Dodaj do ulubionych

Ciemno wszędzie, głucho wszędzie...

24.10.19, 03:31
Martwica jakaś na forum spadła, więc może dla rozruszania poproszę o rozkład urodzinowy dla mnie. Urodziny mam za mniej niż dwa tygodnie.
--
Felicità è un bicchiere di vino con un panino.
Obserwuj wątek
    • algaria Re: Ciemno wszędzie, głucho wszędzie... 26.10.19, 18:59
      Witaj w klubie Skorpionic wink

Oto urodzinowy

1 Ogólna prognoza na rok - Królowa monet - bogato wink Matka żona kochanka kobieta zadbana, opiekunka, ale uważaj z "promocjami", z okazjami bo one mogą okazać się złudne i pamiętaj by wydawać pieniądze które masz w garści a nie akonto przyszłych poborów

2 Energie które odchodzą - 4 buław - zamknięcie w 4 ścianach
      3 Cele które udało Ci się osiągnąć - rydwan - czyżbyś kupiła samochód? Dużo działań, duzo kontaktów, dużo spraw

4 Sprawy które przechodzą - 4 mieczy - nadal będziesz odpoczywać i dochodzić do siebie - dbaj o zdrowie
      5 Gdzie jesteś dziś - 5 buław - bijesz się z myślami, szarpiesz z ludźmi, jakieś sprawy z konkurencją. Dużo zamieszania (Rydwan to potwierdza)

6 Nowe energie które się pojawią - 9 monet - kobieta prawie spełniona, ustawiona finansowo, zadowolona z życia, choć czasem samotna - karta brama - pielęgnowanie tego co masz, co osiągnęłaś i tego co masz zamiar osiągnąć - dbaj przede wszystkim o siebie.
      7 Trudności z którymi się zmierzysz - 8 monet - praca - nad sobą i ogólnie ze sprawami zawodowymi

8 Cele które możesz osiągnąć - rycerz kielichów - ot takie kręcenie się w kółko, szukanie tego co jest blisko, długa droga do celu
      9 Twój stan psychiczny - rycerz mieczy - miecze na psychikę są ok, ale rycerz to nerwy a czasem nawet histeria - duszona w sobie, panika, stany lękowe -niestety
      10 Zdrowie - umiarkowanie - czyli tak sobie - raz lepiej raz gorzej - ale uważaj na nogi, ale też dobrze byś w razie nawracających dolegliwości skonsultowała się z innym lekarzem. Hormony, krew, limfa, nerki... a tak to będzie dobrze smile

11 Miłość - 9 kielichów - prawie spełnienie, miłość, ale i zazdrość - choć ja uważam, że 9 kielichów mówi o odpoczynku bo jakimś trudnym związku.
      12 Przyjaciele - Koło - zostaną przy Tobie wierni "pisani" przyjaciele, reszta ucieknie - i dobrze.

13 Finanse - 6 kielichów - zabraknie odwagi na zmiany, ale to jest źródło dobrze znane dla Ciebie - takie trochę bagienko - miłe, ciepłe znane, ale .. właśnie bagienko. Stałe, stare źródło utrzymania - dasz rade.
      14 Praca- 3 buław - czas wdrożyć w życie plan, który kiełkuje u Ciebie od dawna, ale to jeszcze nie ten czas, będziesz musiała poczekać na właściwy monet - ale to jeszcze nie w tym roku. 3 buław to karta brama - masz/będziesz mieć potrzebę działań - zmian, ale będziesz musiała przełamać bariery psychiczne, lęki i obawy (rycerz mieczy)

15 Niespodzianki - 8 kielichów - kolejna karta brama i kolejna szansa na zmiany z przełamaniem barier psychicznych, a w zasadzie barier społecznych - co powiedzą inni? Gówno ich to powinno obchodzić. Masz prawo zdobywać doświadczenia, zmienić swoje życie czy zawodowe czy osobiste, bo to Twoje życie i nikt je za Ciebie nie przeżyje. Kurcze rozdarcie wewnętrzne jako niespodzianka.
      16 Urodzinowy dar od wszechświata - 3 kielichów - to taka karta dla mnie mdła - poza trójkątem wink i dobrą zabawą nie ma dla mnie jakiś większych czy ważnych znaczeń - ot miła karta i tyle.

I teraz łącząc
      sporo kart bram i sporo blokad - ryc mieczy - psychiczna 6 kielichów takie przyzwyczajenie, 3 buław potrzeba zmian w zakresie emocji, a 8 kielichów w ramach uczuć i odczuć. Trudny rok jeśli właśnie chodzi o te chęci i działania i ich blokady, ale dobry bo nie ma zapaści biedy nagłych zwrotów - ot takie kołysanie wink

Wszystkiego najlepszego w szczęściu, zdrowiu i z milionami na koncie.

--
      Nie jestem leniwa, ja po prostu gospodaruje swoim czasem umiarkowanie - nie moje wink
      • baba_potwor Re: Ciemno wszędzie, głucho wszędzie... 27.10.19, 23:54
        Bardzo, Algario, dziękuję. Finansowa stabilizacja się przyda, bo ten rok był dla mnie pod tym względem fatalny. Samochodu nie kupiłam, niestety. To, że nie będzie gorzej, to już dużo, więc w sumie prognoza optymistyczna smile. Twoje urodziny też się chyba zbliżają - chcesz Ukryte Królestwo?

--
        Felicità è un bicchiere di vino con un panino.
        • niki.x Re: Ciemno wszędzie, głucho wszędzie... 28.10.19, 22:56
          Wszystkiego najlepszego Babo. Sto lat !!!
          Wyciągnęłam Ci na urodziny z talii Aniołów Yamabiaha. Mag. Stanie się zupełnie kimś innym niż jest dzisiaj. Biedny zostanie bogatym. Wielka płodność. Powrót do zdrowia nawet gdy lekarze już się poddali. Panuje nad swoimi instynktami. Wielki Mędrzec. Zmieni społeczeństwo za pomocą idei. Będzie miał wszystko czego zapragnie. Regeneracja. Odzyskanie wszystkiego co stracił: miłości, pozycji społecznej, pracy, zdrowia, etc. Stanie się prawdziwym światłem w obszarze filozofii. Wielki alchemik i ezoteryk. Złoto duchowe, które przemieni się w złoto materialne. Odrodzenie. Reaktywacja. Odzyskanie umiejętności, które uważał za bezpowrotnie stracone. Odmłodnienie. Zapowiedź nowej aury wielkiego przebudzenia.

--
          "Crede, quod habes, et habes" smile
    • inguszetia_2006 Re: Ciemno wszędzie, głucho wszędzie... 05.11.19, 21:25
      Witam
      Babo, wszystkiego najlepszego! Kiedy konkretnie masz urodziny? Wyciągnęłam ci jako urodzinowy dar wszechświata - Świat. Karty, jak sądzę, nie trzeba przedstawiać. Fajnie byłoby jakby obrodziło w podróże, poczucie pełni i sensu (czego ci życzę oczywiście!), a jak to będzie to zobaczymy, na dwoje babka wróżyłabig_grin
      Pzdr.
      Ing

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka