Dodaj do ulubionych

Kto ma trudniej?

16.11.19, 10:53
Kto ma w życiu trudniej kobiety czy mężczyźni? Taka z rana inspiracja i pomyślałam że ciekawe co na to tarot..
Sygnifikator-2 monet
Kobiety- gwiazda
Mężczyźni- 3 pucharów
Wahadełko wskazało że mężczyźni😃
Podoba mi się ta 2 monet tutaj. Pokazuje jak potrzebna jest wymiana energii i jak ważne są działania zarówno kobiet i mężczyzn by utrzymać równowagę. Wiadomo w czymś są lepsze Panie a w czymś lepsi panowie i tak świetnie zostało to stworzone byśmy się wzajemnie uzupełniali😏 przy kobietach wyszła gwiazda która faktycznie może mówić o przywilejach którymi cieszy się płeć piękna a czego nie mają mężczyźni co za tym idzie wiele nam się odpuszcza właśnie dlatego że jesteśmy kobietami. Na początku liczyłam że wyjdzie iż to kobiety mają trudniej bo np okres poród obowiązki macierzyńskie trzymanie domu i wiele innych ale kobiety są bardziej wytrwale i lepiej z organizowane. Mamy niezwykle zdolności i różne talenty które nam to wszystko ułatwiają a panowie? W tej 3 puchar to takie lekko duchy, mało poważni i tak naprawdę by coś osiągnąć potrzebują do tego osób trzecich. A już szczególnie żony która o nich zadba😉 3 puchar ostatnio mi pokazuje właśnie takie podejście że jakoś to będzie takie nie poważne nawet bez myślne. To ściąga problemy łatwo o pomyłkę itp ale żeby nie było że same minusy to ta trójka daje im umiejętność dogadania się wszędzie i to dosłownie. Bo chłop z chłopem zawsze się dogada no nie tak?? A wy co myślicie o tych kartach?😏

--
🙈🙉🙊
Obserwuj wątek
    • niki.x Re: Kto ma trudniej? 17.11.19, 12:31
      Ciekawe. W moim mieście i w moim zawodzie kobiety są traktowane przez facetów niepoważnie ; ) Trudniej się jest przebić i są spore różnice w zarobkach. A mamy XXI w i to jest duże miasto. To ta 3 kielichów. Faceci zawsze trzymają się razem, i jak jest "konflikt zawodowy" facet z kobietą, to facet zawsze stanie za facetem. Prywatnie chyba też ta "męska solidarność " i " męska przyjaźń" zwycięży. U kobiet tak nie ma. Jak ktoś gdzieś pod kimś dołki kobie, to zazwyczaj kobieta pod kobietą. Każda chce być gwiazdą wink

--
      "Crede, quod habes, et habes" smile
      • freya_v Re: Kto ma trudniej? 17.11.19, 12:59
        Zgadza się. O tej męskiej solidarności później pomyślałam i faktycznie faceci bardziej mogą na siebie liczyć niż kobieta na kobietęuncertain
        Co do tych zarobków to faktycznie jeśli oboje wykonują taką samą pracę to i wynagrodzenie powinno być jednakowe. Nie wiem kto tak wymyślił tu trzeba by chyba pracodawcę ganiać

--
        🙈🙉🙊
    • pinia1214 Re: Kto ma trudniej? 17.11.19, 14:11
      Bez kart ci powiem że kobiety maja trudniej. faceci maja przyzwolenie społeczne na to że np. im się coś nie chce, nie są krytykowani za wyglad, za romans na boku, za nieład w mieszkaniu. Moga zajmowac sie "wyzszymi" sprawami, celami. Kobiety głownie zajmuja się kolezankami, nie są zainteresowane sprawami światowymi, nie są solidarne wzgledem siebie, są zazdrosne- dlatego jest jak jest.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka