Dodaj do ulubionych

Prośba o karty;-)

16.06.19, 20:59
Witam
Mam taką oto zagwozdkę. Zapytałam o kogoś, kto jest mi bliski i życzę mu zwycięstwa w zawodach sportowych, jak wypadnie i wyciągnęłam 6 buław! Sic! Niby prosta, jednoznaczna odpowiedź, ale mnie pokusiło i najmocniejszemu przeciwnikowi wyciągnęłam 2 pucharów.
W zawodach będą rozdawane puchary, oczywiściesmile Jak myślicie, wygra mój znajomy? Czy może przeciwnik wzbogaci się o drugi puchar? Wiem, że tarot czasami jedzie z Warszawy do Gdańska przez Katowice, więc pytam. Poza tym jestem emocjonalnie zaangażowana, więc ta 6 buław to mogą być moje fantazje. Spojrzycie w swoje karty, proszę?
Pzdr.
Ing
Edytor zaawansowany
  • niki.x 17.06.19, 14:55
    Ktoś bliski Indze - Sąd
    Przeciwnik "ktosia" - 7 mieczy
    Wygląda na to, że przeciwnik będzie lepszy ale "zjedzą go emocję". Twój znajomy wygra dzięki zimnej kalkulacji i rozsądkowi.

ps. powodzenia dla znajomego !!!

--
    "Crede, quod habes, et habes" smile
  • freya_v 17.06.19, 18:09
    Po takich kartach to chyba remis. 6 buław to miejsce na podium na pewno a ta 2 puchar to ze współudzialem mi się kojarzy i właśnie z dzieleniem wygranej w tym przypadku..

--
    🙈🙉🙊
  • freya_v 17.06.19, 18:10
    7 mieczy mi zawsze niepełny sukces pokazuje.. Choć trudno nazwać to sukcesem

--
    🙈🙉🙊
  • inguszetia_2006 17.06.19, 20:40
    Witam
    Dzięki, dziewczyny. Świetne karty Nikix, Sąd bardzo tu pasuje, bo po zawodach okaże się, co dalej z karierą sportową. Nie wiem tylko, dlaczego 7 mieczy jest dla ciebie taka mocna? Ja bym powiedziała, że w 7 mieczy to mogą "ktosiowi" naskoczyćsmile Oczywiście, nie powiem nic takiego, bo znam przeciwnika i wiem, że jest wybitny. Niestetybig_grin
    Pzdr.
    Ing
  • niki.x 18.06.19, 00:41
    Może nie tyle mocna co podstępna wink Ten na karcie jakby nie było ukradł 5 mieczy wink

--
    "Crede, quod habes, et habes" smile
  • algaria 19.06.19, 16:17
    Mi 7 mieczy pokazały zdanie sierpniowej poprawki i tym samym zdanie do kolejnej klasy. Fakt, że na egzaminie z matematyki tuż przed wyciągnięciem zestawu zawiał wiatr i karty się odwróciły i zadający zobaczył, pytania, a później wylosował ten zestaw, który mu pasował, mimo chwili odwrócenia itp itd... zdał lekkim podstępem i dlatego uważam, że nie należy lekceważyć 7 mieczy wink

--
    Jedni mówią na to zapomnienie, inni że skleroza a ja po prostu jestem lekka w pamięci - znów nie moje smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.