Dodaj do ulubionych

Andrzejki - zapisy

18.11.18, 18:58
Zapraszam na wróżbę andrzejkową z 1 karty, talia Romantic tarot.
Zapisy do 30.11.2018 wink

--
"If you can dream it, you can do it"
W.Disney
Edytor zaawansowany
  • meda08 18.11.18, 19:44
    Jak ten czas nieubłagalnie zasuwa😀
    Poproszę bardzo😀😀
  • niki.x 24.11.18, 22:26
    10 monet. Miłosna pułapka. Nie przegap tej pułapki. Porzuć swoje ograniczenia i nie zadawaj pytań, niech Twoje serce przejmie kontrolę.

Na karcie jest pan który rozwiązuje pani fartuszek wink - Nie opieraj się jak ktoś będzie chciał rozwiązać fartuszek Tobie wink
    --
    W.Disney
  • meda08 25.11.18, 11:01
    Dostosuje się do rady😀
  • inguszetia_2006 18.11.18, 20:04
    Witam
    Poproszę. Ale czas leci, przed chwilą były Andrzejki przecież;-P
    Pzdr.
    Ing
  • niki.x 24.11.18, 22:41
    VIII (Moc) - Bezowocne wysiłki. Przemoc nie pokona łagodności. Romantyczna dusza jest najsilniejsza.
    Karta przedstawia faceta który próbuje liną przyciągnąć do siebie pomnik przedstawiający nagą kobietę siedzącą na lwie. Ktoś będzie chciał Cię zdobyć siłą ale wybierzesz miłość.

--
    W.Disney
  • inguszetia_2006 24.11.18, 23:29
    Witam
    Dziękuję. Ciekawe, ciekawe...wink
    Pzdr.
    Ing
  • nagietek123 18.11.18, 20:06
    Tak, proszę - miłość proszę uprzejmie mi wywróżyć smile
  • niki.x 24.11.18, 22:54
    2 kielichów. Toast. Twarde morze uderza o kamieniste klify serca. Burza płacze do skał żeby stały się fletem.

Na karcie kobieta siedzi na czymś w rodzaju studni czy fontanny i samotnie popija wino. Za nią o taką samą studnię czy fontannę opiera się facet w masce. Wystarczy, że kobieta się odwróci i oboje zdejmą maski a będą szczęśliwi. Ktoś jest obok Ciebie Nagietku. Musisz się tylko odwrócić i zdjąć maskę.

--
    W.Disney
  • nagietek123 30.11.18, 13:48
    Dziekuje bardzo. Odwrócę się.
  • bronxi 18.11.18, 20:33
    To i ja ustawiam się w kolejeczce smile
  • niki.x 24.11.18, 23:02
    XVII - Świecąca Gwiazda. Kiedy świeci gwiazda nikt nie jest samotny. Zaufaj siłom niebieskim które ożywają.

Gwiazdą jest kompas na którym są cienie kobiety i mężczyzny trzymających się za rękę. Teraz masz szansę znaleźć tą właściwą osobę.

--
    W.Disney
  • bronxi 26.11.18, 07:08
    Dziękuję bardzo, oby tak się stało smile

Pozdrawiam serdecznie smile
  • pinia1214 18.11.18, 21:12
    Poprosze😘
  • niki.x 24.11.18, 23:11
    3 monet. Wędrowiec. Potężne myśli i instynkty. Gdy miłość ma siłę miłości nie da się odpocząć.

Na karcie półnagi facet rozrywa łańcuch z 3 ogniw. Za nim skrzynia i 3 kobiety. Będziesz musiała pokonać konkurencję ale warto będzie się potrudzić wink

--
    W.Disney
  • pinia1214 25.11.18, 06:40
    Dziękuję bardzo. ⚘Ale mnie zaskoczylas z ta konkurencja.
  • algaria 18.11.18, 21:30
    To i ja poproszę smile

--
    Każdy ma takiego trolla na jakiego sobie zasłużył - moje
  • niki.x 24.11.18, 23:34
    10 buław. Porthe Dauphine. Na tej stacji Twoje serce pokieruje Twoimi krokami we właściwym kierunku. Co będzie to będzie.

Karta jest jak scena z Anny Kareniny. Przy wejściu do dworca stoi para. On i Ona a na schodach ten 3. Zdradzony mąż czy porzucony kochanek?

--
    W.Disney
  • algaria 25.11.18, 11:31
    Dziękuję - co będzie to będzie - najważniejsze przesłanie smile

--
    Jedni mówią na to zapomnienie, inni że skleroza a ja po prostu jestem lekka w pamięci - znów nie moje smile
  • leda-is-one 19.11.18, 07:37
    Bardzo proszę i ja.

--
    smile

"Myślę, więc jestem"/Kartezjusz/
  • niki.x 24.11.18, 23:48
    XIV. Kielich. Wiedza jak się dostosować do każdej sytuacji jest zawsze przydatna w miłości. Okaż współczucie swojemu nieszczęśliwemu sąsiadowi.
    Na karcie kobieta za barem, może barmanka nalewa wino facetowi, może klientowi. Barman zawsze wysłuchuje swoich klientów. Teraz to Twoje zadanie. Wysłuchaj kogoś i okaż mu współczucie wink

--
    W.Disney
  • leda-is-one 28.11.18, 07:51
    Bardzo Ci dziękuję, uśmiałam się też setnie bo,,,
    Mam sąsiada, jednego jedynego , który owdowiał 2 lata temu i smali do mnie cholewki, nawet mi się w kwietniu oświadczył, problem w tym ze to nie ta pólka z której bym chciała kogoś na dobre i złe,,
    Druga część wróżby też pasuje jak ulał, bo ten sąsiad lubi drinkować, no i przychodzi na kawę, żeby go przy okazji poczęstować czymś mocniejszym.
    Gratuluję Ci trafności i dobrej ręki do kart.

--
    smile

"Myślę, więc jestem"/Kartezjusz/
  • malamiss79 19.11.18, 10:03
    Poproszę rownież 🌺
  • niki.x 25.11.18, 19:10
    2 buław. Niewinne gry. to co jeszcze nie istnieje będzie niczym, wymyka się zmianie. To jest zmieni się w falę szczęścia i szalonej miłości.

Na karcie 2 panów. Jeden wydaje się być zakochany, drugi wpina mu czerwoną różę w butonierkę. Nad panami posąg półnagiej kobiety z wysoko uniesionym mieczem w dłoni. Wygrała tą walkę. Zdobędziesz tego kogo chcesz zdobyć ale tylko wtedy, kiedy on też będzie chciał być zdobyty wink

--
    W.Disney
  • malamiss79 26.11.18, 12:02
    Dziękuję😘
  • annamiszczak 19.11.18, 10:15
    Tak, jak nie lubię ezo kolejek, tak się grzecznie u Ciebie ustawiam i ładnie proszę, ponieważ dla mnie Twoje wróżby mają tą głębię, która pozwala ujrzeć jakaś sprawę (niekoniecznie ściśle związaną z pytaniem, czy wąskim tematem wróżby) w innym, nowym świetle - dla mnie jest to bardzo inspirujące i skłaniające do refleksji, a to myślę dużo cenniejsze od samego "przepowiedzenia przyszłości". Nie wiem, czy starym, szczęśliwym mężatkom, to się taka wróżba Andrzejkowa "należy", ale to niedaleko mej nastej rocznicy, więc jak ewentualnie dają, to "biere" z pocałowaniem ręki.
  • niki.x 25.11.18, 19:26
    VII. Wieśniaczka. Sny i marzenia są przed nadzieją. Nic się jeszcze nie skończyło. Ważne, żeby nie zmieniać kursu.
    Na karcie wieśniak powozi wozem z sianem zaprzężonym w dwa woły w wiankach na głowie. Na sianie kobieta w półleżącej pozycji. Jeśli się poruszy może z tego wozu spaść, jeśli będzie chciała może zsiąść. Facet tego nawet nie zauważy.
    A może wystarczy usiąść obok i też chwycić za lejce? Miejsca jest dość wink

--
    W.Disney
  • annamiszczak 25.11.18, 19:35
    Niki, bardzo dziękuję - to pasuje do mojej sytuacji przeprowadzkowo-wiankowej, a jeśli to Wielki Arkan, a one są przyporządkowane do miast i kolorów, to jakie to miasto i kolor?
  • niki.x 25.11.18, 21:25
    Na karcie jest dużo zieleni i niebieskiego z przewagą zieleni czyli Rzym.

--
    W.Disney
  • annamiszczak 25.11.18, 23:22
    Łączę to z moim obecnie 3-cim (a męża 1-szym) rokiem numerologicznym i ta wibracja dobrze mi robi - te dążenia, ta zieleń, sny i marzenia ze stałym chłopem, wakacje w Rzymie, dużo siana i na sianie wink Jeszcze raz dzięki!
  • pannanikt_1 19.11.18, 19:32
    Witam,
    Też poproszęsmile
  • niki.x 25.11.18, 21:44
    As kielichów. Chrzcielnica. Coś się rodzi i będzie wielkie. Droga przed nami wydaje się teraz kręta ale decyzja została podjęta dawno temu i trzeba ją zaakceptować.
    Na karcie otwarta brama, za którą jest chrzcielnica. Chrzest to początek nowego życia. Albo przekroczysz bramę i znajdziesz swoje przeznaczenie albo zostaniesz przed bramą

--
    W.Disney

--
    W.Disney
  • pentameron 20.11.18, 17:12
    Poproszęsmile
  • niki.x 25.11.18, 22:00
    4 buław. Kankan. Miłość wzywa cię do tego, żebyś zapomniał o porażkach a patrzył na to co przed tobą.

Na karcie kobiety tańczące na scenie kankana. Przed nimi na scenie siedzi kobieta której facet chce wręczyć bukiet kwiatów.
    Wszystko co złe w miłości masz już za sobą. Nie wracaj do tego. Jest ktoś dla kogo jesteś najważniejsza. Wykorzystaj szansę wink

--
    W.Disney
  • pentameron 26.11.18, 16:22
    Brzmi obiecująco. Dziękuję bardzo smile
  • re.ne 21.11.18, 05:58
    Bardzo proszę
  • niki.x 25.11.18, 22:14
    4 mieczy. Walc wiedeński. Umieranie i odradzanie wiele razy, jak kręgi walca. Krok do tyłu, dwa kroki do przodu, krok do tyłu ...
    Na karcie dwie pary tańczące walca. Jeśli się z kimś rozstałaś, to do siebie wrócicie, żeby po chwili znów się rozstać i znów do siebie wrócić, i znów się rozstać ... I tak w kółko. Rozstania i powroty.

--
    W.Disney
  • re.ne 26.11.18, 06:09
    Dziękuję Niki.x
  • zaklepany 22.11.18, 21:12
    Witaj Niki.x
    poproszę bardzo o wróżbę andrzejkową
    dziękuję
  • niki.x 26.11.18, 18:32
    6 buław. Prezent. Nie urodziłeś się, żeby mieszkać w więzieniu. Wkrótce kraty się otworzą i dostaniesz to czego zawsze pragnąłeś.
    Na karcie para płynąca łódką. Pani w rękach trzyma w klatkę z jakimś ptaszkiem. Jeśli coś Cię blokuje uwolnisz się od tego,żeby zdobyć to na czym Ci naprawdę zależy.

--
    W.Disney
  • zaklepany 26.11.18, 19:45
    Dziękuję Ci bardzo smile
  • ula-pula 23.11.18, 05:56
    Również proszę, na miłość.
  • niki.x 26.11.18, 19:10
    7 kielichów. Pocałunek w rękę. W ciemnościach nocy wszystko jest takie same i ma takie same kolory. Żeby uczucie było wyjątkowe potrzebne jest światło.
    Na karcie na balu maskowym pan całuje panią w rękę. Pani jest szczęśliwa ale pan jest w masce. Czy to na pewno ten pan o którym myśli pani? Ktoś kto chce Cię zdobyć niekoniecznie traktuje Cię poważnie. Uważaj by się nie pomylić.

--
    W.Disney
  • ula-pula 27.11.18, 21:57
    Dziękuję
  • caro-caro 24.11.18, 17:06
    Wylosuj mi też, proszę ☺, przydałoby mi się trochę radości i nadziei
  • niki.x 26.11.18, 19:26
    Paź mieczy. Balsam miłości. Przeznaczenie nie może przygasić ognia miłości, kiedy to co wydaje się skończone nie jest skończone.
    Na karcie pan trzyma w jednej ręce trzy świece w drugiej owinięty w kobiecy szal miecz. Za panem są schody do sypialni pani. Pan wyszedł ? czy właśnie zamierza wejść? Jak wyszedł to wróci, jak dopiero ma zamiar wejść to szybko nie wyjdzie wink
    Stara miłość nie rdzewieje i chyba niedługo do Ciebie wróci.

--
    W.Disney
  • caro-caro 26.11.18, 20:41
    Niki, bardzo dziękuję ☺
    Jestem bardzo zaskoczona tą kartą, jej przekazem i przede wszystkim, że właśnie znaczy to co znaczy czyli powrót starej miłości. No po prostu w życiu nie spodziewałabym się takiego obrotu sprawy. Tylko, biorąc różne za i przeciw, myślę, że z tego nic dobrego już nie wyniknie.
    Ale mam zagwozdkę, będę miała o czym myśleć. Nie, normalnie nie wierzę...
    Jedno wiem, jeżeli ta ewentualność mi się przydaży, na pewno dam znać i będę błagać Was, moje Drogie, o wsparcie
    Jeszcze raz bardzo dziękuję
  • niki.x 24.11.18, 22:01
    Do trzech razy sztuka smile
    Podstawowe rzeczy, żeby się nie powtarzać w każdym poście

Talia Romantic tarot odnosi się do 4 europejskich miast najbardziej kojarzonych z miłością: Wenecji, Wiednia, Rzymu i Paryża.
    Kielichy to Wenecja - romantyczność i niejednoznaczność. Dominujący kolor żółty.
    Monety to Rzym - romantyzm i instynkt. Dominujący kolor zielony
    Buławy to Paryż - romantyczność i energia. Dominujący kolor czerwony
    Miecze to Wiedeń - romantyczność i zaloty. Dominujący kolor niebieski

AW są przyporządkowane do miast i kolorów. Ale to już każdemu osobno we wróżbie

Talizman, amulet albo cośkolwiek w odpowiednim do wróżby kolorze pomaga w spełnieniu wróżby. Jak ktoś nie chce, żeby się spełniła, to lepiej unikać koloru wróżby

--
    W.Disney
    Odpowiedz Cytuj Link

--
    W.Disney
  • niki.x 25.11.18, 21:43
    As kielichów. Chrzcielnica. Coś się rodzi i będzie wielkie. Droga przed nami wydaje się teraz kręta ale decyzja została podjęta dawno temu i trzeba ją zaakceptować.
    Na karcie otwarta brama, za którą jest chrzcielnica. Chrzest to początek nowego życia. Albo przekroczysz bramę i znajdziesz swoje przeznaczenie albo zostaniesz przed bramą wink

--
    W.Disney
  • ula-pula 26.11.18, 07:46
    A to dla mnie czy dla Caro?
  • niki.x 26.11.18, 12:07
    Ani dla Ciebie ani dla Caro. To było dla kogoś wyżej, tylko mi się wkleiło na końcu zamiast pod postem smile
    Poczekaj jeszcze chwilkę dzisiaj wieczorem dokończę wink

--
    W.Disney
  • pannanikt_1 26.11.18, 08:18
    Dziękuję 🙂
  • tomatelloo 26.11.18, 19:08
    Witamsmile To i ja poproszęwink
  • niki.x 26.11.18, 19:36
    V. Książę wierności. Czasami potrzeba wybaczyć. Pokój ducha strzeże pasji i otwiera drzwi do mądrej miłości.
    Na karcie kapłan na balkonie z kwiatem lilii w dłoni wyraża skruchę i prosi o pokój ? Wybacz komuś kto Cię skrzywdził a znajdziesz prawdziwą miłość.

--
    W.Disney
  • tomatelloo 27.11.18, 15:55
    Dziękuje śliczniesmile i faktycznie, może czas pewne rzeczy w taki spokój zakończyć...
  • chizuru 26.11.18, 20:40
    Ładnie proszę o wróżbę andrzejkową smile
  • niki.x 27.11.18, 19:49
    10 kielichów. Spokój. Nieograniczony świat przestrzeni i baśniowe chwile nie są dla ciebie, gdy chronią bramy.

Na karcie na balkonie stoi kobieta. Patrzy na faceta wśród kotów grającego na flecie. Dużo tych kotów tam jest. Stoi, patrzy i słucha. Zacznij działać. Zejdź ze swojego balkonu, wyjdź oknem albo przez drzwi, może są otwarte. Otwórz komuś bramę która prowadzi do Twojego serca.

--
    W.Disney
  • chizuru 28.11.18, 15:15
    Dziękuje bardzo kiss Oj, ostatnio wszystkie 10-tki źle mi się kojarzą i ciągle mi w rozkładach wypadają. Co oznaczają te koty? Przeszkody, rywalki?
  • niki.x 28.11.18, 15:34
    Te koty na karcie idą do tego faceta, siedzą przy nim przymilają się słuchają muzyki. To znaczy, że to jest dobry człowiek i niejedna ma na niego ochotę. Ale on gra pod Twoim balkonem i na koty nie zwraca uwagi wink

--
    W.Disney
  • chizuru 29.11.18, 16:38
    Dziękuje za rozjaśnienie. Poszperałam trochę i znalazłam tą kartę, choć w sumie nie musiałam, bo Twoje opisy są bardzo obrazowe big_grin Będę musiała sobie zorganizować coś żółtego w takim razie wink
  • joanna9969 27.11.18, 05:13
    Ja również bardzo proszę o wróżbe

--
    Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne.
  • niki.x 27.11.18, 20:12
    Paź kielichów. Wyzwanie miłości. Zaakceptuj je i wyjdź mu na przeciw. Ktoś już stoi na twojej "arenie".
    Na karcie pod kolumna bosy facet gra na flecie. Obok niego stoi koszyk z kasą. W koszyku jest trochę monet ale nie za wiele.
    Zaakceptujesz biednego artystę wink

--
    W.Disney
  • joanna9969 27.11.18, 21:04
    Dziękuję bardzo !

--
    Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne.
  • martamaxy 28.11.18, 08:01
    Witam
    bardzo proszę o wróżbę andrzejkową

--
    A ty jak się masz? – spytał Puchatek.
    – Nie bardzo się mam – odpowiedział Kłapouchy. – Już nie pamiętam czasów, żebym jakoś się miał.
  • niki.x 28.11.18, 20:35
    8 buław. Miłosne przebudzenie. To co wydawało się daleko zawsze było kilka kroków od nas. Teraz nic już nie będzie takie samo.
    Na karcie na łóżku leży facet przykryty prześcieradłem. Kobieta w bieliźnie odsłania okno, żeby go obudzić. Czego chce kobieta? Żeby został, czy żeby sobie poszedł. Będziesz musiała dokonać wyboru.

--
    W.Disney
  • martamaxy 29.11.18, 07:57
    Czego chce kobieta? Tak, już czas podjąć decyzję.
    Bardzo dziękuję za wróżbę.

--
    A ty jak się masz? – spytał Puchatek.
    – Nie bardzo się mam – odpowiedział Kłapouchy. – Już nie pamiętam czasów, żebym jakoś się miał.
  • ewaseba 28.11.18, 18:28
    Ja poproszę, na miłość, jestem wolnasmile
  • niki.x 28.11.18, 20:54
    6 mieczy. Sonata na 4 ręce. Nie bój się pocałunków, to nie pszczoły które żądlą ale drzwi które prowadzą do uli wypełnionych miodem.
    Na karcie przy fortepianie siedzi para trzymająca się za ręce. Ktoś jest koło Ciebie albo go nie widzisz jako Twojego faceta albo się boisz. Od Ciebie zależy czy przełamiesz lęk przed miłością i zrobisz kolejny krok.

--
    W.Disney
  • ewaseba 29.11.18, 00:24
    Bardzo dziękujęsmile
  • baba_potwor 29.11.18, 15:25
    Mogę i ja poprosić?

--
    Felicità è un bicchiere di vino con un panino.
  • niki.x 29.11.18, 19:38
    Król kielichów. Wrzosowisko w Wenecji. Skrzydła miłości są silne i podążając za ciepłym wiatrem pożądania wnoszą cię na wielkie wysokości. W wiecznej ciemności drżą z radości.
    Na karcie facet w turbanie siedzi na tronie i patrząc przed siebie nalewa wino do kielicha, który stoi obok tronu na podłodze. Za nim w tle Wenecja. Kobiety na karcie nie ma ale facet patrzy na kogoś z pożądaniem. Ten kielich to dla niego czy dla Ciebie ?

--
    W.Disney
  • baba_potwor 01.12.18, 01:55
    Nie oddam kielicha, niech se drugi naleje big_grin. Bardzo obiecujące przesłanie, serdecznie dziękuję kiss.

--
    Felicità è un bicchiere di vino con un panino.
  • liu.jo 29.11.18, 17:38
    Poproszę i jasmile
  • niki.x 29.11.18, 19:50
    XIX. Godzina prawdy. Staniesz twarzą w twarz z prawdą. Rzeczy w miłości staną się jasne a światło będzie duże i trwałe.
    Na karcie na balkonie stoi para. Ona po lewej on po prawej. Wyciągają do siebie prawe ręce. Na środku balkonu rośnie drzewo z koroną w kształcie słońca w środku której jest głowa lwa z otwartą paszczą. Poniżej na innym balkonie sfinks trzyma książkę pod łapą.
    Karta z przewagą koloru niebieskiego. Początek czegoś co może się przerodzić w trwały i silny związek, jeśli oboje będziecie mieli odwagę zmierzyć się z prawdą i wyjawić sobie wszystkie nawet te najtrudniejsze do wyjawienia tajemnice.

--
    W.Disney
  • liu.jo 01.12.18, 10:32
    Dziękuję Ci ślicznie za ta wróżbękiss zastanawiająca..

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka