Dodaj do ulubionych

Inauguracja talii

17.06.19, 23:46
Na inaugurację Tarota Muchy, którym się tu niedawno chwaliłam, wyciągnę karty na jedno pytanie każdemu, kto się wpisze w tym wątku do północy we wtorek 18 czerwca (czyli z wtorku na środę). Rozkłady będę robić stopniowo w miarę wolnego czasu i w kolejności wpisów, więc wpisujący się później być może będą musieli poczekać kilka dni (zależnie od liczby chętnych), ale na pewno każdemu odpowiem. Czas start big_grin.
--
Felicità è un bicchiere di vino con un panino.
Edytor zaawansowany
  • niki.x 18.06.19, 00:44
    Skorzystam z zaproszenia smile Poproszę na finanse do końca roku. Wpadnie coś ekstra czy "stara bieda".

--
    "Crede, quod habes, et habes" smile
  • baba_potwor 19.06.19, 01:55
    Sytuacja obecna: 10 buław
    Tak będzie: paź mieczy
    Tak nie będzie: 7 buław
    To robić: król buław
    Tego nie robić: 9 pucharów
    Podsumowanie: 9 mieczy

10 buław to właśnie „stara bieda”. Widać, że czujesz się przytłoczona. Będziesz mieć dużo pomysłów, ale żaden nie dojdzie do etapu realizacji. Tymczasem dobrze by było podjąć jakieś zorganizowane, dokładnie ukierunkowane działania, bo możliwości są. Nie spoczywaj na laurach. Jak to w 9 mieczy, Twoje zmartwienia są w dużej mierze wytworem Twojego umysłu i wyobrażeń. Z podsumowania wychodzi 8 - Moc. Czyli masz siłę, masz wiarę smile.

--
  • niki.x 19.06.19, 14:24
    Dziękuję Babo smile
    Chyba trzeba będzie zacisnąć pasa na jakiś czas.

--
    "Crede, quod habes, et habes" smile
  • babowa 18.06.19, 10:22
    babo, a mozesz wejsc na poczte gazetowa?

--
    http://i43.tinypic.com/14devqc.gif
  • baba_potwor 19.06.19, 01:55
    Zajrzyj na pocztę.
    --
  • inguszetia_2006 18.06.19, 11:35
    Witam
    Babo, poproszę, może rzuć okiem, czy moja córka dostanie się na wymarzone studia w przyszłym roku? Mucha bardzo pasuje, bo chodzi o ASPbig_grin
    Pzdr.
    Ing
  • baba_potwor 19.06.19, 02:01
    S: Wieża
    Tak będzie: 7 mieczy
    Tak nie będzie: 4 pucharów
    To robić: 7 monet
    Tego nie robić: 6 mieczy
    Podsumowanie: 5 buław

W przyszłym roku to chyba nie, ale niech nie rezygnuje, chociaż konkurencja będzie mordercza.
    --
  • inguszetia_2006 19.06.19, 09:38
    Witam
    Dziękuję. Może nie będzie jednak zdawać na ASP? Co chwilę ma inne pomysły i już mi witki opadająsmile
    Pzdr.
    Ing
  • pannanikt_1 18.06.19, 17:57
    Jeśli i ja mogę prosić to poproszę o wyciągnięcie karty na kwestie zawodowe w najbliższym czasie 🙂
    Pozdrawiam
    Kamila
  • baba_potwor 19.06.19, 02:08
    Sytuacja obecna: Wieża
    Tego oczekiwać: Koło Fortuny
    Tego nie oczekiwać: 4 pucharów
    To robić: Moc
    Tego nie robić: królowa mieczy
    Podsumowanie Słońce

Rany boskie! Na sześć kart cztery WA. Zanosi się na trzęsienie ziemi, ale po nim jakieś zmiany na lepsze, tylko musisz wykazać się aktywnością i energią, nie czekać na to, co z tego wszystkiego wyjdzie. Wynik wygląda optymistycznie smile.

--
  • pannanikt_1 19.06.19, 12:55
    Dziękuję 😉
  • re.ne 18.06.19, 20:59
    Bardzo proszę we wrześniu kończy mi się umowa o pracę. Czy mi przedłużą czy znajdę lepszą pracę?
  • baba_potwor 19.06.19, 02:18
    Sytuacja obecna: rycerz mieczy
    Tego oczekiwać: Wieża
    Tego nie oczekiwać: 2 mieczy
    To robić: Śmierć
    Tego nie robić: 10 buław
    Wynik: Papież

Wygląda na to, że nie przedłużą, ale nie należy się tym bardzo przejmować. Z podsumowania 10 - Koło Fortuny, czyli dobre perspektywy. Wyciągnęłam jeszcze trzy karty na pytanie, co masz robić, żeby szybko znaleźć nową pracę.

To robić: 5 denarów
    Tego nie robić: Papież
    Podsumowanie: 9 pucharów

Poproś kogoś o pomoc, nie trzymaj się kurczowo swoich wyobrażeń o tym, co to ma być za praca. W wyniku masz sympatyczną 9 pucharów smile.
    --
  • re.ne 19.06.19, 05:24
    Dziękuję
    Pozdrawiam
  • donbas 18.06.19, 21:13
    Mogę prosić: czy mój zaginiony kot odnajdzie się żywy?
  • baba_potwor 19.06.19, 02:23
    Sytuacja: 3 mieczy
    Tak będzie: as buław
    Tak nie będzie: paź mieczy
    Podsumowanie 4 pucharów

Obawiam się, że niestety nie, choć będziesz dostawać wiadomości, że tu czy tam ktoś widział podobnego kota. Ale ostatecznie nie widzę powrotu. Bardzo mi przykro, bo też mam koty sad.
    --
  • pinia1214 18.06.19, 21:29
    Poproszę i ja ☺pytanie dotyczy faceta ucielesnienie marzeń. czy coś z tego bedzie? Czy będzie możliwość spotkać się? Kiedys,gdzies?Pozdrawiam
  • baba_potwor 20.06.19, 15:10
    Postawiłam karty na najbliższy rok, bo wróżba bez określonego horyzontu czasowego rzadko bywa czytelna i zrozumiała. Więc tak:

Sytuacja obecna: Papież
    Tego się spodziewać: 5 monet
    Tego się nie spodziewać: 10 monet
    To robić: 7 buław
    Tego nie robić: 10 buław
    Wynik: 9 pucharów

Wygląda na to, że książę na białym koniu nie przyjedzie w ciągu roku, ale nie będziesz z tego powodu nieszczęśliwa. W talii Muchy 9 pucharów przedstawia kobietę samą, ale uśmiechniętą i ewidentnie nie przejmującą się niczym. Czyli w ostatecznym rozrachunku będzie Ci w życiu nieźle big_grin.

--
  • pinia1214 20.06.19, 16:47
    dziękuje za słowa pocieszeniawink)

• admiralll 18.06.19, 21:53
    Poproszę o sprawy uczuciowe na najbliższe pół roku? Czy pojawi się jakaś kobieta?
    Dziękuję z góry😀
  • baba_potwor 20.06.19, 15:27
    Sytuacja obecna: Cesarzowa
    Tego się spodziewać: 9 monet
    Tego się nie spodziewać: 5 monet
    To robić: 3 mieczy
    Tego nie robić: Papież
    Podsumowanie: Kochankowie

Przyznam, że nie do końca czytelne są dla mnie te karty. Wygląda na to, że w Twoim życiu jest jakaś ważna dla Ciebie kobieta - prawdopodobnie mama albo ktoś, kogo traktujesz jak matkę - i relacje z nią mogą ciążyć nad Twoimi związkami z innymi kobietami. Jakaś babka się pojawi, ale nie liczyłabym na wielkie uniesienia, bo będzie to kobieta mocno stojąca nogami na ziemi, może nawet sprawiać wrażenie wyrachowanej. Uczucia przyjdą z czasem, jeżeli będziesz elastyczny i nie będziesz się kurczowo trzymać swoich wymagań i wyobrażeń o idealnym związku i idealnej partnerce. Z podsumowania wychodzi czwórka - Cesarz. Władcy zazwyczaj mają żony, czasem też kochanki, konkubiny i faworyty, choć niekoniecznie są to związki z miłości (przynajmniej takiej, jak ją rozumiemy w naszym kręgu kulturowym). Ale samotni nie są. Ty też najwyraźniej nie będziesz, jeżeli nie przesadzisz z oczekiwaniami.
    --
  • admiralll 20.06.19, 19:07
    Bardzo dziękuję i pozdrawiam smile
  • chmurkamoja1 18.06.19, 22:48
    Fajny pomysł z wyciągnieciem kart👍 z nieba mi spadłaś.
    Poproszę o rozłożenie kart na sprawy uczuciowe.
    Chciałabym wiedzieć czy w tym roku poznam mężczyznę z którym stworzę związek fajną relację
  • baba_potwor 20.06.19, 15:32
    Sytuacja obecna: rycerz monet
    Tego oczekiwać: as mieczy
    Tego nie oczekiwać: paź mieczy
    To robić: 4 buław
    Tego nie robić: 3 pucharów
    Podsumowanie: Mag

Raczej nie. Ale tego roku została już tylko połowa, więc nie ma powodu do zmartwień smile. Karty ostrzegają przed pchaniem się w trójkąty. Poza tym baw się i ciesz się życiem.

--
  • chmurkamoja1 21.06.19, 15:02
    Dziękuję za poświęcony czas i wróżbę.
    Postaram się bawić i cieszyć życiem i nie pchać w trójkąty źle na tym wyjdę.
  • algaria 19.06.19, 16:11
    Nie załapałam się - sad ale talia fajna i dziękuję Ci Babo za watek smile

--
    Każdy talizman działa, jak jego właściciel w to wierzy. Jak nie wierzy, to talizman nie działa - by nikix4
  • baba_potwor 19.06.19, 21:09
    Algario - dla Ciebie wszystko, nawet po terminie big_grin. Wrzucaj pytanie.

--
  • algaria 19.06.19, 22:09
    Pytanie takie przyziemne. Jestem w tej radzie sołeckiej ale coraz bardziej mi nie po drodze z sołtysem - wieś jest skonfliktowana, mieszkamy między dwoma walczącymi kobrami, ja staram się być neutralna, ale chce spokoju i zgody, a tam cały czas są jakieś szpile, złośliwości z każdej strony. "Przeciwnicy" sołtysa zorganizowali festyn, byłam na nim jedyną przedstawicielką sołectwa (przy okazji pracy na tym festynie z ramienia biblioteki, ale mówiłam że jestem też z rady - dzięki tym działaniom zamknęłam usta przeciwnikom - nie dałam powodu by znów wylewali na nas pomyje - że znowu moja wieś się odcina, nie chce współpracować, ma wszystkich gdzieś łącznie z nowym wójtem itp) i teraz sołtys ma mi
    ma za złe, że tam byłam - że jak mogłam wbrew niego, jakim prawem wychodzę przed szereg, i że jestem nikim, bo rada sołecka jest nikim liczy się tylko sołtys...i takie tam. Mieszkańcy mnie poparli, przeciwnicy pochylili głowy - a ten piana na gębie. On ma chore ambicje dyktatorskie - chce sam rządzić, sam decydować i wszystko musi być jak on chce.
    I teraz moje pytanie - co dalej ze mną w tej radzie, bo szczerze po 3 miesiącach mam chyba dość - kłody pod nogi, utrudnienia choćby w działalności dla mieszkańców (bo znów nie jego pomysły) - czy mam się wycofać, czy zrezygnować - dodam, że do rady dostałam się największą ilością głosów, bo głosowały na mnie oba obozy - co mam robić?Bo mam dosyć szarpania i przyzywania mnie do porządku jak bym miała 6 lat. Wiem że sołtys się mnie boi - jako konkurencji, choć zamiast mnie strofować mógłby ze mną współpracować bo ja dla niego i dla wsi źle nie chce. I takie małe pytanko jeszcze na dosłownie 1 kartę czy ten sołtys utrzyma się pełną kadencję teraz już około 5 lat, bo swym postępowaniem już zraża do siebie nawet swoich zwolenników.
    Wiem rozpisałam się ale chciałam naświetlić
    Czyli moje miejsce w radzie - co mam robić (bo się wykończę z dziadem) i czy dziad będzie sołtysem całą kadencję (sołtysa można odwołać)

--
    Nie jestem leniwa, ja po prostu gospodaruje swoim czasem umiarkowanie - nie moje wink
  • baba_potwor 20.06.19, 15:43
    Sytuacja obecna: 6 buław
    Tego oczekiwać: rycerz buław
    Tego nie oczekiwać: 8 buław
    To robić: król mieczy
    Tego nie robić: królowa pucharów
    Podsumowanie 6 pucharów.

Twardym trza być, nie miętkim smile. Ewidentnie trzeba się bucowi postawić, być może sięgając nawet po pomoc prawnika. Nagrodą będzie święty spokój. Z podsumowania wychodzi dwójka - Kapłanka, czyli kobieta spokojnie, po cichu, bez ostentacji robiąca swoje. Na pytanie o szanse sołtysa na dokończenie kadencji wyszła 10 monet, czyli raczej mocno siedzi na stołku. Co nie oznacza, że nie da się go nauczyć dobrych manier smile.
    --
  • algaria 20.06.19, 17:29
    Bardzo serdecznie Ci dziękuję i za to że się wprosiłam i za Twój czas i karty. Postaram się dostosować do Twoich rad / rad Twoich kart. Czyli robić swoje... a czas i ludzie mnie rozliczą smile

--
    I oto stoję, biedny głupiec, wiedząc tyle co przedtem. - "Faust"

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.