Dodaj do ulubionych

My chcemy siku

19.02.14, 12:58

Tak mi się spodobała owa piosneczka że postanowiłam ją jeszcze raz przytoczyć i nazwać hymnem wariatów big_grin
Edytor zaawansowany
  • ditta12 19.02.14, 13:10
    I gdzie Cię znów zawieruszyło Uwierzu?
  • uwierz_w_to 19.02.14, 13:45
    nigdzie miałem coś do zrobienia ale już jestem
  • ditta12 19.02.14, 13:57
    Dzięki muzyce, kolorom, światłom, symbolom wyciszamy świadomość(tu i teraz), obniżając częstotliwość fal umysłu.

Tak ja se grzebie w tej świadomości i dochodzę do wniosku że dobrze my tu robimy na naszym forumie.
    I migoty były i kolory i muzyki i symbole i wszystko.
    Teraz ja idę pogrzebać w podświadomości,nadświadomości,przedświadomościi czym tam jeszcze.
  • uwierz_w_to 19.02.14, 14:03
    Mechanizmem świadomości jest umysł ale umysł za ns nie myśli tylko całokształt wytwarza świadomość a mózg to tylko maszyna, więc Ditto ten temat:Tekst linka odnosi się w szczególności do naszej świadomości.
  • ditta12 19.02.14, 14:05
    "Nieświadomość to najtańszy z psychotropów."

i już smile
  • uwierz_w_to 19.02.14, 14:09
    ditta12 napisała:

> "Nieświadomość to najtańszy z psychotropów."
    >
    > i już smile

Ty się śmiejesz ale 95%bludzi których znam zażywają ten niewidzialny psychotrop, a jak to jest w skali światowej?
  • uwierz_w_to 19.02.14, 14:06
    Świadomość to temat niewyczerpany.
  • ditta12 19.02.14, 14:14
    oj dana dana
    nie ma szatana
    a świat realny jest poznawalny

A gdzie są drzwi do tego drugiego świata?W chaosie informacji i kłamstw?
  • uwierz_w_to 19.02.14, 14:20
    ditta12 napisała:

> oj dana dana
    > nie ma szatana
    > a świat realny jest poznawalny
    >
    > A gdzie są drzwi do tego drugiego świata?W chaosie informacji i kłamstw?

A czym jest świat realny? bułką którą jesz? mlekiem które pijesz czy ziemią po której chodzisz?
    Póki co żyjemy tu i teraz ,kiedy nasz organizm umrze będziemy wiedzieli,może awansujemy może spadniemy może się utrzymamy na tej samej płaszczyźnie,może bardziej nas oświeci może będzie miało wpływ wiele czynników na naszą duszę i zrozumiemy całokształt,a czy są wyższe poziomy, może i są.
  • uwierz_w_to 19.02.14, 14:15
    Pamiętasz jak pisałem o świadomości? co miała być interwencja kilku kraji w Syrii po tym ataku chemicznym? i Rosja się przeciwstawiła, napisałem że ataku nie będzie a USA zostanie sam z tą sprawą gdzie każdy normalny powiedział by że jestem wariatem bo wszystkie media trąbiły że ameryka zaatakuje z koalicją nato, myślisz Ditto że to ja tak sobie nasmarowałem przypadkowo.
    Wcale nie, ja czytając artykuły i oglądając programy widzę to czego nie widzą zupełnie inni np. moja żona ja tak mam od roku może dwóch, to właśnie moja świadomość się troszku rozbudowała.
  • ditta12 19.02.14, 14:18
    Zadziałała Co czakra międzybrwiowa >smile

Manipulacja (łac. manipulatio – manewr, fortel, podstęp)-to je to co nas zwodzi.
  • ditta12 19.02.14, 14:21
    https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSdfnuYkZoBSmj3SSpyEpBF-AseFKGb4jdOnrZqwM1g_h_USSLjMA
  • uwierz_w_to 19.02.14, 14:22
    ditta12 napisała:

> Zadziałała Co czakra międzybrwiowa >smile
    >
    >
    > Manipulacja (łac. manipulatio – manewr, fortel, podstęp)-to je to co nas
    > zwodzi.

Jak by nie pisać i co by nie gryzdać zwykłym ludziom do nas sporo brakuje,mają szczęki hamulcowe na mózgach zaciśnięte.
  • uwierz_w_to 19.02.14, 14:29
    ludzie już wymyślili wszystko co jest niezbędne, internet,telewizor,światło,kaloryfery,centra handlowe,kina,telefony,komputery,samochody itd... zaczynamy się nudzić co jeszcze wymyślą?
    Już raczej dla zwykłego człowieka nic.
  • uwierz_w_to 19.02.14, 14:31
    a do czego jest to wszystko potrzebne? do tego żeby było ciekawiej żeby społeczeństwo się nie nudziło miało jakąś rozrywkę, my jesteśmy konsumentami, rozwój duchowy się nie liczy a właśnie rozwój duchowy w połączeniu z technologią to jest odpowiedni droga.
  • uwierz_w_to 19.02.14, 14:33
    Może kiedyś już ktoś na to wpadł że ten system wkońcu kiedyś upadnie, może się przeliczył z datą i terminem i dlatego teraz stoją puste ale konserwowane obozy Femy w USA dla przyszłego znudzonego społeczeństwa.
  • ditta12 19.02.14, 14:31
    Ktoś mnie nauczył że jestem do niczego tylko po co?
  • ditta12 19.02.14, 14:35
    Ci z wyższym Ego.
  • uwierz_w_to 19.02.14, 14:39
    ditta12 napisała:

> Ci z wyższym Ego.

a to Ci napisałem wyżej wschodząca gwiazda z BMW w full wypasie hehehe, tak się zastanawiam, gdybym miał władzę absolutną nad światem co bym zrobił? co byś Ditto zrobiła zagazowała 3/4 społeczeństwa, zamkneła w obozach czy uczyła ludzi? ale kogo i po co? przejechała walcem po całej ziemi i budowała nową cywilizację z nowymi wartościami i celami?
  • uwierz_w_to 19.02.14, 14:35
    ditta12 napisała:

> Ktoś mnie nauczył że jestem do niczego tylko po co?

hahahaha no to jakiś bystrzacha wtenczas,inteligent, chłop małorolny, wschodząca gwiazda z fabryki kredek z nowym samochodem marki BMW w ful wypasie pewnie?big_grin
  • ditta12 19.02.14, 14:38
    A bo ja wiem?Nie wiem.
  • ditta12 19.02.14, 14:41
    <gdybym miał władzę absolutną nad światem co bym zrobił? co byś Ditto zrobiła>

Nic bym nie zrobiła.
  • ditta12 19.02.14, 14:42
    I to jest mój problem że nic bym nie zrobiła mając tak wielką władzę nad światem.
  • ditta12 19.02.14, 14:52
    No,może......zamknęłabym psychiatrów i obsługę psychiatryków jako chorych by odczuli na własnej osobie jak jest być pacjentem.Oczywiście haloperidol w dużych dawkach bezwzglęnie.
  • ditta12 19.02.14, 14:54
    No,mało tego,rodzinę pacjenta też wtedy by się dowiedzieli wszystkiego.
  • uwierz_w_to 19.02.14, 14:57
    No to faktycznie świat by zdechłwink
  • ditta12 19.02.14, 15:00
    Nie zdechłby tylko wiedzę by sobie poszerzylismile
  • uwierz_w_to 19.02.14, 15:01
    ditta12 napisała:

> Nie zdechłby tylko wiedzę by sobie poszerzylismile

Ditta na tronie w koronie uczyła by sztukiwink
  • ditta12 19.02.14, 15:07
    Sztuki przetrwania big_grin

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła