Dodaj do ulubionych

Czy wszechświat ma granice?

10.03.19, 16:24
Zadałam takie pytanie swoim kartom i wylosowałam diabła, potem wzięłam wahadło trzymam nad kartą i myślę o pytaniu i co? Żadnego ruchu, miałam wrażenie że wahadło walczy by ani drgnąć. Ciekawe co to może znaczyć macie jakieś skojarzenia?
Edytor zaawansowany
  • freya_v 10.03.19, 16:26
    Zapomniałam dodać, ostatnia karta na spodzie talii to 10 mieczy może to wskazówka ( nie korzystam z przełożenia kart)
  • niki.x 10.03.19, 17:45
    Ciekawe pytania zadajesz smile
    w zeszłym roku w październiku w mediach USA przez chwilę poszedł news że w Księżyc zderzył się z bardzo dużą asteroidą. Po tym zderzeniu Księżyc zaczął powolutku oddalać się od Ziemi. Mniej więcej w tym samym czasie NASA publikowało zdjęcia planetoidy którą nazwano Ultima Thule. W styczniu albo w lutym Chińczycy i Rosjanie polecieli na Księżyc. Pytałam wahadełka o jedno i drugie, i też ani drgnęło wink

--
    "If you can dream it, you can do it"
    W.Disney
  • freya_v 10.03.19, 17:54
    O widzisz bo też o księżyc pytałam tylko że czy możliwe jest tam utworzenie procesów życiowych i nic nie drgnęło a z kart wyszedł król kielich i od razu do Internetu zajrzałam a tam pewien pan twierdzi że na księżycu żyje 250 milionów ludzi, karty też mam zgodne co do tego że księżyc jest dawną częścią ziemi więc skoro tak to jeśli tu jest życie to tam też powinno być. Chyba😉
    Do tej pory jak wahadło mi się nie ruszało to myślałam że nie chce udzielić odpowiedzi ale chyba zmienię te teorie...
  • caro-caro 10.03.19, 18:37
    Ciekawe... ten diabeł to co? piekło? 🤣
  • freya_v 10.03.19, 18:42
    Piekło brałam uwagę ale bardziej skupiłam się na tej 10 mieczy i tak myślę że to nicość próżnia jakaś taki eter gdzie absolutnie nic już nie ma i że to jest niby taki koniec wszechświata chodź pewnie go tak ogólnie to nie ma
  • chmurkamoja1 12.03.19, 18:09
    To co piszesz o nicosci,prozni ,Wszystko mozliwe.
    Koniec bedzie ludzi swiat zostanie zostanie nicosc.
    Czasami sie zastanawiam po co dlaczego na swiecie sa wojny ludzie morduja sie wzajemnie klimat sie zmienia jakie mielismy lato upalne susza 20 lat temu w PL powodzie Jak Nas nie zaleje to Nas spali slonce bedzie koniec ludzi.
  • freya_v 11.03.19, 17:49
    Tak myślę nad tym diabłem że może to jakieś promieniowanie jak w mikrofali..

--
    🙈🙉🙊
  • niki.x 12.03.19, 14:06
    Diabeł to symbol energii pod każdą postacią. Może promieniowanie a może jakaś forma prymitywnej energii, która trzyma to wszystko w kupie ale w której się wszystko tworzy.

--
    "If you can dream it, you can do it"
    W.Disney
  • baba_potwor 12.03.19, 20:33
    Diabeł może znaczyć „diabli wiedzą” big_grin.

--
    Felicità è un bicchiere di vino con un panino.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.