Dodaj do ulubionych

Prośba o przesłanie

11.03.19, 17:54
Liczę na pozytywny efekt pewnej sprawy ale nie chce jeszcze ujawniać jakiej więc pomyślałam że może zamiast kart tarot to któraś dobra dusza poprostu przesłanie mi jakieś wylosuje? Proszę😊

--
🙈🙉🙊
Edytor zaawansowany
  • caro-caro 11.03.19, 18:18
    Jestem tu (tylko nie jestem pewna czy dobra dusza 😋). A że lubię mojego Anielskiego Tarota, stąd będzie przesłanie.
    Wylosowałam Trójkę Ognia - świetnie, to baaardzo optymistyczna karta - "Obfitość! Sprawy wyglądają bardzo dobrze. Zachowaj cierpliwość. Rób długoterminowe plany."
    No właśnie, tu trzeba robić plany, myśleć o dalekiej przyszłości, bo w perspektywie jest sukces. Jesteś na etapie, gdzie masz się z czego cieszyć, ale jeżeli pragniesz, możesz osiągnąć więcej. Nie trać entuzjazmu i zdobywaj kolejne doświadczenia. Jesteś na dobrej drodze.
  • freya_v 11.03.19, 19:09
    Zanosi się dobrze oby tylko nie trzeba było za długo czekać. Plany są i celów coraz więcej chodź mnie ta jedna rzecz interesuje i wygląda że się z iścismile dziękuję Ci pięknie caro😘

--
    🙈🙉🙊

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.