Dodaj do ulubionych

poproszę o urodzinowy :)

11.04.19, 23:28
Jak któraś z Was będzie miała wolną chwilę smile

--
"Crede, quod habes, et habes" smile
Edytor zaawansowany
  • nagietek123 13.04.19, 14:54
    Rozkład znaleziony na blogu Algarii.

Energie, które odchodzą - Umiarkowanie
    Cele, które udało Ci się osiągnąć - 8 kijów
    Zadania, które przechodzą - 3 monet
    Gdzie jesteś dziś - Księżyc
    Wyzwania, z którymi się zmierzysz - Gwiazda
    Energie, które się pojawią - 9 mieczy (Cesarz)
    Cele, które możesz osiągnąć - 10 monet
    Miłość - 10 kijów (Śmierć)
    Praca - Sąd
    Finanse - 10 mieczy
    Niespodzianki - Król monet
    Ogólna prognoza na rok - Król mieczy
    Urodzinowy dar od Wszechświata - 9 monet

Zdaje mi się, że nie będzie to rok lekki, łatwy i przyjemny, ale rok trudnych wyborów i zakończenia ważnych, życiowych spraw.
    Dwa razy pojawia Ci się Cesarz: w przełożeniu i później jako dodatkowa informacja w odpowiedzi na pytanie o energię, które się pojawią. Tak więc będziesz miała zapewne do czynienia z panem o silnej osobowości, kompetentnym, ale i wymagającym posłuchu.
    Odchodzi o Ciebie Umiarkowanie. To tak jakby miarka się przebrała i przestaniesz już być powściągliwa, dasz upust swojej frustracji, zechcesz jasno wyrażać swoje potrzeby i pragnienia.
    Udało Ci się do tej pory łączyc różne funkcje, podejmować różne zadania, udało Ci się przekonać do swoich pomysłów innych i oni szli za Tobą. Doceniali Twoją charyzmę. Nie patrzyłaś na swoje słabości, okazywałaś siłę i sprawność.
    W tym roku w tej 3 monet nadal możesz liczyć na współpracę na polu zawodowym lub w sprawach dotyczących konkretów.
    Dziś towarzyszy Ci Księżyc. Może odczuwasz jakiś niepokój? Nie wszystko jest już takie oczywiste i zależne od Twoich decyzji? Na pewno rozwinęłaś swoją intuicję i dziś bardziej jej ufasz i czujesz, że powinnaś rozpoznać iluzję od stanu faktycznego.
    Wyzwania, z którymi się zmierzysz opisuje karta Gwiazda. Masz cel i będziesz konsekwentnie do niego dążyć. Uda Ci się, bo to karta opiekuńcza. Łagodzi ona znaczenie sąsiednich kart, czyli karty Księżyc i karty 9 mieczy. Gwiazda daje nadzieję na dobre rozwiązanie spraw, których się podejmiesz albo staną przed Tobą.
    Pojawią się nowe energie pokazane w 9 mieczy, do których dobrałam Cesarza. Da Ci on rozsądek i siłę. Będziesz musiała się zmierzyć. Może weźmiesz na siebie zbyt wiele obowiązków w tej 9 mieczy?
    Są ważne, rodzinne cele, które będziesz w stanie osiągnąć - opisuje je karta 10 monet. Może założysz firmę rodzinną? Rozbudujesz dom dla wygody nie tylko Twojej, ale i innych członków rodziny? Przyjmiesz pod swój dach kogoś z rodziny z innego pokolenia? Opłacisz komuś z Twojej rodziny podniesienie kwalifikacji, np. prawo jazdy, naukę języka obcego.
    W miłości jakby trochę się posypie. Możesz poczuć się przytłoczona i mieć poczucie, że partner Ciebie nie wspiera tak, jakbyś tego oczekiwała. Dobrałam - w celu doprecyzowania - kartę Śmierć i zaraz pożałowałam. Przyjmuję, że nastąpi transformacja i relacja będzie na innych zasadach.
    Na pracę masz Sąd, może wrócisz do realizacji swoich dawnych pomysłów? Może odzyskasz jakieś stanowisko? Będą jakieś zmiany, które rozpoczniesz z czystym sumieniem.
    W finansach krótkotrwałe rozczarowanie, ale zaraz masz miłą niespodziankę w Królu monet.
    W prognozach masz Króla mieczy - wiele intelektualnych wyzwań. Racjonalizm i chłodny osąd rzeczywistości. Jesli masz problemy prawne, pomoże Ci je rozwikłać, jest skuteczny.
    W darze od Wszechświata masz 9 monet. To bardzo dobry Dar, oznacza niezależność, dobra pozycje materialną, a także spełnienie marzeń. tak więc nie wahaj się marzyć smile

• caro-caro 13.04.19, 17:54
    Niki, najważniejsze - wszystkiego najlepszego!
    Tradycyjnie już, urodzinowo wyciągnę kartę z Anielskiego Tarota. Dla Ciebie mam Króla Ziemi.
    "Sprzyjający czas. Pewne akceptowanie możliwości, które są Ci oferowane. Dotyk Midasa".
    Nadchodzi dla Ciebie czas pełen sukcesów. Jest duża szansa na realizację celów i planów jakie masz. Twój ten i zaangażowanie zostaną docenione, możliwy jest awans i podwyżka. Przyjrzyj się co możesz osiągnąć, podejmij wyzwanie, a uda się. Możesz spotkać na swojej drodze kogoś o zdolnościach biznesowych, kogoś kto radzi sobie świetnie w świecie pieniądza. Może to być osoba robiąca karierę, odpowiedzialna, zdyscyplinowana, jednocześnie hojna i opiekuńcza.
    Oby to był dla Ciebie rok pełen sukcesów, wśród przyjaznych i radosnych ludzi 🌺🌺🌺
  • nagietek123 13.04.19, 18:02
    Twoja karta ładnie koresponduje z moim rozkładem smile
  • caro-caro 13.04.19, 18:34
    Coś faktycznie jest, ten Cesarz i niespodzianka jako Król monet 😋
  • niki.x 13.04.19, 20:22
    Dzięki Caro smile

--
  • nagietek123 13.04.19, 19:14
    W ferworze walki zapomniałam o dwóch rzeczach: życzeniach i kartach z przełożenia. Życzę Ci miła Niki sukcesów, miłości i radości każdego dnia. Marzeń i ich realizacji - Gwiazdy Ci sprzyjają smile

Karty z przełożenia: Cesarz, 5 kijów, 6 monet.
  • niki.x 13.04.19, 20:15
    Dziewczyny dziękuję za karty i życzenia.
    Nagietku wielki dzięki za urodzinowy smile Przez ostatnie 7 lat miałam w swoim znaku Urana, który namieszał i narozrabiał. Teraz trzeba będzie to wszystko posprzątać, co bardzo ładnie pokazuje Twój rozkład.

--
  • inguszetia_2006 13.04.19, 20:51
    Witam
    Nikix, wszystkiego najlepszego! Wyciągnęłam ci pazia mieczy (pardon;-P) jako urodzinowy dar wszechświata. Będziesz w doskonałej i awanturniczej formie. Kobieta demolkabig_grin Mój paź nie wpisuje się w klasyczne przedstawienie postaci, opiera się na mieczu i patrzy mi prosto w oczy, czyli ten ...no... uważaj z kim zadzierasz, Nikix is coming!
    Pzdr.
    Ing
  • niki.x 13.04.19, 21:06
    Dzięki Inga smile
    Nikix is coming! Znowu. A tak mi się marzył drink z parasolką na hamaku pod palmami wink

--
  • leda-is-one 14.04.19, 06:18
    Sto lat Niki! w zdrowiu, szczęściu, pomyślności <3 <3 <3

--
    smile

"Myślę, więc jestem"/Kartezjusz/
  • niki.x 14.04.19, 17:08
    Dzięki Leda smile

--
  • bronxi 14.04.19, 10:30
    Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Niki smile
    Sto lat, sto lat smile
  • niki.x 14.04.19, 17:08
    Dzięki Bronxi smile

--
  • freya_v 14.04.19, 19:14
    Ja też życzę wszystkiego najlepszego😊

--
    🙈🙉🙊
  • niki.x 14.04.19, 21:47
    Dziękuję smile

--
  • algaria 14.04.19, 19:14
    Wszystkiego co najwspanialsze
    Chciałam Ci wyciągnąć jakieś mądre i dobre przesłanie od Bogiń a wyciągnęłam same o miłości wink

Izolda - nieśmiertelna miłość - miłość której doświadczasz jest wieczna, bez względu na towarzyszące jej okoliczności.

Kuanyin - miłosierdzie - Przestań oceniać siebie i innych, otwórz się na dobro i miłość, które sa w każdym z nas

Sulis - akweny wodne - spędzaj czas w pobliżu wody, aby nabrać sił

Ja myślę, że spotkasz miłość w tym roku i to gdzieś nad wodą, tylko sie na tę miłość otwórz i pokochaj też siebie smile Jeśli tego sobie życzysz to oby się spełniło kiss

--
    I oto stoję, biedny głupiec, wiedząc tyle co przedtem. - "Faust"
  • niki.x 14.04.19, 21:46
    Bardzo Ci dziękuję smile

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.