Dodaj do ulubionych

Pomocy kobietki zerkniecie doświadczonym okiem?

20.02.19, 14:23
Witam Wszystkich serdecznie🙂 Pewna miła osoba tutaj na forum zapewne wszyscy ją znają☺ rozłożyła mi karty na pewnego mężczyznę którego znam jakiś czas i chciałabym wiedzieć czy z tego będzie jak to się mówi z mąki chleb i czy dobrze interpretuję karty. Rozkład kart jak zdobyć faceta: Z przełożenia karty 3 monety,8 buław,Giermek Buław. (Niestety nie rozumiem kart z przełożenia nie wiem jak mam się do nich odnieść ). 1.Jakim jest mężczyzną- 2 mieczy (oj coś dużo on myśli ,jest Niezdecydowanym,zamkniętym w sobie i w swoim świecie,skrytym,tajemniczym). 2.Jak go uwieść- Księżyc (Być kobietą tajemniczą, nie odkrywać się za bardzo być kobieta zagadką chyba facet lubi zdobywać kobiete). 3.Co zrobić by go zainteresować sobą-Rycerz Buław (Powinnam być wesoła, energiczną kobietą taka jestem powinnam chyba z nim flirtować, pojawiać się i znikać z jego choryzontu niech goni króliczka). 4.Czego nie powinnam robić- Król Mieczy (wiosna za oknem a Powiało mrozem,nie powinnam być chłodna i oschła w stosunku do niego). 5.Jaka kobieta zwróci jego uwagę-As Monet(Niezależna,przedsiebiorcza). 6.Jakiej kobiety pragnie-Rydwan(Takiej którą trzeba zdobywać gonić przebojową, rozrywkową ). 7.Z jaką kobietą się zwiąże-2 Denary(Zdecydowaną, rozważna, wiedząca co chce od życia). 8.Jak postrzega mnie- Moc (Nie jestem jemu obojętna,podobam się jemu jako kobietę widzi mnie silną pewną siebie namiętna, atrakcyjną miło aż się zrobiło ). 9.Jak widzi naszą relację-6Monet(Karta dawanie i branie równowaga fajna karta widzi wzajemne wsparcie ). 10.Jakie ma życzenia związane ze mną-2 Puchary(Miła karta ciepłe uczucia chciałby może żeby między nami więź się zacieśniła przyjaźń,randki). 11.Jaki wynik starań-As Pucharów (Ładna karta coś się z tego narodzi być może miła relacja romans,związek byłoby miło).
Edytor zaawansowany
 • cichosza 20.02.19, 17:14
  "2. Jak go uwieść - Księżyc"

  samo pytanie jest jak ślepy zaułek, a już w tym przypadku, to tymbardziej

  "8. Jak postrzega mnie - Moc, 9. Jak widzi naszą relację - 6 Monet, 10. Jakie ma życzenia związane ze mną - 2 Puchary"

  pan odczuwa potrzebę unormowania waszej relacji, bo czuje, że mocno chcesz i przydała by się tu większa równowaga
 • skorpionek37 20.02.19, 17:32
  Mam rozumieć z tą potrzebą równowagi to musi inicjatywą od niego wyjść żeby dawał więcej z siebie nie rozumiem bardzo jak na to wpadłaś
 • skorpionek37 20.02.19, 19:30
  Byłoby bardzo mi miło jakby dziewczyny chętne spojrzeć na mój rozkład jak widzą moja interpretacje.
 • cichosza 20.02.19, 20:24
  skorpionek37 napisał(a): Mam rozumieć z tą potrzebą równowagi to musi inicjatywą od niego wyjść żeby dawał więcej z siebie nie rozumiem bardzo jak na to wpadłaś

  Po kartach na to wpadłam: od karty Moc przez 6 monet do 2 kielichów, jakby była potrzeba wyrównania poziomu energii między Wami. Nie zgadza się? Od kogo ma wyjść inicjatywa, jak nie od niego, jeśli teraz jest to zaburzone? Alternatywą jest dawać od siebie tyle, ile się otrzymuje, a nie ponad miarę.
 • skorpionek37 20.02.19, 20:35
  Dziękuję. Masz rację też tak myślę o rany nawet nie brałam tego pod uwagę a Ty karty połączylaś ,tylko nie rozumiem jednego co robi ten As Kielichów.to tak jakby byłoby z tą jego inicjatywą to ten As to dobry początek , że może jednak coś z tego wyjdzie
 • cichosza 20.02.19, 20:48
  Do Asa bym dołożyła, więc trudno się mi do samego Asa ustosunkować, jednak kielichowy na wynik to może być np. oczyszczający płacz. Nie mam więcej czasu, ale inne dziewczyny Ci pewnie pomogą.
 • skorpionek37 20.02.19, 20:54
  Dziękuję,że poswiecilas mi swój czas🙂 Dobrze,że chociaż ten płacz będzie oczyszczający.Widzisz Ja to inaczej wszystko widzialam a tutaj to karty potrzeba było połączyć.Jestem ciekawa jak dziewczyny to wszystko widzą.Pozdrawiam
 • skorpionek37 20.02.19, 20:44
  Jeśli masz czas i ochotę to jak widzisz ogólnie karty co do tego faceta i jak jego postrzegasz?Też coś od siebie dorzucę.Dziekuje
 • cichosza 20.02.19, 20:50
  może spróbuj na szkółce tarota, tam jest więcej dziewczyn pomagających w int.
 • skorpionek37 20.02.19, 22:58
  Dziękuję za podpowiedź z tą szkółka tarota już wrzuciłam swój rozkład.Myslalam,że tylko Tutaj interpretuję się rozkłady gapa że mnie.
 • nagietek123 22.02.19, 12:41
  A ja to widzę Tak:
  To jest początek znajomości, która ma dużą szansę przekształcić się w poważna relację. Pan jest mądry, refleksyjny, "poukładany".
  Masz dużą szansę uwieść go w tym Księżycu. Możesz zrobić krok do przodu i za chwile pół kroku do tyłu - żeby Pan nie nabrał przekonania, ze tak szybko odniesie sukces wink Wykaż się intuicją, ona Ci podpowie. Działaj niespiesznie, to nie jest karta pospiechu. Żadne tam "kawa na ławę", nie opowiadaj za dużo o sobie, natomiast słuchaj uważnie i obserwuj mowę ciała. Nie tłumacz się i nie zdawaj relacji z tego, gdzie byłaś i co robiłaś.
  Możesz go soba zainteresować, jak najbardziej w tym Rycerzu kijów. Pokaż sie jako kobieta aktywna, prowadzaca aktywny tryb życia, zadne tam seriale wink To karta wyjazdu, temperamentu i komunikacji. Mężczyzni lubią, jak kobiety słuchaja ich z uwagą, podziwiają.
  Na pewno nie możesz krytykować jego posunięć, wyglądu, przyjaciół. Nie możesz podcinac mu skrzydeł w czymkolwiek.
  Zainteresuje go kobieta solidna, uważna w mowie i działaniu, o stabilnej pozycji materialnej. Taka, która dobrze zarzadza swoimi dochodami i żyje w równowadze miedzy swiatem materialnym a duchowym.
  Pragnie w Rydwanie kobiety aktywnej, mobilnej, a przede wszystkim takiej, która ma cel i potrafi zarzadzać swoim życiem.
  Zwiąże sie z kobieta wytrwałą, rozważną co do przyszłości. Ale tez pełną niespodzianek, nie do końca odkrytą.
  Ciebie postrzega w świetnej karcie: Moc. Wie, że zawsze sobie poradzisz, nie tylko nie bedziesz dla niego problemem, ale atrakcyjnym uzupełnieniem jego zycia. Można Tobie zaufać. Liczy na bardzo dobry seks i się nie zawiedzie. Wie, że trzymasz sie tego, co zaplanowałas.
  Wasza relacje widzi w 6 monetach. Liczy na równowagę w związku (ewentualnym), da z siebie tyle, ile otrzyma od Ciebie. Liczy na harmonijny przepływ emocji.
  Póki co jego zyczeniem jest spędzać z Toba miłe chwile. Spotkania, drobne prezenty, przyjemna atmosfera. Bez jakis nacisków na zobowiązania.
  Wynik jest wielce obiecujący: As pucharów. To może być poczatek pieknej miłości. Jest duża szansa na: miłość, małżeństwo i macierzyństwo - jesli tego oczekujesz.
 • skorpionek37 22.02.19, 20:08
  Dziękuję za piękną interpretację mojego rozkładu bardzo bym chciała żeby moja relacja z nim tak wyglądała ale....
 • cichosza 22.02.19, 13:28
  To odtworzę moją interpretację, w telegraficznym skrócie:

  1. Jakim jest mężczyzną - 2 mieczy
  Nie odbieram tego jako ogólny opis mężczyzny, a blokadę jego serca przed tą zakusą, by go zdobyć.

  2. Jak go uwieść - XVIII Księżyc
  Jak już napisałam, dla mnie to pytanie wraz z odpowiedzią, to ostrzeżenie przed wejściem w ślepy zaułek recepty na uwiedzenie.

  3. Co zrobić by go zainteresować sobą - Rycerz Buław
  W otoczeniu tych kart, to myślę, że już zrobiłaś sporo, nie ma co się wyrywać, druga strona ma mieć możliwość podjęcia tematu, lub nie.

  4. Czego nie powinnam robić - Król Mieczy
  Mam wrażenie, że to, czego ewentualnie nie powinnaś, to już zrobiłaś, bo Króla mieczy z 2 mieczy odbieram jako pewną reakcję obronną pana.

  5. Jaka kobieta zwróci jego uwagę - As Monet
  Przypuszczam, że już jest kobieta z krwi i kości, w którą on inwestuje swoją uwagę.

  6.Jakiej kobiety pragnie - VII Rydwan
  Pociągającej go dosłownie i w przenośni. Jednocześnie zgranej z jego temperamentem, o zbliżonych zapatrywaniach i podobnych życiowych dążeniach i celach.

  7. Z jaką kobietą się zwiąże - 2 Denary
  Już jest związany, lub niedługo się zwiąże z osobą reprezentowaną tu przez kartę Asa monet.

  8. Jak postrzega mnie - Moc
  Jako atrakcyjną kobietę, o magnetycznej osobowości, chcącą jeśli nie zdominować go całkiem, to właśnie zdobyć jego względy i przychylność, jak w tytule rozkładu. Patrząc na kartę 2 mieczy, XVIII Księżyc i Król mieczy, to nie jest taką postawą zachwycony.

  9. Jak widzi naszą relację - 6 Monet 10. Jakie ma życzenia związane ze mną - 2 Puchary
  Tak, jak już napisałam, dla mnie to się łączy. Nie chce, byś wymagała więcej, niż on chciałby Ci dać pod względem emocjonalnym. Ta relacja teraz nie jest równa, a on by sobie życzył równowagi w sensie, że jeśli jesteśmy np. tylko przyjaciółmi, to druga strona nie naciska na więcej. (Moc, 6 monet oraz parada dwójek: mieczy, monet, pucharów).

  11. Jaki wynik starań - As Pucharów
  Do miłości i tanga, trzeba dwojga, a to jest As i wodny, ale otwarcie czakry serca, to i tak piękny wynik, bo bez niego nie ma wzajemnego zdobywania serc, czego Ci życzę zamiast zdobywania w pojedynkę.

  Przeczytałam interpretację Nagietka123 i jestem w lekkim szoku, jak różne mogą być interpretacje tego samego rozkładu smile Jeśli moja interpretacja nie rezonuje wcale, lub słabo z Twoim odczuciem Skorpionku, to nie jest wcale ważna.
 • skorpionek37 22.02.19, 20:18
  Dziękuję za Twoją interpretację brak mi słów.Chcialabym raczej też od Ciebie przeczytać taka samą interpretację co od Nagietka dostałam to co napisałaś jest prawdą.Pies pogrzebany to wszystko zrobiłam jak piszesz w interpretacji .Nie ten co trzeba rozkład wybrałam
 • skorpionek37 22.02.19, 20:31
  Skoro jest kobieta karty to potwierdzają nie będę o niego walczyć skoro on nie chce, nic z tego nie wyjdzie a wchodzić z butami w cudze życie to nie w moim stylu nie dam rady narazie pisać nie ukrywam,że mnie zabolało sama jestem winna
 • algaria 24.02.19, 11:24
  Bardzo fajnie zinterpretowałaś te karty - ja bym tylko dodała że as monet to kobieta nowa, która jest szansa w jego życiu, ale z kolei 2 denarów może niestety mówić, że w jego życiu może już ktoś być (jakaś inna kobieta). Może właśnie stąd ten Rydwan, rycerz buław - to wszystko na chwilę, nie na stałe, z doskoku - jakby romans ukryty w Księżycu. Ale jak nie poznasz faceta to się nie dowiesz czy chce związku czy romansu. Masz u niego duże szanse.

  Król mieczy jest jakby przeciwieństwem rycerz buław... Rozsądek i stabilność kontra rozrywka i przelotność - i chyba tu jest pokazane tak naprawdę czego Pan oczekuje od Ciebie.

  --
  "Ja nadal jestem wiotka, tylko już taka bardziej konkretna" - jak to kobieca figura się z czasem zmienia - nie moje
 • skorpionek37 24.02.19, 15:20
  Dziękuję Pani Algario to jest dla mnie wielki zaszczyt za wypowiedzieć w moim wątku 🙂 Swego czasu Czytałam Pani bloga wpisy,rozkłady kart,mogłam wybrać rozkład Pani akurat by pasował do sytuacji ,,Jeszcze raz a może się uda".w tarocie raczkuje tutaj jestem podczytywaczem lubię czytać interpretację dziewczyn fajnie się czyta jak opowieść i sama też w myślach interpretuję rozkłady po swojemu ale nie wpisuje na forum jeszcze dziewczyny by mnie zjadły za moje interpretację😏 powiem tak faceta znam z 3 lata, jak jego poznałam od razu w jego oczach ogniki się pokazały dziwnie to zabrzmi ale zaiskrzyło między nami jak siebie zobaczyliśmy wiedziałamałam od razu,że jemu,się spodobałam zresztą on też nie był mi obojętny swego czasu dało się zauważyć,że pociągam jego seksualnie jak za blisko do niego podchodziłam onieśmielałam jego nie wiedział jak się zachować. facet z wyglądu pewny siebie a w środku jak 2 mieczy taki on jest wypisz wymaluj ,nie mamy ze sobą kontaktu z rok czasu chociaż się czasem jak jedzie autem przypadkowo ,przelotnie wpadamy na siebie i co on robi jest speszony uśmiecha się ,to co napisała Cichosza dlaczego on odsunął się to jest prawda,po części co interpretował Nagietek jest też ziarno prawdy.Powiem wam dziewczyny nie wiem co mam robić w tej sytuacji , rozbijać nie chcę jego relacji i być tą trzecią jak to się mówi,dowiedziałam się faktycznie jest kobieta jest w relacji ale myślę,że to na seks relacja,druga sprawa nie daje mi spokoju ten As Kielichów wynik uwodzenia myślę,że to jest nowy związek relacja moja z innym mężczyzną,jedyne pocieszajaca karta Moc.Nie wiem co mam robić,proszę o radę jak to widzicie.Dziekuje
 • skorpionek37 24.02.19, 15:25
  Mam rozumieć Pani interpretację Rydwan,Rycerz Buław,i ten księżyc to wychodzi na to,że ten romans to Ja będę miała z nim na chwilę?Nie wiem czy dobrze zrozumiałam...
 • algaria 25.02.19, 16:02
  Nikt by Panią nie zjadł za wypowiadanie, nikt na tym forum nikogo nie wyśmiewa jeśli chodzi o interpretację kart.

  Nie do końca Pani dobrze zrozumiała:
  To On będzie chciał romansu z doskoku, przynajmniej z początku, nic na stałe (czyli nie będzie układania sobie życia) Pani tu nic nie będzie miała do powiedzenia wink Romans może trwać długo, aż się nie znudzi, ale nie będzie zamieszkania i bycie oficjalnie parą - raczej ukryta tajemnica.

  --
  Jedni mówią na to zapomnienie, inni że skleroza a ja po prostu jestem lekka w pamięci - znów nie moje smile
 • cichosza 25.02.19, 17:14
  "Jest duża szansa na: miłość, małżeństwo i macierzyństwo - jesli tego oczekujesz" - Nagietek123
  "Ale jak nie poznasz faceta, to się nie dowiesz czy chce związku czy romansu. Masz u niego duże szanse." - Algaria

  Jak poznać i mieć u kogoś "duże szanse", jak trzyma dystans, nie chce kontaktu (2 mieczy, Król mieczy)?
  Jak się w związku z tym dowiedzieć, czy chce związku, czy romansu?
 • skorpionek37 25.02.19, 17:26
  Witaj Cichosza .Rozkład zrobiony na tego samego faceta karty z przełożenia Giermek Monet,7 Pucharów,Giermek Bulaw. 1.Czy faktycznie jest przy jego boku kobieta 7 monet(ziarno zostało zasiane ciężko powiedzieć,facet czeka na coś).2.Co ich łączy jaka relacja Rycerz Kielichow (Romans) 3.Czy myśli o mnie Koło fortuny( raz tak raz nie)4.Czy będę z nim w związku -Kochankowie(Karta wyboru co wybierzesz ,karta Romansu)Tak to widzę zinterpretowała rozklad
 • skorpionek37 25.02.19, 17:28
  Dziwne,że karta w rozkładzie wyszła wynik uwodzenia As Pucharów
 • skorpionek37 25.02.19, 17:16
  Dziękuję i wszystko jasne. Układam wszystki w całość. Rozkład na tego samego faceta z przełożenia karty Giermek Denarow,7 Pucharów,Giermek Bulaw. 1.Czy faktycznie jest przy jego boku kobieta-7 monet (ciężko powiedzieć ziarno zostało zasiane facet czeka na coś )2. Pytanie co ich łączy jaka relacja - Rycerz Pucharów (Romans ).3.Czy o mnie myśli Koło fortuny(raz tak raz nie) 4.Czy będę z nim w związku (romans karta wyboru nic pewnego na związek)I wszystko jasne chociaż ten rozkład jedynie dobrze zinterpretowałem.Pozdrawiam
 • skorpionek37 02.05.19, 18:31
  Dobrze Pani napisała facet chcę romansu.Jest i druga kobieta ,,czytalam esy z jego tel.nieciekawie u nich wyglada relacja.Facet Próbuję mnie urobic nawija makaron na uszy ze mnie rozkocha, nie czuje satysfakcji zdobycia jego zaczyna mnie nudzic, na jutro zaproponowal niezapomniany miły na 2 dni wypad wiadomym celu.
 • skorpionek37 02.05.19, 18:39
  Nie czuje potrzeby byc z facetem w stalej relacji czy ukladac sobie zycia szybko wszystko mi sie nudzi lubie zdobywac mezczyzn i porzucić.
 • cichosza 25.02.19, 20:00
  Skorpionek, przed 3 godzinami na Ezoforum wstawiłaś rozkład od Ledy bez słowa, skąd są te karty - wątek tam zablokowany.
 • cichosza 26.02.19, 13:05
  Przyznaję, że latasz z oboma rozkładami od Ledy po necie, moją interpretację przekazujesz, jako własne przemyślenia, a ogólnie rozkłady te są w sumie nieweryfikowalne, ponieważ stawiasz na osobę obcą, nie chcącą z Tobą kontaktu, więc pytania o zdobycie jego serca, a w szczególności o jego życie osobiste, nie mają racji bytu. Interpretacje innych, które są optymistyczne, uważam za życzeniowe (karta XVIII Księżyc na punkt tematu rozkładu), ponieważ sama 2 mieczy jest wskazówką, by pozostałe karty rozpatrywać raczej w ich negatywnej odsłonie, a wynik (As kielichów) jest w porównaniu do reszty kart i tematu rozkładu, moim zdaniem "degradujący". Nie żałuję, że poświęciłam Ci czas, a jak Ty masz kolejne lata do stracenia, to obmyślaj dalej "strategię" swojego "polowania" na tego faceta, w końcu kto Ci zabroni.
 • skorpionek37 26.02.19, 13:35
  Rozkład Ledy wrzuciłam do Ezo z moją interpretacją co Tutaj na forum!!! Mylisz się co do tego,że wróżba jest na obcą osobę! Facet mnie zna mieliśmy romans to jak on może być obcy? Poczytaj sobie tutaj na forum jaką w grudniu interpretację tutaj na forum wrzuciłam karty były rozkladane na niego i też wypadał w 2 mieczy facet ma taki charakter jak 2 mieczy na dodatek jest kobieciarzem!!Czytalam Twoje wpisy na forum zawsze w negatywna interpretację wpisywałas !! tutaj też to robisz co do mojego rozkładu.Niepotrafisz nawet odnieść się co do mojej karty końcowej wynik uwodzenia As Kielichów!!!! trafną diagnozę wpisała Algaria z tym romansem w ukryciu.
 • skorpionek37 26.02.19, 13:45
  Wrzuciłam tutaj na forum rozkład na faceta,pierwsza się odezwałaś z interpretacją jeszcze napisałaś,że nie masz czasu to po co się wogole wypowiadać w moim wątku?wyczułam wrogość co do mojej osoby jesteś osobą pesymistyczną!!!!
 • cichosza 26.02.19, 15:51
  Masz rację, "pesymistycznie" widzę ten układ i rozkład. Jak pasują Ci wersje optymistyczne, to tak, jak napisałam przy samej mojej interpretacji: uznaj moją interpretację za nieważną. smile Nie potrafię się nawet odnieść do karty wynikowej? Odniosłam się dwukrotnie, ale ok, nic nie potrafię, masz "duże szanse". Powodzenia!
 • skorpionek37 26.02.19, 16:09
  Nie lubię się kłócić.Musze uznać Twoją interpretację za nieważna.Facet na którego był robiony rozkład przed chwilą zawitał na rozmowę do mnie na chatę.Kobieta jestem taką która nie cofnie się przed niczym przeszkody dają mi energię w życiu szybko się nie poddaje dążę do celu ale nie po trupach.Niestety przykro mi ale interpretacją Twoja jest nie trafiona.
 • skorpionek37 26.02.19, 16:16
  Co do kobiety to się nie mylilas jest ktoś w jego życiu ex zona.
 • cichosza 26.02.19, 17:52
  Mylę się w takim razie i w tym punkcie, ponieważ ja nie uważam, że jest w jego życiu ex pani, a bieżąca, a pan się Ciebie wręcz boi. Cieszę się, że się mylę, stał się cud, pan milczał, teraz Cię odwiedził i super. Ja Ci w niczym nie pomogłam, nie pomogę, więc pozwól, że zakończymy między sobą dyskusję - weryfikację otrzymałam, dziękuję, wątpię w nią, tak jak Ty masz prawo uznać moją interpretację za chybioną. Sprawa mojej interpretacji dla Ciebie jest dla mnie już zakończona.
 • skorpionek37 26.02.19, 18:34
  Nie cofam się przed niczym.Nawet jak jest obok niego bierzaca kobieta to nic na stałe póki problemów babka nie stwarza on lubi dominować nad kobietą facet niczego się nie boi a mnie tym bardziej , nie lubi się wiązać to jest typ samotnika,kobieciarza,dominatora jest bardzo perwersyjny lubi mocny seks.Jest facetem o dwóch obliczach w towarzystwie zachowuje się idealnie bez skazy pokazuje się z dobrej strony.....jest chwiejny tak jak jego charakter on nigdy miejsca na długo nie zagrzeje nawet z synem ma źle relację,żona odeszła od niego ,jest facet 2 mieczy.Trafil na mnie swój na swojego.
 • skorpionek37 26.02.19, 18:41
  Poza tym widocznie jeszcze o mnie nie zapomniał jest mnie trudno zapomnieć,nie byliśmy ze sobą w kontakcie jak spotykalismy się przypadkiem na ulicy to zawsze odwracał się za mną coś jego ciągnie do mnie....Dziękuję za weryfikację z Twojego punktu widzenia

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.