Mówi też o uchylonych drzwiach dla nowej szansy, która może się pojawić. Nie przegap jej, choć po niej pojawi się następna.
  • 17.03.17, 20:22
    Bardzo Ci dziekuję
    Jedynie trochę miłosnych motyli przydałoby sie❤️🌺🌸🥀
  • 17.03.17, 13:34
    Poproszę o "mądrość" smile

--
    Frien­ds are an­gels who lift us to our feet when our win­gs ha­ve troub­le re­mem­be­ring how to fly
  • 17.03.17, 17:33
    Pani Pioruna. Moc potężnych zmian. Zmiana w położeniu lub w myśleniu. Sytuacja, której nie przewidziałaś, może seria momentów olśnienia. Może to być osoba, która zmieni Twoje życie lub pomysł nagły. Nie walcz z piorunem, poczekaj, aż zaświeci słońce.
    Jako Wyzwanie mogą być złe wieści, niemiłe zaskoczenie lub poczucie bezsilności. Sytuacja może się rozwinąć w sposób, którego nie oczekiwałaś. Trudności, niechciane niespodzianki. Zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu i przeczekaj czas burzy. Po burzy pojawi się szansa na nowe życie.
  • 17.03.17, 18:11
    Bardzo Ci dziękuje smile
    Oby się coś zaczęło dziać bo już mi się okropnie nudzi.
    Algaria mi wyciągnęła 4 mieczy na energię roku i jak na razie ta 4 się sprawdza. Może nie w sposób "tradycyjny" ale się sprawdza. Wszystkie sprawy mi jakoś zwolniły czy gdzieś utknęły i nic się nie dzieje. Taki stan zawieszenia. Ale nie jak w Wisielcu ale właśnie jak w 4 mieczy. Najpierw się cieszyłam, że sobie odpocznę ale już się nie cieszę. Ta przymusowa rehabilitacja pożera mi całą energię.
    Tak, że Twoja Pani Pioruna cokolwiek nie przyniesie jest u mnie mile widziana smile

--
    Frien­ds are an­gels who lift us to our feet when our win­gs ha­ve troub­le re­mem­be­ring how to fly
  • 17.03.17, 19:40
    Ta Pani Piorun to mi zawsze pokazywała do tej pory niespodzianki intelektualne (zmiana spojrzenia na sytuację) albo emocjonalne, ale konkretnych wydarzeń mi nie przyniosła, albo już zapomniałam, co też jest możliwe, bo tych kart nie używam codziennie.
  • 17.03.17, 20:19
    Ty mnie nie strasz, bo za chwilę z nudy sama będę musiała rzucać piorunami tongue_out

--
  • 17.03.17, 20:35
    Zmiana w sposobie myślenia może być początkiem zmian na dużą skalę, od czegoś trzeba przecież zacząć, a wszystko ma swój początek w umyśle smile
  • 17.03.17, 20:43
    Tak wiem ale to trochę trwa a mnie się nudzi tu i teraz tongue_out

--
  • 17.03.17, 13:50
    Bardzo prosiłabym o kartę z królestw smile
  • 17.03.17, 17:37
    Kartograf Przeznaczenia. Otrzymasz szansę przekształcenia Losu w Przeznaczenie. Twoja Mapa Przeznaczenia pokazuje miejsca, do których dane jest Ci się udać. Los to wydarzenia, których nie możesz zmienić, bo miały się wydarzyć. W zależności od Twojej reakcji na okoliczności, Los przekształcasz w Przeznaczenie. Teraz Los Ci coś przyniesie (osobę lub jakąś zmianę) i od Ciebie zależy, czy to przyjmiesz do swego życia.
    Jako Wyzwanie może to być jakaś nieudana sprawa, sytuacja, odtrącenie przyjaźni itp.
  • 18.03.17, 22:10
    bardzo dziekuję i samych dobrych wyborów sobie życzęwink
  • 17.03.17, 14:33
    A ja z racji tego, że poszukuje miłości to poproszę Anielskąsmile
  • 17.03.17, 17:42
    Najpierw wyjęłam Ci kartę "uwolnij siebie", więc dociągnęłam i wyszło "daj swojemu związkowi szansę". Jakaś szarpanina Cię czeka tej wiosny. Dylemat czy odejść czy dać komuś szansę. Może to Twój były się pojawi, a może nowa znajomość, która jednak będzie pełna sprzeczności. Z pewnością nie będzie to relacja bez komplikacji. Pierwsza karta mówi o chęci przejęcia kontroli nad sytuacją i porzucenia kogoś, druga to jednak praca nad tą relacją, dawanie ostatniej szansy, żeby sobie potem nie wyrzucać, że się nawet nie spróbowało. Powodzenia.
  • 19.03.17, 11:49
    Dziękuję Rozmarynku.. Były to chyba już się nie pojawi, bo jak zniknął 2 miesiące temu tak się nie widzieliśmy, on żyje swoim życiem, a ja no cóż też próbuje, ale coś mi nowe znajomości nie wychodzą..bo coś zaczyna się fajną rozmową, a potem nie wiem czy ja coś źle mówię czy po prostu trafiam na samych podrywaczy <tzn 2 takich było>.. teraz też pojawił się Pan, który wizualnie mi się spodobał, ale coś nie poszło... a szkoda.. no zobaczymy,bo w sumie do wiosny jeszcze 2 dni a potem będzie trwała jeszcze 3 miesiące smile
    Pozdrawiam serdecznie smile
  • 19.03.17, 11:52
    Bajerował.. a potem nagle kontakt zawiesił w sumie bez przyczyny, więc ja też przestałam się oddzywać.. nie lubię takich sytuacji znikania, bez wyjaśnień..
    Ale jak mówią miłość mnie może sama znajdzie, oby big_grin
  • 17.03.17, 15:11
    Widzę, że większość dziewczyn wybrała Królestwa, to ja byś się zbytnio nie nudziła w kółko tym samym wink grzecznie proszę o Anioła na miłość smile

--
    I oto stoję, biedny głupiec, wiedząc tyle co przedtem. - "Faust"
  • 17.03.17, 17:46
    Jakiś Pan się pojawi, ale brak zaufania niestety. Albo z Twojej strony, albo z jego, albo obustronnie. Ktoś może się obawiać, że druga strona ma albo złe intencje, albo że chodzi jej nie wiadomo o co... Czeka Was dystans i obserwowanie się z daleka, chyba że przełamiecie barierę nieufności. Zwykle karta ta wskazuje, że są uzasadnione wątpliwości, choć nie jest jakimś skrajnym ostrzeżeniem w tej talii. Takie trochę pół na pół, zależy jak podejdziecie do tematu. Dobra, dopytam o radę, czy mu zaufać... "daj swojemu związkowi szansę", więc może daj się namówić wink
  • 18.03.17, 20:00
    Dziękuję,. Najpierw się niech "owy" Pan pojawi, a dalej to będę pytać i się zastanawiać czy to warto czy nie warto wink
    Żadnego pana jak na razie na horyzoncie nie widać. Poczekamy - zobaczymy.

--
    "Ja nadal jestem wiotka, tylko już taka bardziej konkretna" - jak to kobieca figura się z czasem zmienia - nie moje
  • 17.03.17, 20:58
    Wita,
    Aaaa daj. Poproszę o królestwo. Idę do sądu w kwietniu, w marcu mam prokuraturę na łbie, to może warto złapać newsa ze świata drugiego wymiaru?
    Pzdr.
    Ing
  • 17.03.17, 21:10
    Siostry Pór Roku. Wszystko ma swój naturalny rytm zgodny z wyższym prawem. Nie zbaczaj z drogi, krocz zdecydowanie i pozwól, aby wydarzenia następowały w sposób naturalny po sobie,a osiągniesz sukces. Bądź cierpliwa, Twoje szanse podlegają rytmowi. Przyjdzie czas, kiedy wszystko zwolni, a potem zacznie się od nowa.
    Jako Wyzwanie ostrzega przed niecierpliwością, nie próbuj przejść od zimy do lata. Zbytni pośpiech Ci nie posłuży, ani droga na skróty, bo wtedy próbujesz sztucznie uzyskać rezultat. Pozwól Naturze iść swoim torem.
  • 17.03.17, 21:15
    Witam
    Dzięki. Cmok cmokwink Pasuje mi. Kroczę zdecydowanie. Krzepiące.
    Ukłony.
    Ing
  • 18.03.17, 00:54
    Dzien dobry

Ja poprosze Anielska
    Dziekuje

--
    Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne.
  • 18.03.17, 06:49
    Poprosze I ja o Anioła..
    Miłosci nigdy za duźo..
  • 18.03.17, 06:49
    Dziekuje I prosze.
  • 18.03.17, 08:42
    Kasha, dla Ciebie karta FRYWOLNOŚĆ i powtórzę Ci zdanie przewodnie tej karty: "Odtworzenie romantyzmu w związku wymaga od Ciebie pozwolenia na ponowne rozbłyśnięcie Twojej młodzieńczej skłonności do zabaw". Karta ta przyniesie Ci jakąś sytuację damsko-męską, która wniesie trochę zabawy i beztroski. Nie chodzi dosłownie o flirt (na to jest osobna karta), tylko bardziej o zabawne sytuacje, które zdarzają się, jak człowiek ma naście lat... Jak pozwolisz sobie nie traktować wszystkiego bardzo serio, to możesz się fajnie bawić, a to stworzy podstawy do bliższej znajomości z kimś, kto się pojawi lub kogo znasz.
  • 24.03.17, 19:41
    Dziekuje raz jeszczesmile
  • 18.03.17, 08:42
    Joasiu, niestety wylosowałam Ci kartę oszustwa. Bądź więc ostrożna przy zawieraniu nowych znajomości i przyjrzyj się tym obecnym. Ktoś Cię chce lub zechce oszukać. W łagodnej wersji znaczenia tej karty, ktoś nakłada maskę i nie odkrywa całej prawdy, ale odkrycie jej może być nieprzyjemne i możesz nie zechcieć być z taką osobą. Nie bądź więc nadmiernie ufna i miej oczy szeroko otwarte.
  • 18.03.17, 08:57
    I Joanno sprawa jest poważna, bo zapomniałam dodać, że dociągnęłam Ci kartę na to, jak się skończy ta historia i wyjęłam kartę rozstania sad
  • 18.03.17, 16:49
    Dziekuje

--
    Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne.
  • 18.03.17, 06:54
    Poproszę Mądrości o pomoc w odnalezieniu sensu zycia,, zgubiłam się, straciłam radośc życia i energię życiową.
    Nikt mnie nie kocha, nikt mnie nie lubi...
    Pozdrawiam serdecznie.

--
    smile

"Myślę, więc jestem"/Kartezjusz/
  • 18.03.17, 07:52
    Ledo, to do Ciebie niepodobne, złapałaś doła? A może siostra podopiecznej uprzykrza Ci życie? Co oni Ci tam zrobili??
    Oczywiście wylosuję Ci jakaś mądrość na tą chandrę...
  • 18.03.17, 08:43
    Ledo, najpierw wyjęłam Ci Siostry Pór Roku jak Indze, więc sądzę, że Twój spadek energii może być związany z przesileniem wiosennym i nie ma powodu do zmartwień, ale żebyś miała "swoją" kartę, dociągnęłam Ci drugą.
    Feniks. Może to być sygnał końca jakiegoś związku/sytuacji/sprawy. Możesz odczuwać zmęczenie swoimi sprawami na zasadzie wypalenia, ale Feniks to karta śmierci i ponownych narodzin. Feniks nieustannie tworzy siebie na nowo i odradza się jeszcze potężniejszy niż był. Stare życie musi odejść, a nowe należy przyjąć. Ponowne narodziny tuż, tuż...
    Jako Wyzwanie to napomnienie, żeby odpuścić coś starego, bo możesz stworzyć coś lepszego. Czyli nie trzymaj się kurczowo tego, co masz. Może to być lęk przed zmianą. Poddaj się zmianom i bądź pewna ponownych narodzin.
  • 18.03.17, 13:29
    leda-is-one napisała nikt mnie nie lubi...
    Witam
    Nie pieprz, Pietrze, pieprzem wieprza;-P Ja cię lubię.
    Pzdr.
    Ing
  • 18.03.17, 20:51
    Ja Cię kocham, przestań brzęczeć głupoty

--
    I oto stoję, biedny głupiec, wiedząc tyle co przedtem. - "Faust"
  • 19.03.17, 05:55
    Dzięki Roz, smile obys miała rację że to tylko chandra wiosenna. Oni tu nic mi nie zrobili, nawet z siostrą sobie jakoś radzę, to, to chyba to co nie jest ze mną a wg mnie powinno być, eh życie.
    Dołek mój Feniksa przesłanie zakwalifikował jako przejscie na drugą strone i nowe życie zreinkarnowane :-0 Zobaczyłąm się rosciągnięta w pudełku, lub w małym słoiczku sproszkowana. Ale wrózba chyba dotyczy tego świata nie tamtej strony.. uffff.. Dziękuję Ci pięknie. Zbiorę się jakoś w sobie, no zbiorę kolejny raz. Dawno temu chyba też juz miałam Feniksa od Ciebie.

Dziewczyny ja Was też lubię! Rozbawiłyście mnie tymi wyznaniami tongue_out
    Dla takich chwil warto żyć! Może jednak tej wiosny nie będzie u mnie jesieni póżnej?
    Pzdrawiam Was niedzielnie serdecznie, z wicherkiem adriatyckim.

--
    smile

"Myślę, więc jestem"/Kartezjusz/
  • 18.03.17, 19:44
    Bardzo proszę o Anielskie wsparcie w miłości smile
  • 18.03.17, 20:06
    Chyba więcej nie będę Wam proponować tej talii. Jest w niej tyle ładnych kart miłosnych, a u nas na forum to jak jakaś epidemia oszustw tongue_out
    Nagietku, niestety wyciągnęłam Ci kartę "pozostań czujna, znaki Cię ostrzegają", jako wyjaśnienie dociągnęłam "oszustwo".
    Tu nawet nie ma co tłumaczyć. Dostajesz wyraźne ostrzeżenie, żebyś była ostrożna, bo możesz się pomylić, nie wiesz o wszystkim i coś pójdzie krzywo. To tylko taka mini-wróżba, ale karty niefajne. Akurat one dwie to poważne ostrzeżenie w tej talii. Nie ma co wyciągać pochopnych wniosków, że jakaś znajomość jest już na pewno z góry skazana na porażkę, ale na pewno wyjdą na jaw jakieś sprawy niefajne tongue_out
  • 19.03.17, 09:26
    Pozostanę czujna. Dziękuję smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.