Dodaj do ulubionych

Niebieski ptak Mifredo na emeryturce

30.05.14, 07:25
mnie zbanował jako tę gorszą bo ja mam tylko rentę.
Edytor zaawansowany
  • ditta12 30.05.14, 07:30
    Syn Mifredo nie zdążył zapracować dlatego ma tylko 500zeta z opieki społecznej co stanowi pokaźną część budżetu domowego na potrzeby takie jak:nici do haftu krzyżykowego,browar,trzy telewizory-każdy w innym pokoju,roślinki do ogródeczka,jaja firmy Ptak,chleb firmy Żurek,żurek postny,trzy wory soi,łachy z lumpa,tytoń,"stare graty konieczne do życia",kasa na pozostałych synów,synową i wnuki bo trza dać,a jakże-sami nie zarobią.......
  • ditta12 30.05.14, 07:31
    Tiiiiiiiiaaaaaaaaa.......
  • ditta12 30.05.14, 07:34
    Syn Mifredo nie ma praw człowieka bo......wiadomo.
    Matka by spod siebie żarła a do tego mus finansować dziecioroba bo to zaszczyt taki dzieciorób z babą co ma dom wielki ale nie nadający się do zamieszkania bo........cóś przeszkadza.
    Może tam śmierdziwink
  • ditta12 30.05.14, 07:35
    Więcej papieru toaletowego proponuję kupić zatem....
  • ditta12 30.05.14, 07:37
    Mifredo ma 63 lata a w Polsce podobno pracuje się do 67-czyż nie?
  • ditta12 30.05.14, 07:38
    Na miejscu jej syna zwiała bym gdzie pieprz rośnie,a gdzie rośnie-wiadomowink
  • ditta12 30.05.14, 07:40
    Wściekła suka a nie mać.
    Możliwe że ubezpiecza go na życie,wykupiła polisę i czeka na..........
    crying
  • ditta12 30.05.14, 07:43
    Ona popełniła samobójstwo....
    www.youtube.com/watch?v=GfGx_Srv9z8
  • uwierz_w_to 30.05.14, 07:46
    Mifra cię zbanowala buhaha było do przewidzenia.
  • ditta12 30.05.14, 07:47
    www.youtube.com/watch?v=cWVaAKBJxfw
    On też popełnił samobója....
  • ditta12 30.05.14, 07:56
    "Najzdrowsza wódka jest ze spirytusu."
    My mother.
  • ditta12 30.05.14, 07:59
    Mifredo
    encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcStRpkZhOA5yfS4BvRjJITLF_B38s7x2DeXq_w8Xn6bRoJC4nJxEg
  • panidemonka 30.05.14, 15:02
    ditta12 napisała:

Ditta, Mifredo na tę "emeryturkę" sobie zapracowała, ty niestety nie dążyłaś, bo przeszkodziła ci choroba. Nie czepiaj się emerytury Mifredo., pobierano o niej niemałe składki na poczet emerytury. Bez tych składek zarabiałaby więcej, ale teraz byłaby bez środków do życia.
    Ty niestety zachorowałaś i nie mogłaś pracować, dlatego teraz masz masz, rentę. To zupełnie różne świadczenia wypłacane z tytułu opłacania zupełni rożnych składek. Teraz piszę. Bardzo mi żal, że osoba taka jak ty, z tak wielką wiedzą humanistyczną jaką ty posiadasz choruje i nie może tej tej wiedzy wiedzy spożytkować, czyli przekazywać jej innym i zarabiać na siebiesad
    Mifredo też nie ma lekko, bo nie chyba nic straszniejszego niż poważna choroba dziecka. To naprawdę może zmienić człowieka, jego stosunek do życia, świata, ludzi.
    Lepszych dni, lepszego życia, dużo zdrowia życzę wam obu. p.s.
    Nick to tylko nick, nie oznacza, że jestem demonem, lub że oddaję im hołdwink
    Już znikam, przepraszam jeśli nie powinnam była tego pisaćsmile
    Ditta, podczytuję twoje wątki i twoje posty, nigdy dotąd nic na ten temat nie pisałam.

> mnie zbanował jako tę gorszą bo ja mam tylko rentę.

--
    Wredna jestem niesłychanie, bo nie kłamię i nie pozwalam się okłamywać.
  • eszmeralda.i.papugi 30.05.14, 17:18
    Bardzo mi żal, że osoba taka jak ty, z tak wielką wiedzą humanistyczną jaką ty posiadasz

jeśli więc Pani to wie, Pani Demonko, to dlaczego Pani do Ditty pisze takie farmazony, jak do dziecka z przedszkola?
    --
    roho yako ni kubwa
  • uwierz_w_to 30.05.14, 19:09
    hahaha ditta humanistka big_grin (internetowa) ale ci pojechała.
  • uwierz_w_to 30.05.14, 19:10
    szufladę wstawisz, przestaniesz pić i hujami rzucać i na uniwerek wykładać trza by humanistykę haha
  • gadubadu 30.05.14, 19:13
    panidemonka napisała:

Bardzo mi żal, że osoba taka jak ty, z tak wielką w
    > iedzą humanistyczną jaką ty posiadasz choruje i nie może tej tej wiedzy wiedzy
    > spożytkować, czyli przekazywać jej innym i zarabiać na siebiesad

Masz na myśli wiedzę wikipedystyczną czy guglową? smile
    Niestety kasy zarobić się na niej nie da.
    Bo jest dostępna za darmo dla wszystkich znudzonych zyciem i lenistwem umysłowym kopistów i wklejaczy.
  • uwierz_w_to 30.05.14, 19:16
    to fakt nawet wklejając i czytając się uczymy.
  • uwierz_w_to 30.05.14, 19:24
    Teraz padło na mifredo, ale mifredo jest nie lepsza, wybiela się i uważa za lepszą oczywiście ona sama się uważa za taką wszak ja tak nie uważam, uważam że prawie niczym się nie różnią tylko mifra chuje oprawia w ramki a ditta nie.
  • gadubadu 30.05.14, 22:38
    uwierz_w_to napisał:

> Teraz padło na mifredo, ale mifredo jest nie lepsza, wybiela się i uważa za lep
    > szą oczywiście ona sama się uważa za taką wszak ja tak nie uważam, uważam że pr
    > awie niczym się nie różnią tylko mifra chuje oprawia w ramki a ditta nie.

Mało znam mifredo.
    Wiem tylko, że to starsza kobita, ktora ma chorego syna i męża i cały dom na głowie.
    Sama w nim zasuwa i wszystkich obsługuje.
    Niewiele młodsza od mojej matki.
    i tak ma cierpliwość, że pozwala się tak traktować jakiejś chamskiej menelce z netu.
    Ditta przekręca wszystko, co pisze na swoją modlę i robi jej koło dupy jak się na nią wkurwi.
    Jak sobie baby pyskują mnie nie przeszkadza.
    Ale wkurwia mnie, jak sie tworzy jakieś mitologie na temat czyjejś rodziny i przeinacza to co ktoś o sobie i o rodzinie w dobrej wierze napisał.
    W ogóle lepiej o rodzinie nie pisać nic, bo można trafić na taką kretynkę, ktora ci wymyśli cały nowy zyciorys.
    I jeszcze wyliczy ile masz kasy i na co wydajesz.
  • gadubadu 30.05.14, 22:16
    uwierz_w_to napisał:

> to fakt nawet wklejając i czytając się uczymy.

Się.
    Ale nie innych za kasę. smile
    Do tego jeszcze potrzeba mieć rozum, zdolność kojarzenia i wyciągania wniosków.
    Umieć sprzedać wiedzę.
    A z tym w tym przpadku dość cienko. wink
  • uwierz_w_to 30.05.14, 22:23
    eehhh wbijam w to.... takich cichych czytelników tego forum jest mase.I co w tym ciekawego w zasadzie? parę chuji prymitywnych poleci,trochę szmiry.Obraz psychologiczny ktoś może tworzy?wink
  • uwierz_w_to 30.05.14, 22:27
    ale historia tego forum i rozterek się sama pisze dzień po dniu i czy prawda to czy fikcja nie ma to większego znaczenia.
  • ditta12 31.05.14, 09:35
    Panidemonka słusznie napisała.
    Każdy ma swój jak to się mówi krzyż.
    Czemu więc Mifredo zaaresztowała syna,ubezwłasnowolniła go?Za co?
    Za to że oddycha,gada do siebie,że je vege żarcie,że śpi w kuchni,że wyrzucił jakiś słoik?
    Ja mam rencinkę a Mifredo emeryturę.Obie zapracowałyśmy tyle że ja miałam mało lat pracy udokumentowanych(firmy krzak).
    Teraz jest jeszcze gorzej bo ludzi się zatrudnia na czarno,nie płaci się za pracę,oszuści grasują(RWE,PRO-miałam dwa telefony że mam płacić i tu i tu-podszewki tak zwane-podpinki).
    Czym mam płacić?Niech qrfa doły kopią te pierniczone magistry,niedołuki.

Badoogadoo zazdrości-informację trzeba umieć wyszukać,jak się nie wie o co chodzi to tylko można się zesrać.
    Nie wiem o co chodzi temu ofierze pękniętego kondoma.
    Czemu tu pluje?Nie wiem.Niech sam siebie obrzyga.Ech.
  • gadubadu 31.05.14, 12:12
    ditta12 napisała:

> Badoogadoo zazdrości-informację trzeba umieć wyszukać,jak się nie wie o co chod
    > zi to tylko można się zesrać.

Hahaha właśnie widać jak umiesz szukać, że teraz bulisz w dwóch firmach za prąd. big_grin
    A pisze się o tych oszustwach wszędzie od ponad roku i ostrzega ludzi.
    Faktycznie skręca mnie z zazdrości. big_grin big_grin big_grin
    Sama idź doły kopać jak się uczyć i pracować nie chciało.
    Społeczna zakało!
  • uwierz_w_to 31.05.14, 12:25
    ciemny lud zawsze w dupę był ruchany przez wieki,jak ten czop na czubku szyi by zaczął myśleć w tym prostym robotniczym pochodzeniu,to albo by było już po 5 wojnie światowej albo byśmy nie czytali tego forum bo by nie powstało.
  • eszmeralda.i.papugi 31.05.14, 20:28
    > Sama idź doły kopać jak się uczyć i pracować nie chciało.
    > Społeczna zakało!

a komu innemu na tym forum tak pyskować by się chciało,
    jeśli nie Mifredo?
    wszak co rusz zakłada inną sukienkę na swe sterane, biedne ciało
    --
    roho yako ni kubwa
  • gadubadu 01.06.14, 10:06
    Czasami człowiek nawet nie czuje
    jak mu się zrymuje.

A to se paniusia wykombinowała.
    Pogratulować nosa. big_grin

Popularne wątki