Dodaj do ulubionych

To ja proponuję Mistrza na Nowy Rok

30.12.18, 10:25
Zapraszam chętnych na przesłanie od Mistrza

--
"Ja nadal jestem wiotka, tylko już taka bardziej konkretna" - jak to kobieca figura się z czasem zmienia - nie moje
Edytor zaawansowany
  • meda08 30.12.18, 11:02
    To ja się zapisuję😀
  • algaria 31.12.18, 16:34
    Meda dla Ciebie

Hina
    Wolność
    Wyzbądź się ograniczeń i bądź wolny! Masz moc i prawo do zmiany swojego życia tak, aby doświadczać większej wolności. Ta karta wskazuje, że Twoja dusza błaga o więcej wolności, szczególnie jeśli chodzi o Twoje życiowe cele. Być może to czas, aby zrobić sobie przerwę i pomyśleć spokojnie o swoich pragnieniach i dostępnych możliwościach. Wszechświat zawsze wspiera pragnienia rozwoju, kreatywności i wolności. Powiedz wolności "tak", a Wszechświat powie "tak" Tobie.

Dodatkowe znaczenie karty:

To czas, aby opuścić sytuację, która przerasta
    Sprawdź prawdziwość zasad, które wobec siebie stosujesz
    Pozwól Wszechświatowi na jego wsparcie, gdy będziesz dokonywał upragnionych życiowych zmian
    Bądź asertywny i mów "nie" każdemu, kto przekracza Twoje granice

--
    Każdy ma takiego trolla na jakiego sobie zasłużył - moje
  • meda08 31.12.18, 21:36
    Dzięki
    Bardzo trafne🍾🥂
  • inguszetia_2006 30.12.18, 12:07
    wink
  • algaria 31.12.18, 16:36
    Inga dla Ciebie

. Izys
    Równowaga pomiędzy Życiem Zawodowym i Prywatnym
    Wyciągnęłam tę kartę jako przypomnienie, aby zachować równowagę w swoim życiu. Możesz to zrobić o wiele łatwiej niż ci się wydaje. Już wiesz, która część twojego życia jest zapętlona, być może odczuwasz symptomy wypalenia spowodowane tą nierównowagą. Możesz szybko zmienić swoją energię w pozytywny sposób, poświęcając codziennie czas swoim priorytetom. Nawet 30 minut dziennie spędzonych w rozsądny sposób podniesie twój nastrój, morale i motywację.

Zabawa jest tym, czego teraz najbardziej potrzebujesz
    Sprawdź czy twoje potrzeby są dostrzegane
    Przekaż pracę innym
    Powiedz "nie" nierealnym wymaganiom wobec twojego czasu
    Bądź uczciwy wobec siebie i utrzymuj zdrowe granice w życiu zawodowym i prywatnym
    Poświęć więcej czasu na to, co przynosi ci radość

--
    Darem, który odróżnia wróżkę od "wruszki", jest umiejętność wyciągania właściwych kart, na konkretne zdarzenie - moje i niczyje więcej tongue_out
  • inguszetia_2006 03.01.19, 19:03
    Witam
    Dziękuję, chyba wiem, o co chodzi w tym przesłaniu - mam się wziąć do roboty, bo na zabawę zawsze czas znajdęwink
    Pzdr.
    Ing
  • babowa 30.12.18, 12:18
    obecna wink

--
    "Nie ma nic stałego. Jak szukasz stałości i gwarancji to przegrasz. To nie jest po ludzku. Po ludzku to jest orka na ugorze i sinusoida. Musisz się uelastycznić psychicznie i porzucić mrzonki o totalnym bezpieczeństwie, bo takie nie istnieje. Ale na pociesznie ci powiem, że każdy tak ma. To jest "dar" z rozdzielnika;-D" by inguszetia_2006
  • algaria 31.12.18, 16:38
    Babowa dla Ciebie

Hina
    Wolność
    Wyzbądź się ograniczeń i bądź wolny! Masz moc i prawo do zmiany swojego życia tak, aby doświadczać większej wolności. Ta karta wskazuje, że Twoja dusza błaga o więcej wolności, szczególnie jeśli chodzi o Twoje życiowe cele. Być może to czas, aby zrobić sobie przerwę i pomyśleć spokojnie o swoich pragnieniach i dostępnych możliwościach. Wszechświat zawsze wspiera pragnienia rozwoju, kreatywności i wolności. Powiedz wolności "tak", a Wszechświat powie "tak" Tobie.

To czas, aby opuścić sytuację, która przerasta
    Sprawdź prawdziwość zasad, które wobec siebie stosujesz
    Pozwól Wszechświatowi na jego wsparcie, gdy będziesz dokonywał upragnionych życiowych zmian
    Bądź asertywny i mów "nie" każdemu, kto przekracza Twoje granice

--
    Darem, który odróżnia wróżkę od "wruszki", jest umiejętność wyciągania właściwych kart, na konkretne zdarzenie - moje i niczyje więcej tongue_out
  • babowa 31.12.18, 23:02
    Dziekuje Ci bardzo Algariosmile
    pomysle o tym

--
    "Nie ma nic stałego. Jak szukasz stałości i gwarancji to przegrasz. To nie jest po ludzku. Po ludzku to jest orka na ugorze i sinusoida. Musisz się uelastycznić psychicznie i porzucić mrzonki o totalnym bezpieczeństwie, bo takie nie istnieje. Ale na pociesznie ci powiem, że każdy tak ma. To jest "dar" z rozdzielnika;-D" by inguszetia_2006
  • re.ne 30.12.18, 12:33
    Bardzo proszę o Mistrza na 2019
  • algaria 31.12.18, 16:39
    Re.ne dla Ciebie

Św.Franciszek
    Podążaj za Głosem Serca
    Odpowiedź na twoje pytanie masz w swoim sercu. Ta karta wskazuje na to, że możesz zaufać pragnieniom swojego serca, nawet, jeśli nie jesteś pewien jaki to przyniesie skutek i jak się zamanifestuje. To sytuacja, gdy jesteś wzywany do tego, żeby kroczyć z zaufaniem i szczerością wobec siebie. Wszechświat zapewnia, że twoje potrzeby są znane i zostanie ci udzielona pomoc w twoich relacjach z innymi, gdy dokonasz życiowych zmian.

Ty już wiesz, co masz zrobić, zaufaj swojej intuicji i podejmij odpowiednie działanie
    Twoje uczucia są prawidłowe i uzasadnione
    Jesteś prowadzony do dokonania ważnych i dobrych zmian w swoim życiu
    Otrzymujesz prawdziwe niebiańskie przewodnictwo poprzez swoje uczucia i intuicję

--
    Jedni mówią na to zapomnienie, inni że skleroza a ja po prostu jestem lekka w pamięci - znów nie moje smile
  • re.ne 01.01.19, 21:35
    Dziękuję Algario
    Pozdrawiam
  • niki.x 30.12.18, 12:44
    Poproszę smile

--
    "If you can dream it, you can do it"
    W.Disney
  • algaria 31.12.18, 16:40
    Niki dla Ciebie

3. Pan
    Płodność
    Ta karta oznacza, że jest to niezwykle płodny czas w twoim życiu. To idealny czas na pomyślenie o dziecku, czy też o jakimś nowym projekcie. Teraz wszystkie drzwi są dla ciebie otwarte. Twój umysł jest płodny i masz wiele wspaniałych, nowych pomysłów, a obfitość płynie do ciebie szerokim strumieniem. Gdy wszystko jest w swojej fazie początkowej, bądź cierpliwy czekając na proces wzrastania. Dbaj o siebie i swoje projekty, aby pozostać silnym i twórczo płodnym.

Masz jakby dotyk Midasa - wszystko czego dotkniesz zamienia się w złoto
    Są dobre wiadomości dotyczące ciąży lub adopcji
    Odrzuć smutki i poczucie winy i po prostu ciesz się sobą
    To dobry czas na rozpoczęcie nowych zadań

--
    I oto stoję, biedny głupiec, wiedząc tyle co przedtem. - "Faust"
  • niki.x 31.12.18, 18:31
    Dziękuję Ci za kartę smile
    Tak się fajnie z nią wstrzeliłaś w astrologię. W marcu po 7 latach żegnam Urana i zaczynam wszystko albo prawie wszystko od nowa wink Będę sprzątać bałagan który po sobie zostawił.

--
    "If you can dream it, you can do it"
    W.Disney
  • leda-is-one 03.01.19, 06:46
    Mogę jeszcze prosić?

--
    smile

"Myślę, więc jestem"/Kartezjusz/
  • algaria 03.01.19, 20:40
    Leda dla Ciebie

Kto późno przychodzi ten zyskuje najwięcej tongue_out.... wypadły mi 2 karty

Wisznu
    Zaufanie
    Możesz ufać sytuacji, o którą pytasz. Jej fundamenty dają godne zaufania perspektywy. Oczyszczaj swoje motywy, aby były całkowicie związane z miłością i służeniem, co bardzo podniesie energię i doświadczanie.

Osoba, o którą pytasz jest godna zaufania
    Zaufaj, że twoje modlitwy są wysłuchiwane nawet, jeśli nie widzisz jeszcze dowodów
    Jesteś na właściwej ścieżce
    Zaufaj swoim wewnętrznym odczuciom i intuicji

Ozyrys
    Ojciec, Mąż, Brat, Syn
    Ta sytuacja wiąże się z jakimś mężczyzną, który jest ważny w twoim życiu. Twój obecny związek z mężczyzną jest pod wpływem starych relacji z ojcem, byłym mężem, chłopakiem, bratem, synem lub innymi mężczyznami. To doskonały czas, aby uleczyć i uwolnić się od starych ran związanych w twoim życiu z mężczyznami. Bóg i Mistrzowie Duchowi będą ci pomagać, gdy skupisz się na wyrzuceniu z siebie starych, toksycznych uczuć takich jak złość, wyrzuty czy poczucie winy. Ten oczyszczający proces otwiera drogę dla zdrowych związków z mężczyznami (jak również dla męskiej części twojej energii).

Dodatkowe znaczenie kart:

Właśnie spotkałeś lub wkrótce poznasz ważnego mężczyznę
    Twój obecny związek zyska, gdy tylko uzdrowisz swoje uczucia dotyczące ojca
    Bliski zmarły mężczyzna przesyła miłość dla ciebie z Nieba
    Zrównoważ swoją energię męską i żeńską przez codzienne ćwiczenia dawania i brania

--
    Jedni mówią na to zapomnienie, inni że skleroza a ja po prostu jestem lekka w pamięci - znów nie moje smile
  • leda-is-one 08.01.19, 06:41
    Pięknie dziękuję, w scenerii mojego obecnego życia bardzo realne te przesłania, no i mnie się podobają .

--
    smile

"Myślę, więc jestem"/Kartezjusz/
  • ewaseba 30.12.18, 14:00
    Bardzo proszę 😃 Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 😃
  • algaria 31.12.18, 16:41
    Ewaseba dla Ciebie

Matka Maryja
    Zaopiekuj się Sobą
    Ostatnio dałeś dużo z siebie, teraz nadszedł czas, aby dać coś sobie. Wyciągnęłam Ci tę kartę, ponieważ potrzebujesz zaopiekować się samym sobą. To oznacza zatroszczenie się o swoje ciało przez sen, odtrucie i ćwiczenia. To także znaczy zajęcie się swoimi potrzebami tak, jak potrzebami innych. Aby mieć więcej energii, dostatku, spokoju, pomysłów i wszystkiego innego, czego pragniesz, zaopiekuj się sobą.

Zrównoważ dawanie innym z braniem dla siebie
    Szanuj swój wewnętrzny głos
    Odpocznij
    Zatroszcz się o swoje ciało
    Zaopiekuj się wewnętrznym dzieckiem
    Twoje cele życiowe są związane z pomocą dzieciom
    Maryja Matka jest z tobą, pomaga ci i prowadzi

--
    "Ja nadal jestem wiotka, tylko już taka bardziej konkretna" - jak to kobieca figura się z czasem zmienia - nie moje
  • ewaseba 02.01.19, 17:15
    Bardzo dziękuję 🙂
  • caro-caro 30.12.18, 14:14
    Mądrych rad nigdy za wiele... Bardzo proszę ☺️
  • algaria 31.12.18, 16:42
    Caro dla Ciebie

3. Merlin
    Uzdrawianie Energetyczne
    Sytuacja, która cię zaprząta jest powiązana z uzdrawianiem energetycznym. Masz zdolności uzdrawiające, które możesz ukierunkować poprzez swoje ręce, myśli i serce. Wyślij energię pełną miłości, aby wzmocnić i uzdrowić tę sytuację. Możesz oczyścić swoją energię w domu, biurze, a także w samochodzie. Twoje doświadczenia z uzdrawianiem energetycznym mogą być tak potężne, że zdecydujesz się na profesjonalne zajmowanie się uzdrawianiem.

Weź udział w kursie uzdrawiania energetycznego takim jak: Reiki, Qi Gong, uzdrawianie praniczne czy uzdrawiającego dotyku
    Twoje cele życiowe są związane z pokierowaniem swojego talentu uzdrawiania energetycznego
    Oczyść przestrzeń w swoim domu czy biurze przez Feng Shui, dym białej szałwii lub innej metody uzdrawiającej energię
    Wyślij miłość do sytuacji lub osoby
    Unikaj sytuacji, miejsc lub związków z negatywną energią
    Wszystko jest właśnie uzdrawiane - i będzie dobrze

--
    Każdy ma takiego trolla na jakiego sobie zasłużył - moje
  • caro-caro 02.01.19, 17:30
    Chciałabym mieć takie zdolności. W życiu prawie zawsze kieruję się intuicją i sercem. Oczywiście zdarza się, że rezultaty są dla mnie niekorzystne, no ale kto nie popełnia błędów? I właśnie, wolałabym bezbłędnie 🤣
    Bardzo Ci dziękuję, świetne przesłanie
  • joanna9969 30.12.18, 15:12
    Ja też poproszę i dziekuje

--
    Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne.
  • algaria 31.12.18, 16:43
    Joanna dla Ciebie

Król Salomon
    Priorytety
    Poświęć czas swoim najważniejszym priorytetom, nawet jeśli to oznacza wcześniejsze wstawanie z łóżka lub późniejsze kładzenie się spać. To wspaniały czas, aby pracować nad projektami, które są bliskie twojemu sercu. Nawet, jeśli nie wiesz jak się zabrać do tego zagadnienia lub czujesz lęk czy dasz radę osiągnąć swoje marzenia - i tak to zrób. Będziesz się czuć dumny z czasu i energii, jakie zainwestowałeś w swoje prawdziwe priorytety, ponieważ twoje wewnętrzne ja będzie się czuło kochane i pielęgnowane. Gdy zainwestujesz w swoje priorytety, zainwestujesz w siebie.

Przestań odkładać wszystko na ostatnią chwilę i przezwyciężaj perfekcjonizm
    Podziel swoje wielkie zadania na małe kroczki i rób jeden krok na raz
    Zmodernizuj swój rozkład zajęć, abyś mógł regularnie poświęcać czas na swoje priorytety
    Bądź asertywny w mówieniu "nie" każdemu, kto odciąga cię od twojej ścieżki

--
  • joanna9969 02.01.19, 05:52
    Dziekuje I szczesliwego nowego roku

--
    Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne.
  • pannanikt_1 30.12.18, 15:57
    Poproszę
  • algaria 31.12.18, 16:53
    Pannanikt dla Ciebie

Quan Yin
    Pozwól Odejść .
    To czas, aby przestać się szarpać, naciskać czy zmuszać, żeby coś się wydarzyło. Takie działanie jest sprzeczne z uniwersalnym biegiem zdarzeń i powoduje frustrację i blokady. Gdy zawierzysz i oddasz sprawę Duchowi, automatycznie otworzysz drzwi ze wsparciem, co przyniesie rozwiązania i wyniki przekraczające twoje oczekiwania. Odrzuć szarpaninę, złość, brak wybaczenia i wszystkie inne niepożądane uczucia. Zaufaj, że Wszechświat jest po twojej stronie.

Zaprzestań kłótni, osądzania czy zadawania bólu
    Miej współczucie dla wszystkich związanych z tą sytuacją, również dla siebie
    Bądż dla siebie łagodny
    Wybacz sobie to, co myślisz, że zrobiłeś lub nie zrobiłeś

--
  • pannanikt_1 02.01.19, 20:00
    Bardzo dziękuję smile
  • bronxi 30.12.18, 16:13
    Ustawiam się, więc w kolejeczce smile
  • algaria 31.12.18, 16:54
    Bronxi dla Ciebie

Thot
    Pisz
    Wyciągnęłam tę kartę jako konkretne przypomnienie o pisaniu. Dostałeś ostatnio mnóstwo znaków i odczuć, aby pisać, niech więc ta karta będzie informacją, która doprowadzi cię do działania. Wyciągnij arkusz papieru lub laptopa i zacznij pisać. Nie martw się znakami przestankowymi, gramatyką czy literówkami, bo tymi szczegółami zajmiesz się później. Na razie po prostu wyraź swoje myśli i uczucia tak, jak one płyną z twojego ciała i umysłu.

Prowadź codziennie dziennik swoich uczuć i doświadczeń
    Zapisz swoje zamiary, cele i pragnienia
    Poprzez „kanał” uzyskaj przesłanie od swoich przewodników i Aniołów
    Twoje życiowe cele są związane z pisaniem
    Napisz artykuł lub książkę

--
    Każdy talizman działa, jak jego właściciel w to wierzy. Jak nie wierzy, to talizman nie działa - by nikix4
  • bronxi 02.01.19, 10:01
    Dziękuję bardzo smile Życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku smile
  • liu.jo 30.12.18, 16:45
    I ja i ja jestem chętna ☺
  • algaria 31.12.18, 16:55
    Liu.jo dla Ciebie

1. Paramahansa Yogananda
    Wybierz Pokój
    W tej sytuacji wybierz ścieżkę pokoju. Gdy myślisz o różnych opcjach i możliwych wynikach, które z nich przynoszą uczucie spokoju w twoim ciele i umyśle?
    To jest właśnie odpowiedź.

Wsłuchaj się w prawdę swojego serca
    Zawsze jest pokojowa alternatywa dla konfliktu
    Twój spokój wznosi twoją energię i pomaga zamanifestować się twoim pragnieniom
    Medytuj i ćwicz jogę jako drogę do osiągnięcia wewnętrznego spokoju

--
  • liu.jo 01.01.19, 18:08
    Ojojoj joga niestety nie dla mnie, zdarzyło mi się przysnąć jak się mieliśmy zrelaksować i tersz się wstydzę chodzić 🤣 Ale spokój wewnętrzny i wyciszenie staram się złapać, jest to dla mnie bardzo ważne i z takim nastawieniem w nowy rok weszłam także bardzo bardzo Ci dziękujękiss
  • roksana8888 30.12.18, 17:42
    Poproszę smile
  • algaria 31.12.18, 16:56
    Roksana dla Ciebie

Izys
    Równowaga pomiędzy Życiem Zawodowym i Prywatnym
    Wyciągnęłam tę kartę jako przypomnienie, aby zachować równowagę w swoim życiu. Możesz to zrobić o wiele łatwiej niż ci się wydaje. Już wiesz, która część twojego życia jest zapętlona, być może odczuwasz symptomy wypalenia spowodowane tą nierównowagą. Możesz szybko zmienić swoją energię w pozytywny sposób, poświęcając codziennie czas swoim priorytetom. Nawet 30 minut dziennie spędzonych w rozsądny sposób podniesie twój nastrój, morale i motywację.

Zabawa jest tym, czego teraz najbardziej potrzebujesz
    Sprawdź czy twoje potrzeby są dostrzegane
    Przekaż pracę innym
    Powiedz "nie" nierealnym wymaganiom wobec twojego czasu
    Bądź uczciwy wobec siebie i utrzymuj zdrowe granice w życiu zawodowym i prywatnym
    Poświęć więcej czasu na to, co przynosi ci radość

--
    Nie jestem leniwa, ja po prostu gospodaruje swoim czasem umiarkowanie - nie moje wink
  • chizuru 30.12.18, 17:49
    Poproszę o przesłanie smile
  • algaria 31.12.18, 16:58
    Chizuru dla Ciebie

Matka Maryja
    Zaopiekuj się Sobą
    Ostatnio dałeś dużo z siebie, teraz nadszedł czas, aby dać coś sobie. Wyciągnęłam Ci tę kartę, ponieważ potrzebujesz zaopiekować się samym sobą. To oznacza zatroszczenie się o swoje ciało przez sen, odtrucie i ćwiczenia. To także znaczy zajęcie się swoimi potrzebami tak, jak potrzebami innych. Aby mieć więcej energii, dostatku, spokoju, pomysłów i wszystkiego innego, czego pragniesz, zaopiekuj się sobą.

Zrównoważ dawanie innym z braniem dla siebie
    Szanuj swój wewnętrzny głos
    Odpocznij
    Zatroszcz się o swoje ciało
    Zaopiekuj się wewnętrznym dzieckiem
    Twoje cele życiowe są związane z pomocą dzieciom
    Maryja Matka jest z tobą, pomaga ci i prowadzi

--
    I oto stoję, biedny głupiec, wiedząc tyle co przedtem. - "Faust"
  • chizuru 02.01.19, 23:49
    To prawda, że brak mi w tym względzie równowagi, więc to bardzo db rada dla mnie.
    Dziękuje bardzo ;* Szczęśliwego Nowego Roku.
  • baba_potwor 30.12.18, 18:37
    To i ja nieśmiało proszę.

--
    Felicità è un bicchiere di vino con un panino.
  • algaria 31.12.18, 16:59
    Baba - dla Ciebie

Apollo
    Skoncentruj się na Swoich Atutach
    Ta karta przypomina ci, abyś skupił się na swoich atutach, a nie na słabościach. Twoje silne strony to może być serce pełne miłości, czyste intencje, dobre nawiązywanie kontaktu z ludźmi, hobby czy coś, w czym się wyróżniasz. Nawet, jeśli twoje talenty wymagają jeszcze doszlifowania, to są twoje atuty i zalety. Im bardziej zauważasz i doceniasz swoje mocne strony, tym stajesz się silniejszy. A gdy będziesz się koncentrował na słabościach - one wzrosną. Ta karta przyszła do ciebie jako przypomnienie, że jest bardzo ważne, aby patrzeć na siebie z miłosierdziem i miłością. Gdy tylko zauważysz, że myślisz lub czujesz coś złego na swój temat, natychmiast skup się na swoich mocnych stronach.

Stosuj codziennie pozytywne afirmacje, aby podnieść swoją energię i ufność
    Mów o sobie używając pozytywnych określeń
    Zacznij program ćwiczeń, który podbuduje i wzmocni mięśnie
    To jest przesłanie miłości lub uzdrawiania dotyczące brata lub kogoś, kogo traktujesz jak brata.

--
  • baba_potwor 31.12.18, 21:16
    Serdecznie dziękuję smile. Rzeczywiście mam skłonność do dostrzegania w sobie głównie tego, że znowu w życiu mi nie wyszło. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku smile.

--
    Felicità è un bicchiere di vino con un panino.
  • zaklepany 30.12.18, 18:45
    Poproszę o kartę na przyszly rok smile
    dziękuję
  • algaria 31.12.18, 17:00
    Zaklepany dla Ciebie

Saint - Germain
    Działaj Swoją Magią
    Masz moc, aby rozwiązać sytuację, o którą pytasz. Ta karta oznacza twoje nie wykorzystane zdolności magiczne, których w przeszłości używałeś z powodzeniem. Wyjmij te zdolności z ukrycia i wykorzystaj je w działaniu. Twoje czyste i skoncentrowane zamiary, pozytywne oczekiwania, modlitwy, postanowienia i podejmowane działania tworzą uzdrowienie i spełnienie się pragnień.

Jasno zdecyduj, co zaakceptujesz, a czego nie w tej sytuacji, ponieważ to przyniesie szybkie rezultaty
    Miej silną wiarę w pozytywny wynik
    Zgłębiaj alchemię i zasady manifestacji

--
    Nie jestem leniwa, ja po prostu gospodaruje swoim czasem umiarkowanie - nie moje wink
  • zaklepany 31.12.18, 21:11
    dziękuję smile
    życzę Ci wspaniałego Nowego Roku smile
  • pentameron 30.12.18, 19:32
    Poproszę i spełnienia marzeń w Nowym Roku!
  • algaria 31.12.18, 17:01
    Pantameron dla Ciebie

Lady Nada
    Matka, Żona, Siostra, Córka
    Sprawa, o którą pytasz dotyczy ważnej kobiety w twoim życiu jak matka, żona, dziewczynka, siostra czy córka. Chodzi o pierwszą osobę, która przyszła ci na myśl. Wszelkie nieuporządkowane uczucia, jakie nosisz w sobie względem tej osoby mogą blokować lub spowalniać ziszczenie się twoich marzeń, jak i prowadzić do braku równowagi. To doskonały czas, aby prosić Boga, Przewodników i Anioły o uwolnienie od wszelkich toksyn związanych z przeszłymi lub obecnymi relacjami z kobietami. Ten proces otwiera drogę dla zdrowych relacji z kobietami, a także z twoją żeńską energią.

Zrównoważ energię męską i żeńską poprzez codzienne ćwiczenia dawania i brania
    Miej wolę wybaczania kobiecie, która, jak uważasz, ciebie zraniła
    Bliska, zmarła kobieta przesyła ci miłość z Nieba
    Nowy związek z kobietą okaże się bardzo znaczący

--
  • pentameron 03.01.19, 11:47
    Bardzo dziękuję
  • nagietek123 30.12.18, 20:09
    Poproszę również smile
  • algaria 31.12.18, 17:02
    Nagietek dla Ciebie

3. Pan
    Płodność
    Ta karta oznacza, że jest to niezwykle płodny czas w twoim zyciu. To idealny czas na pomyślenie o dziecku, czy też o jakimś nowym projekcie. Teraz wszystkie drzwi są dla ciebie otwarte. Twój umysł jest płodny i masz wiele wspaniałych, nowych pomysłów, a obfitość płynie do ciebie szerokim strumieniem. Gdy wszystko jest w swojej fazie początkowej, bądź cierpliwy czekając na proces wzrastania. Dbaj o siebie i swoje projekty, aby pozostać silnym i twórczo płodnym.

Masz jakby dotyk Midasa - wszystko czego dotkniesz zamienia się w złoto
    Są dobre wiadomości dotyczące ciąży lub adopcji
    Odrzuć smutki i poczucie winy i po prostu ciesz się sobą
    To dobry czas na rozpoczęcie nowych zadań

--
    Każdy talizman działa, jak jego właściciel w to wierzy. Jak nie wierzy, to talizman nie działa - by nikix4
  • nagietek123 31.12.18, 22:28
    Bardzo dziękuję, piękna wróżba. Buziaczki
  • gosia441144 30.12.18, 20:55
    Witam serdecznie,
    i ja bym poprosiłasmile
  • algaria 31.12.18, 17:03
    Gosia dla Ciebie

Kuthumi
    Bądź Skoncentrowany
    Wyciągnęłam tę kartę jako przypomnienie, aby być skoncentrowanym na swoich zamiarach, pragnieniach i priorytetach. Nie pozwól sobie na rozproszenie przez chwilowe sytuacje, wydarzenia czy żądania innych ludzi. Trzymaj się pozytywnego nastawienia dotyczącego twoich marzeń i wyobrażaj sobie, że one już się spełniły w rzeczywistości. Poświęcaj regularnie czas na swoje plany i priorytety. Powiedz "nie" rozproszeniu, a ujrzysz rezultaty.

Bądź asertywny, gdy chodzi o twój czas
    Dotrzymaj danych sobie obietnic
    Angażuj się w swoje priorytety
    Każdego dnia poświęcaj czas planom, które są drogie twojemu sercu
    Odstaw toksyczne produkty ze swojej diety, aby twój umysł był jasny i skoncentrowany

--
  • re_ch 31.12.18, 02:19
    Proszę mnie zapisać .
  • algaria 31.12.18, 17:04
    Re_ch dla Ciebie

Horus
    Postrzegasz Tę Sytuację Prawidłowo
    Zaufaj swoim odczuciom dotyczącym tej sytuacji, ponieważ są prawidłowe i uzasadnione. Pozbądź się wątpliwości wobec swoich odczuć nawet w obliczu opinii innych. Twoja duchowa wrażliwość pomogła ci zobaczyć prawdę. Choć łatwiej byłoby iść z tłumem lub popaść w apatie, ty jesteś wzywany do podjęcia decydującego działania. Ty już wiesz, co masz zrobić. Nawet, jeśli ludzie ciebie nie wspierają, wiedz, że Duch to robi. Inni ludzie wkrótce przyjmą twój punkt widzenia. W międzyczasie przyjmij role przewodnika.

Zaufaj swojej intuicji i odczuciom wewnętrznym
    Ignoruj krytykę, przeciwników i sceptyków
    Unikaj sytuacji lub relacji, które jak czujesz, nie są dla ciebie dobre
    Tylko ty wiesz, co jest dla ciebie odpowiednie

--
  • pinia1214 31.12.18, 17:01
    Algario poproszę
  • algaria 31.12.18, 17:07
    Pinia dla Ciebie

Pani Białego Bizona
    Gest Pojednania
    Ta karta zwiastuje rozwiązanie sporu lub nieporozumienia. Ci, którzy są związani z tą sytuacją są gotowi przebaczyć i zapomnieć. Bądź otwarty i zauważ punkt widzenia innych ludzi, co złagodzi nawet najtrudniejsze uczucia. Gdy dodasz współczucie do tej sytuacji, moc uzdrawiającej miłości zapewni to, że harmonijnie zostaną zaspokojone potrzeby wszystkich zaangażowanych. Szczegóły rozwiązania tej sytuacji pozostaw bezgranicznej mądrości Ducha.

Miej wolę wybaczenia
    Poczuj współczucie dla wszystkich związanych z tą sytuacją, również dla siebie
    Przyjmij przeprosiny
    Zobacz komiczność tej sytuacji

--
  • pinia1214 31.12.18, 18:26
    Do zastanowienia. smile) Bardzo Ci dziękuję Algario.
    Zyczę naprawde wyjątkowego i hiper szczęsliwego tego Nowego, co już idzie. tup tup
  • laskabezpaska 31.12.18, 20:59
    Proszę o Mistrza i dla mnie.
    Dziękuję smile

--
    Kocham deszcz !!! - tylko on na mnie leci.
  • algaria 01.01.19, 17:30
    Laskabezpaska dla Ciebie

Archanioł Michał
    Możesz To Zrobić!
    Jesteś przygotowany i gotowy do podjęcia kroków w kierunku upragnionego rezultatu. Masz wszystko, czego trzeba dla spełnienia marzeń i swoich celów życiowych. Ta karta sygnalizuje, że nadszedł czas na wykonanie swojego ruchu. Możesz to zrobić! Podejmij działanie bez opóźnień czy wahania.

Dość już przygotowań czy odkładania - po prostu zrób to
    Jesteś cenną i kochaną osobą
    Podziel wielkie zadania na małe kroczki i dziś już zrób jeden krok
    Jesteś na właściwej ścieżce
    Odrzuć perfekcjonizm i wiedz, że wszystko zrobisz dobrze

--
  • laskabezpaska 01.01.19, 19:39
    Bardzo dziękuję smile
    wszystkiego dobrego w nowym roku .

--
    Kocham deszcz !!! - tylko on na mnie leci.
  • malamiss79 01.01.19, 20:36
    Ustawiam się w kolejkę, wspaniałego Nowego Roku🍾
  • algaria 02.01.19, 15:34
    Malamiss dla Ciebie

Krishna
    Znajdź Błogosławieństwo w Obecnej Sytuacji
    Każda sytuacja daje możliwości rozwoju i nauki. Gdy przeklinamy daną sytuację, blokujemy jej przepływ energii i sprawy jątrzą się i gorzej rozwijają. Z drugiej strony, gdy dostrzeżesz błogosławieństwo w swojej obecnej sytuacji, popłynie do Ciebie wspierająca i uzdrawiająca energia. Ta karta przyszła do Ciebie, ponieważ jest jakieś nierozpoznane błogosławieństwo w Twojej obecnej sytuacji. To może być na przykład coś, czego się nauczyłeś lub co osiągnąłeś. Rozpoznaj błogosławieństwo, aby przyspieszyć uzdrowienie i zamanifestowanie się tego, co stara się do Ciebie przyjść.

Zamiast się martwić, módl się i stosuj pozytywne afirmacje.
    Pamiętaj, że wszystko jest zgodne z doskonałym planem niebios.
    Ta sytuacja sama się rozwiąże w doskonały sposób.
    Zdrowiejesz poprzez moc wdzięczności.

--
  • malamiss79 03.01.19, 10:01
    Ojej dziękuję, jakie to wszystko mądre, wszystkiego najlepszego.
  • mieszkaanka 01.01.19, 23:39
    Poproszę o Mistrza, bardzo mi potrzebny. Pozdrawiam, Anka
  • algaria 02.01.19, 15:35
    Mieszkaanka dla Ciebie

Horus
    Postrzegasz Tę Sytuację Prawidłowo
    Zaufaj swoim odczuciom dotyczącym tej sytuacji, ponieważ są prawidłowe i uzasadnione. Pozbądź się wątpliwości wobec swoich odczuć nawet w obliczu opinii innych. Twoja duchowa wrażliwość pomogła ci zobaczyć prawdę. Choć łatwiej byłoby iść z tłumem lub popaść w apatie, ty jesteś wzywany do podjęcia decydującego działania. Ty już wiesz, co masz zrobić. Nawet, jeśli ludzie ciebie nie wspierają, wiedz, że Duch to robi. Inni ludzie wkrótce przyjmą twój punkt widzenia. W międzyczasie przyjmij role przewodnika.

Zaufaj swojej intuicji i odczuciom wewnętrznym
    Ignoruj krytykę, przeciwników i sceptyków
    Unikaj sytuacji lub relacji, które jak czujesz, nie są dla ciebie dobre
    Tylko ty wiesz, co jest dla ciebie odpowiednie

--
  • mieszkaanka 04.01.19, 03:10
    Jestem Ci ogromnie wdzieczna i zycze szczesliwego nowego roku smile Anka

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka