Dodaj do ulubionych

Propaganda

05.09.13, 16:12
Nie ukrywam swoich poglądów politycznych i to że jestem za PiSem akurat w moim wypadku i twoim Ditta to ta partia reperezentuje twoje nasze interesy.PO obecnie bazuje na propagandzie i niewiedzy,werbując swój elektorat z ludzi młodych którzy nie mają zielonego pojęcia o niczym i śni im się druga ameryka w Polsce.Kolorowe pierdolenie i mydlenie oczu polakom nie robi na mnie wrażenia.Wszystkie partie obiecują złote góry,ale ja wiem swoje.
Liczyć można tylko na ludzi którzy potrafią myśleć a nie wsłuchwiać się w obietnice.Jak by nie było źle i co by nie było, musimy zawsze być przeciwni Liberałom!
Edytor zaawansowany
  • uwierz_w_to 05.09.13, 16:17
    Obecnie szykuje się zapewne nowa partia konerwatywna, ale tu też nam nie po drodze, składająca się z tych samych ludzi.Być może to jest kolejny haczyk na głupiego obywatela i chęć władzy.Ale lepiej być ostrożnym i wybrać mniejsze zło od większego.Nie liczmy na to że będzie w tym kraju lepiej ale licmy złotówki w naszych portfelach które nam przybędą.To co będzie za 10 lat jest nie ważne być może już tego systemu nie będzie.
  • uwierz_w_to 05.09.13, 16:18
    Żle to jest nastepny haczyk na drunego obywatela,mnie nie zrobią w balona ale miliony Polaków tak.
  • uwierz_w_to 05.09.13, 16:23
    Nie ma w polityce idealistów.Tacy wygineli, teraz polityka to interes.
  • ditta12 05.09.13, 16:50
    Ja nie chodzę na wybory bo to wszystko jedno kto wygra i tak bzie źle.
  • uwierz_w_to 05.09.13, 17:01
    ditta12 napisała:

> Ja nie chodzę na wybory bo to wszystko jedno kto wygra i tak bzie źle.

Ale to wiadomo Ditta hahaha.Tylko patrz żeby tobie w talerzu nie brakowało, a realia są takie że PiS Ci troszkę dołoży do tego talerza nie wiele ale zawsze cośwink
  • uwierz_w_to 05.09.13, 17:09
    ostatnio najniższa krajowa też została dołożona przez PiS odchodzący od władzy, jedno razowo podniesili około 200zł, czego PO nigdy by nie zrobiło.Podwyżki są co roku ale to mydlenie oczu, podnoszą bo muszą, gonimy inflację i ceny i tyle w temacie.
  • ditta12 05.09.13, 17:18
    <a realia są takie że PiS Ci troszkę dołoży do tego talerza nie wiele ale zawsze coś>

I Ty wierzysz w to Uwierzu?
  • uwierz_w_to 05.09.13, 17:33
    Ditto interesuje się polityką troszku, nie jestem naiwniakiem.Wiem co jest lepsze dla mnie.
  • uwierz_w_to 06.09.13, 01:24
    Kiedyś Ditto jak byłem młodszy popierałem PO, teraz zmieniłem poglądy.Masz rację jaka partia by nie rządziła i tak będzie źle.Propaganda PO-wska już mi bokiem wychodzi.Próbują właśnie ten ciemny naród nawrócić i przeciągnąć na swoją stronę.Obecnie w akcie desperacji próbują zamknąć gębę KK.Mogą to zrobić ale dopiero niech to zrobia po wyborachsmile
  • uwierz_w_to 06.09.13, 01:25
    Pomysł SLD nie jest przypadkowy.
  • uwierz_w_to 06.09.13, 01:28
    Ale przestaje się zajmować polityką, wkurwia mnie za bardzo.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka