Dodaj do ulubionych

Po prośbie :)

05.08.19, 22:34
Dziewczyny wpadacie tu jeszcze ? Ja się staram czytać ale na pisanie czasu brak. Może po wakacjach będzie luźniej.
Mam prośbę jak któraś z Was tu zaglądnie i będzie miała czas, to poproszę o karty na pytanie: czy sprawa którą się zajmuje rozwinie się czy ktoś jej łeb ukręci po drodze ?

ps. obiecuję się odwdzięczyć smile

--
"Crede, quod habes, et habes" smile
Edytor zaawansowany
  • lola1104 06.08.19, 22:47
    hej. postawilam na to karty
    7 bulaw 3 denary as bulaw

sprawa sie ewidentnie rozwinie, tak to widze z tych kart
    rozwinie sie po Twojej mysli
  • lola1104 06.08.19, 22:51
    jakbys miala możliwość w wolnej chwili, prosze wylosuj mi tez 3 karty na pytanie czy facet ktory urwal ze mna kontakt, bedzie jeszcze odnawiał ze mna relacje, czy też to już definitywne odejście. pozdrawiam
  • niki.x 07.08.19, 17:18
    Dziękuję Ci za karty smile

Czy facet ktory urwal z Lolą kontakt, bedzie jeszcze odnawiał ze nią relacje, czy też to już definitywne odejście.

10 buław, rycerz kielichów, Diabeł
    Patrząc na karty myślę, że tak. Diabeł to słabości i uzależnienia od czegoś albo od kogoś. Po przygodach w rycerzu kielichów pan może chcieć do Ciebie wrócić.

--
  • lola1104 07.08.19, 17:33
    okay dzieki za karty. trzymam kciuki za Ciebie

z Twojego losowania mozna by jeszcze wnioskowac ze diabeł to take chęć z jego strony, sklonnosc, ale ze sie powstrzyma
    czasem diabel wychodzi jako bierny

ale to juz czas pokaze
  • niki.x 07.08.19, 23:28
    Sam Diabeł może. Ale tutaj masz wcześniej rycerza kielichów. A to taki typ który sam nie wie czego chce. Taki facet trochę oderwany od rzeczywistości. Szuka a już znajdzie to mu nie pasuje to co znalazł i szuka nowego albo wraca do tego co miał wink

ps. dzięki za kciuki smile

--
  • caro-caro 20.08.19, 14:17
    Co prawda dopiero teraz przeczytałam, ale może się przydam.
    Sedno Rycerz monet
    Nie 5 monet
    Tak Glupiec
    Wynik w najbliższych miesiącach 6 buław, 9 kielichów, 4 kielichy
    Rada 5 bulaw
    Na przedsięwzięcie, realizację, podjęcie pracy to dobre karty. To może być właściwy y początek nowej drogi, działań. Według mnie masz przemyślany plan działania, zbadałaś swoje możliwości, jesteś gotowa do podjęcia wyzwania i wytrwale będziesz dążyć do celu. Masz szansę osiągnąć sukces i zadowolenie. Zwracaj tylko bacznie uwagę, żeby coś istotnego Ci nie umknęło. A może być tak, że wykonując to zadanie znudzisz się nim, stracisz zainteresowanie. Aby do tego nie dopuścić, powinnaś podejmować wyzwania i chętnie rywalizować z innymi w tej dziedzinie, wtedy będziesz pełna zapału i ambitnie szła do przodu (podsumowałam - As buław)
    Trochę nie po polsku, ale mam nadzieję, że oddałam właściwie moje przemyślenia.
    Tobie Niki, życzę powodzenia, trzymam kciuki 😄
  • niki.x 22.08.19, 22:45
    Dzięki Caro smile
    Trafiłaś w 10, bo właśnie jestem na etapie może nie tyle znudzenia co zmęczenia . Dużą część mam za sobą nie mogę się zebrać i dokończyć tego co mi zostało. Może dlatego że z tą pierwszą częścią na razie cisza. Zapał zgasł i trudno idzie wink

ps. masz jakieś życzenie?

--
  • kamerados 23.08.19, 12:04
    To pewno działa 7 buław, jak zwykle zbyt wiele przeciwności.
    Z tych kart poprzedniczek, to gdyby nie kasa, której nie będzie, i interes by nie szedł, to może by nie było tak atrakcyjne, aleGłupiecwskazuje na nowy początek, no i atracyjnoś czy wygraną 6 Buław, tyle że później. 4 Kiel. za to to tendencja do przesady, i Tarot kiończy analizę, pewno na końcu wszystkim mio początkowej atrakcjnościz 9 Kiel. już wyjdzie bokiem.
    Ja mam na to potwierdzenie na tym etapie - 10 Pentakli ma to duże szanse zaczepienia i wygranej kasy.
    Powodzenia niki.

--
    Nie wiadomo, czy mnie ktośtam nie oczerni
    Nie wiadomo, czy w lód nie zakuje zima zła...
    Za powiekami mija Czerwony Październik,
    Pod powiekami unoszę sen i mówię - cicho sza! (Revolutions)
  • niki.x 23.08.19, 20:33
    Dziękuję.
    U mnie krucho z cierpliwością wink Wiem że muszę zrobić co do mnie należy i muszę poczekać co dalej. To czekanie mnie męczy najbardziej. Łatwiej coś robić jak wiesz, że przynajmniej część masz z górki i ktoś gdzieś po drodze nie namieszał.
    Bo jak namieszał to to co muszę teraz robić robię bez sensu. Kasa - może ale nie na tym etapie. Gdzieś daleko w przyszłości wink Motywuje mnie trochę ten Głupiec u Caro.

ps. chcesz jakąś wróżbę pisz

--
  • caro-caro 23.08.19, 23:25
    Niki, za wróżbę dziękuję, nie mam szczególnej potrzeby. Przypuszczam, że jeszcze nie raz poproszę o wsparcie i je tu znajdę ☺️

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka