Dodaj do ulubionych

Prosba o wrozbe na faceta L.

26.03.19, 19:57
Witajcie chcialabym prosic w celu cwiczen chetne kolezanki o wrozbe na L.facet wpadl mi w oko widujemy sie czesto chcialabym wiedziec czy tez jemu sie podobam czy jest mna zainteresowany czy chcialby ze mna flirtowac.

Nie licze na darmowa wrozbe znam Regulamin forum.
Oczywiscie zrewanzuje sie czyms chetnym kolezankom.
Dziekuje
Obserwuj wątek
    • freya_v Re: Prosba o wrozbe na faceta L. 27.03.19, 15:06
      Sytuacja obecna- rydwan
      Czy to miłość- 6 monet
      Czy będziecie parą- świat
      Relacja w dalszej perspektywie-9 puchar
      Zadałam jeszcze parę pomocniczych pytań do wahadła i wychodzi mi tak.. Miłości wielkiej nie ma i głębokich uczuć też, ale są dobre chęci i będzie też inicjatywa i z jego strony i z twojej. Ja tu bym stawiała na relacje bardziej zobowiązującą ale to się okaże właśnie w tej dalszej perspektywie bo ta 9 puchar daje fajne relacje mile i przyjemne spotkania towarzyskie ale też i coś więcej tylko że bez deklaracji na przyszłość czegoś zabraknie żeby relacja weszła na wyższy Level😝 na poważny związek z perspektywami bym tu nie liczyła niestety.

--
      🙈🙉🙊
      • freya_v Re: Prosba o wrozbe na faceta L. 27.03.19, 15:11
        Dokładam jeszcze romantyczne wsparcie aniołów co one radzą chmurce na relacje z L? Miesiąc miodowy- raduj się błogosławieństwem spędzonych wspólnie wakacji. Ja bym tu dodała spędzonych wspólnie chwil😀 to rozkwit relacji ale bez większego zaangażowania.. Ja tam bym skorzystała takie relacje mogą się utrzymać latami to coś jak przyjaźń damsko męska choć podobno taka nie istnieje

--
        🙈🙉🙊
        • chmurkamoja1 Re: Prosba o wrozbe na faceta L. 28.03.19, 09:02
          Dziekuje Kochana Freya☺
          Doceniam Twoj czas i chceci poswiecilas swoja energie na moja wrozbe wylosowalas karty dodatkowo uzylas wachadelka duzo zrobilas.☺ Fajnie z tej znajomosci moze sie cos niewinnego narodzic mila relacja ☺
          Faceta znam od niedawna kilka miesiecy jest ogarniety z fajnym charakterem jest lubiany ....wszystko co w nim jest super
          Jesli chodzi o moje plany wobec niego nie myslalam o zwiazku czy cos na powaznie niewinny flirt ,romans bez zobowiazan w tle czeczemu nie , wiadomo o co chodzi facet mnie pociaga... uczuc tez wiekszych do niego nie zywie mam na mysli zakochania cos w tym stylu.
          Super wyszlo facetowi tez sie podobam jako kobieta nie wiem czy dobrze zrozumialam Twoje przeslanie.
          Rada od Aniolow optymistyczna
          Przyjazn damsko meska istnieje niestety pod warunkiem jezeli kobieta i mezczyzna preferuja inne orientacje seksualne.
          Dziekuje za wrozbe napisz prosze jak moge sie Tobie odwdzieczyc co sobie odemnie zyczysz?
          Tylko nie pros o zlota rybke co spelnia zyczenia takowej nie posiadam nawet jak bym miala uslyszala moje zyczenia rybka rzekla by do mnie smaz mnie chmurko.

• chmurkamoja1 Re: Prosba o wrozbe na faceta L. 01.04.19, 16:31
        Facet jest kolega z pracy okazalo sie do kogos juz nalezy.
        Inicjatywa powoli wychodzi od niego niby to podrywa probuje filtrowac zagaduje ,w pracy spoglada na mnie nie jak na kolezanke kilka razy zlapalam jego na tym, trzymam fason dystansuje sie od niego.
        Sedno wszystkiego podsumowanie facet zajety nie dziwne ze nic z tego nie wyjdzie.
        Pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka