27.02.19, 16:05
Witam wszystkich na forum wróżki i wróżbitów.Jestem tutaj nowa, nieśmiało przyznam od dłuższego czasu podczytuję forum w końcu się odważyłam założyć konto i dołączyć do Was i pogłębić wiedzę.Interesuję się tarotem i numerologią.Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie
Edytor zaawansowany
  • algaria 01.03.19, 15:03
    Witamy i zapraszamy do pisania i pytania smile

--
    Darem, który odróżnia wróżkę od "wruszki", jest umiejętność wyciągania właściwych kart, na konkretne zdarzenie - moje i niczyje więcej tongue_out
  • chmurkamoja1 02.03.19, 09:59
    Dziękujesmile
    Miło będzie Was poznać
  • niki.x 01.03.19, 21:41
    Fajnie że wpadłaś smile
    U nas coś cicho się ostatnio zrobiło.

--
    "If you can dream it, you can do it"
    W.Disney
  • chmurkamoja1 02.03.19, 10:01
    Witaj w końcu się zdecydowałam dołączyć do grona wróżek.
  • leda-is-one 02.03.19, 05:57
    Chmurko ja się już z Tobą witałam w naszym wątku Pogotowię.
    Przypomnę Ci że "zapomniałaś" dodać na innym forum skąd pochodzi Twój rozkład, sad o czym niedawno tu i tam też była mowa.

--
    smile

"Myślę, więc jestem"/Kartezjusz/
  • chmurkamoja1 02.03.19, 10:05
    Witam Panią.Jestem trochę roztrzepana.Najmocniej przepraszam,poprawiam się wpiszę od kogo pochodzi rozkład.
    Dziękuję za przypomnienie.Pozdrawiam
  • babowa 02.03.19, 16:38
    chmurko roztrzepana smile
    rozgosc sie i po prostu badz !
    witaj !
    smile

--
    http://i43.tinypic.com/14devqc.gif
  • chmurkamoja1 08.03.19, 20:08
    witaj Babowa
  • freya_v 07.03.19, 13:55
    Cześć chmurko😁 a jaką cyferką jesteś?? Bo ja 7 numerologiczna i wodnik w dodatku, mieszanka masakryczna
  • chmurkamoja1 08.03.19, 20:10
    hejka jestem numerem 4.
  • freya_v 08.03.19, 21:51
    Czwórki bym ostatnie podejrzewała o interesowanie tarotem. Skąd więc takie hobby u Ciebie?
  • chmurkamoja1 11.03.19, 17:39
    Sama nie wiem samo przyszło od dziecka zawsze intereswały mnie rzeczy niewyjasnione
  • freya_v 11.03.19, 17:48
    Szczególnie znaleźć wyjaśnienie dla rzeczy niewyjaśnionych. Aż ciężko zejść na ziemię😉

--
    🙈🙉🙊
  • chmurkamoja1 12.03.19, 17:43
    😳
  • chmurkamoja1 12.03.19, 17:45
    W moim przypadku.
    Nie czuje sie czworeczka nie ten number no pasuje do mnie nic a nic
  • freya_v 12.03.19, 20:08
    No nniestety pewnych rzeczy sobie nie wybieramy, choć Ty nie czujesz inni mogą w Tobie zauważać cechy z czwórki.. Ale nie ma chyba co za bardzo się z to zagłębiać😉

--
    🙈🙉🙊
  • chmurkamoja1 13.03.19, 08:47
    Nie ma tamto nie zawracam sobie tym glowy
    Mozliwe inni moga w mojej osobie zauwazyc pewne cechy Ja byc moze nie chce lub nie dostrzegam nie widze Jak Twoje 3 malpki😉
  • freya_v 13.03.19, 10:37
    Chmurko a jak na tarota trafiłaś? jaj zaczęła się Twoja przygoda?

--
    🙈🙉🙊
  • chmurkamoja1 13.03.19, 17:19
    Freya w mojej roddzinie babcia wrozyla z kart klasycznych, to ona mnie popchnela do kart bylam sceptycznie nastaeiona nie wierzylam w wrozby itp.moja Mama swego czasu wrozyla z tarota I run nie wiem czy jeszcze sie interesuje wrozyc nie wrozy zostala okrzyknieta wiedzma😶 za sprawdzona wrozbe
    Moja przygoda zaczela sie kilka lat temu w czasopismie kobiecym Claudia znalazlam karty tarota wycielam I Tak sie zaczela przygoda
  • chmurkamoja1 13.03.19, 17:28
    Nigdy nie wrozylam nikomu z tarota nie chcialabym kogos skrzywdzic swoja interpretacja.
    Na forum w tych watkach ciagnelo ,odwazylam sie wylosowac karty nie wiem czy trafnie kolezanki ocenia
  • freya_v 13.03.19, 17:43
    Twój styl wróżenia losowania kart i ich interpretowania wskazywał by bardziej na nowicjusza w tej dziedzinie, mam przeczucie że wcale nie masz takiego wieloletniego doświadczenia jak piszesz ale to tylko moje skromne zdanie, nie miej urazy.. Dopiero się poznajemy, może się mylę..
    A co do okrzyknięcia wiedźmą to każdy powinien się z tym liczyć. To chyba nikogo nie ominie, bo w każdej sytuacji życia zawsze trafia się ktoś kto chce nam podciąć skrzydła i zniechęcić.

--
    🙈🙉🙊
  • chmurkamoja1 13.03.19, 17:56
    Nie mam urazy kazdy ma prawo glosu ciezko jest mnie obrazic i zniechecic.
    Nie mam takiego doswiadczenia Jak wasze wiedzminki z tarotem kilka lat temu zaczelam przygode zaprzestalam zmusilo mnie pewne sprawy zyciowe I znowu zaczelam.
    Podczytywalam forum 3 lata w koncu jestem tutaj chcialabym wiele od was sie nauczyc w zamian tez moge cos z siebie dac.
  • freya_v 13.03.19, 18:47
    Wiem co to znaczy. Też długo zwlekałam by zacząć pisać i komentować, tylko w sumie nie wiem czemu? Wstydziłam się może.. Najtrudniej zaczynać potem to już samo leci.
    A twoja historia jest podobna do tarocistki Danuty ona uważała że z obrazków nic się wczytać nie da i była sceptycznie nastawiona a tu taka kariera.. Życie różne pisze scenariusze

--
    🙈🙉🙊
  • chmurkamoja1 13.03.19, 18:55
    Pytalas skad u mnie zainteresowanie tarotem jestem nr 4 ...

Zainteresowanie sprzed lat pozniej zaprzestalam I znow powrot ciagnie zeby zaglebic piznac blizej
  • chmurkamoja1 13.03.19, 18:58
    W mojej rodzinie babka matka wrozyla dziwnie przyjelam ich zamilowanie widzisz dlatego jestem czworka
  • freya_v 13.03.19, 19:12
    Widzisz 4 jest bardzo pracowita ale też na wszystko musi ciężko za pracować, więc łatwo nie będzie😉 damy radę

--
    🙈🙉🙊
  • chmurkamoja1 13.03.19, 19:55
    Wiem w zyciu zawodowym tez jest ciezko.
    Mowia powinnam byc dyrektorem zarzadzac ludzmi tylko nie czuje nie chce takiego stanowiska.Dziekuje😃
  • freya_v 13.03.19, 20:00
    A wiesz że kiedyś chyba Leda tutaj mnie uczyła że człowiek skromny wiecznie będzie dążył do perfekcji? To nic że nigdy jej nie osiągnie i zawsze będzie jakiś niedosyt i nie zadowolenie ale taki człowiek stale się będzie rozwijać a jak wiadomo ćwiczenie czyni mistrza

--
    🙈🙉🙊
  • chmurkamoja1 13.03.19, 20:04
    Dziekuje 😃 trafilas na Lede wspaniala nauczycielke.
  • freya_v 13.03.19, 20:35
    O tak Leda potrafi zmotywować😀

--
    🙈🙉🙊

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.