19.09.14, 05:47
Wczoraj był wypadek śmiertelny na drodze, nie wiedząc nic na ten temat w radiu na stacji RFM MAXX wyświetliło mi napis zamiast stacji "uważaj za 600 metrów wypadek"
patrze i faktycznie.
Nie mam pojęcia kto sobie pogrywa,to nie jest normalne.
Edytor zaawansowany
  • uwierz_w_to 19.09.14, 05:54
    No kurwa,psychoza? zwidy? to się dzieje tak często.Microsoft mi cofa aktualizację dwa razy pod rząd, cuda niewidy na kiju.Aplikacja wymawia moje imię gdzie nawet w telefonie czy w koncie poczty czy google go nie ma,jedynie w kącie microsoftu.Przed wczoraj jadę samochodem i mi wyskakuje napis ograniczenie do 50 (imię moje) uważaj,przejeżdżam ze 150 metrów a tam nieoznakowany radiowóz na kogucie sprawdza jakiś samochód na poboczu.
    Niezłe mam psychozy chyba powinienem dawkę zwiększyć jak myślicie?
  • uwierz_w_to 19.09.14, 06:01
    zresztą czy ktoś widział w windowsie kiedykolwiek komunikat"cofanie aktualizacji nie odłanczaj zasilania" jak to wszystko wytłumaczyć? już nawet nie mówię nikomu nic co widzę i co się dzieje czasem bo twierdzą że tabsów nie biorę lub mam brać bo mam jazdy.
  • uwierz_w_to 19.09.14, 06:14
    często mam tak,to się dzieje tak często że przestałem zwracać już na to uwagę, mam syreny policyjne w radiu w tle nagrania obojętnie jakiego jak gdzieś w pobliżu mam jakiś radiowóz.
    Czasem całe zdania wymawiane w jakimś języku czy to angielski czy to arabski czy francuski rozumię po polsku.Przestałem już się nad tym zastanawiać,nikomu nic nie mówię bo uznają mnie za wariata.
  • uwierz_w_to 19.09.14, 06:17
    Aplikaja glonassa wymawia 2 razy moję imię i żona nawet jest tego światkiem,więc gdzie tu psychozy gdzie zwidy lub halucynacje? co oboje mamy to samo.
  • uwierz_w_to 19.09.14, 06:24
    kilka lat temu śmigamy samochodem i nagle przedemną ogromny statek czy też ufo koloru srebrnego wisi na niebie dosłownie przedemną , był ogromny w kształcie dysku,do żony mówię patrz a ona widzi samolot, aż się zatrzymałem z wrażenia a ona twierdzi że nic nie było tylko widziała samolot.z tym że to od samolotu było większe co najmniej 4 krotnie i wisiało w powietrzu w miejscu,dokładnie prze demną, omamy słuchowe,wzrokowe,rozumiem czasem inne języki.Cyrk, jeszcze rok czy dwa temu próbowałem zonie powiedzieć że są takie sytuacje to zaraz było ty tabsów nie bierzesz, więc już nie ma sensu z kimkolwiek rozmawiać na te tematy ,jedynie sobie na forum mogę to napisać.
  • uwierz_w_to 19.09.14, 06:30
    Zresztą nie potrzebnie o tym piszę, w szpitalu jak powiedziałem że rozumię czasem wszystkie języki to pielęgniarz mi powiedział żebym tego nie mówił głośno bo lekarze nie wypuszczą mnie za szybko.Zwykły cyrk i weź tu coś takiego lekarzowi powiedz to dojebie takie tabsy że po pdłodze się będziesz czołgać.
  • uwierz_w_to 19.09.14, 06:32
    w zasadzie przestałem już o tym myśleć, widzę to praktycznie na codzień i się przyzwyczaiłem,tylko tu o tym napisałem w zasadzie.
  • uwierz_w_to 19.09.14, 06:38
    Ktoś sobie na mnie po prostu eksperymentuje bo innego wytłumaczenia nie ma.
  • uwierz_w_to 19.09.14, 06:39
    Obstawiał bym na szaraki bo to popierdolona rasa.
  • uwierz_w_to 19.09.14, 06:42
    ale za nim to wszystko się zaczeło dziać, miałem często chanelingii które pamiętam rozmawiałem z kimś w nich nie wiem z kim,przedstawiałem swój światopogląd,zdarzały się często obecnie już nie mam.Też dosyć dziwne.
  • uwierz_w_to 19.09.14, 06:51
    półtora tygodnia temu dostałem smsa bez nadawcy nic kompletnie puste pole,napisane było coś w ten deseń."(imię) nie zwracasz uwagi na wiele rzeczy" Zgłupiałem ,bez nadawcy myślałem na początku że ktoś sobie jaja robi,ale jakim sposobem sms może dojść bez nadawcy? no dobra ale więc kto to? co jest wogóle grane? o co tu chodzi? jestem jakimś królikiem doświadczalnym ludzi czy też obcej rasy jakieś? może jakiegoś tajnego projektu a może jakiejś rasy innej.
  • uwierz_w_to 19.09.14, 06:53
    dzieje się to wszystko i powiem że już nie jestem zaskoczony specjalnie, przywykłem do tego.Możecie mnie nazwać wariatem i że mam haluny itd.. olewam to w zasadzie.
  • uwierz_w_to 19.09.14, 07:02
    Czasem mam też tak że jak jadę samochodem i gdy jest ograniczenie do 50 czy też 70 kiedy przekroczę tą prędkość zapala mi się awaria.To już trwa ze 2 lata nie zawsze oczywiście ale są takie dni że mam tak cały dzień.
  • uwierz_w_to 19.09.14, 07:27
    no to trochę napisałem, wyrzuciłem z siebie a wy sobie to oceńcie czy to moje psychozy.
  • uwierz_w_to 19.09.14, 07:30
    oczywiście nigdy o tym nie powiel lekarzowi, bo mnie zaraz do szpitala by wciepalismile
  • uwierz_w_to 19.09.14, 07:33
    tylko jest jeszcze jedno ale w tych psychozach, nigdy się nie zdarzyło to przy żonie, chyba tylko raz kiedyś wyskoczył mi w radiu napis" mandat za 300 metrów" to pamiętam oczywiście stali z pistoletem, no i tylko przypadek z dwóch dni ostatnich z tym telefonem a tak zawsze to się dzieje jak jestem sam, więc psychozy mam tylko jak jestem sam a przy żonie nie, to jest ciekawe,ma leczniczy wpływ na mnie.
  • uwierz_w_to 19.09.14, 07:37
    tak ktoś to poczyta to stwierdzi chory królik nadaję się na leczenie do zakładu zamkniętego, jebnięty na maxa, pewnie ufo go prześladuje albo tabsów nie bierze.
  • uwierz_w_to 19.09.14, 07:39
    ale jak mi to ktoś racjonalnie wytłumaczy w jaki sposób to się dzieje to pochylę głowę,bo mi już dosłownie wszystko przychodziło na myśl i za cholerę nie wiem.
  • uwierz_w_to 19.09.14, 07:42
    a przypomniał mi się czajnik elekryczny bez podstawki podłączonej do prądu, świadków było z osób jak powiedziałem że jeszcze kawę na szybkensa wypiję to bez podstawki zaczeła woda się gotować.Co Bóg mi ją zagotował albo Jezus hahaha.
  • uwierz_w_to 19.09.14, 07:43
    z 5 osób jakoś mi umkneło.
  • uwierz_w_to 19.09.14, 07:46
    czasem ten świat widzę zupełnie inaczej (kłamstwo,obłuda,zazdrość,mamona) jest po prostu beznadziejny,ludzie przeciwko ludziom,rządzi nim władza,chciwość,fałsz i pieniądze.
  • uwierz_w_to 19.09.14, 07:47
    wszystko odwrotnie robimy jako ludzkość.
  • uwierz_w_to 19.09.14, 07:48
    nawet ci co mają te pieniądze nie są szczęśliwi więc do czego dążymy ?
  • uwierz_w_to 19.09.14, 07:50
    Katolicy czekają na Jezusa? kiedy przyjdzie i nagle zbawi cały świat? ludzie się zmienią?
    Głupszej bajeczki nie dało się wymyślić.......
  • uwierz_w_to 19.09.14, 07:55
    No ja jestem antychrystem tego się nie da już w żaden sposób ukryć po co mam kłamać skoro tak jest? są istoty mądrzejsze we wszechświecie które by mogły określić słowo Bóg lepiej od nas ludzi bo jakaś siła czy siły istnieją,ale tej odpowiedzi na ziemi nie otrzymamy.
  • uwierz_w_to 19.09.14, 07:56
    Rozwój duchowy też nam w pełni tego nie wytłumaczy.Lecz lepiej się rozwijać duchowo niż materialnie.
  • uwierz_w_to 19.09.14, 07:58
    No fakt pewnie jestem na pewno tym antychrystem bo rozumiem mowę czasem we wszystkich językach hahaa więc antychryst nadszedłsmilebig_grin dosłownie jaja z tego są.
    Ale jak by władza katolicka i kościoły upadły ta cywilizacja miała by większe szanse.
  • uwierz_w_to 19.09.14, 07:59
    wiara,wszystkie wiary.Ludzie wierzą w idiotyzm.
  • uwierz_w_to 19.09.14, 08:03
    prawdziwe szczęście nie polega na wierze w Boga i modlitwie, ale na wspólnej miłości do bliźnich,pomocy,szczerości rozwoju duchowym w społeczeństwie miłości do innych istot i współczucia.To daje dopiero pełnię szczęścia.
  • uwierz_w_to 19.09.14, 08:03
    Brakuje wszystkim tego zresztą mi też,nigdy nie byłem doskonały i nie będę i nikt taki nie będzie.
  • uwierz_w_to 19.09.14, 08:05
    Ludzię wierzą w Religię a w UFO nie wierzą bo to wytwór szatana, nie wierzą w inne cywilizacje.
    Więc ten szatan dosyć często mi się pojawia przed oczami pewnie mnie śledzi.
  • uwierz_w_to 19.09.14, 08:08
    Debilstwa nie brakuje na tym świecie,przykład Putin,jest cymbałem jak go zapamięta historia? A on jest wogóle szczęśliwy?
  • uwierz_w_to 19.09.14, 08:13
    Manipulowanie całymi społecznościami,w kościele,polityce,nauce nie przyniesie i nie przynosi nic dobrego.Coraz więcej wydaje ten świat na leki,coraz więcej na naukę która prowadzi nas na ślepe tory.Wojny religijne,wojny o władzę, wojny o surowce tu ukłon w stronę Rothschilda i całej śmietanki.Wiecie doskonale że mam rację.
  • uwierz_w_to 19.09.14, 08:14
    klęska tego systemu jest nieunikniona,miejsce się kurczy a czas biegnie.Nic nie robicie,lecz wszystko bardziej zatruwacie,to samo wiary tego świata.
  • uwierz_w_to 19.09.14, 08:15
    Ludzie umierają za wiarę,za generałów,za prezydentów i państwa,za gospodarkę i za pieniądze.
  • uwierz_w_to 19.09.14, 08:19
    Głupota ludzka nie zna granic,tak sobie ten świat konstruujecie że ręką w gównie mieszacie.
    Obama wielki dobroduszny wujek nie chce wysłać wojsk na wschód bo nie chce żeby amerykańscy żołnierze gineli,za chwilę wyśle tylko że ich więcej zginie.Idiotyzmy które czasem czytam przechodzą granice ludzkiej głupoty, a najgorsze że to ludzie na najwyższych szczeblach władzy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka