25.11.17, 20:34
Dziękuję za pomoc w wyborze talii. Ostatecznie wybrałam dwie: Antyczną i Tarot miłosnej ścieżki. Wyciągnę Wam jako wróżbę Andrzejkową po jednej karcie z jednej i drugiej.

Wątek zamykam 30.11.2017 o godz. 24 tongue_out Wyciągnę karty każdemu kto się zdąży do tego czasu wpisać smile
--
Frien­ds are an­gels who lift us to our feet when our win­gs ha­ve troub­le re­mem­be­ring how to fly
Edytor zaawansowany
  • caro-caro 25.11.17, 20:42
    Proszę ślicznie 😁
  • niki.ix 29.11.17, 20:43
    Karty antyczne: Fortuna. Miłość, szczęście i sukces są z Tobą. Życie nie może być dla Ciebie lepsze. Wszystko co zaczniesz zmienisz w dobry biznes. Jest wokół Ciebie kilku wielbicieli ale uważaj z wyborem tego, na którego się zdecydujesz.
    Czyli w dosłownym tłumaczeniu nie marnuj okazji bo każdą myśl przekujesz w złoto wink a pana z tych kilku wybierz ostrożnie smile Może jakiś turniej rycerski zorganizuj wink

TMŚ - Król Buław. Wotan we własnej osobie. najwyższy z bogów nordyckich, on uwięził i ukarał Brunhildę za nieposłuszeństwo. Facet z autorytetem i charyzmą a przy tym szczery i ciepły. Bezwzględny dla wrogów. Dla przyjaciół i osób które kocha zrobi wszystko, pod warunkiem, że nie będą mu się sprzeciwiać bo tego nie lubi. Zapewni swojej kobiecie stabilność i bezpieczeństwo finansowe.
    Cóż nie można mieć wszystkiego albo coś za coś. Jak masz na takiego sposób, to go bierz. Jak nie to ... to przemyśl czy dasz radę z takim wytrzymać a potem zrób co ci i serce i umysł dyktują wink

--
    Frien­ds are an­gels who lift us to our feet when our win­gs ha­ve troub­le re­mem­be­ring how to fly
  • caro-caro 30.11.17, 19:00
    Ślicznie dziękuję. Wspaniała perspektywa. Sukces goni sukces, a z mężczyzną upartym jakoś dam radę. Z podstawami dyplomacji mamy przecież w życiu do czynienia 😉
  • algaria 25.11.17, 20:53
    To i ja poproszę smile

--
    Każdy ma takiego trolla na jakiego sobie zasłużył - moje
  • niki.ix 29.11.17, 20:55
    Karty Antyczne - Uciecha. Radość, imprezy i uroczystości weselne
    Wiele radości i wiele imprez jest w drodze. Być może Ty lub twój przyjaciel macie plany związane ze ślubem. Szykuje Ci się jakiś ślub w rodzinie. Ty sama chyba nie zdążysz w ciągu roku zmienić partnera. Chociaż kto wie, jak się postarasz może się udać. Chyba, że, czekaj, czekaj – bigamia ? tongue_out
    TMŚ- Król Kielichów – Król Marek, mąż Izoldy. Nie tu namiętności ale za to jest miłość taka prawdziwa.
    Facet jest cierpliwy i wyrozumiały. I chociaż Izolda go odtrąciła i go nie kocha nie potrafi się mścić. Zrobi wszystko dla szczęścia swojej wybranki.

--
  • algaria 30.11.17, 17:54
    Dziękuję bardzo.

Dla tego cierpliwego faceta (też Marka wink) jakaś pani właśnie bierze rozwód więc raczej ja szans już u niego nie mam wink
    O żadnym weselu nic nie wiem chyba, że to właśnie u tego kolegi - ale to miała być wróżba dla mnie a nie dla niego wink
    Nikt inny nie przychodzi mi do głowy
    Ja się do bigamii nie nadaje, nikt inny poza borsukiem by ze mną nie wytrzymał wink

--
    Darem, który odróżnia wróżkę od "wruszki", jest umiejętność wyciągania właściwych kart, na konkretne zdarzenie - moje i niczyje więcej tongue_out
  • niki.ix 30.11.17, 19:59
    Nigdy nie wiadomo, czy ta pani zdania nie zmieni wink

--
  • algaria 01.12.17, 12:28
    Pani jak Pani, ale to on by musiał zdanie zmienić smile

--
    Każdy talizman działa, jak jego właściciel w to wierzy. Jak nie wierzy, to talizman nie działa - by nikix4
  • niki.ix 01.12.17, 18:07
    Niby masz rację.
    Ale w tej historii to Izolda miała problem. Najpierw Tristan, potem Marek, potem ucieczka z Tristanem i powrót do Marka. Potem był czarny żagiel i Marek został sam. Marek to taki facet który czeka ale sam od siebie niczego nie zrobi.
    Tu kobieta musi "podziałać" jak jej zależy tongue_out

--
  • malamiss79 25.11.17, 22:35
    Bardzo proszę, dziękuję
  • niki.ix 29.11.17, 23:30
    Karty Antyczne - Kochanek. W nadchodzącym roku istnieje wielka szansa, że będziesz mieć związek miłości. Jeśli jesteś już związany, ten krok zniszczy twoją obecną relację. 
    Co w dosłownym tłumaczeniu oznacza, że możesz wplątać się w romans. Jak masz stałego partnera to sama zdecyduj, czy na dłuższą metę to Ci się opłaci tongue_out Jak kogoś szukasz na stałe to sprawdź dokładnie czy kogoś przed Tobą nie ukrywa.
    TMŚ - 4 mieczy - historia Erosa i Psyche. W micie Psyche obiecała Erosowi, że nigdy nie ujrzy jego twarzy. Nie dotrzymała słowa i została ukarana. Czasem lepiej za dużo nie wiedzieć niż potem cierpieć. Możesz przeżyć wspaniałą przygodę ale nie zadawaj pytań i nie obiecuj sobie po niej za wiele.

--
  • malamiss79 30.11.17, 09:20
    No tego się nie spodziewałam☺️Serdecznie dziękuję
  • babowa 26.11.17, 00:39
    i ja poprosze smile

--
    "Nie ma nic stałego. Jak szukasz stałości i gwarancji to przegrasz. To nie jest po ludzku. Po ludzku to jest orka na ugorze i sinusoida. Musisz się uelastycznić psychicznie i porzucić mrzonki o totalnym bezpieczeństwie, bo takie nie istnieje. Ale na pociesznie ci powiem, że każdy tak ma. To jest "dar" z rozdzielnika;-D" by inguszetia_2006
  • niki.ix 29.11.17, 23:33
    Karty Antyczne: Podróż. Wakacje lub podróże służbowe
    Podróż, profesjonalna lub prywatna. Albo będziesz wysłana w podróż służbową z pracy, albo zrobisz sobie miłe wakacje, w najbliższej przyszłości

TMŚ - XVI Opresja. Czeka cię przygoda z historii Dydony i Eneasza. Baw się ale uważaj na konsekwencje wink

--
  • leda-is-one 26.11.17, 06:53
    Bardzo proszę smile

--
    smile

"Myślę, więc jestem"/Kartezjusz/
  • niki.ix 29.11.17, 23:43
    Karty Antyczne - Wierność. Przyjaźń.   Nie bądź nieostrożna wobec ludzkich wartości!
    Prawdziwa przyjaźń to cenny kapitał, który obie strony muszą zachować.
    Jest koło Ciebie prawdziwy przyjaciel który zrobi dla Ciebie wszystko ale Ty go nie dostrzegasz.
    Odnajdź go zanim będzie za późno.
    TMŚ - Paź Buław. Brunhilda. Nie kieruj się namiętnością, kieruj się doświadczeniem wink

--
  • leda-is-one 01.12.17, 06:20
    Dziękuję Ci pięknie Niki.
    To mi dałaś dopiero do myślenia wink

--
    smile

"Myślę, więc jestem"/Kartezjusz/
  • bronxi 26.11.17, 08:00
    Ja również proszę smile
  • niki.ix 29.11.17, 23:51
    Karty Antyczne - Bogactwo. Dobry biznes i szczęście
    Wszystko działa lepiej, niż planowałeś. Z nowego pomysłu na biznes lub loterii, pieniądze tylko tryskają! Gratulacje, jeśli możesz teraz trzymać pieniądze razem, masz przed sobą finansowo zabezpieczone życie!
    Wygrasz los na loterii. Jakiś bogaty gość Ci się szykuje wink Zapewni Ci stabilizację i bezpieczeństwo finansowe smile
    9 monet z mitu o Zeusie i Danae. Dobrobyt materialny ale też i płodność wink
    Uważaj albo ... używaj tongue_out licząc się z konsekwencjami wink

--
  • bronxi 30.11.17, 07:23
    Dziękujęsmile
    Oby się zmieniło, bo na razie to kasa się mnie w tym roku nie trzymała, no stop jakiś wydatek i tylko czekam na koniec tego roku.. Ale jeśli ma się zmienić to ja czekam z niecierpliwości i na tego Pana też, no i w sumie dzidzi już by się też przydało smile lata uciekają..
    Pozdrawiam zimowosmile
  • pinia1214 26.11.17, 09:02
    Niki ostatnio jak wrozylas z tarota milosnej sciezki to sprawdzilo się w 100%. glosowalam za ta talia.smile)
    poprosze i ja.))
  • niki.ix 30.11.17, 00:02
    Karty Antyczne - Towarzystwo. Samotność się skończyła. W najbliższej przyszłości czeka Cię wiele imprez towarzyskich.
    Jeśli byłaś domatorką to tera się to zmieni. Będziesz gościem w swoim domu. Z imprezy na imprezę a potem na kolejną itd. Baw się dobrze, odpoczniesz w przyszłym roku wink
    TMŚ - Przebudzenie. Historia Amora i Psyche. Pobudka. Przebudzenie emocjonalne, przebudzenie do życia, miłości i seksualności. Czasem też do macierzyństwa.

--
  • pinia1214 30.11.17, 07:54
    Niki Wielkie Dziękuję 😍piękne karty wyciągnęłas dla mnie. Wiem ze się spełnią.buziaki
  • nagietek123 26.11.17, 09:49
    Poproszę smile
  • kashaa_35 26.11.17, 10:35
    Bardzo prosze🙂
  • niki.ix 30.11.17, 20:06
    Karty Antyczne - Pan młody. Zmiany zawodowe. Albo dostaniesz młodego człowieka jako nowego szefa, albo przychodzi do ciebie robocza zmiana, w której będziesz bezpośrednio pracować dla młodszego mężczyzny.
    Szef Ci się zmieni albo jakiś nowy kontrahent się pojawi. Będzie trochę młodszy albo znacznie młodszy od Ciebie. Tylko czy to ma znaczenie? Liczy się to co czujesz i to co on czuje wink
    TMŚ- Niewinność. Czarodziejski flet. Historia Paminy i Tamina. Czas na nowy początek wielkiej podróży przez życie wink

--
  • kashaa_35 01.12.17, 16:35
    Dziekuje bardzoo😀
  • niki.ix 30.11.17, 00:19
    Karty Antyczne - Odwiedziny. Nieoczekiwana wizyta.
    W niedalekiej przyszłości nadejdzie niespodziewana wizyta. Może to być stary przyjaciel. Będzie to wizyta z bardzo długim zakwaterowaniem.
    Zwracaj uwagę na gości, zwłaszcza tych niezaplanowanych i wpuszczaj do domu tylko tych których chciałabyś zatrzymać na dłużej wink
    TMŚ - Sąd. Historia Elisabeth i Tannhausera. Może wrócić do Ciebie ktoś kto Cię kiedyś bardzo kochał i bardzo za Tobą tęskni wink Tylko czy wystarczy Ci to, że to ten ktoś coś do Ciebie czuje ? Ty niekoniecznie czujesz coś do niego.

--
  • niki.ix 30.11.17, 10:42
    niki.ix 30.11.17, 00:19
    Karty Antyczne - Odwiedziny. Nieoczekiwana wizyta.
    W niedalekiej przyszłości nadejdzie niespodziewana wizyta. Może to być stary przyjaciel. Będzie to wizyta z bardzo długim zakwaterowaniem.
    Zwracaj uwagę na gości, zwłaszcza tych niezaplanowanych i wpuszczaj do domu tylko tych których chciałabyś zatrzymać na dłużej wink
    TMŚ - Sąd. Historia Elisabeth i Tannhausera. Może wrócić do Ciebie ktoś kto Cię kiedyś bardzo kochał i bardzo za Tobą tęskni wink Tylko czy wystarczy Ci to, że to ten ktoś coś do Ciebie czuje ? Ty niekoniecznie czujesz coś do niego.

ps. powtórzyłam post, żeby było czytelniej wink

--
  • meda08 26.11.17, 10:48
    To ja poprosze
  • niki.ix 30.11.17, 20:12
    Karty Antyczne - Żołnierz. Organizacja i dyscyplina.   Oficjalny organ lub policjant skontaktuje się z Tobą w najbliższej przyszłości.
    Jest Ci w tym roku pisany ktoś, kto w swojej pracy chodzi w mundurze. Jakiś urzędnik albo człowiek w mundurze policjant, strażak albo ... kominiarz wink
    TMŚ- Poświęcenie. Historia Orfeusza i Eurydyki. Żeby osiągnąć długo oczekiwany cel konieczna będzie krótkotrwała ofiara.

--
  • meda08 30.11.17, 20:25
    Ale zagadkowo😀
    Czas szybko leci zobaczymy za rok werfikację😀😀😀
    Bardzo dziekuje
  • re.ne 26.11.17, 14:39
    Bardzo proszę
  • niki.ix 30.11.17, 21:12
    Karty Antyczne - Obca kobieta. Pozytywna zmiana życia
    Dziwna lub obca kobieta wkrótce pozytywnie zmieni twoje życie. Tą kobietę spotkasz w pracy albo podróży służbowej.
    TMŚ - Rycerz buław. Zygfryd który dzięki swojej odwadze obudził Brunhildę z jej zaczarowanego snu.

--
  • re.ne 01.12.17, 17:38
    Czekam na spełnienie
    Wspaniała niki.ix ponad rok temu wróżyłaś mi na pracę spełniło się wszystko w 100%.
    (chociaż miałam chwile zwątpienia) Pozdrawiam i przesyłam ukłony
  • joanna9969 26.11.17, 17:37
    Ja poprosze , ciekawe czy sie cos ruszy w sprawach milosnych wink

--
    Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne.
  • niki.ix 30.11.17, 21:24
    Karty Antyczne - Zarobek. Szczęśliwa karta. Uporządkujesz sprawy osobiste i zawodowe a na dodatek będziesz miała bardzo duże szczęście w grach hazardowych wszelkiego rodzaju. Karta zapowiada duży zyska w jakiejś loterii.
    TMŚ - Sprawiedliwość. Historia Penelopy i Odyseusza. Wróci do Ciebie ktoś z przeszłości i ponownie zawalczy o Twoje serce.

--
  • joanna9969 30.11.17, 21:32
    Dziekuje !

--
    Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne.
  • pannanikt_1 27.11.17, 17:55
    Też poproszę,
    Pozdrawiam smile
  • niki.ix 30.11.17, 21:33
    Karty Antyczne - Kochanka. Możesz wplątać się w romans. Jeśli jesteś w związku ten romans zniszczy Twój związek. Jeśli nie a nie masz ochoty na bycie w trójkącie sprawdzaj dokładnie każdego faceta wink
    TMŚ - Paź kielichów. Bragwene z historii o Tristanie i Izoldzie. Otwartość i ufność ale też uzależnienie od drugiej osoby.

--
  • pannanikt_1 03.12.17, 19:52
    Dziękuję smile
  • lola583 27.11.17, 19:20
    Poproszę wróżbę smile
  • niki.ix 30.11.17, 22:16
    Karty antyczne - Rywal. Wyjaśnij swoje problemy. Zazdrość jest bezużytecznym uczuciem, na co nie powinno Cię stać.
    Jeśli jesteś w związku i wydaje Ci się, że Twój facet ma kogoś na boku porozmawiaj z nim o swoich podejrzeniach, bo inaczej go stracisz. Jeśli masz " kogoś na oku" ale nie jesteś pewna czy jest sam to po prostu zapytaj smile
    TMŚ - Tradycja. Historia Romea i Julii. Przemień nienawiść w tolerancję i zrozumienie.

--
  • lola583 30.11.17, 22:44
    Dziękuję za karty. "Ten trzeci" wyszedł mi też w erotycznej wróżbie, więc tymbardziej mnie ciekawi, o co może chodzić....
    Tę drugą (Romeo i Julia) jeśli dobrze odszukałam w necie, to piękna jest, jak połączenie Kochanków i Kapłana, dziękuję kiss
  • gosia44114 28.11.17, 19:55
    bardzo proszę smile
  • niki.ix 30.11.17, 22:23
    Karty antyczne - Dobra wiadomość dla ciebie! Pozytywna, nieoczekiwana wiadomość dotrze do Ciebie w dzisiejszych czasach smile telefonicznie, mailem lub SMS-em. Będzie to propozycja związana ze wspólnym wyjazdem.
    TMŚ - Paź monet. Danae z historii o Danae i Zeusie. Ta karta przedstawia Danae w ciąży. Życie może być dobre jeśli odkryjesz w sobie wspaniałe możliwości, które posiadasz.

--
  • noowaak 29.11.17, 18:48
    Jak zawsze można na Ciebie liczyć smile
    Również poproszę i z góry pięknie dziękuję.
  • niki.ix 30.11.17, 22:42
    Karty antyczne - Pokaż swoje emocje. Albo ktoś Ci się oświadczy albo Ty oświadczysz się komuś tongue_out
    TMŚ - Władza. Historia Artura i Ginewry. Spotkasz swojego "przewodnika" który Cię poprowadzi i zainspiruje.

--
  • noowaak 01.12.17, 11:51
    Uuu, super smile Faktycznie jestem dosyć skryta, ale żeby tak od razu się oświadczać ;P No chyba, że temu "przewodnikowi" !
    Jeszcze raz dzięki.
  • niki.ix 29.11.17, 20:39
    Miało być na górze ale jest jak jest tongue_out
    Tarot miłosnej ścieżki to tarot przedstawiający najbardziej znane historie miłosne. Arkana Wielkie przedstawiają 21 historii miłosnych, arkana małe przedstawiają bardziej szczegółowo historię 4 z tych historii:
    Kielichy – to historia Tristana i Izoldy
    Monety – historia Zeusa i Danae
    Buławy – historia Brunhildy i Zygfryda
    Miecze – historia Erosa i Psyche.

--
  • baba_potwor 29.11.17, 23:06
    To ja też bym prosiła.

--
    Felicità è un bicchiere di vino con un panino.
  • niki.ix 30.11.17, 22:51
    Karty antyczne - Dobra wieść. Dobra wiadomość ale taka dostarczona oficjalnie np.: pocztą tradycyjną czy kwiatową.
    TMŚ - Iluzja. Historia Odetty i Iwana. Nie pomyl prawdziwej miłości z iluzją. Słuchaj głosu swojego serca i intuicji. Nie daj się nikomu zwieść ani oszukać.

--
  • baba_potwor 30.11.17, 23:53
    Świetna wróżba! Bardzo, ale to bardzo dziękuję. kiss

--
    Felicità è un bicchiere di vino con un panino.
  • pentameron 30.11.17, 13:34
    Poproszę smile
  • niki.ix 30.11.17, 23:03
    Karty antyczne - Nadzieja. Nadchodzą lepsze czasy. Jakiś stary znajomy odwiedzi Cię po długim czasie ale nie trać od razu głowy. Możesz sobie marzyć i fantazjować ale uważaj, żeby zupełnie nie stracić kontaktu z rzeczywistością.
    TMŚ - 6 kielichów z historii Tristana i Izoldy. Romans Tristana i Izoldy, powrót do przeszłości, tęsknota za uczuciami z przeszłości.

--
  • pentameron 01.12.17, 17:33
    Impossible! To nie może być moja nostalgia, ale bardzo dziękuję smile
  • ala1450 30.11.17, 17:34
    To i ja poproszę
  • niki.ix 30.11.17, 23:17
    Karty antyczne - Dar. Czas małych podarunków. Będziesz obsypywana przez wielbicieli prezentami i podarunkami.
    Nie bierz wszystkiego, niektórym za prezent podziękuj wink
    TMŚ - 2 monet z historii o Zeusie i Danae. Moment kiedy Zeus zdecydował się zdobyć Danae. Zachowaj równowagę między sercem a rozumem.

--
  • ala1450 01.12.17, 08:14
    Dziekuje
  • nik-i7 30.11.17, 23:03
    W takim razie ja także ładnie proszę o karty ☺️
  • niki.ix 30.11.17, 23:27
    Karty antyczne - Ślub. Może się pojawić Twój wymarzony partner. Wkrótce na Twojej drodze stanie partner o którym zawsze marzyłaś. To będzie intensywny i długotrwały związek.
    TMŚ - 10 buław z historii Zygfryda i Brunhildy. Moment kiedy Zygfryd podszywa się pod Gunthera i zdobywa Brunhildę. Jeśli będziesz wytrwała osiągniesz sukces.

--
  • nik-i7 01.12.17, 22:05
    Dzięki, brzmi nieźle smile
  • niki.ix 01.12.17, 00:04

--
  • ferrero85 01.12.17, 15:20
    Hej.czy jeszcze da rade sie wpisac?
  • maseratiii 01.12.17, 15:32
    ja bardzo proszęsmile bede wdzięczna!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka