Dodaj do ulubionych

K2 - zdobędą?

10.02.18, 18:01

Tak będzie ze zdobyciem przez Polaków szczytu K2 teraz - tej zimy

Sedno Diabel
Nie - as buław
Tak śmierć / Wisielec
Wynik Papież Kochankowie 6 kielichów

Obawiam się, że jednak nie. Już zmieniają trasę, bo warunki pogodowe są niekorzystne. Niby Papież jest odpowiedzią na TAK, ale.. poradzą się autorytetów i podejmą decyzje, że jednak zostaną w swoim znanym "bagienku", że zawrócą.
Diabeł mówi, że ich podkusiło, i że to szatański pomysł - szkoda, ale przecież nic na siłę, nic ponad siły i przeciw zdrowiu i życiu. I tak są zwycięzcami.

--
Każdy ma takiego trolla na jakiego sobie zasłużył - moje
Edytor zaawansowany
  • nixie.x 10.02.18, 18:50
    Zwycięży rozsądek i w tej 6 kielichów wycofają się, żeby zdobyć szczyt w przyszłości uncertain
  • adoptowany 10.02.18, 18:50
    ,..kiedy czytałem temat z samej listy watkow, nie zagladajc jeszcze do Twojego tekstu, pierwsza myśl, zupełnie bez kart..nie zdobeda, a teraz patrząc na to sama wylozylas,..ufff,nawet nie będę komentowal,ale szkoda bo nalezalby im się taki sukces. miłego wieczoru..smile

--
    teenage rampage
  • nagietek123 11.02.18, 08:35
    Diabeł kusi, uzależnia, ale staną przed trudnym wyborem i Papież dopilnuje, by był on zgodny z zasadami obowiązującymi w górach. Nie pozwoli na próby wejścia "na wariackich papierach".
  • inguszetia_2006 12.02.18, 18:50
    Witam
    U ciebie wygląda to tak, że zdobędą. Papież - człowiek uduchowiony czyli patrzy w górę, a tu o górę rzecz się rozchodzi. Kochankowie, 6 kielichów - ekipa się wzmocni tą wyprawą.
    Pzdr.
    Ing
  • anuszzka 15.02.18, 02:02
    Algario, patrząc na Twoje karty jestem na nie.
    Wszak papież zwiastuje pomyślnie zdany egzamin ale tutaj obok śmierć się pojawia. Nie zdecydują się, bo będą się obawiać o własne życie kosztem zdobycia góry.
    Pozdrawiam
  • monkaaa85 26.02.18, 07:46
    Ten diabeł już się sprawdza, Denisa podkusiło na samodzielne zdobywanie szczytu uncertain
  • adoptowany 05.03.18, 18:48
    ,..to już koniec, ważne ze wszyscy wracają.

--
    island

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka