Dodaj do ulubionych

Rów Mariański.

13.12.15, 18:43

Eszmerciu może by zmienić nazwę forum ponownie na Statek szaleńców bo my już byli w kosmosie i we wodzie to gdzie jeszcze mamy być?
Co myślicie Uwierzu,Madau,Masku i inni?
Żółta łódź podwodna niech wypłynie na wierzch z powrotem.
Edytor zaawansowany
  • ditta12 13.12.15, 18:50
    Babo!
    Rusz dupsko i działaj bo forum umarłosad
    www.youtube.com/watch?v=C12snE-C-HY

Eszmeraldo z papugami,plissss.Wleź tu i zmień chociaż nazwę bo mi się już znudziły te powroty z otchłani.
    Ile można razy wracać?Trza teraz popływać jak misjonarz albo mistyk albo cóś.
    Cu Ty na to?I wklej ten stateczek Bosha bo ma trupią czachę na drzewie.big_grin
  • ditta12 13.12.15, 19:51
    www.youtube.com/watch?v=7wnTJWRKzDg
  • ditta12 13.12.15, 19:53
    To wiśniówka Ci z kranu leci Madau a nie krew,sok wiśniowy,u mnie Heineken leciał dziś pyszny z kranu.Chyba się jeszcze napiję smile
  • ditta12 13.12.15, 19:54
    Ale za bardzo go rozcieńczyli,jak dojdzie do Uwierza to sama woda tylko a on nie musi tyle solić.Po co?
    wink
  • ditta12 13.12.15, 21:29
    Eszmeralda nie żywa,Uwierz nie żywy,Madau nieżywa,Mask nieżywy a inni to nie wiem.
    Mifra.Żyjesz jeszcze czy już jesteś pochowana na Wawelu w urnie?A może w słoiku wecka?Straszysz syna po nocach i nakazujesz mu żłopać piwsko?I jarać fajki?I przyklejać żółte karteczki na lodówce i tłuc kryształy a także wywalać jakieś marmury domowe?
  • ditta12 13.12.15, 21:30
    Ty kartoflu Uwierza Schizozwierza big_grin
  • ditta12 13.12.15, 21:31
    Jak jeszcze raz wsadzisz swemu synowi olenzapinę do zupy to Ci klinów do gaciów nie starczy na wszycie big_grin
  • ditta12 13.12.15, 21:36
    Sama sobie nasyp do herbaty tych pyszności i w kanapki pokładź i posyp makowiec na święta nimi i daj innym dzieciom bo im coś dolega.
    Twój syn nic nie potrzebuje oprócz browca i fajek no i kawy a Ty go zapasasz olenazapiną i narzekasz że za dużo wydajesz na żarcie a on się nie dokłada.Co ma Ci dokładać.W łeb Ci dołoży niedługo poduszką to przestaniesz mu gasić światło jak pisze na kompie powieść w odcinkach.Jak się wkurwi na Ciebie to wyje ze złości,nic dziwnego,ja to swoją matkę też bym nieraz pogryzła ale szczękościsku na szczęście dostaję.Jak można tak się wpierdalać do drugiego człowieka.Urodziłaś,wylazło?To starczy,no nie?
  • ditta12 13.12.15, 21:41
    Ty Zgredo Mifredo,rudowłosa farbowana,czapolubie,krzyżykoszyjcu,Ty,szalikowcu,Ty.......w szlafroku chodzisz po chałupie a Twój syn Twoje gołe foty wstawia na facebooka bucha cha chacha mucha cha cha big_grinbig_grinbig_grinbig_grin
    Za twe zbytki,boś Ty brzydki diable rogaty ,Ty Mifredo Schizozgredo!
    big_grin
    Hough!
    Teren zaminowany
    smile sad :I uncertain:F tongue_out:Ccryingwink @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@____________________
  • ditta12 13.12.15, 21:43
    http://emotikona.pl/emotikony/pic/0shoot.gif

Madau z siekierą.

Eszmera z papugami i szerszeniami i
    Massk-on niczegi i nikogo się nie boi.
    wink
  • ditta12 13.12.15, 21:45
    http://emotikona.pl/emotikony/pic/2kon.gif

Czołg Uwierza.
  • ditta12 13.12.15, 21:46
    Wojna będzie albo nie będzie
    Zależy czy Mifredo przyjdzie.
  • ditta12 13.12.15, 21:52
    http://emotikona.pl/emotikony/pic/2balony.gif

Czekamy w napięciu-forteca B52 jak w Rzymie,ta,no,zapomniałam,co tak się tarczami obstawiali i strzały ich nie pozabijały.
    _______________________________________________________________________________
    ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

|
    V |

|
    V
    (>
    ((
    >>
  • ditta12 13.12.15, 21:53
    O.Falanga.Tak.Masz rację.
    Do siebie gadam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła