Dodaj do ulubionych

Jak z nim teraz postępować

12.05.18, 18:27
Dzień dobry, proszę o pomoc. Mam pewien problem z pewnym mężczyzną, flirtowaliśmy trochę i wychodziliśmy (tak po koleżeńsku) na wspólne obiady w pracy, staliśmy się niemal nierozłączni, ale oboje jesteśmy skryci w sprawach uczuciowych i niewiele o nich sobie mówiliśmy - wszystkie rozmowy ograniczały się do stopy koleżeńskiej. Jednak cały czas myślałam, że on nie jest w żadnym stałym związku i po cichu miałam nadzieję na randkę z nim, ale nie miałam odwagi zapytać, czy on kogoś ma na stałe (jestem dość nieśmiała), poza tym wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazywały, że on nikogo nie ma. Niedawno zostałam dosłownie "zrzucona z wieży", gdy on ni z gruszki ni z pietruszki oznajmił, że od dawna mieszka z kobietą, wtedy aż mnie zamurowało bo po co ją ukrywał tyle czasu (ani razu nie wpspomniał o niej wcześniej). Zrozumiałam, że muszę ograniczyć nasze wspólne wyjścia i spotkania bo nie chcę stać się tą drugą, ale to nie jest proste, zwłaszcza gdy często musimy razem jeździć w delegacje i uczestniczyć w imprezach firmowych. Zapytałam wiec kart, jak z nim postępować żebym potem nie cierpiała i nie żałowała: Wisielec-2 Bulaw-Królowa Buław. Na moje oko wyszły dość sprzeczne karty - Wisielec sugeruje zawieszenie kontaktów (czego nie mogę zrobić bo bym musiała chyba rzucić pracę), a 2 buław to karta wzajemnego kontaktu i komunikacji. Z kolei Królowa Buław to kobieta nowoczesna, niezależna, aktywna, która dyktuje warunki. Nie lada mam więc problem z tymi kartami, jakoś ich nie czuję i nie mogę dopasować do naszej sytuacji, ale składajac to wszystko do kupy, myślę, że karty sugerują jednak nie zawieszenie kontaktu, ale wyciszenie emocji i spojrzenie na to wszystko od drugiej strony, a kontakt powinnam utrzymywać z nim nadal, ale nie moich warunkach. Czyli skończyć z spoufalaniem się i ograniczać kontakt wyłączenie do niezbędnego minimum i kwestii zawodowych?
Edytor zaawansowany
  • algaria 12.05.18, 23:01
    Jeśli nie chcesz cierpieć to staraj się stworzyć dystans (Zawieszony) popatrz sobie na Pana "z daleka" i w skrytości potęsknij (2 buław) a wówczas właśnie staniesz się niezależną i nowoczesną kobietą w królowej buław

2 buław nie jest kartą kontaktów - według mnie.

--
    Jedni mówią na to zapomnienie, inni że skleroza a ja po prostu jestem lekka w pamięci - znów nie moje smile
  • pinki_pye 15.05.18, 19:47
    Dzięki za Twoją interpretację. Mnie karta 2 buław parę razy pokazała już kontakt przez komunikator internetowy dlatego wzięlam ją i tutaj za kartę kontaktu, gdyż za bardzo innego do czynienia z nią nie miałam.
  • ezorelax 21.05.18, 22:43
    Ja to widzę inaczej, a mianowicie jako radę, by właśnie zdystansować się od energii Królowej buław, a przynajmniej od negatywnej strony tej karty. Z sumowania (można rozumieć np. jako tło) jest XVI Wieża, jak tą sytuację sama Pinky_pye opisałaś...a doszło do niej może przez pewne emocjonalne "zagalopowanie się" (Królowa buław)? ale można leczyć podobnym i "wygalopować" z tej sytuacji, ale nie na żywioł... Sytuacja jest trochę inna, niż przedstawiasz w 1. poście, albo inaczej - w tym opisie sytuacji jest wiele sprzeczności, zresztą nie dziwota, bo i XII Wisielec i tło w XVI Wieży, to się widziało odwrotnie, a właśnie zaczyna prawidłowo...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.