Dodaj do ulubionych

Relacja z chłopakiem

08.04.19, 19:30
Witajcie ja po prośbie, bo troszkę w trudnej sytuacji się znalazłam, z nienacka popsuła mi sie relacja z moim chłopakiem i nie wiem co o tym myśleć i czy on coś czuje jeszcze do mnie i czy wrócimy do siebie?
A przede wszystkim prosić o radę jak uratować tę relacje, abyśmy spróbowali jeszcze raz?
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • nagietek123 Re: Relacja z chłopakiem 11.04.19, 09:40
      Rozlożę karty w tradycyjnym partnerskim. Z przełozenia: 3 denarow, 3 kielichow, Kapłanka
      Sygnifikator - Pan: Królowa buław, Bronxi: Gwiazda
      W głowie: 6 kielichow / 4 denarów
      W sercu: Król kielichów / 6 denarów.
      To pokazuje: Paź denarow / Król buław
      To ma zamiar zrobić: Królowa kielichów / Zawieszony
      To zrobi: Paz kielichow/ Swiat
      To wnosi do relacji - 9 mieczy / 7 kielichow
      Wspólna karta: 4 kielichow
      Dalszy rozwój rela ji: Umiarkowanie, Cesarz (Demon), Księżyc
      Pana symbolizuje Królowa buław. Można domniemywac, że pan jest bardzo zainteresowany seksem, co nie dziwi, bo to zapewne młody mężczyzna. Pan ma wymagania, lubi rządzić. Lubi zabawę, może być zmienny w uczuciach.
      Ciebie symbolizuje Gwiazda - masz cel, dazysz do niego, choć wydaje się dość odległy, ale to Ciebie nie zniechęca - i słusznie.
      W głowie Pan ma 6 kielichów, tęskni za kimś z przeszłości, za spokojnym siedliskiem domowym, za kimś z przeszłości. Pan żyje wspomnieniami. Ty zafiksowalas się w tej 4 denarów. Pilnuje z tego, co osiągnęła, jesteś zamknięta. Nie przyjmujesz do wiadomości, że Panu już się nie chce i trzymasz się tej idei, jakby nie było innych panów na świecie wink a tego kwiatu pół światu, jak mawia moja sąsiadka.
      W sercu - Król kielichow. Pan jest słabym mężczyzną, może się upic na przykład. Jest niefrasobliwy przy tym. Chcę zapewnić pewien komfort, ale swoim dzieciom, o ile je posiada. Jest zmienny w nastrojach. Może być żonaty. Ty nie masz zamiaru dawać więcej niż sama otrzymujesz. To słuszna zasada i tego się trzymaj.

Pan ewentualnie może Tobie w czymś pomóc, ale raczej to on ma kłopoty i sam oczekuje wsparcia w tym Paziu denarów. Choć coś tam robi, ale nie jest to zajęcie stałe, poważne, przynoszące konkretne profity.
      Pan zamierza w tej Królowej kielichow ewentualnie utrzymywać z Tobą kontakty, bo chętnie korzystał y z Twojego wsparcia, finansowego. Może Ci opowiadać o swoich uczuciach, ale to o soba intersowana, lekkoduch przy tym. Ty postanowiła przeczekać i przyjrzeć się Panu i sytuacji. To dobra strategia.
      Pan wnosi do związku mało poważnego Pazia kielichow. On jest jak duże dziecko. Nie dojrzał do poważnego związku. Już Ciebie zdobył, zaprezentował się na scenie Twojego życia i jest sfrustrowany w tej 9 mieczy. CZUJE się ograniczamy. Ta idea wg niego dobiegła końca. To też kłótnie i trzymanie kogoś pod butem.
      Ty już w sumie też wyszłaś z tego związku, mówi o tym karta Świat i rozgladasz się z kimś innym. Marzysz i snujesz projekty w tej 7 kii how.
      Macie wspólna smutna kartę 4 kielich. Tak więc mleko się rozlalo, jest faza znudzenia, chwilami przyciągania. Każde z Was odczuwa niedogodności relacji.
      W przyszłości by może na chwilę będziecie razem, połączy Was seks, ale to nie będzie ani dobra, ani szczera relacja w tym Księżycu będą niedomówienia, napięcia psychiczne i uczuciowe. Nieszczęść, zluda i brak pełnego ogladu rzeczywistosci. Zamykanie oczu na problemy, brak komunikacji.
      • bronxi Re: Relacja z chłopakiem 11.04.19, 18:45
        Dziękuję Nagietku za rozkład, co do Pana myślę, że wiele się pokrywa z tym jaki jest, i jak było i jest między nami. Żony nie ma, kiedyś miał i ma z nią dziecko, ale nie żyją z byłą w dobrych relacjach..Miał tez inny długi związek, ale też się skończył.. Mówił, że chciałby kiedyś, żeby było w jego życiu jak w normalnej kochającej się rodzinie..
        Czy mogłabym jeszcze dopytać co on do mnie czuje? Co powinnam oprócz czekania zrobić, aby ta relacja się odnowiła... Jaka szansa jest na powrót? ( tzn. z tego rozkładu i Twojej interpretacji mogę wnioskować, że jest szansa, ale to i tak będzie chwilowe i bez większych szans, że się poukłada, tak to mam rozumieć?)
        • nagietek123 Re: Relacja z chłopakiem 12.04.19, 11:43
          Z przodu,włożenia: Królowa mieczy, Król kielichów, Słońce.
          To czuje do Bronxi były już chlopak- 9 denarów, 6 kielichów. Uważa Ciebie za atrakcyjną kobietę, o racjonalnym, materialistycznym podejściu do mężczyzny. Taka, która nie da się oszukC, szczera do bólu. Dobrze prosperujrsz na polu finansowym. Nie ma tu wielkich uczuć.
          Takie są szanse na powrót chłopaka: 8 buław, Rycerz buław.
          Myślę, że pan rozgląda się za inna panią, a nawet ma na widoku kilka innych pan. Pewnie flirtuje na jakimś portalu randkowym z kilkoma paniami. To może być internetowy don Juan. Jest jednak skłonny podjąć szybka decyzję powrotu - raczej nie na stałe.

To może zrobić Broxi: 10 mieczy, 10 denarow
          Może panu powiedzieć, jak jej źle bez niego, jak się czuje przybita, jak tęskni. Może powiedzieć, że chce stworzyć normalna, fajna rodzinę x nim.

Poza wszystkim myślę, że nie jest to odpowiedni kandydat na partnera życiowego dla młodej kobiety: zawiódł już dwie kobiety, dziecko, pewnie lubi wypić, nie stara się o zapewnienie jakiegoś standardu zycia. Jest słabym mężczyzna, Broxi chce go wychować, ale on wcale nie chce być wychowywany wink
    • caro-caro Re: Relacja z chłopakiem 12.04.19, 15:37
      Coś dołożę od siebie.
      Dostałam w prezencie nowe karty, karty p. A. Jaśniak. Bardzo chciałam je mieć, a trafiły do mnie przez przypadek. Nowe miały powędrować do śmieci. No jakże tak! W samą porę przyjaciółka interweniowała. Teraz je testuję.
      Bronxi, pan myśli o przeszłości. Wróciły jakieś wspomnienia i marzenia o dawnych dobrych czasach. Nie przeszkadza panu to jednak w tym, aby się z Tobą jeszcze umówić i wykorzystać swoje atuty do spędzenia miło razem czasu. To spotkanie może zakończyć się sprzeczką, bo poczujesz się zmanipulowana.
      Pan wprowadzał do związku zaszłości, w Sprawiedliwości widać najprawdopodobniej rozwód, zakończenie poprzedniego zwiazku. Jego życie jest do przebudowana, ale on chyba tęskni i nie do końca jest pewien czego chce - zjeść ciastko i mieć ciastko. Tak się nie da. Będzie kręcił. Będziesz żyć w napięciu i oczekiwać, że pan się zdecyduje.
      Szkoda. Wiem jakie to trudne. Bronxi, nie czekaj. Znajdź radość w codziennych czynnościach, zrób coś miłego dla siebie, polub być tylko ze sobą. Cierpliwości, znajdzie Cię ten właściwy. Masz być szczęśliwa - tego Ci życzę z całego serca.
    • bronxi Re: Relacja z chłopakiem 14.04.19, 08:28
      Nagietku jeszcze raz serdecznie dziękuję za rozkład i odpowiedz na moje dodatkowe pytania smile
      Caro Tobie również serdecznie dziękuję za spojrzenie na moją sprawęsmile
      Dziękuję za pomoc w chwilach trudniejszych, jeśli coś się wydarzy wrócę z weryfikacją, pozdrawiam serdecznie i jestem ogromnie wdzięczna smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka