Dodaj do ulubionych

Zapisy ...

28.12.18, 20:40
Jak ktoś ma ochotę na Noworoczne przesłanie Aniołów z talii Świetlista siła Aniołów - to zapraszam smile

wątek zamykam 1.01. o 24.00 tongue_out

--
"If you can dream it, you can do it"
W.Disney
Edytor zaawansowany
  • re.ne 28.12.18, 20:53
    Bardzo proszę
  • niki.x 31.12.18, 18:37
    Archaii wytrwałości – Lady Konstantia
    Świat – taki, jakim go widzisz, przeżywasz i odbierasz – jest zwierciadłem twojej duszy.
    Uwolnij się z krępujących cię więzów i lęków, ponieważ wszystko to zasłania ci widok na twoją mądrość i rzeczywisty sens twojego życia. Lady Konstantia pozwala ci płynąć ze swoją siłą, odkrywać we wszystkim coś pięknego i pozytywnego oraz otwierać się na swoją radość życia. Podnosi poziom energii i budzi w tobie siłę twojego magnetyzmu.
    Wzywa byś wczuł się w położenie innych ludzi, wszystko jest ze sobą połączone i dlatego wszystko, co uczyniłeś innym, uczyniłeś też sobie. Nie żyjemy niezależnie od siebie. Jesteśmy ze sobą powiązani i zależymy od siebie nawzajem.

--
    W.Disney
  • re.ne 01.01.19, 21:37
    Dziękuję Nikix
    Pozdrawiam
  • babowa 28.12.18, 21:08
    czekam mnie wyzwanie , chyba, w nowym roku i chetnie posłucham rad aniołowsmile
    wiec poprosze i ja

--
    http://i43.tinypic.com/14devqc.gif
  • niki.x 31.12.18, 18:41
    Haschmalim Zadkiel
    Życie jest darem – ponosisz odpowiedzialność za to, jak go wykorzystasz.
    Nadszedł czas, abyś zatrzymał się na chwilę w swoim życiu. Życie ma dla ciebie w zanadrzu nieoczekiwane dary i możliwości. Czy jesteś gotów? Masz możliwość zakręcenia swoim kołem szczęścia. W jakim kierunku powinieneś zmierzać? Możesz teraz uregulować stare sprawy i zerwać więzy przeszłości, uwolnić się od nich. Dotarłeś do punktu, w którym jesteś gotów wstawić się za swoim szczęściem, niezależnie od opinii świata zewnętrznego.

--
    W.Disney
  • babowa 31.12.18, 23:03
    Dziekuje smile

--
    http://i43.tinypic.com/14devqc.gif
  • meda08 28.12.18, 21:16
    Mam ochotę. Bardzo dziękuję i życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku
  • niki.x 31.12.18, 18:46
    Elohimy Kasjopeja & Minerwa
    Jedyną ścieżką trwałego rozwoju człowieka jest jego ciągłe troszczenie się o swoją duchową doskonałość.
    Dzięki tej sile otrzymujesz klucz do drzwi duchowego świata, świata za widocznymi odbitkami. Czasami wystarczy raz zobaczyć symbol, a dopiero później dowiedzieć się, w jaki sposób rozumieć jego znaczenie.
    Możesz koncentrować się na rzeczach i wydarzeniach. Obdarzać je swoją energią Tu i Teraz i przez to je aktywować. Bądź obecny. Zajmij się człowiekiem, który właśnie jest przy tobie. Zajmij się miejscem, w którym właśnie jesteś.

ps. dzięki za życzenia smile Wzajemnie, szczęśliwego Nowego Roku

--
    W.Disney
  • meda08 31.12.18, 21:13
    Bardzo dziekuje🥂🍾
  • ewaseba 28.12.18, 21:30
    Ja również poproszę ☺️
  • niki.x 31.12.18, 18:50
    Bne elohim Rafał
    Wszystko jest informacją. Naucz się ją rozumieć.
    Drzemią w tobie talenty i zdolności, które czekają tylko na to, aby mogły być realizowane w świecie rzeczywistym. One zostały ci dane. Wykorzystaj możliwości twórczego wyrazu, aby nadać nowy, jaśniejszy kierunek. Możesz uleczyć każdą część siebie, jeśli tylko nauczysz się ją wyrażać.

--
    W.Disney
  • ewaseba 02.01.19, 17:16
    Dziękuję 😃
  • pannanikt_1 28.12.18, 21:46
    Też poproszę 🙂
    Pozdrawiam
  • niki.x 31.12.18, 19:05
    Anioł troski pełnej miłości
    Nie musisz dźwigać na swoich barkach ciężaru świata. Zrzuć go! Uwolnij się!
    Skieruj swoją uwagę na piękno i harmonię dzieł Stwórcy. Otwórz swoje serce. Przyjmij raz jeszcze w swoje życie promień miłości. Przypomnij sobie wspaniałe, wypełnione miłością chwile swego życia, kolorową, kwiecistą łąkę, zapach róży. Przypomnij sobie ogrzewające promienie Słońca, siłę którą odczuwasz, przytulając się do starego drzewa, czystą wodę, która tryska ze źródła. To wszystko istnieje dla ciebie.

--
    W.Disney
  • pannanikt_1 02.01.19, 20:02
    Bardzo dziękuję smile
  • joanna9969 29.12.18, 06:05
    Ja bardzo proszę i dziekuje !

--
    Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne.
  • niki.x 31.12.18, 19:10
    Ischim Sandalfon
    Tylko kiedy przejmiesz pełną odpowiedzialność za wszystko, co stało się w twoim życiu, będziesz mógł zacząć wprowadzać w nie zmiany. Jedyną trwałą rzeczą jest zmiana.
    Ischim Sandalfon chce ci przypomnieć o pierwotnej potędze i sile, która mieszka w każdym człowieku. Nie możesz zasłużyć sobie na Niebo, ponieważ Niebo jest na Ziemi. Tworzysz sobie swoje prywatne niebo lub swoje prywatne piekło. Tutaj i Teraz w każdej minucie swojego życia – poprzez każdą decyzję, którą podejmujesz

--
    W.Disney
  • joanna9969 02.01.19, 05:46
    Dziekuje I wszystkiego dobrego w nowy roku

--
    Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne.
  • bronxi 29.12.18, 09:35
    O tak, tak ja z chęcią smile bardzo proszę smile
  • niki.x 31.12.18, 19:15
    Anioły fioletowego promienia
    Udaj się w światło przemiany i poszerzania świadomości. Rozbudzisz wówczas w sobie uśpione dotąd umiejętności
    Wprowadź zmiany do swojego dotychczasowego życia. Przeanalizuj swoją przeszłość, przypomnij sobie więzy, które od dawna cię łączą, czyli sprawy, które rozpocząłeś – z pomocą aniołów będziesz mógł teraz doprowadzić je do końca oraz stopniowo się od nich uwolnić.

--
    W.Disney
  • bronxi 02.01.19, 10:02
    Dziękuję bardzo smile Życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku smile
  • algaria 29.12.18, 11:18
    To i ja poproszę smile

--
    "Ja nadal jestem wiotka, tylko już taka bardziej konkretna" - jak to kobieca figura się z czasem zmienia - nie moje
  • niki.x 31.12.18, 19:21
    Archanioł Chamuel
    Pokochaj siebie i idź za głosem swojego serca.
    Archanioł Chamuel jest nieprzekupny. Nie możesz się z nim targować o jego energię. Możesz ją tylko przyjmować i odpowiedzialnie z niej korzystać. Każde pragnienie serca, każda modlitwa, zostanie wysłuchana. Przebywa on obok Ciebie wraz z różowym światłem, aby łączyć cię z siłą znacznie większą i potężniejszą od Ciebie. W chwili, w której różowe światło dotknie Twojego serca, serce łączy się z duszą. W chwili gdy rozwiniesz siłę różowego promienia, poszerzy się Twoje pole widzenia.

--
    W.Disney
  • algaria 31.12.18, 20:57
    Bardzo serdecznie Ci dziękuję smile

--
    I oto stoję, biedny głupiec, wiedząc tyle co przedtem. - "Faust"
  • roksana8888 29.12.18, 11:57
    Też poprosze smile
  • niki.x 31.12.18, 19:26
    Anioł uzdrowienia
    Moje błogosławieństwo jest z Tobą. Święty niech będzie Twój umysł.
    Anioł uzdrowienia przesyła informacje, które wspierają Cię w Twojej obecnej sytuacji życiowej. Poddaj się temu, co przynosi los. Sytuacje, które stawia przed Tobą życie, służą temu abyś mógł nauczyć się z nich czegoś konkretnego. Anioł uzdrowienia uczy dokładniejszego i głębszego wglądu w sytuację. Wzywa Cię, byś nie ignorował sygnałów własnego ciała, lecz zwracał na nie baczną uwagę i pytał o ich przyczynę.

--
    W.Disney
  • caro-caro 29.12.18, 12:26
    Ooo Niki ☺️ proszę dla mnie też kartę wyciągnij
  • niki.x 31.12.18, 19:32
    Archaii przemiany – Lady Amethyst
    Idź za głosem swojej intuicji i obraną przez siebie drogą. Wszystko, co Cię spotyka jest szansą dla twojego rozwoju.
    Zacznij postrzegać różne zjawiska i wydarzenia jako znaki i szanse dla swojego rozwoju, nie zaś jako dokuczliwe i uciążliwe przeszkody, które zakłócają Ci tylko wypełnienie codziennych obowiązków. Znaki te stanowią rodzaj pobudki dla Twojej duszy. Jeśli podążysz za wskazówkami Archaii przemiany, pozwoli Ci ona zgłębić twoje właściwe przeznaczenie i miejsce na Ziemi. Archaii uczy Cię zaufania do samego siebie. Zaufania swoim zdolnościom, uczuciom, myślom.

--
    W.Disney
  • caro-caro 02.01.19, 17:36
    To jest bardzo ciekawe, bo przesłanie jest bardzo zbliżone do Mistrza od Algarii. Praca z energią. Cieszę się, praca nad sobą przy rozwoju intuicji podoba mi się.
    Ogromnie Ci dziękuję
  • inguszetia_2006 29.12.18, 17:50
    Witam
    Nikix, poproszę ja też.
    Pzdr.
    Ing
  • niki.x 31.12.18, 19:37
    Archanioł Zadkiel
    Zacznij doskonalić czujniki, którymi zostałeś obdarzony przez Boga, a będą cię one prowadziły drogą światła. Bądź wolny, bądź wspaniały.
    Prawdziwe życie duchowe oznacza wolność, szczęście i niezależność oraz absolutną ufność we własną świetlistą siłę serca i intuicji. Nie musisz przyłączać się do niczego i nikogo, chyba że tego chcesz. Możesz urzeczywistnić w swoim życiu przesłania, które są dla ciebie ważne i mają dla ciebie duże znaczenie, które służą Tobie i Twojemu obecnemu rozwojowi.

--
    W.Disney
  • inguszetia_2006 03.01.19, 18:58
    Witam
    Dziękuję. Piękne przesłanie.
    Pzdr.
    Ing
  • liu.jo 29.12.18, 17:55
    To i ja poproszę smile
  • niki.x 31.12.18, 19:42
    Archaii dobroczynności – Lady Charity
    W ludzkim sercu nie ma takiego uczucia, które byłoby tylko w nim jednym i którego nie można byłoby znaleźć w jakiejkolwiek formie w sercu każdego człowieka.
    Pod uczuciem bólu i ranami z przeszłości znajdziesz chęć do życia i radość. Pod uczuciem bezsilności znajdziesz prawdziwą nadzieję. Pod uczuciem strachu znajdziesz pewność, bezpieczeństwo i schronienie. Pod uczuciem samotności odkryjesz miłość i przyjaźń, a pod uczuciem nienawiści – zdolność do miłości. Zaakceptuj to, że pewnych rzeczy brakowało ci w dzieciństwie, a znajdziesz spełnienie w chwili obecnej.

--
    W.Disney
  • liu.jo 01.01.19, 18:11
    Piękne, dziękuję Ci smile samych wspaniałości w 2019 roku kiss
  • malamiss79 29.12.18, 19:54
    Poproszę, życzę wspaniałego 2019 roku🍾
  • niki.x 31.12.18, 19:46
    Archanioł Gabriel
    Każdy nowy dzień jest nowym początkiem. Każdego dnia możesz zrzucić brzemię przeszłości i przeżyć odnowienie.
    Nadszedł czas, abyś zrzucił z siebie brzemię przeszłości. Odnów swoje światło w jasności i czystości, uwalniając swoją duszę od starych zakorzenionych wzorców. W ten sposób będzie ona promieniować poprzez Ciebie w świat pełnią swojej mocy i piękna. Pozwól ponieść się ku nowym doświadczeniom Twojego bytu

Tobie też życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.

--
    W.Disney
  • martamaxy 29.12.18, 22:11
    Poproszę o noworoczne przesłanie. Ja nie umiem wróżyć, dziecięciem będąc nawet w piotrusia nie grałam. Teraz, jak nigdy wcześniej ,potrzebuję wsparcia Aniołów. Dziękuję

--
    A ty jak się masz? – spytał Puchatek.
    – Nie bardzo się mam – odpowiedział Kłapouchy. – Już nie pamiętam czasów, żebym jakoś się miał.
  • niki.x 31.12.18, 19:52
    Anioł Sophia
    Połącz się z ciszą wieczności. Odnów swoją energię. Przyjmuj ją!
    Anioł Sophia zwiastuje nastanie Nowych Czasów. Jego obecność sprawia, że goi się każda ran, jaką kiedykolwiek odniosłaś w życiu. Jesteś prowadzona przez jego energię, a żywiona energią boską. Anioł Sophia zachęca Cię, byś odkryła siłę ciszy.

--
    W.Disney
  • martamaxy 01.01.19, 19:43
    Bardzo dziękuję. Dobrego roku.

--
    A ty jak się masz? – spytał Puchatek.
    – Nie bardzo się mam – odpowiedział Kłapouchy. – Już nie pamiętam czasów, żebym jakoś się miał.
  • nagietek123 29.12.18, 22:13
    Poproszę smile
  • niki.x 31.12.18, 19:58
    Anioł komunikacji
    Zawsze jest właściwy moment, ponieważ to, czego masz się nauczyć, zostało przewidziane w bożym planie na długo wcześniej.
    Życie może być lekkie i przyjemne. Nie podchodź z taką powagą do swojej obecnej sytuacji życiowej. Przypomnij sobie czasy miłych zabaw, czasy szczęścia i radości, kiedy życie było lekkie i przyjemne. Problemy są po to by je rozwiązywać i uwalniać się od nich. Najlepiej czynić to z myślą o wszystkich w nie zaangażowanych i o wspólnym dobru. Ratuje się tylko odwaga.

--
    W.Disney
  • nagietek123 31.12.18, 22:34
    Dziękuję, bardzo na czasie wink
  • baba_potwor 30.12.18, 00:45
    Będę bardzo wdzięczna za przesłanie.

--
    Felicità è un bicchiere di vino con un panino.
  • niki.x 31.12.18, 20:27
    Archanioł Jofiel
    Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
    Jeśli zapukasz, zostanie otwarte, jeśli udasz się na poszukiwania, odnajdziesz, czego szukasz. Jofiel emanuje spokojem, cierpliwością, delikatnością, miłością, obdarza cię ochroną. Jeśli zwrócisz się ku niemu świadomie i zaprosisz go do swojego życia, wówczas głęboko poczujesz w swoim wnętrzu jego obecność i poprowadzi cię ścieżką mądrości ku niwom bogatego życia.

--
    W.Disney
  • baba_potwor 31.12.18, 21:17
    Pięknie dziękuję. Wszystkiego dobrego w 2019 smile.

--
    Felicità è un bicchiere di vino con un panino.
  • pinia1214 30.12.18, 08:11
    Poproszę.🌹
  • niki.x 31.12.18, 20:33
    Cherubin Gabriel
    Poznaj samego siebie i swoje zdolności.
    Jeśli chcesz kroczyć drogą rozwoju, powinnaś opanować umiejętność uświadamiania sobie swoich uczuć i panowania nad nimi. Uczucia są niczym tablice ze wskazówkami. Zacznij przejmować pełnię odpowiedzialności za swoje uczucia.

--
    W.Disney
  • pinia1214 01.01.19, 17:40
    Bardzo dziękujesmile)
    W tym Nowym Roku niech Ci się wszystko spełni, co sobie wymarzysz>smile)
  • chizuru 30.12.18, 17:52
    Również proszę o przesłanie.
  • niki.x 31.12.18, 20:38
    Anielscy pomocnicy w ludzkiej postaci
    Jeśli się nie obudzisz, nigdy nie będziesz wiedzieć, o czym śniłeś.
    Karta wzywa Cię byś była obecna całym sobą Tu i Teraz. Abyś obserwowała, żyła, przeżywała. Działania aniołów można doświadczać codziennie. Zobaczysz ich działanie w każdym małym cudzie dnia codziennego, w czyjeś cennej wskazówce.

--
    W.Disney
  • chizuru 02.01.19, 23:46
    Dziękuje bardzo, jakie trafne i prawdziwe.
  • pentameron 30.12.18, 19:33
    Poproszę przesłanie i spełnienia marzeń w Nowym Roku!
  • niki.x 31.12.18, 20:43
    Elohim Haniel
    Miłość mieszka w każdym stworzeniu.
    Bezwarunkowo zaakceptuj i pokochaj samego siebie – takiego, jakim jesteś. Zacznij rozwijać swoje potężne zdolności. Dostrzeż miłość w sobie, w swoich bliźnich, w stworzeniu. Doceń ją. Wyraź. Pożegnaj się ze swoją świadomością niedostatku i braku, przestań zajmować się tym, czego brakuje ci w twoim życiu, tym, czego inni mają więcej niż ty.

Tobie też wszystkiego najlepszego w Nowym Roku

--
    W.Disney
  • pentameron 03.01.19, 11:49
    Bardzo dziękuję
  • gosia441144 30.12.18, 20:59
    I ja bardzo proszę smile
  • niki.x 31.12.18, 20:50
    Archaii nadziei – Lady Hope
    Bardziej nad rzeczywistość pokochaj nadzieję, a wnet stanie się ona rzeczywistością.
    Możesz wysłuchać jej przesłania, ale nie musisz. Zależy to tylko od Ciebie, Twoje życie i tak zmieni się – niezależnie, czy wysłuchasz jej wskazówek, czy nie. Jeśli przejdziesz obojętnie obok przesłania Archaii nadziei, będziesz odnajdywać siebie samego wszędzie, gdzie to tylko możliwe, w roli ofiary warunków i okoliczności i w ogóle nie będziesz rozumieć przyczyny i sensu biegu wydarzeń. Potraktujesz to jako coś, co po prostu przyniósł los i co trzeba cierpliwie znieść.

--
    W.Disney
  • re_ch 31.12.18, 02:21
    Czy ja też mogę prosić?
  • niki.x 31.12.18, 20:58
    Metatron
    Nie musisz niczego robić. Droga jest następująca: być, czynić, mieć.
    Twoją własną siłą twórczą, jest Twoją wewnętrzną kreatywność. Połącz się z tą siłą, czyli pomyśl o tym, o czym jeszcze nikt nie pomyślał, wejdź na szczyt, którego nikt jeszcze nie zdobył, zanuć pieśń lub ton, której/którego jeszcze nikt nie zanucił, stwórz coś, czego jeszcze nikt nie stworzył, wykonaj ruchy, których jeszcze nikt nie wykonał, wymyśl coś, czego jeszcze nikt nie wymyślił, idź drogą, którą przed tobą nikt jeszcze nie szedł. Stań się współtwórcą życia, rozwijaj nieznane zdolności.

--
    W.Disney
  • laskabezpaska 31.12.18, 20:58
    Poproszę i ja smile
    Pozdrawiam

--
    Kocham deszcz !!! - tylko on na mnie leci.
  • niki.x 01.01.19, 22:16
    Aloha van Daath
    Używanie siły nicości oznacza podążanie za siłą, która jest z Tobą
    Nie istnieje nic i jednocześnie istnieje wszystko. Nawet pustelnik, któremu wydaje się, że wycofał się ze świata, ma swoje miejsce na ziemi i nadal działa w strukturze wielkiej całości. Zacznij aktywnie kształtować swoje życie i poznawać siebie. Usuń to co Cię ogranicza i nie polegaj na cudzych opiniach.

--
    W.Disney
  • zaklepany 31.12.18, 21:12
    Poproszę niki.x także przesłanie z Twojej talii - dziękuję smile
  • niki.x 01.01.19, 22:22
    Serafin Kamael
    Któż, jeśli nie Ty? Wiedz, że kiedy pomagasz sam sobie, pomaga Ci sam Bóg.
    Kiedy czegoś pragniesz, wysyłasz pewną siłę, nadajesz jej określony kierunek. Siła woli mieszka w Tobie. Uświadom sobie, że jest i działa. Poprzez swoją siłę woli możesz oddziaływać na czas i przestrzeń.Używał tej siły świadomie i stań się twórcą swojego życia. To Ty je wybrałaś i to Ty możesz je zmienić.

--
    W.Disney
  • zaklepany 01.01.19, 22:29
    Dziękuję za przesłanie big_grin
    wszystkiego dobrego Tobie tez na Nowy Rok 2019 smile
    Pozdrawiam
  • mieszkaanka 01.01.19, 23:37
    Bardzo poproszę, pozdrawiam, Anka
  • niki.x 02.01.19, 15:57
    Malachim Mikael
    W innych ludziach możesz rozpoznać tylko to, co odkryłeś już w samym sobie.
    Nikogo nie możesz obarczać odpowiedzialnością za swoje warunki życiowe lub kłopotliwe sytuacje, w których się znalazłaś.
    Zamiast tego przygotuj się na stawienie czoła swojemu wewnętrznemu wrogowi. Warunki zewnętrzne w Twoim życiu są tylko odzwierciedleniem mroków Twojego wnętrza. Malachim Mikael udziela Ci władzy, siły i mocy, ale też odwagi, byś stanęła do konfrontacji z mrokami swojej duszy i uwolniła się od nich raz na zawsze.

--
    W.Disney
  • mieszkaanka 04.01.19, 03:12
    Bardzo, bardzo dziekuje smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka