Dodaj do ulubionych

szczegóły wkrótce ;)

25.09.19, 18:27
Mam ważną rozmowę - szczegóły wkrótce

Jak mi pójdzie

Sedno Papież
Nie paź monet
Tak 8 monet
wynik 2 mieczy 7 monet as monet

Tak, tak - rozmowa w sprawach zawodowych i chyba pójdzie mi dobrze

Tak władza odniesie się do tego co jej przedstawię

sedno Papież
Nie Cesarz
Tak królowa mieczy
wynik 9 mieczy król kielichów Księżyc/Świat

Może nie wszystko przeforsuje, ale myślę, że źle na tym nie wyjdę.

--
I oto stoję, biedny głupiec, wiedząc tyle co przedtem. - "Faust"
Obserwuj wątek
    • algaria Re: szczegóły wkrótce ;) 26.09.19, 20:11
      Dziś odbyłam rozmowę w sprawie remontu mojej placówki - dodam, że emerytki nie chcą wyjść z pomieszczeń, idą w zaparte i uparte. Rozmowy już się toczą bez nich - one i tak musza wyjść - siłą lub dobrocią wybór należy do nich. wink Urząd będzie przygotowywał dokumentację i to szybko bo chcą to zrobić jeszcze w tym roku - a czasu niewiele. To jest już widoczny postęp, bo do tej pory to było takie "pitu pitu" Remont odbyłby się w przyszłym roku - kasa na to jest więc ok.
      Sama rozmowa była konkretna, spokojna i mówiła o zmianach jakie nastąpią. Moje projekty owszem były zaakceptowane, poproszono o naniesienie uzgodnionych poprawek i doniesienie dodatkowych pism. Ten Księżyc to prezentacje...a i jeszcze pani inspektor miała "lustrzane odbicie" planów budynku na które od razu nanosiliśmy "wizje" i poprawki - zamykaliśmy jeden etap i otwieraliśmy inny (np burząc ścianki) - Księżyc i Świat.

--
      Darem, który odróżnia wróżkę od "wruszki", jest umiejętność wyciągania właściwych kart, na konkretne zdarzenie - moje i niczyje więcej tongue_out

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka