Dodaj do ulubionych

porównanie osób

13.01.20, 21:43
Witam, proszę o pomoc w interpretacji w sprawie moich relacji z dwoma mężczyznami. Z żadnym z nich nie jestem w związku, ale mamy się ku sobie, a ja mam problem z wyborem, w kierunku którego powinnam się bardziej zwrócić. Obu darzę podobnym uczuciem. Jedna z tych osób to moja dawna miłość, która niedawno pojawiła się ponownie w moim życiu, a druga to zupełnie nowa osoba.
1. Z kim się lepiej dogadam?
osoba 1 - 8 buław,
osoba 2 - paź buław
Obie karty są kontaktowe, jednak więcej kontaktów i tematów do rozmów będę miała z osobą nr 1
2. kto mnie lepiej będzie traktował?
osoba 1 - Kochankowie,
osoba 2 - 9 buław
Zdecydowanie lepiej pierwsza osoba, będzie mnie traktować w ciepły sposób, z uczuciem, zaś osoba nr 2 z ostrożnością i lekką nieufnością?
3. z kim połączy mnie większe uczucie:
osoba 1 - 9 pucharów
osoba 2 - Rycerz pucharów
Z osobą nr 1 może nie będzie wielkiego wybuchu uczuć, ale widać zadowolenie z relacji, ale i lekką samotność emocjonalną w związku, natomiast osoba nr 2 da mi uczucie, widać zakochanie i okazywanie uczuć? ale to z kolei przeczy kartom z punktu nr 3....
4. z kim będę szczęśliwsza:
osoba 1 - Gwiazda,
osoba 2 - 10 pucharów
Osoba 1 to będzie głównie uczucie takie skrywane nie do końca okazywane przez co może nie do końca zrealizowane, natomiast z osobą nr 2 widać stabilizację uczuciową i pełnię uczuć, stworzenie szczęśliwej rodziny.
5. plusy danego związku:
osoba 1 - 10 denarów
osoba 2 - As monet
Osoba nr 1 da mi bezpieczeństwo finansowe, nie będę musiała martwić się o pieniądze, natomiast osoba nr 2 oferuje mi szansę na zmianę życia na lepsze, ale tutaj sama na wszystko będę musiała zapracować?
6. co wniesie w moje życie dany związek:
osoba 1 - Wisielec,
osoba 2 - Świat
Osoba nr 1 - raczej nudę, jednostajny związek, brak ruchu i chęci wprowadzania zmian w życie, natomiast osoba nr 2 wprowadzi mnie w świat, będzie mnie zabierać na wycieczki, pokazywać różne ciekawe miejsca, pokaże nowe perspektywy.
7. minusy związku z daną osoba:
osoba 1 - 4 denarów
osoba 2 - głupiec
Osoba nr 1 - tak jak w punkcie nr 6 oznacza stabilny ale monotonny związek, zamykanie się w czterech ścianach, każde żyje w swoim świecie, natomiast osoba nr 2 oznacza nowe wyzwania, nową drogę życiową pełną przygód, pójście w nieznane.
8. czego będzie oczekiwała ode mnie dana osoba?:
osoba nr 1 - 5 mieczy
osoba nr 2 - Wieża
Osoba nr 1 - tu nie rozumiem, będzie oczekiwać że może będę jej wybaczać krzywdy i nieporozumienia? Osoba nr 2 będzie wymagać ode mnie zburzenia dotychczasowego życia i sposobu myślenia, będzie chciała przewrócić moje życie do góry nogami.

Podsumowując - osoba nr 1 ma do zaoferowania stabilizację życiową, zabezpieczenie materialne, stabilny ale nudny związek, w którym każde z nas będzie żyło w swoim świecie, trochę pozbawiony głębszych uczuć. Natomiast z osobą nr 2 będę musiała więcej się postarać, czeka mnie więcej wyzwań i ciekawych doświadczeń, oznacza całkowitą zmianę życia, przygody, torch więcej niepewności, ale i uczucia oraz radości.

A Wy, którą osobą byście wybrały na moim miejscu? smile

Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka