Dodaj do ulubionych

Warsztaty po raz 10000 ;)

05.12.18, 16:35
Znów mam warsztaty - rodzinne, plastyczne, świąteczne - tym razem dziki lud rzucił się i już mam zapisanych 30 osób (fama po warsztatach biżuterii poszła w eter) - to jest rekord wink nawet powiem, że za dużo i znów nie wiem czy to wypali - ja to mam ze skrajności w skrajność big_grin

Atmosfera - 6 mieczy
Uczestnicy - 10 kielichów
Zadowolenie ludzi - 9 buław
Moje zadowolenie - Umiarkowanie
Wrażenia ogólne - 8 monet

6 mieczy to coś nowego - choć niepierwsze takie warsztaty, atmosfera w 6 mieczy - miecze to nerwy, a wiem że ludzie maja pretensje że liczba miejsc ograniczona, że np. wpuszcza dzieci i będą siedzieć z boku i patrzeć - a to nie na tym polega, bo to wspólna praca dzieci rodziców i nawet dziadków - nie będzie czasu na poświęcenie jednemu dziecku całego czasu, a znowu co z boku, jak z boku - patrzeć innym na ręce? A znowu nie może być ileś osób ponad, bo dla każdego przewidziane jest stanowisko, materiały itp itd... Może być nerwowo i nieprzyjemnie - tak odebrałam tę 6 mieczy.

Uczestnicy dopiszą gromadnie 10 kielichów - karta rodziny
Zadowolenie w 9 buław - niby ok ale czegoś zabraknie - może czasu na dokończenie, albo czegoś innego wink... nie przewiduję skaleczeń i ran bo to będa bardziej zajęcia manualne, niż z jakimś sprzętem.

Ja w umiarkowaniu - no jak w umiarkowaniu - szału nie będzie ale i strasznie dla mnie też nie.

8 monet to wrażenie dobre - praca i "zarobek" w postaci własnoręcznie wykonanej ozdoby, którą każdy uczestnik zabierze do domu (będziemy robić aniołki jakby pikowane i bombki ze wstążek) smile

Myślałam, że te karty będą bardziej optymistyczne wink

--
Każdy ma takiego trolla na jakiego sobie zasłużył - moje
Edytor zaawansowany
  • inguszetia_2006 06.12.18, 18:34
    Witam
    Fajne karty, poza 9 buław. Wstydliwi jacyś, czy co?;-P
    Pzdr.
    Ing
  • nagietek123 07.12.18, 09:26
    Karty są bardzo optymistyczne - uważam. Napracujesz się, nabiegasz tej 8 monet. Umiarkowanie pozwoliło Ci wyciągnąć
    wnioski na przyszłość: będzie spokojniej, bardziej rozważnie już na etapie planowania. Podczas tych warsztatów najważniejszy będzie Twój spokój i Twoje opanowanie. W tej 9 buław uczestnicy wyciszą się na chwilę, odpoczną przed zgiełkiem świątecznych przygotowań. To będzie miłe odprężające spotkanie.
  • niki.x 07.12.18, 12:45
    8 monet:
    http://4.bp.blogspot.com/-C2BhDRj24uY/TvBmWacBqmI/AAAAAAAABsc/ZA5S2Ub3C6U/s1600/8-pentacles.jpg
    Czego chcieć więcej wink Na następne warsztaty przyjdzie cała wieś smile

--
    "If you can dream it, you can do it"
    W.Disney
  • algaria 07.12.18, 19:12
    Już bardziej rozumiem te karty...

Jeśli spełni się czarny scenariusz to jutro w tej 6 mieczy będę miała najazd Hunów z Walkirią na czele - nie uznających słowa "NIE". Bo im, ich Brajankom i Dżesikom się należy i nie ma że już nie ma miejsc i że liczba uczestników jest ograniczona, dla ich dzieci miejsce ma się znaleźć. To oni będą siedzieć w 9 buław i czekać na wolne miejsce. Tak mi zapowiedziano w czwartek.
    Muszę być oazą spokoju i nie dać się sprowokować, a tym bardziej ustąpić nawet przy płaczach i wrzaskach - powinno mi się udać w tym Umiarkowaniu.
    Oby w deszcz nie chciało im się z domu wychodzić, bo już mi się odechciało tych warsztatów.

--
    Każdy ma takiego trolla na jakiego sobie zasłużył - moje
  • nagietek123 09.12.18, 08:15
    I jak było?
  • algaria 09.12.18, 12:05
    Nagietek pyta jak było?........... Jak na karcie niki. smile Walkiria nie wpadła, podejrzewam, że pomyliła imprezy, bo w tym samym czasie była podobna w miejscowości obok. Było spokojnie, rodzinnie, przyjacielsko, "sąsiedzko", słodko i przyjemnie. Już samo to że uczestnicy wcale nie chcieli wyjść świadczy o tym, że im się podobało. Nowi uczestnicy byli zdziwieni, że to co zrobili mogą wziąć do domów.
    Ale oczywiście przecież ja nigdy nie mogę mieć wszystkiego na 100% - w budynku nie było wody, nawet sołtys kazał mi odwołać zajęcia - powiedziałam, że absolutnie zwłaszcza, że uczestnicy już się zgromadzali. Do picia miała "swoje" napoje, a uprzedziłam, że korzystanie z toalet tylko w ramach konieczności najwyższej - nikt nie oponował, nie burzył się nie "fochał" z tego tytułu.
    6 mieczy - fajnie było
    Uczestnicy - dopisali wszyscy co do sztuki czyli nie dość że miło to ta 10 mówiła o komplecie
    Zadowolenie - powiem tak że z instruktorką stwierdziłyśmy, że jakbyśmy ogłosiły warsztaty na 24 godz to też by chętni byli - może w tej 9 czasu mało dla niektórych? Ale nikt ich nie wyganiał i nie popędzał także tu mam jakiś niedosyt ale nie wiem jaki bo mi nikt nie zgłaszał tongue_out
    Ja na początku spięta czy zdążę z przygotowaniem sali itp itd a potem całkowity luz, nawet brak wody brałam żartem i miałam na to wywalone big_grin
    Wrażenia fajne - dużo pracy (bombka karczochem zdobiona), dużo radości i jeszcze do domu zabrali to co zrobili, a tego czego nie zdążyli to zabierali materiały, zdobniki i w domu kończyli.

--
    Każdy talizman działa, jak jego właściciel w to wierzy. Jak nie wierzy, to talizman nie działa - by nikix4
  • mieszkaanka 09.12.18, 23:39
    Piekna masz prace smile
    Tyle radosci!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.