Dodaj do ulubionych

Zapraszam po kartę erotyczną

24.11.18, 15:45
Na św Andrzeja seksualna nadzieja wink

Jak ktoś chce wiedzieć, pod którą karta z (do wyboru Decameron / Tarot Magii Seksualnej) upłynie mu rok erotyczny - to zapraszam.

--
Jedni mówią na to zapomnienie, inni że skleroza a ja po prostu jestem lekka w pamięci - znów nie moje smile
Edytor zaawansowany
  • nagietek123 24.11.18, 16:32
    Poproszę wróżbę z talii Dekameron - smile
  • algaria 24.11.18, 21:16
    Nagietek

Królowa monet - Odmowa za chciwość i próżność prowadzi do absurdu i utraty własnej tożsamości

Nie można odmawiać wink bo jak i po co? Nie odmawiaj, nagietku, nie odmawiaj... bo szkoda czasu na odmowy, no chyba że partner zasłuży wink

--
    Nie jestem leniwa, ja po prostu gospodaruje swoim czasem umiarkowanie - nie moje wink
  • nagietek123 28.11.18, 09:13
    Bardzo dziękuję za kartę. Jakoś nie bardzo rozumiem tej "odmowy za chciwość i próżność"... Może coś więcej mi napiszesz?
  • algaria 28.11.18, 17:22
    Trafi Ci się Pan próżny i chciwy i Ty odmawiając mu siebie będziesz go w ten sposób karać (siebie też poniekąd)

--
    Darem, który odróżnia wróżkę od "wruszki", jest umiejętność wyciągania właściwych kart, na konkretne zdarzenie - moje i niczyje więcej tongue_out
  • nagietek123 28.11.18, 18:21
    A, to jemu na pewno odmówię wink
  • meda08 24.11.18, 16:37
    Ja!ja!
    Poproszę, karty obojetne
  • algaria 24.11.18, 21:18
    Meda - Tobie też wyciągnęłam Decamerona

2 mieczy - Ukryte w was zwierze daje o sobie znać. Wszystko dokona się jak należy.

No kochana - jak dzikie stworzenia na łonie natury, wyjdzie z Was instynkt pierwotny - dziko, nieokrzesanie - nie ważne byle do celu. smile

--
    Każdy talizman działa, jak jego właściciel w to wierzy. Jak nie wierzy, to talizman nie działa - by nikix4
  • meda08 25.11.18, 10:59
    Oby!!😀
  • pannanikt_1 24.11.18, 16:39
    Ja również poproszę o kartę z talii tarot magii seksualnej 🙂.
    Pozdrawiam
  • algaria 24.11.18, 21:20
    pannanikt

Słońce - fuzja połączenie - fascynacja. oko jest zwierciadłem duszy i tworzy z magią myśli. jeśli partnerzy wysyłają szczęśliwe obrazy do siebie, para osiągnie stan zjednoczenia i trwałego zauroczenia.

Wystarczy że spojrzycie sobie w oczy i ogień w Was zapłonie smile

--
    Darem, który odróżnia wróżkę od "wruszki", jest umiejętność wyciągania właściwych kart, na konkretne zdarzenie - moje i niczyje więcej tongue_out
  • pannanikt_1 24.11.18, 21:29
    Dziękuję 🙂
  • caro-caro 24.11.18, 17:01
    Wylosujesz dla mnie też? Choć nadzieję na udany związek jakoś ostatnio straciłam. Ta strefa u mnie leży i kwiczy 😣
  • algaria 24.11.18, 21:23
    Caro
    Talii nie podałaś to wyciągnęłam Decamerona

Już Ty tu się nie kryguj wyciągnęłam Ci króla kielichów - Sile uwiedzenia towarzyszy wyrafinowana technika. Bardzo satysfakcjonujący seks.

I nic więcej pisać nie będę O!

--
    Każdy talizman działa, jak jego właściciel w to wierzy. Jak nie wierzy, to talizman nie działa - by nikix4
  • caro-caro 25.11.18, 11:38
    O matko! Tylko niech się sprawdzi, a ja żebym w ostatniej chwili nie stchórzyła 🙄
    Świetna perspektywa. Dziękuję dziękuję 😁
  • niki.x 24.11.18, 18:24
    Poproszę smile

--
    "If you can dream it, you can do it"
    W.Disney
  • babowa 24.11.18, 19:04
    ja tez chcesmile
    tzn. poprosze smile

--
    http://i43.tinypic.com/14devqc.gif
  • algaria 24.11.18, 21:31
    Babowa

Dla Ciebie mam Maga również z Decamerona

I- Odłóżmy na chwilę na bok iluzje i stańmy twardo na ziemi. Praca i miłość o to są sekrety życia

Ty nie siedź z głową i... w chmurach Ty zejdź na ziemie, Ty przestań tylko marzyć, Ty realizuj te marzenia o miłości Ty nad tym popracuj... w alkowie wink

--
  • algaria 24.11.18, 21:27
    Niki.x

Również nie podałaś talii również wybrałam Decamerona

as buław - Seksualność pochodzi z natury. Ciąg dalszy miłosnej znajomości entuzjastycznie nastąpi.

Na łonie, będzie miły seks i to z kontynuacją - czego chcieć więcej? wink

--
    Każdy ma takiego trolla na jakiego sobie zasłużył - moje
  • niki.x 24.11.18, 21:54
    Dzięki za kartę smile
    Mówisz, że się będę bawić w Telimenę. Mrówki i kleszcze tongue_out

--
    W.Disney
  • algaria 24.11.18, 23:43
    kleszcze i jeszcze big_grin

--
  • niki.x 24.11.18, 23:50
    wink

--
    W.Disney
  • inguszetia_2006 24.11.18, 21:55
    Witam
    Daj, matko, uprzejmie proszę, z Decamerona. Może będzie jakaś inspiracjawink
    Pzdr.
    Ing
  • algaria 24.11.18, 23:48
    Inga
    Dla ciebie mam pazia buław - inspiracja może być ilustracja... a tekst brzmi tak: - Idealna harmonia seksualna pomiędzy dwojgiem kochanków. Nie ma nadużycia władzy ze strony mężczyzny który bezkarnie trzyma miecz.

Ja bym tu zmieniła, że trzyma buławę, ale zabawę możesz mieć zagwarantowaną i inspirację również - chyba, że liczyłaś na bardziej dominującego mężczyznę, ale czasem też można być dominą dla zdrowia i urody tongue_out

--
  • inguszetia_2006 25.11.18, 19:12
    Witam
    Dziękuję. Brzmi obiecująco, lepsza energia pazia niż eremitybig_grin
    Pzdr.
    Ing
  • pinia1214 24.11.18, 22:12
    Poproszę.wybor kart pozostawiam Tobie,licząc na dobrą rękę.⚘
  • ula-pula 24.11.18, 23:42
    Ja tez poproszę, talia obojetna
  • algaria 24.11.18, 23:52
    Ula - talia Magii Seksualnej

Kochankowie - uwodzenie , pokusa - przyroda jest nieomylnym przewodnikiem: rośliny i zwierzęta są przykładem do naśladowania.

Czyli jak pszczółki i inne boże krówki - Twój czas erotyczny nabierze rozpędu z wiosną by na zimę osłabnąć wink

--
    Jedni mówią na to zapomnienie, inni że skleroza a ja po prostu jestem lekka w pamięci - znów nie moje smile
  • ula-pula 25.11.18, 00:03
    Dziękuję. Byle do wiosny 😁
  • algaria 24.11.18, 23:49
    Pinia Decameron

2 monet - Lubieżne podniecenie, zabawa, orgazm.

Czyż nie miła interpretacja - czego chcieć więcej? wink

--
  • pinia1214 25.11.18, 06:44
    Miła i owszem.dziekuje bardzo.🌷
  • re.ne 25.11.18, 08:12
    Bardzo proszę
  • algaria 25.11.18, 13:14
    re.ne

Dla Ciebie wyciągnęłam kartę Magii Seksualnej
    Wieża - zdrada -niebezpieczna sytuacja, zdrada, oszustwo lub bliskie rozpadu. zabezpieczyć się przed tym zagrożeniem poprzez wykorzystanie wszystkich zasobów własnych.

Zdrada, zdradą, ale nie daj się przyłapać, bo po co? Czego oczy nie widzą, temu sercu nie żal.

--
  • re.ne 26.11.18, 06:12
    Ufff jak gorąco
    Nie planuje skoków w bok.
    Musze się mieć na baczności.
    Dziękuję Algario
    Pozdrawiam
  • bronxi 25.11.18, 08:28
    Proszę, również i ja smile
  • algaria 25.11.18, 13:16
    Bronxi

Decameron karta królowej monet - Odmowa za chciwość i próżność prowadzi do absurdu i utraty własnej tożsamości.

Może w tym cały jest ambaras, żeby dwoje chciało na raz. Może nie zawsze warto odmawiać, bo coś się traci wink

--
    "Ja nadal jestem wiotka, tylko już taka bardziej konkretna" - jak to kobieca figura się z czasem zmienia - nie moje
  • bronxi 25.11.18, 14:07
    Dziękuję smile
  • leda-is-one 25.11.18, 09:08
    Jak wszyscy to i babcia też tongue_out
    Poproszę.

--
    smile

"Myślę, więc jestem"/Kartezjusz/
  • algaria 25.11.18, 13:23
    Leda - Ty masz karty Magii więc dla ciebie Decameron - poza tym mam do niego malutki sentyment, bo wiesz kto wink mi te karty przetłumaczył tzn ich znaczenie z książeczki wink

Dla Ciebie mam pazia kielichów - Para nie oszczędza się i dogłębnie oddaje się miłosnym rozkoszom. Kobieta jest ufna jednakże mężczyzna zdaje się marnować energię.

Popatrz sobie na obrazek wink choć bardzo zachęcający ale z opisu wynika, że co? Że on zimny, on zimny a Ty gorąca?. Jakoś mi to nie pasuje do pazia kielichów, zwłaszcza, że na obrazku jest jakiś Marcelino i włoskie wino a po winie wiadomo cnota ginie nie tylko u kobiet tongue_out W każdym razie pozostańmy przy pierwszym zdaniu interpretacji mówiącym o parze co oddaje się rozkoszom. wink

--
  • leda-is-one 28.11.18, 08:01
    No też mnie ubawiłaś, jaki zabawiacz mi się trafi, w sumie jest nadal ten Amadeo vel Raffaelle w tle, już 6 ty rok, znowu próbuje podchodów i on mi też pasuje do Twojej interpretacji.
    Chociaż wczoraj mi się bardzo spodobał hydraulik tutejszy i wolny i,, jakby zainteresowany.
    Pożyjemy zobaczymy. Dziękuję serdecznie, przepraszam ze tak późno, ale mój czas nie jest mój.
    Nie znalazłam nigdzie obrazka z tym paziem, pomóż!

--
    smile

"Myślę, więc jestem"/Kartezjusz/
  • malamiss79 25.11.18, 12:33
    Decameron, jeśli można prosić 🌷🌼🌹🌻
  • algaria 25.11.18, 13:27
    malamiss wedle życzenia Decameron

3 monet - Zdolność seksualna. Od rozkoszy jedzenia do rozkoszy płynących z seksu. Komercjalizacja.

Obrazek przedstawia seks prawie w sałatce na stole wink Nie od dziś wiadomo, że dwie największe rozkosze na świecie i w całym życiu to rozkosz jedzenia i rozkosz erotyczna. Ty masz szanse połączyć obie i tego Ci życzę wink

--
  • adoptowany 25.11.18, 18:03
    ,..jeśli Dekameron i z Twoim komentarzem, to bardzo proszę..8)

--
    ,..teenage dream
  • algaria 25.11.18, 19:01
    Adoptowany - Decameron wedle życzenia

2 kielichów - Para w ekstazie. Namiętność. Chwila idylli

Czeka Cię bardzo dobry erotyczny rok. Czy jest jeszcze zatem jakiś sens by pisać dodatkowy komentarz i dobierać słówka? Niech Ci się dzieje w alkowie (i nie tylko tam) jak najlepiej. wink

--
  • adoptowany 25.11.18, 22:59
    ,..pięknie dziekuje, nie pamietalem jak ta karta wygląda, wiec spojrzałem...faktycznie nawet komentarz nie jest konieczny,
    chciałoby się tylko rzec,trwaj piekna chwilo trwaj..8)

--
    ,..teenage dream
  • malamiss79 26.11.18, 12:01
    Sex w sałatce, dziękuję spróbuję😜
  • algaria 26.11.18, 13:56
    big_grin

--
  • tomatelloo 26.11.18, 19:13
    Oj strach się bać co wyjdzie..wink ale poproszę, zdaje się na los odnośnie doboru talii wink
  • algaria 26.11.18, 20:39
    Los nie Los pod ręką mam Decamerona -Tomatello wink

Śmierć - XIII- Czas mija i nie jesteśmy w stanie go zatrzymać. Lepiej nie odwracać się od przyjemności ze strachu przed czymś nowym lub tylko z powodu naszej własnej wstydliwości. Należy odciąć się od przeszłości.

Czyli krótko masz korzystać z życia, okazji i tego że jeszcze się chce. Czas coś nowego zrobić dla siebie i swojej przyjemność, zamknąć przeszłość i się dobrze bawić, by po latach nie żałować że się czegoś nie poznało, a pokutować za to co się użyło. Jeśli nie będziesz się bać (nowego, innego, lub w ogóle by ruszyć, by coś zmienić), to możesz mieć całkiem udany rok erotyczny.

--
    I oto stoję, biedny głupiec, wiedząc tyle co przedtem. - "Faust"
  • tomatelloo 27.11.18, 15:58
    Myślę że warto posłuchać tongue_out Dziękuje śliczniesmile
  • chizuru 26.11.18, 21:01
    Poproszę o kartę z talii Decameron.
  • algaria 26.11.18, 21:11
    Chizuru

Król buław - Reprezentuje absolutną niekwestionowaną władzę. Najsłabszy partner będzie musiał jej ulec.

Nie ważne które z Was będzie dominować, a które nie, ważne byście się dopasowali tak by żadna krzywda się nie działa, byście się uzupełniali i świetnie się bawili. Niech każde z Was działa tak jak lubi. smile

--
  • chizuru 28.11.18, 15:13
    Dziękuję Ci bardzo kiss Hmmm... Brzmi całkiem zachęcająco xP
  • joanna9969 27.11.18, 05:18
    Ja również poproszę , talia dowolna

--
    Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne.
  • algaria 27.11.18, 20:01
    Joanno - Decameron (mam pod ręką)

9 kielichów - Dobre samopoczucie. Mieć więcej niż potrzeba. Możliwość ciąży.

Fajnie Ci się szykuje erotyczny rok - seksu Ci nie zabraknie, a wręcz będziesz mieć więcej niż potrzebujesz, dobre samopoczucie, bo jak kobieta pokrzyczy w nocy to w dzień nie warczy.. i z tego jeszcze dzidziuś może się pojawić, nic dodać, nic ująć smile

--
    "Ja nadal jestem wiotka, tylko już taka bardziej konkretna" - jak to kobieca figura się z czasem zmienia - nie moje
  • joanna9969 27.11.18, 21:08
    Dziękuję bardzo , hmm dobra wróżba choć z tym dzidziusiem to nie wiem wink

--
    Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne.
  • algaria 28.11.18, 17:21
    Moja babcia mawiała dzieci i szklanek w domu nigdy nie za wiele - choć sama miała tylko dwie córki. wink

--
  • zaklepany 27.11.18, 21:05
    Algario, zerknij dla mnie też proszę jak tam przeżycia erotyczne u mnie będą wyglądać? jestem sama..to może kogoś Decameron wyłowi wink
  • algaria 27.11.18, 22:15
    Zaklepany

7 buław - Część przedsięwzięcia została zakończona. Niespodzianka. Odwaga

Ja myślę, że coś Ci się trafi, zupełnie niespodziewanego i ten pan zrobi pierwszy krok i jeśli się odważysz i przejmiesz inicjatywę to masz szansę na fajny seks znienacka. wink

--
  • zaklepany 28.11.18, 16:10
    super smile zapowiada się ciekawie...
  • ewaseba 28.11.18, 18:22
    ja Poproszę i z góry dziękujęsmile DECAMERON
  • ewaseba 28.11.18, 18:24
    a dododam, że nie jestem w żadnym związku obecnie i mojego życia seksualnego nie ma od jakiegos czasu, zero, nudasmile
  • algaria 28.11.18, 22:00
    ewaseba

Królowa kielichów - Namiętny kochanek wymienia seksualne przysługi ze swą towarzyszką. Uznając prawo partnera do orgazmu.

Ja sądzę, że jednak ta nuda się w przyszłym roku skończy i jeszcze się nieźle zabawisz, choćby w pozycji 69 jak na karcie wink

--
    Nie jestem leniwa, ja po prostu gospodaruje swoim czasem umiarkowanie - nie moje wink
  • ewaseba 29.11.18, 00:22
    Ohohooo....obysmile dziękuję bardzo!smile
  • baba_potwor 29.11.18, 15:26
    Mogę poprosić Decamerona?

--
    Felicità è un bicchiere di vino con un panino.
  • algaria 30.11.18, 18:11
    Baba
    6 buław - Życie małżeńskie. Prywatność. Miłość na co dzień.

To piękna wróżba choć może nie erotyczna, ale miłosna i życzę Ci by się spełniła - może nie od razu obrączkę na rączkę ale dobrego partnera i dużooo miłości. smile

--
  • baba_potwor 01.12.18, 01:57
    O, piękna wróżba. Stokrotne dzięki kiss.

--
    Felicità è un bicchiere di vino con un panino.
  • liu.jo 29.11.18, 17:39
    Poproszę i jasmile
  • algaria 30.11.18, 18:12
    liu

8 denarów - Umiejętności manualne. Rosnące odczucia.

Tłumacząc to na prosty język, jak pan zaniemoże to palec mu pomoże - także stratna nie będziesz wink

--
  • liu.jo 30.11.18, 19:39
    Dziękuję 🤣😂😂😙😙😙
  • roksana8888 29.11.18, 23:16
    Poproszesmile
  • roksana8888 30.11.18, 01:13
    Talia decameron😋
  • algaria 30.11.18, 18:14
    Roksana

2 buław - Nieśmiałość. Rezerwa. Pierwsze doświadczenia.

Wychodzi na to, że z kimś nowym będziesz miała do czynienia. Za bardzo nie bądź nieśmiała, bo Ci okazja przejdzie koło nosa. Natomiast jesli by to On okazał się nieśmiały i z rezerwa to.... ośmiel go i zachęć, bo buławy to zawsze udany seks.

--
  • roksana8888 30.11.18, 18:40
    Dziekujesmile
  • laskabezpaska 29.11.18, 23:39
    wiem,że pora już późna ale może dasz jeszcze radę i dla mnie , proszę smile
    wszystko jedno z której talii .

dziękuję

--
    Kocham deszcz !!! - tylko on na mnie leci.
  • algaria 30.11.18, 18:17
    laska

5 monet - Zagmatwane decyzje. Opuszczenie oraz rezygnacja. Niedoświadczenie.

Nie ma co komplikować tego co jest w seksie proste i nie można ani odpuszczać, ani zrezygnować z przyjemności - bo w imię czego. Korzystaj z okazji i idź na całość by potem nie żałować, że się mogło ale zmogło ...

--
  • ona_32 30.11.18, 16:36
    Poproszę i dla mnie. Talia kart - losowo.
  • algaria 30.11.18, 18:20
    ona
    Wieża - Symbol wzniesionego i triumfującego penisa. Namiętność i zmysłowość. Jednakże niestabilny dach sugeruje niestałość podniecenia.

Podejrzewam, że partner nie zawsze będzie mógł i nie zawsze wejdzie na wyżynę i tu wchodzi Twoja rola, by mimo "opadnięcia" wspomóc was dwoje (no wiesz, gadżety i te sprawy)

--
  • ona_32 01.12.18, 00:06
    Gadżety. Te sprawy. Podoba mi się, że karty widzą takie rzeczy 😝 dziękuję😘💕
  • algaria 01.12.18, 11:45
    No wiesz: pejcze, łańcuchy, czarna magia, wosk na sutkach wink.. i inne takie

--
  • rozowepaznokcie 04.12.18, 12:36
    Ja tez poprosze o karte i interpretacje.
    Z gory dzieki!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka