Dodaj do ulubionych

psycholodzy

02.09.17, 02:17
zamknięty
Witam
Pierwszy raz udzielam się tutaj. Mam chyba nietypowe pytania.
1. Jakie nastawienie do mnie miała psycholog/terapeuta Halina., czy chciała pomóc, czy też nie. Czy można coś się dowiedzieć jakim człowiekiem, psychologiem jest ta kobieta.
2. Jakie nastawienie miał do mnie, psycholog Józef, czy chciał pomoc czy też nie. Jakim człowiekiem, psychologiem jest ten człowiek.
U każdego byłam osobno. Oboje dużo starsi ode mnie.
Proszę o wróżbę.
 • zamknięty
  nagietek123 02.09.17, 12:10
  Takie nastawienie do Ukwiału miała pani psycholog/terapeuta Halina: Sprawiedliwość (As buław)
  Myslę, że była bezstronna, dość chłodna, nie poddawała się emocjom, dała Ci impuls do pracy nad sobą.

  Taka była jej chęć pomocy Ukwiałowi: 4 mieczy (As mieczy) Poważnie potraktowała Twoje problemy, widziała potrzebe pomocy, leczenia. Widziała twój problem i chciała go przeciąć w tym Asie mieczy.

  Takim jest psychologiem: Kapłanka (5 mieczy). Bardzo dobrym w tej Kapłance, jednak wobec braku współpracy z Twojej strony mogła prezentować zachowania ucieczkowe w tej 5 mieczy, a może ta karta dotyczy Twojego zachowania? Kapłanka to kobieta mądra, opiekuńcza, z intuicją, wnikliwa.

  Takie nastawienie do Ukwiału miał pan psycholog Józef: Gwiazda (Głupiec)
  Myslę, że tez dobrym, widział sens - odległy - swojej pracy z Tobą, jest człowiekiem ciepłym, może jednak zbyt wrażliwym? Dał się "uwieść" Tobie i stąd mało skutecznym w tym Głupcu?
  Taka była jego chęć pomocy Ukwiałowi: 8 buław (Eremita) No chciał, ale chyba natłok spraw, Twoich przeróżnych problemów i chciał się odciąć, wyciszyć w tym Eremicie. Lub też Ciebie starał się wyciszyć, bo narzuciłaś podczas spotkania zbyt duże tempo.

  Takim psychologiem jest pan Józef: 5 kielichów, (Król kielichów). Jak na psychologa jest zbyt łagodny wg. mnie i zbytnio poddaje się wpływom otoczenia, w tym dużo młodszym pacjentkom wink

  Nie będę prosić kart o ocenę każdego z nich jako człowieka...
 • zamknięty
  ukwialsyreni 02.09.17, 18:52
  Dziękuję za pomoc i dobre chęci. Mogłabym podyskutować na temat tych wróżb i powiedzieć w czym rzecz, ale moja wiedza tarotowa nie jest duża. Dla mnie w tych kartach które się pokazały jest naprawdę sedno problemu, tylko, że ja bym je zinterpretowała inaczej. Są one tak zinterpretowane aby z jak najlepszej strony przedstawić tych psychologów, a przynajmniej ostrożnie. W rzeczywistości miałam przez oboje bardzo dużo kłopotów które wloką się za mną aż do dziś, w obydwu przypadkach otarło się o sprawę w sądzie. np. pan Józef jego zachowanie podchodziło pod molestowanie, co wcale te karty które wyszły nie wykluczają - objął mnie stając w tanecznej pozie, przetrzymywał moją rękę po każdym spotkaniu,że nie mogłam jej wyrwać,proponował ćwiczenia polegające na obieraniu się o siebie ramionami itd. Zachowywał się bezczelnie jak oszołom. Chciał abym przychodziła na tę pseudoterapię nie potrafiąc odnieść się do moich problemów. Co do tej kobiety w ogóle nie chciała pomóc, angażować się - 4mieczy i chciała przeciąć kontakt ze mną as mieczy. I to by pasowało do jej zachowania, nie chciała abym przychodziła raz to powiedziała, sama chciała uciec. Szyderstwa, uczenie mnie wyluzowania kiedy byłam w żałobie.itd. Opisałam tylko mały fragment tej historii. Zadałam to pytanie bo się zastanawiam jakie były motywacje tych ludzi czy moje przypuszczenia są słuszne. Chce zrozumieć. Co do Józefa sprawa została opisana nie tylko przeze mnie bo wiele osób zbulwersowała. Zastanawiam się co ten człowiek teraz czuje, czy jest tak pewny siebie, że nie czuje skruchy, czy też wstydzi się. Czy poniesie jakieś konsekwencję w przyszłości może już poniósł przynajmniej towarzyskie.

 • zamknięty
  tamara567 02.09.17, 20:08
  Spotkałam się z opinią (mówił to wykładowca uniwersytetu), że ludzie z problemami psychologicznymi często studiują psychologię, bo sądzą, że to im pomoże uporać się z ich własnymi problemami. Dlatego wydziały psychologii wolą studentów silnych psychicznie i zrównoważonych. Studia to nie terapia, a tak je niektórzy próbują traktować.
  To co opisujesz, wskazuje ewidentnie, że ci ludzie minęli się z powołaniem i sami potrzebowali pomocy. Dlatego nie jestem pewna, czy warto się zastanawiać, czy oni się wstydzą.
 • zamknięty
  ukwialsyreni 02.09.17, 20:53
  Jeszcze w sprawie kart np. na pytanie jakim psychologiem jest Halina wyszła 5 mieczy. Jest to bingo. Ta ucieczka to nie tylko w przenośni czy od moich problemów ta kobieta w ogóle uciekła od psychologii. Wkrótce potem ona psycholog kliniczny przeniosła się do poradni zawodowo- pedagogicznej dla młodzieży gdzie głównie robi testy i oblicza wyniki tych testów,a prywatnie zajmuje się biznesem i poradami dla osób chcących osiągnąć sukces czy zwiększyć kreatywność w tej dziedzinie. Ta kapłanka - możliwe ze taka osobą była kiedyś, trudno mi powiedzieć.
  Ja po moich doświadczeniach teraz zainteresowałam się psychologią tak dla siebie, ale wykształcenia to nawet humanistycznego nie mam, nie mówiąc już o psychologicznym i te tematy były dla mnie obce.
 • zamknięty
  tamara567 02.09.17, 21:57
  Zachowania typu szyderstwa (czy molestowanie) w żadnej profesji nie są pożądane, więc ich zawód raczej nie ma tu nic do rzeczy. Łatwiej im tylko znaleźć obiekt, który wejdzie w rolę ofiary, skoro pracują z ludźmi, którzy akurat są na zakręcie życiowym. Skoro wytrzymałaś te kontakty z nimi, aż doszło do sprawy w sądzie, to znaczy, że też musiałaś ulec ich wpływowi, że się nie zorientowałaś wcześniej, że z nimi coś nie tak.
 • zamknięty
  ukwialsyreni 03.09.17, 01:46
  Nie do końca tak to wszystko wygląda, jak piszesz. Jeżeli chodzi o nadużycia fizyczne, dziwne zachowania to wystarczy jedna wizyta aby się o tym przekonać, ja u tego faceta byłam tylko kilka razy. Za każdym spotkaniem było gorzej. Do kobiety chodziłam długo. Psycholodzy maja własne sądy przy swoich towarzystwach, zrzeszeniach nie chodzi o Sąd- organ państwowy.
  Myślałam jeszcze o tej kapłance + 5mieczy. Patrząc na całość jakim jest psychologiem biorąc te 2 karty razem, sama kapłanka jest ok. ale z 5 mieczy nabiera cech negatywnych. Człowiek którego określa zawodowa, towarzysko 5mieczy... sami wiecie co znaczy. Ogólnie w tym rozkładzie na nią jest sporo mieczy więc jak dla mnie chłodne, nie szczere, nie życzliwe podejście co najwyżej urzędowe.
 • zamknięty
  amaranta44 03.09.17, 17:03
  Ale Ty chyba sama ze sobą rozmawiasz,,
  bo..najpierw mówisz ze nic nie kumasz, potem kumasz duzo..kręcisz.. kołujesz..
  Rozmarynienie,,jakkolwiek zmienisz nick,jesteś rozpoznawalna,,,,,,
 • zamknięty
  amaranta44 03.09.17, 17:21
  bawisz nas tym ze, myslisz ze wszystkich w błąd wprowadziłaś..
  wszyscy od początku wiedzą.. i udają..ze nie wiedzą..
 • zamknięty
  tamara567 03.09.17, 19:31
  amaranta44 napisała:

  > Ale Ty chyba sama ze sobą rozmawiasz,,
  >
  Czyli że niby ja i ukwial to jedna i ta sama osoba? I występuje pod wieloma nickami?
  Mam tylko ten jeden, nie korzystam z psychologów, a jakbym chciała pogadać sama ze sobą, to bym pogadała do lustra. Przynajmniej byłaby to zgodna rozmowa. Nie mam jeszcze zaburzeń i nie podpuszczam samej siebie. A ty się otrząśnij kobieto i zacznij logicznie myśleć.
 • zamknięty
  amaranta44 03.09.17, 21:09
  ,no to gadaj lepiej do lustra, będziesz miała większy pożytek, na żadnym forum nikt z tobą juz nie gada, chyba wiesz.
  proszenie o wróżbę jako laik karciany, potem z sarkatystyczną krytyką i twoją interpretacją tejże wróżby cię demaskuje
  dziękuję, jestem ogarnięta, za kobietę nie dziękuję, mam świadomość bycia w 100% kobietą

  ps.9 denarów w archetypie, to karta m.in prostytucji, np. żony tkwiącej przy niekochanym bogatym mężu. czemu więc się wcinasz ze swoimi jedynie słusznymi racjami, tam gdzie ciebie nie proszą? tym wcinaniem, szczególnie sie pokazałaś rozmarynie
  ogarnij się i zadbaj o siebie w pozytywnym sensie tego słowa znaczeniu
 • zamknięty
  tamara567 03.09.17, 21:46
  Nie znam cie, ale widzę, że to twój stały zwyczaj wpadać i podjudzać. Poza tym nie zauważyłam, żebyś brała udział w jakiejś dyskusji, a ten nick pewnie służy tylko do opluwania innych. Nie jestem ukwiałem i nie wiem, kim jest ta kobieta, nie dociera to do ciebie? Po co niby miałabym się tak wygłupiać?
  Widzę, że cię moja interpretacja 9 denarów zdenerwowała. Może zacznij zwracać uwagę na wszystkie karty, które zostały wylosowane, zamiast naciągać interpretację do swojego widzimisie. To ty jesteś donbas? Mag27 nie zadała pytania extra do donbas, tylko spytała wszystkich na forum. I z jakimi szczegółami oceniałaś tą 9 denarów. Czyli dotyczy małżeństw i jest to żona tkwiąca przy niekochanym bogatym mężu? Współczuję wszystkim mężatkom, jeśli się prostytuują z własnym mężem, ale znasz choć jedną taką? Nigdy nie spotkałam się z takim zjawiskiem, ale co ja tam wiem... może piszesz to z własnego doświadczenia? Bo mag27 nic nie wspominała o mężu.
 • zamknięty
  tamara567 03.09.17, 23:59
  Zaczynam chyba w końcu łapać, o co w tym wszystkim chodzi.
  Od jakiegoś czasu osoby o różnych nickach dopatrują się prostytucji w kartach. Interpretacje są mocno naciągane i niespójne z resztą kart. To jakaś nagonka na kogoś? Zbiorowa? Chcecie kogoś wrobić w jakieś świństwo, dlatego te diabły, 5 mieczy i księżyce w waszych kartach. A ja jestem waszą solą w oku ze swoimi interpretacjami. Burzę wasz złośliwy plan. Dlatego piszesz, że już nikt mnie nie lubi i nikt nie chce ze mną gadać, czy jak to leciało? Już nie chce mi się tego czytać raz jeszcze.
  Patrząc na twoja nienawistną i grubo przesadzona reakcję nie trudno się domyślić, ile prawdy jest w tych waszych kartach. Powinnam udawać, że nie widzę, jestem ślepa, to wtedy byłoby ok.
  Współczuję tej osobie, kimkolwiek jest.... i nie mam ochoty brać dłużej udziału w tej wymianie zdań, bo jestem jedna przeciwko większej grupie osób i wy ze sobą trzymacie, bo chcecie kogoś osaczyć, a ja wam przeszkadzam i co nie powiem, to zrobicie ze mnie wariatkę.
 • zamknięty
  donbas 04.09.17, 08:44
  Tamaro ja mam tylko jednego nicka i nie wdaję się na forach w żadne pyskówki bo fora nie do tego służą. Podobna interpretacja 9 monet moja i amaranty to zupełny przypadek- zresztą taki punkt widzenia prezentowany jest na wielu forach i blogach. Odpowiadałam jedynie Mag a na temat psychologów w tym wątku nie zabierałam głosu. I proszę żeby na przyszłość nie kojarzyć mnie z żadnymi innymi nickami. Jak zmienię nicka bo mi się znudzi albo przestanie podobać to wszystkich powiadomię. Pozdrawiam.
 • zamknięty
  tamara567 04.09.17, 09:13
  Masz rację Donbas, ty nie pasujesz do mózgu całej operacji. Szybko się odcięłaś i przeprosiłaś, ale przypuszczam, że masz z tym związek i tak.
  Nagietek- może była zła o komentarz ukwiała i mnie się dostało po głowie. Poza tym wróżba Ledy może wskazywać, że ona też brała udział w całej nagonce. Ale czy jest mózgiem? To musi być osoba inteligentna i jednocześnie o psychopatycznej osobowości.
  Może zaczarowanynick? Wpada, żeby wyratować Donbas z opresji, a przy okazji po równo beszta mnie i amarante, żeby zatuszować swój udział. Mądrze, sprytnie, może zaplanowane? Poza tym jest znana pod różnymi nickami, a skoro je tak często zmienia, to może się ukrywa, a jak się ukrywa, to ma jakiś powód.
  Kto przewodzi tej haniebnej akcji, tego jestem jeszcze ciekawa.
 • zamknięty
  donbas 04.09.17, 21:24
  Przypuszczenia to domniemanie. Pudło. Nie mam związku. Mam taki układ horoskopowy, że nikt mnie nie wciagnie w żadne rozgrywki gdy sama nie zechcę. A nie chcę. Biorąc udział w forach mam zamiar mieć z wszystkimi dobre układy , bo życie jest na tyle uciążliwe, że mnożenie dodatkowych problemów jest nie na miejscu. Każdy może mieć na forach swoje zdanie, bo po pierwsze każdy ma swoją talię, po drugie każda talia inaczej z jej właścicielem " gada", a po trzecie jesteśmy tutaj po to aby dzielić się doświadczeniem.nie wnikam więc w intencje forumowiczek ( woczów) i nie analizuję adresów IP. Jak napisała kiedyś Sylwia : ma być fajnie i przyjemnie. I mamy poszerzać warsztat czyli się uczyć ( douczać) a nie pouczać. I tak trzymaj Tamaro. Masz intuicję, cenię Twoje analizy, i tak trzymaj.
 • zamknięty
  tamara567 05.09.17, 08:36
  Donbas, zawsze mi się podobało, jak interpretujesz karty, ale do kart włączam też zwykłą logikę. Normalnie jak chłopak zerka ukradkiem na dziewczynę, to nie zastanawia się, czy ona mu się odda za kasę. Chyba że by miał coś z głową nie tak. Dlatego Twoja intuicja z takim odczytem tych kart wydała mi się zwykłą prowokacją lub chęcią obrażenia kogoś. Tak to odebrałam. Ale skoro twierdzisz, że tak nie było, to ok. Nie będę dalej tego analizować.
 • zamknięty
  zaczarowanynick 03.09.17, 23:33
  Droga Amaranto44, zrobiła Ci Rozmarynka jakąś krzywdę? Jeśli nie, to czemu się Jej tak czepiasz? Rozmaryn się ludziom napomagała i niejeden ma u Niej dług wdzięczności. Mnie swego czasu też pomogła. Nie wypowiadaj się proszę Amaranto w liczbie mnogiej, bo na przykład mnie, to Ty bawisz, podobnie jak p. Tamara, która tu kiedyś chciała sprawdzać IP Proszącej o interpretację...

  Droga Tamaro, zmieniasz interpretację kart o 180°, jak tylko da Ci się więcej informacji...to tyle w temacie Twojej intuicji, więc daj spokój również Donbas, której nick wymieniłaś i wplątujesz w zupełnie inny temat.

  Proponuję, żebyście wyjęły karty na swe piękne Jestestwa i jak coś, to pewno ktoś pomoże Wam w ich interpretacji, oceni i podyskutuje.

  Spokojnej nocy Paniom życzę!
 • zamknięty
  neceg 04.09.17, 21:27
  Witam. Postanowilam i ja dolaczyc sie do dyskusji. Pani..tamara567, z ktora i ja mialam do czynienia (i nie tylko) sama sobie zasluzyla na takie potraktowanie. Niestety "jak pod kims dolki kopiesz to sam w nie wpadasz", pamietam moj pierwszy post napisany po dluzszej nieobecnosci na forum. Jak mi to kolezanka tamara567 zarzucila wkrecanie ludzi itd. Poza tym ta Pani..w Diable lub Ksiezycu widzi jedno znaczenie..i gdzie Tu moc Tarota? Gdyby on byl taki latwoczytelny to po co ta szkolka?
 • zamknięty
  tamara567 05.09.17, 08:39
  Neceg, próbowałaś wkręcić mojego kolegę w jakieś swoje manipulacje, więc akurat ty mogłabyś odpuścić sobie komentarze.
 • zamknięty
  neceg 05.09.17, 12:00
  I tu jest dowod tamaro, ze cos z Toba nie jest ok. Po pierwsze to sie nie znamy prywatnie. Po drugie napisala do mnie na emaila dziewczyna z naszego forum, ktora zauwazyla, ze nie ladnie sie wobec mnie zachowalas zarzucajac, ze wymyslam historie, (ktora jest byla i bedzie prawdziwa). Dziewczynie, ktora do mnie napisala..tez "nawrzucalas". Nie jestes Tu po To, zeby oceniac innych zycie. Tylko pomoc interpretowac Tarota. Skad ta zawisc i przekonanie o manipulacjach? Dlaczego ktos mialby to robic? Zastanow sie nad swoim zachowaniem. Co siejesz to zbierasz.
 • zamknięty
  tamara567 05.09.17, 13:39
  To może powiesz, jak ci się układa "wspólne" życie z moim kolegą? wink
  A twoja koleżanka druga... czepiłyście się niewinnego faceta i go nękacie. To się nazywa nagonka.
 • zamknięty
  neceg 05.09.17, 21:50
  I ten "Twoj kolega" jest lrlandczykiem, Ty mieszkasz w Polsce..chmm, ciekawe smile
 • zamknięty
  tamara567 06.09.17, 08:40
  Skąd wiesz, że mieszkam w Polsce? Tu na forum nikt nie mieszka w PL :d A mój kolega zmienia narodowości jak rękawiczki w zależności od humoru.
 • zamknięty
  nagietek123 04.09.17, 21:45
  Miłe Koleżanki! Absolutnie nie biorę udziału w żadnej nagonce, takie zachowania są mi obce. W życiu staram się dążyć do harmonii, podobnie jak Donbas nie daję się wciągnąć w żadne gry czy manipulacje. Tak było i tym razem: chciałam pomoc, a wyszło jak wyszło. Znowu podobnie jak Donbas uważam, że życia bywa dostatecznie uciążliwe (nie zawsze rzecz jasna) i nie ma powodu by jeszcze dodatkowo je sobie komplikować szukając drugiego dna. Pozdrawiam serdecznie wszystkich uczestników dyskusji.
 • zamknięty
  algaria 06.09.17, 10:14
  Moi Drodzy,

  Co Wy robicie? Jesteście dorosłymi ludźmi, a zachowujecie się jak mało - inteligentne gówniarstwo z młodszego gimnazjum. Wpada jakiś głupol (amaranta) i Was podpuszcza, a Wy łykacie to jak pelikan ryby i nakręcacie się jak zegar z kukułką.. No tego się po ludziach zdawało by się z klasą, przedstawicieli ludzi wykształconych i rozumnych - nie spodziewałam.

  Babsko nie wiadomo skąd przylazło i zasiało ferment chyba tylko po to, by patrzeć z boku jak się za kudły łapiecie, oskarżacie o głupoty i wyciągacie brudy. Ale ma kobiecina ubaw - jak w kinie w Lublinie i cyrku jednocześnie oglądając walki w kisielu. Tania rozrywka dla gawiedzi.

  Amaranta popcorn chcesz? Bawi Cię jak syf jest na ABC? Brakuje Ci rozrywek? Jak Ci się nudzi to podrap niedźwiedzia, a od mojego forum wara - jest to ostrzeżenie - zresztą do Was wszystkich uczestniczących w tej głupiej dyskusji. Chcecie brać się za łby, wzajemnie opluwać i oskarżać? To droga wolna do innych forum - od mojego z dala.

  Co to za różnica czy ktoś ma jeden nick czy 10, czy jest tym, tamtym siamtym czy owantym. Każdy ma prawo się tu wypowiadać jeśli czyni to z kulturą, taktem i merytorycznie to nie ma znaczenia pod jakim nickiem. Każdy ma prawo prosić o wróżbę, a nie zawsze temat jest taki by podpisywać się swoim stałym nickiem.
  Prawda? Dopóki nie robi się krzywdy innym, nie opluwa forum, każdy może tu być kim chce.

  Zrozumiano? Choć po tym co zobaczyłam w tym wątku - wątpię by do Was dotarło - niestety.

  Zamykam ten wątek.
  --
  Darem, który odróżnia wróżkę od "wruszki", jest umiejętność wyciągania właściwych kart, na konkretne zdarzenie - moje i niczyje więcej tongue_out

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.