Dodaj do ulubionych

Co będzie z moim wyjazdem? Czy dobrze myślę

13.05.18, 08:11
Leda wyciągnela dla mnie karty na pytanie.😗(dziękuję)

" czy moje plany wyjazdowe się zrealizują i zamieszkam w innym kraju. Czy ten wyjazd dojdzie do skutku"

Z przełożenia:6 buław, królowa denarów, 5 kielichów,
sedno - as mieczy
tak nie będzie/nie jest/- as denarów
tak będzie/jest/- 3 kielichów
wynik- 5 mieczy/3 mieczy, as kielichów/

Pomóżcie mi to ogarnąć i podpowiedzieć czy dobrym tropem podążam.
Z jednej strony jest 3kielichow,mowiaca o radości i świętowaniu. Przy Asie mieczy, który symbolizuje sukces i rozwiązanie trudnej sprawy wskazywałoby to na pozytywne rozwiązanie i mój wyjazd, ale no wlansie w wyniku mamy 5/3mieczy co raczej nie jest optymistyczne, a przy nich ten As kielichow. Może będzie możliwość wyjazdu, ale okupione to będzie smutkiem i tęsknotą i moim rozdartym sercem?
Karty z przełożenia pokazują że ja czekałam na informacje wyjazdowe pełna optymizmu i pewności, że tak się stanie, ale zdarzyła się sytuacja która wstrzymała całą procedurę. Tak to widzę. Podpowiedź ie mi czy mój trop jest ok 🙂
Edytor zaawansowany
  • algaria 13.05.18, 12:07
    A ja powiem, że w najbliższym czasie Twoje plany się nie zrealizują. Nie ma w rozkładzie kart wyjazdu, ruchu, zmiany miejsca pobytu itp. As mieczy to odcięcie przeszłości od przyszłości i to jest sedno czyli karta której sprawa dotyczy. Nie będzie nowej propozycji w asie monet, nie będziesz brała swojego życia w swoje ręce i nie przekroczysz bramy "as monet = karta brama". 3 kielichów to owszem świętowanie ale na miejscu. Wynik może mówić że jakąś propozycję dostaniesz ale po głębszym przemyśleniu sama ją odrzucisz - owszem z żalem ale sama stwierdzisz że ta propozycja była nie dla Ciebie/za mało atrakcyjna/ coś w niej Ci nie pasowało/ była nie do końca uczciwa.
    Oczywiście możesz "na siłę" przyjąć propozycję (choć ja tu żadnej nie widzę) ale będziesz bardzo niezadowolona i się rozczarujesz.
    Dlatego dobrze przemyśl czy warto, choć ja w kartach (tych kartach) Twojej przeprowadzki nie widzę.

--
    Nie jestem leniwa, ja po prostu gospodaruje swoim czasem umiarkowanie - nie moje wink
  • malaamalaa 13.05.18, 12:28
    Dziękuję za pomoc🙂.
    Wszytsko wskazywało, że sprawy wyjazdowe ida gładko aż tu nagle z przyczyn ode mnie niezależnych została procedura wstrzymana. Jedyne co mi pozostaje to czekać w zawieszeniu kolejne tygodnie. Psychicznie już nastawilam się na zmianę, a tu taki niespodziewany obrót sprawy na samym finiszu. 🤪

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.