Dodaj do ulubionych

Nowa metoda analizy portretu

05.11.19, 09:25
Moja znajoma tarocistka (a nie wróżka) Iwona Steler, właścicielka sklepu ezo Komnata Książki, stworzyła nowy system analizy człowieka. Wydała niedawno książkę komnataksiazki.pl/kod-tarota-iwona-stelter-p-6.html

System opiera się na dacie urodzenia ale też na 5 żywiołach wzorowanych trochę na filozofii Dalekiego wschodu (nasza europejska tradycja opiera się na 4 żywiołach) np Drogę Życia opisują tzw Bramy: ognia, wody, ziemi, metalu, drewna oraz Cienia. Są też pozycje nazywające się Kluczami.

Jest to zupełnie inny sposób analizy i liczenia niż u Chrzanowskiej. Nie przekonuje mn na razie.

Pisze tu o tym, bo może komuś bliższa jest tradycja chińska (np z pamięci poprzednich wcieleń) lub odnajdą się lepiej w tym liczeniu.

--
Blog QMieczy
Obserwuj wątek
    • niki.x Re: Nowa metoda analizy portretu 05.11.19, 16:00
      Opublikowała już coś? Poczytałabym sobie. Tak z ciekawości, jak głęboko weszła w "Daleki Wschód".
      Mnie wciągnęło BA ZI, czyli jak mówią Chińczycy "chińska matryca urodzeniowa". BA ZI nie tylko ukazuje prawdziwy wizerunek człowieka i jego potencjał ( czyli coś jak nasz natalny) ale też pokazuje przebieg życia: lepsze i gorsze okresy, pustkę i co najlepsze daje wskazówki jak świadomie ten przebieg życia modyfikować.

--
      "Crede, quod habes, et habes" smile
      • krolowa.mieczy Re: Nowa metoda analizy portretu 05.11.19, 17:58
        Tak, jest dostępna książka - podałam wyżej link.
        Znam tą metodę z jej opowieści, ale nie wiem jak przedstawiła go w książce. Poza tym nie prezentowała mi w rozmowach (ani nikomu) sposobu liczenia, co w sumie rozumiem, bo po prostu nie chce za darmo oddawać kilku lat swojej pracy.
        Myślę, że kupię książkę gdy będę w Polsce, żeby mieć większe pojęcie jak to wygląda w całości i co z czym się je. Ale czy będę stosować - nie wiem. Ja raczej od setek lat żyłam w cywilizacji zachodniej i ta spuścizna (pogańska i potem przejęta przez KK) jest mi bliższa niż filozofia dalekowschodnia.

--
        Blog QMieczy
        • niki.x Re: Nowa metoda analizy portretu 05.11.19, 18:41
          Zerknęłam wcześniej na książkę ale dopiero teraz przeczytałam opis.
          Kupię ją sobie i poczytam. Mam mieszane uczucia związane z Chrzanowską. Jak dla mnie analiza partnerska jest OK ale indywidualny już nie bardzo. Sprawdzę tą nową metodę. Może się przyda np. do uzupełnienia analizy. Zobaczymy.
          Ja raczej od setek lat żyłam w cywilizacji zachodniej i ta spuścizna (pogańska i potem przejęta przez KK) jest mi bliższa niż filozofia dalekowschodnia - Ja niedawno weszłam w BA ZI. Brakowało mi metody na zmianę przeznaczenia. Tam ją znalazłam.

--
          • krolowa.mieczy Re: Nowa metoda analizy portretu 05.11.19, 19:59
            Nie jestem do końca przekonana czy manipulowanie przy przeznaczeniu jest wskazane. Może zanim to zrobisz skonsultuj się z jedną osobą - moja przyjaciółką - potężnym jasnowidzem. Jeśli będziesz oczywiście chciała, to dam ci namiar na priv. Ona widzi wszystko i rozmawia ze wszystkim i wszystkimi, co jest w ogóle poza naszym umysłem. To jest mistrzostwo co ona potrafi. Myśle, że mogłaby ci ułatwić zrozumienie czegoś lub kilka rzeczy czegoś.

--
            Blog QMieczy
            • niki.x Re: Nowa metoda analizy portretu 05.11.19, 20:47
              Na razie dziękuję za kontakt. Przemyślę to sobie i jak zmienię zdanie a przede wszystkim nastawienie do jasnowidzów to Cię poproszę. Wiem, że dobry jasnowidz potrafi dużo ale nie wiem czy chciałabym wiedzieć, to co jasnowidz wie. Chyba jeszcze nie jestem na to gotowa.
              Nie jestem do końca przekonana czy manipulowanie przy przeznaczeniu jest wskazane - Też do końca tego nie wiem. Ale dobrze wiedzieć, że można to zrobić i jak można to zrobić ; )

--
    • freya_v Re: Nowa metoda analizy portretu 05.11.19, 20:50
      A propo Chrzanowskiej to wydała encyklopedie psychologicznego portretu tarotowego to pewnie rozszerzona wersja, ciekawe jak ta książka wyszła ale nie ma bardzo kogo pytać nie wiele osób się tym interesuje

--
      🙈🙉🙊
      • krolowa.mieczy Re: Nowa metoda analizy portretu 05.11.19, 21:39
        Mam. Stosuję nowe liczenia od pół roku. Cena za portret u mnie wzrosła przez dodanie nowych pozycji, ale jest kompletność.
        Opowiadam o nowych pozycjach w niektórych filmikach o portretach różnych osób. Nie prezentuje sposobu liczenia że względu na prawą autorskie a tylko można u mnie na filmach usłyszeć jak się nazywają

--
        Blog QMieczy

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka