Dodaj do ulubionych

100 lat dla Algarii

20.11.19, 00:05

Nasza wiedźma o dobrym sercu znów ma kolejne urodziny
Rok zleciał a Ona nadal pyskata i cierpliwa

Pani Algario
Dobrych chwil
I łeb do góry wio!!!!

--
http://i43.tinypic.com/14devqc.gif
Obserwuj wątek
    • leda-is-one Re: 100 lat dla Algarii 20.11.19, 06:12
      Z całego serca życzę Ci, spełnienia marzeń najskrytszych,,, 100 lat!!!

W przełożeniu:
      10 mieczy, król buław, Sprawiedliwość
      1 Ogólna prognoza na rok – Sąd Ostateczny
      2 Energie, które odchodzą - 10 kielichów 
      3 Cele, które udało Ci się osiągnąć – 4 kielichów
      4 Sprawy, które przechodzą - 9 buław 
      5 Gdzie jesteś dziś – królowa buław
      6 Energie, które się pojawią –  Kapłanka
      7 Trudności, z którymi się zmierzysz - 7 buław 
      8 Cele, które możesz osiągnąć –6 mieczy 
      9 Twój stan psychiczny – król buław 
      10 Zdrowie - 2 denarów
      11 Miłość – As denarów
      12 Przyjaciele – 2 buław
      13 Finanse – As buław
      14 Praca – giermek denarów
      15 Niespodzianki –10 denarów 
      16 Urodzinowy dar od Wszechświata- rycerz denarów

--
      smile

"Myślę, więc jestem"/Kartezjusz/
    • bronxi Re: 100 lat dla Algarii 20.11.19, 07:23
      W dniu Twoich urodzin pragnę złożyć Ci życzeniasmile
      Życzę zdrowia, szczęścia, sukcesów w życiu osobistym zawodowym oraz spełnienia najskrytszych marzeń.
      Sto lat, sto lat smile
    • algaria Re: 100 lat dla Algarii 20.11.19, 12:19
      Bardzo dziękuję za życzenia, Babowej że pierwsza wystartowała, a Tobie Ledo za karty, które są o niebo lepsze od moich. Kocham Was obie miłością niezmienną i mam wielkie szczęście że jesteście <3. Dziękuję pini i bronxi i całej reszcie, która pewnie coś tam jeszcze dopisze.

Coś tu się forum zmieniło ale się Pani częstują - każda znajdzie coś dla siebie smile

Tekst linku

Tekst linku

Tekst linku

Tekst linku

Tekst linku

--
      Jedni mówią na to zapomnienie, inni że skleroza a ja po prostu jestem lekka w pamięci - znów nie moje smile
    • niki.x Re: 100 lat dla Algarii 20.11.19, 12:32
      To 100 lat !!! Dużo kasy, miłości, szczęścia i zdrowia.
      Z wyroczni Celtyckiej:
      Orzech laskowy
      Podążaj za intuicją . Skup się na swoich talentach tych Ci znanych i tych ukrytych, mogą umożliwić Ci rozpoczęcie nowych kreatywnych projektów.

http://moje-kwiaty.pl/314-thickbox_default/bukiet-magiczny.jpg

--
      "Crede, quod habes, et habes" smile
    • inguszetia_2006 Re: 100 lat dla Algarii 20.11.19, 18:54
      Witam
      Matko, wszystkiego najlepszego! Wyciągnęłam ci kartę przewodnią na rok i była to 7 kielichów, więc dobrałam szybciutko jeszcze dwie, żeby siódemka tak sama nie stała i nie bruździłasmile Król monet i 9 monet, voila! Pobujasz w obłokach nieco, ale szybko ci przejdzie, bo docenią cię finansowo (Król monet sypnie grosiwem, czyżby awans?) i może jeszcze coś zachomikujesz, albo wydasz na siebie z przyjemnością i bez wyrzutów sumienia.
      Tym oto optymistycznym akcentem - niech ci się darzy!
      Pzdr.
      Ing
      • algaria Re: 100 lat dla Algarii 20.11.19, 22:55
        No te monety to miód na moje serce - podejrzewam, że z 7 kielichów po prostu nie będę wiedziała na co je wydać - dziękuję bardzo smile

--
        Darem, który odróżnia wróżkę od "wruszki", jest umiejętność wyciągania właściwych kart, na konkretne zdarzenie - moje i niczyje więcej tongue_out
    • baba_potwor Re: 100 lat dla Algarii 20.11.19, 21:53
      Sto lat w zdrowiu, dobrym humorze i pieniądzach! Obiecane Ukryte Królestwo: Król Orłów. Nawet jeżeli nie widzisz, dokąd zmierzasz, jesteś na właściwej drodze. Król Orłów widzi z góry cel, nawet jeżeli go jeszcze nie dostrzegasz, i zanosi Twoje modlitwy do Boga, który je spełnia dla dobra wszystkich ludzi.

--
      Felicità è un bicchiere di vino con un panino.
    • caro-caro Re: 100 lat dla Algarii 23.11.19, 07:55
      Również składam życzenia urodzinowe - wszystkiego co najlepsze!
      Wylosowałam Ci Algario z Anielskiego Tarota Asa Ognia "Nowa, ekscytująca możliwość! Rozwój kariery. Zmień swoje życie teraz!"
      Nowe perspektywy, kreatywne pomysły, nieszablonowe działania, ekscytujące i porywające. Szykują Ci się energetyzujące wydarzenia. Jest właściwy czas na podjęcie ryzyka i zapoczątkowanie zmian. Podążaj za swoimi marzeniami 😄
      Jesteś zawsze pełna dobrych pomysłów i energii, życzę Ci, aby ten rok przyniósł szczęście i zadowolenie.
      • algaria Re: 100 lat dla Algarii 23.11.19, 10:13
        Bardzo Ci dziękuję, a i przepowiednia jest bardzo obiecująca. W ogóle czuję, że pewne rzeczy dzieją się tu i teraz, rzeczy które zmieniają mnie i zmieniają się wokół mnie smile

--
        Nie jestem leniwa, ja po prostu gospodaruje swoim czasem umiarkowanie - nie moje wink

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka