Dodaj do ulubionych

Co można powiedzieć o moim życiu uczuciowym..

09.03.18, 14:03
Jak rozumieć taki rozkład - król denarów (to było), sąd (to jest), 6 denarów (to będzie)? Pytanie co można powiedzieć o moim życiu uczuciowym, przy czym zastanawiam się, czy w ogóle tak to czytać co było a co jest czy będzie (tak ten rozkład wygląda, ale ja nie wybierałam kart na przeszłość, teraźniejszość czy przyszłość, po prostu zapytałam, co można powiedzieć o moim życiu uczuciowym) czy jako całość. I zawsze mam wątpliwość co oznacza postać króla bądź królowej, czy że rolę w moim życiu odgrywa (odgrywała) osoba o cechach króla? Ja rozumiałabym te karty tak, że między mną a pewnym mężczyzną o cechach króla denarów sytuacja wyjaśni się albo też nastąpi odrodzenie uczuć (sąd) i dostanę, tyle ile sama z siebie dałam (6 denarów) ale muszę to wszystko jeszcze przemyśleć..
Edytor zaawansowany
 • caro-caro 09.03.18, 20:36
  Widzę to jako zmianę nastawienia do związku, osoby. Król jest postacią, której się oddaje cześć, on jest postawiony na piedestale, najważniejszy, on o wszystkim decyduje. 6 monet, taka osoba daje dużo z siebie, jest chojna, no dobra może też brać, ale tutaj tę sekwencję kart czytałabym właśnie jako zmianę z "bracza w dawacza"
 • monkaaa85 09.03.18, 21:42
  Ale w sensie że druga strona czy ja? Bo jeżeli o mnie chodzi to właśnie zmieniło mi się podejście "z dawacza w bracza" i może też tak trzeba to czytać. Nie rozumiem właśnie czy ten król odnosi się do mnie czy do osoby w moim życiu uczuciowym..
 • caro-caro 09.03.18, 21:58
  Wiesz, pytanie było o Twoje życie uczuciowe, nie partnera czy Wasze wspólne. Popatrzyłam na to jako połączenie tych trzech kart, a biorąc pod uwagę zadane pytanie, to jednak chyba chodzi o Ciebie
 • monkaaa85 09.03.18, 22:02
  Dziękuję Ci, rozjaśniłaś mi wiele smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.