Dodaj do ulubionych

Tadammm już jestem

11.11.17, 11:28
No tak Przeorycha poszła przymusowo się wyremontować, zniknęła na kilka dni, a tu forum zamarło. Czyżbyście wstrzymali oddechy czekając na mój ewentualny powrót? Zastanawialiście się czy wrócę, czy może mnie diabli na zawsze porwali? No rozczaruje Was tadammm już wróciłam, nie cała i nie całkiem (jeszcze) w pełni sił, ale gotowa na nowe wyzwania.
To od czego zaczynamy?

--
I oto stoję, biedny głupiec, wiedząc tyle co przedtem. - "Faust"
Edytor zaawansowany
  • 11.11.17, 12:27
    witaj Algario smile
    zdradź trochę co to remont był,czy skuteczny i spektakularny? Podejrzewam, że tak, więc zdradź receptę smile, choć odrobinęsmile
  • 11.11.17, 22:34
    Algario ja Cię przepraszam, widzę ze jestem mocno nie na bieżąco. Nie wiedziałam że byłaś chora, życzę zdrowia i ściskam mocno😀😀
  • 12.11.17, 16:15
    Spokojnie, chora nie byłam, ale lekarze zadecydowali, że powinnam dać się wyremontować dla przyszłego zdrowia. Od lat potrzebny był ten remont, ale nie było na niego chętnego (jestem pacjentem wysokiego ryzyka), aż tu jeden odważny się znalazł i kurcgalopem go wykonał. (od 1 wizyty u nego do operacji minęło 1,5 miesiąca) Gdybym wiedziała, że pierwsze 8 godz będzie tak tragiczne to chyba bym się nie zdecydowała, nawet osłodą nie jest zgubienie kolejnych 3,5 kg. Mówią "zobaczysz później będzie fajnie" - gówno mnie obchodzi później liczy się teraz tongue_out.. a jutro idę na zdjęcie szwów i niby tylko 2 w tym jeden wyciągany, ale już mi stają włosy na plecach na samą myśl, że znów będzie boleć.
    Generalnie nie jest źle i kuźwa nooo przecież ja ten remont wpisałam sobie na Mapę marzeń w strefie zdrowia i niech ktoś powie, że te mapy to nic nie warte.

--
    "Ja nadal jestem wiotka, tylko już taka bardziej konkretna" - jak to kobieca figura się z czasem zmienia - nie moje
  • 13.11.17, 06:14
    No i wrózba Starowieyskiej się spełniła..
    Ważne ze jest już "póżniej" i to jest optymistyczne, szwy Ci wyciągną błyskawicznie, ani nie poczujesz,, no jak tak sie boisz to poproś o znieczulenie miejscowe w sprayu, tzw. dentystyczne.
    Gratuluje utraty kolejnych kilogramow smile

--
    smile

"Myślę, więc jestem"/Kartezjusz/
  • 11.11.17, 12:40
    Dobrze, że jesteś 😊 Szybko dochodź do zdrowia!
  • 11.11.17, 14:58
    Ach witaj nam witaj smile Dobrze ze jesteś. Zgadza się , oddechy były w napięciu wstrzymane i myśli na wspieraniu Ciebie skupione. Nie było głowy do forumowania, wszak lejce Twoje a zagubiły się z Tobą.
    Mam nadzieję że w okresie rekonwalescencji będziesz nas wspierać swoim humorem/ Andrzejki idą tongue_out/, bo tu i ówdzie się porobiło.
    Przytulam Cię mocno.

--
    smile

"Myślę, więc jestem"/Kartezjusz/
  • 11.11.17, 20:32
    Witamy patriotycznie: kotylionami i pieśniami legionowymi wink
  • 11.11.17, 21:14
    A Ty to nie za młoda na remonty ? wink
    Najważniejsze, że wszystko w porządku, i że wróciłaś. Siły też wrócą wink

--
    Frien­ds are an­gels who lift us to our feet when our win­gs ha­ve troub­le re­mem­be­ring how to fly
  • 12.11.17, 00:51
    Uff, jesteś na forum, czyli życie wraca do normy.

--
    Felicità è un bicchiere di vino con un panino.
  • 12.11.17, 08:26
    Ja również życzę pełnego powrotu do sił smile czyli zdróweczka i spokoju smile
  • 12.11.17, 14:44
    Wszelkiej pomyslnosci Algario.sle gorace pozdrowienia<3
  • 13.11.17, 21:06
    Witam
    Ooooooo.... Zadziwiłaś mnie. Ale dobrze już? Goi się wszystko ładnie? Dużo zdrowia życzę i szybkiego powrotu do świata pięknych wyremontowanychbig_grin
    Pzdr.
    Ing

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.