24.12.19, 13:04
Z okazji Świąt życzę Wam tego co byście sobie sami/ same życzyły.

Wiem krótkie i lakoniczne te życzenia, ale każda z nas wie czego pragnie, jedna zdrowia dla siebie czy dla kogoś z rodziny, inna spokoju, ktoś pieniędzy, inny miłości, a jeszcze inny by ex się wreszcie odczepił na dobre i dał żyć. Znam też taką, która by chciała żeby właśnie ex wrócił i kochał. Ktoś chce domu, ktoś chce samochodu, a ktoś by mógł żyć jak chce nie oglądając się na innych, podróży, szczęścia dla dzieci, rodziców, oraz innych cudów... dlatego w tym roku niech każdy sobie sam składa życzenia.

Niech Wam się szczęści i dobrze wróży smile

A ponieważ by się wiodło i harmonia w domu zagościła powinno się mieć stroik świąteczny czerwono - złoty i taki Wam tu prezentuje smile

https://www.doradecora.eu/wp-content/uploads/2018/11/a-84-e1557345308734.jpg

--
Darem, który odróżnia wróżkę od "wruszki", jest umiejętność wyciągania właściwych kart, na konkretne zdarzenie - moje i niczyje więcej tongue_out
Obserwuj wątek
    • inguszetia_2006 Re: Życzenia 24.12.19, 14:24
      Witam
      Ode mnie też - wszystkiego najlepszego. Jak to matka ładnie napisała - "każdemu według potrzeb"smile
      Ja jestem zarobiona, wigilia tradycyjnie u mnie, kompot z suszu jeszcze pyrka na gazie i w sumie wszystko zrobione. Będzie jak w dowcipie - nie jedz tego, bo to na święta, a potem - dojedz, dojesz, szkoda żeby się zmarnowałowink
      Ściskam świątecznie!
      Ing
    • niki.x Re: Życzenia 24.12.19, 14:35
      To wszystkiego najlepszego nam wszystkim smile
      Podobno bez jemioły rok jest goły tongue_out , do życzeń Algarii dorzucę jemiołę
      https://abcflorysty.pl/wp-content/uploads/2019/02/jemio%C5%82a.jpg

żeby portfel zawsze był pełny i konto zawsze było na plusie.

--
      "Crede, quod habes, et habes" smile
    • baba_potwor Re: Życzenia 25.12.19, 01:37
      Wszystkim życzę wszystkiego dobrego, zdrowia, pieniędzy, świętego spokoju i gładkiej drogi przez życie.

--
      Felicità è un bicchiere di vino con un panino.
    • caro-caro Re: Życzenia 25.12.19, 08:54
      Życzę Wam, aby te święta były radosne, beztroskie, w gronie kochających ludzi. Szczęśliwe, bez kłótni i niepotrzebnych sporów. Samych dobrych chwil 🙂
      Tego mi też trzeba, coś okropnie przygnębiona ostatnio chodzę. Dziękuję Wam za życzenia

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka