Dodaj do ulubionych

biblioteka liści palmowych

06.02.19, 21:54
Czy któraś z Was była albo zna kogoś kto był w Bibliotece Liści Palmowych ?
W Indiach jest takich 12 i nie wiem czemu 1 miała być w Krakowie. Jest czy jej nie ma? A jak nie ma to kiedy ma być? Z Niemiec są organizowane wyjazdy do tych bibliotek w Indiach kusi mnie ale nie wiem czy warto.

--
"If you can dream it, you can do it"
W.Disney
Edytor zaawansowany
  • algaria 08.02.19, 21:48
    Czytałam o nich, sama chętnie bym poszła. O ile dobrze pamiętam to tam jest zapisany Twój los?

--
    I oto stoję, biedny głupiec, wiedząc tyle co przedtem. - "Faust"
  • niki.x 08.02.19, 23:29
    Podobno. Ale nie tylko. Kiedyś czytałam książkę i od tamtego czasu kusi mnie żeby to sprawdzić. Prawdopodobnie ok. 5000 lat temu hinduski mędrzec opisał życie ludzi na liściach palmowych. Jedne źródła twierdzą, że wszystkich, inne, że tylko niektórych. Na 2 liściach po obu stronach zapisane są wszystkie wcielenia. Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Znalazłam adres osoby w Niemczech która organizuje wyjazdy. Cena nie jest jakaś bardzo duża. Ale jest inny problem. Tych autentycznych bibliotek jest podobno tylko 12. Nie wiadomo w której z nich jest nasz liść. Jest też dużo podróbek tych bibliotek i łatwo się można naciąć i niepotrzebnie stracić kasę.

--
    W.Disney
  • niki.x 08.02.19, 23:36
    Znalazłam to w necie:
    prawdaxlxpl.wordpress.com/2013/04/28/zapisana-przyszlosc-na-lisciach-palmowych/
    Wpis jest z 2013 r. Jeśli to było na tych liściach, to w zasadzie wszystko się sprawdziło.

--
    W.Disney
  • krolowa.mieczy 12.02.19, 18:47
    Tak.
    U człowieka, który korzysta z Bilblioteki. Nandi Gruha w Bangalore City.
    Wcześniej trzeba się skontaktować, ponieważ może być tak, że twojego liścia po prostu jeszcze nie ma. Należy znać godzinę urodzenia. Płatność co łaska. język angielski konieczny.

--
    Blog QMieczy
  • niki.x 12.02.19, 19:14
    Możesz napisać coś więcej. Naprawdę warto? Pojechałaś na własną rękę czy z jakimś biurem? Można nagrywać odczyt ?

--
    W.Disney
  • krolowa.mieczy 12.02.19, 19:46
    Podróż organizowana była w kilka znajomych osób bez pośrednictwa biura podróży.
    Nagrywać można. Warto pod warunkiem, że trafi się do sprawdzonego człowieka. Te osoby nie mogą brać opłat - zabrania im to niepisane prawo, jednak każdy coś daje, żeby przynajmniej częściowo wynagrodzić ich trud i wiedzę. Ktoś, kto nie ma o sobie pojęcia może być zaskoczony. Ja byłam zaskoczona w mniejszym stopniu, ponieważ ten człowiek potwierdził wiele rzeczy, które czułam podświadomie, widziałam w snach i wizjach, ale nie umiałam umiejscowić ich, "uczasowić" i zidentyfikować. Od razu powiem, że on ci nie objawi jak żyć: samemu trzeba albo przetrawić usłyszane słowa, albo wskoczyć na odpowiednie tory życiowe. Już raczej jego słowa mogą pomóc w ułożeniu klocków ze swojego życia (ja, ja w rodzinie, moja rodzina, karma, ja - ty itd).
    Samolot trzeba odpowiednio wcześniej poszukać, żeby jakaś rozsądna cena była. Nie polecam wybierać się tam w porze monsunowej a raczej chłodnej (styczeń. luty).

--
    Blog QMieczy
  • niki.x 12.02.19, 20:23
    Z Niemiec są organizowane wyjazdy tutaj: Vashistar Nadi Astrological Center do Nadi Navalar i tam gdzie Ty byłaś. To jest wyjazd na tydzień. Płacisz za przelot, hotel i pewnie pośrednik też coś bierze. Nie jest to jakaś bardzo wygórowana cena. Najdrożej wychodzi przelot. Muszę to sobie przemyśleć. Może rzeczywiście lepiej będzie pojechać tak jak Ty pojechałaś. Zebrać grupę znajomych i przy okazji zwiedzić Indie.
    on ci nie objawi jak żyć - na to nie liczyłam smile Bałam się tego, że powie mi mniej więcej to samo, co powie dobry astrolog na podstawie daty urodzenia. W końcu datę urodzenia i datę przyjazdu podajesz im wcześniej. Mogą się przygotować wink

--
    W.Disney

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka