Dodaj do ulubionych

Aborygen,aborygen,on tańczy na niebie..

29.07.15, 12:51
Ich Troje - Keine Grenzen - Zadnych Granic

Ja uprawiam tkactwo artystyczne i inne sztuki piękne,myślę bo lubię myśleć,czasem bywam na K-Pax a czasem gdzie indziej,gdzie się da a czasem w sklepie.Właśnie dzisiaj chyba zrobię zakupy bo nie mam majonezu,heh.
Edytor zaawansowany
  • ditta12 29.07.15, 12:53
    Cóś mi się jebi internet,jakieś medndy wlazły,wciąż mi coś szwankuje i jakieś reklamy i slamy się nawalają.Może dlatego że wsadziłam dwa antywirusy i mam za to.Nawalanka.
  • ditta12 29.07.15, 12:54
    Uwierzu,Mercury a jak u Ciebie?Nadal jesteś mesjaszem?Czy może już kimś innym?Muszę poczytać Twoje wpisy bo dawno tu nie wchodziłam.
  • madau 30.07.15, 08:05
    O Ditto, tu jestes a ja sie marwilam. Pisalam w watku o obrazach ze posiadam kolekcje Twoich dwoch i bardzo, bardzo je lubie, szczegolnie ten z pentagramem, on ma w sobie taka moc...
    Buziaki smile
    --
    Dziura w bucie czyli moja ksiazka o schizofrenii
  • mercury_staff 30.07.15, 12:12
    Ja ditto się dobrze czuję a piszę sobie czasem jak mam chęci.
  • madau 31.07.15, 11:32
    a ja po prostu nie mam czasu... strasznie zalatana jestem choc zawsze sprawdzam czy ktos cos napisal kiedy otwieram kompa smile Pozdrawiam Was upalnie bo u nas od dwoch miesiecy temperatura nie spada ponizej 36 stopni
    --
    Dziura w bucie czyli moja ksiazka o schizofrenii
  • ditta12 31.07.15, 20:04
    Madau,nie martw się o nikogo.
    U mnie dobrze chyba.
    Mam zamówienie na obrazek.

Uwierzu,ja też piszę jak mi się mocno chce.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.