Dodaj do ulubionych

Słuchajta, Słuchajta

30.06.19, 12:00

Pytanie - zagadka

Czy powiększy mi się metraż biblioteki?

Remont będzie na 100%, ale może on obejmować tylko obecny lokal (buuu) ale mogę też dostać też cały parter budynku - warunek emeryci muszą przejść do nowej świetlicy - czy pójdą - nie wiadomo - nie chcą. Przeniosą się?

Decyzja będzie znana już w lipcu - to zweryfikuje.

--
Jedni mówią na to zapomnienie, inni że skleroza a ja po prostu jestem lekka w pamięci - znów nie moje smile
Edytor zaawansowany
  • inguszetia_2006 30.06.19, 12:45
    Witam
    U mnie wyszło dobrze - 8 monet, 2 mieczy, Umiarkowanie. W Umiarkowaniu masz święty spokój, ulgę, relaks, więc można mieć nadzieję na zakończenie idiotycznego sporu z klubem emerytów.
    8 monet to remont, ma się rozumieć, 2 mieczy - podpisane umowy. Dobre kartywink
    Pzdr.
    Ing
  • algaria 30.06.19, 15:58
    Dziękuję bardzo - karty bardzo optymistyczne smile Umiar to przesunięcie w czasie i kobity mogą przeciągać wyjście - tzn decyzja zapadnie jeszcze w lipcu ale ostatecznie przeniosą się jak robotnicy z drabinami wejdą do pomieszczeń wink Niech i tak będzie - oby tylko w ogóle poszyły.

--
    Darem, który odróżnia wróżkę od "wruszki", jest umiejętność wyciągania właściwych kart, na konkretne zdarzenie - moje i niczyje więcej tongue_out
  • caro-caro 08.07.19, 18:31
    Ostatnio karty mi nie idą, jakbym kładła na inne pytania, na inne problemy. Nie potrafię ich wyczuć i zinterpretować. Ale chociaż bez nich - trzymam kciuki za powodzenie Twojego planu. Niech mili emeryci zmienią lokal, a biblioteka niech się rozrośnie 😄

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka