Dodaj do ulubionych

BÓG WAM NIC NIE POWIE

16.12.15, 21:42
Nigdy nie zrozumiemy Boga na tej ziemi,są ludzie którzy nigdy nie pijama spróbuj zrozumieć ditto tylko to ze my wszyscy jesteśmy Bogiem razem wzięci na tej ziemi od nas zależy czy nasz brat twój brat mój znajomy będzie umierał przy tobie bez lęku! Powiem Ci tyle a wiem dużo żyd jest dla mnie scierwem dopóki nie zrozumie że jest taki sam jak wszyscy. NIE jest wyjątkiem i nigdy nie będzie.Jak zrozumieją że wszyscy są tacy sami zniknie nienawiść, choroby, zazdrość i wiele innych rzeczy.Czekają na swojego Mesjasza a co ten Mesjasz im powie że się mylili I pochłonęła dziesiątki tysięcy czy też..... istnień ludzkich i ditto powiedz mi co ten człowiek im powie bo jestem ciekawy.
Edytor zaawansowany
  • mercury_staff 16.12.15, 21:51
    Ja najebany wam to mówię.Może Jak jestem trzeźwy Bóg do mnie nie mówi ha ha ha.Wiesz co ditto śmiać mi się chcę z tego wszystkiego. NIE WIEM kto wymyślił to wszystko i nie wiem po co nawet nie wiem dlaczego ludziom którzy mają pieniądze zależy im na większej fortunę a to do Was się tyczy.Co chcecie osiągnąć czekać na Boskiego Mesjasza a co wam ten Mesjasz firmie powie.Brzydzę się dosłownie gnojstwem i to się tyczy tych wyższych wiecie kim jesteście. Usmiercicie mnie? Ja nie Chrystus za nikogo umierać nie będę. Powiem wam tylko jedno ile jeszcze cywilizacji chcecie ciągnąć na śmierci I pieniądzu jej nie zbudujecie.a teraz idę spać I że myślcie.
  • mercury_staff 16.12.15, 21:54
    Wy chrześcijanie jeszcze jednego wy mieście na ołtarze a Wy Żydzi czekajcie na swojego Mesjasza co do innych Religi to prawie to samo w innej odmianie
  • mercury_staff 16.12.15, 21:56
    No to sobie wypalilem I powiedziałem to co myślę
  • ditta12 17.12.15, 08:39
    > I pochłonęła dziesiątki tysięcy czy też..... istnień ludzkich>

Swięta inkwizycyjum?W imię czego?W imię różnowierstwa,odłamów tej samej wiary.Różnobóstwo.
    Beznadzieja i bezsens.
  • ditta12 17.12.15, 11:58
    www.youtube.com/watch?v=mDGTd5VCmTk
  • ditta12 17.12.15, 12:08
    www.youtube.com/watch?v=iG_lNuNUVd4
  • ditta12 17.12.15, 12:17
    Rozwinięty kwiat lotosu, koloru białego lub różowego, stał się tronem Buddy, który niemal zawsze wyobrażony jest jako jogin siedzący w pozycji lotosu w kwiecie lotosu, podobnie większość bodhisattwów.

Słowo to występuje w najbardziej znanej mantrze buddyzmu: Om mani padme hum (O, najwyższy w kwiecie lotosu).

Kształt lotosu jest jednym z najczęściej powtarzanych elementów w architekturze: od zamkniętego pąka aż po kwiat w pełni rozwinięty o licznych płatkach.

Pępek Światabig_grin Mont Everest !
  • ditta12 17.12.15, 12:18
    www.youtube.com/watch?v=3Q9HkEWWyM4&list=PL23B2810F6C58C020
  • ditta12 17.12.15, 12:20
    www.youtube.com/watch?v=z7b3drxEm84
  • ditta12 17.12.15, 12:23
    I co tam jeszcze jest Uwierzu?Bo nie wiem.
    Zapodaj coś.
    www.youtube.com/watch?v=MPKKQKpThAg
  • ditta12 17.12.15, 12:24
    A dlaczego nie pani też?
    Bo do tanga trzeba dwojga.
    No nie?winkbig_grin
  • ditta12 17.12.15, 12:27
    To wszystko to kółka gospodyń wiejskich big_grin
    Piją herbatę,robią robótki ręczne,gotują i coś tam,coś tam....
  • ditta12 17.12.15, 12:29
    I co tam wyrządziłeś Uwierzu?
    Bo ja idę kawę wypić i ciastka zrobię z jabłkamismile
  • mercury_staff 17.12.15, 12:49
    A nic w zasadzie nawet nie czytałem co po pijaku nasmarowalem pewnie porozmawiamy jeszcze na ten temat.Ditto powiem Ci że to wszystko jest cholernie skomplikowane a tak żeby tłumaczyć nie przeczac jest dosyć ciężkie.Temat rzeka czysty mistycyzm bez wątpienia Ale jak widzisz mistyk mistykiem nie równy.
  • mercury_staff 17.12.15, 12:50
    Mistyk mistykowi nie równy miało być a to temat też rzeka.
  • ditta12 17.12.15, 13:04
    Na chuj)huj9 ludziom tyle jemioły,całe drzewo ogolili a gdzie moje jemiołuszki mają mieszkać?
    Pierniki stare.Ja wzięłam jedną małą gałązkę.
  • ditta12 17.12.15, 13:09
    Na pochewki z łososiem mi nie starczy ciasta Madau.To zrobię coś,może jakieś,no nie wiem,byś doradziła.
    Placek z łososiem na wierchu czy pod spodem.
    Łosoś z chipsami albo z pasternakiem albo z bułką,chyba dokupię ciabatków bo już wyżarłam i kawę i jakieś owoce bo mam mało.Pumpernikel jeszcze jest i ten chrupki pszenny i żytni ale nie ten pyszny Waza.Taki szary.Ten jabardziej lubię,z otrębami.
  • ditta12 17.12.15, 13:10
    pochewki z makiem-Madau co?smile
    Albo ze śledziemsmile
  • ditta12 17.12.15, 13:14
    Suszi z makrelą albo ze szprotką albo z trującą rybą co się nazywa węgorz elektryczny z elepstryką w środku albo ze żmiją albo z wężem boa dusicielem albo z jeżem albo z jeżowcem albo ze zdechłym ptakiem jak w programie survival szkołą przetrwania i uwolnienia się z ..........dupy psiej.

Oj,miał nie być o żarciu,zapomniałam.
    Wątrobianka.
    Baloon.
    rech eech rech
    zaśmiała się żaba zjeżdżając okrakiem po żyletce
  • ditta12 17.12.15, 13:29
    Pomalowałąm sobie paznokcie lakierem niebieskim-te od nóg a od rą pomaluję szarym od Madau smile
    Ale jak będę szłą na wilijum do matki smile
    Ciekawe czy tak dobrze będzie.Ja lubię tak a jeszcze mam czarny lakier do paznokci co mi pasuje do wszystkiego i jeszcze kupię biały i przejrzysty i będę malować zęby i telefon sobie pomaluję big_grinTy też tak zrób Madaubig_grin
  • ditta12 17.12.15, 14:05
    W gównie jest dużo energii elektrycznej bo Forest Gump zalał miastobig_grin
    A jak ją wytworzyć to wie tylko jego synek.Forest zna się tylko na bieganiu jak Mask.Ale Mask zna się i na prądzie i na liczbach i wzorach i e=mc2 i innych emcekwadratach i kołach i xax i fidrygałach i pierwachkwadratach i wzorach na trójkąty prostopadłe i równoboczne i + = - -||||\\//()CQVmegahertzah i giga i megafortach i doremifasolasidosilasolfamireedo..........!....?<>AQ@@alfa i omega gamma lambda mensa kryptografiach enigmie i fluidach i duchach po rusku perfumach i zażygałce i spiczkach i pielemieniach podpłomykach i agoń pagas eta raz gruzawik prywioz drawa eta dwa a ja mam w karmanie gwozdz eta tri i policman przeszukuje mnie a ja lubię nosić to co chcę i zabiłam tylko wszystkich ludzi na świecie za pomocą swoich myśli bo ja mam celne oko po tatusie i mamusie i......uważojta uważojta achtung achtung wnimanije wnimanije i ahoj Kapitanie Eszmeraldo z papugami i włączse pod papugami Niemena Cześka bo Ty lubisz to najlepiej.Tak.smile
  • mercury_staff 17.12.15, 14:34
    Medytacje ditto to też dobra rzecz jednym słowem mistycyzm duchowy ale nie ma zastosowania w społeczeństwie a tylko w jednostkach które tego chcą lub potrzebują. Społeczeństwo ma inne potrzeby ale to nie ważne przecież mają swoje religie big_grin są przecież różne drogi do samodoskonalenia i każda można powiedzieć że jest dobra bo nie ważne w co wierzymy ważne że dla nas jest to słuszne.Postępujemy według własnego sumienia mamy zawsze wybór a sumienia nie oklamiemy.Wiec tak naprawdę nie ważne w co ale intencją jest ważna.
  • mercury_staff 17.12.15, 14:40
    Ile byśmy nie wiedzieli zawsze będzie mało jak z pieniędzmi a Ci co biblię pisali pokazali niedoskonałość Boga lub własną. Wszystko jest nieskończone nawet Bóg jako Bóg nie jest do końca tak doskonały Bo byłby za razem początkiem i końcem
  • ditta12 17.12.15, 15:22
    Zapytaj swej córki co dla niej jest najważniejsze.A ja może zapytam swojej.
  • ditta12 17.12.15, 15:26

Co znaczy błogosławić?
    30 sierpnia 2010

Hebrajskiesłowo tłumaczone jako błogosławieństwo (baruk) oznacza danie komuś wiary wewłasne siły, umocnienie go tak by odnosił sukcesy i pomyślnie się rozwijał.
  • ditta12 17.12.15, 15:29

1. Pochodzi od portugalskiego słowa "barocco", którego znaczenie to perła o nieregularnym kształcie lub z francuskiego "baroque" czyli bogactwo ozdób.

2. Główną przyczyną była kontrreformacja - czyli walka kościoła katolickiego z reformacją (zapoczątkowaną przez Marcina Lutera), sztuka stała sie przedewszystkim elementem walki z reformacją tongue_out

3. Kontrasty przedewszystkim dotyczyły ludzi, gdzie jedni pamiętali wciąż o śmierci, a drudzy chwytali dzień. Jeśli chodzi o sztukę to artysci przyjeli sobie za cel szokować odbiorcę i wymyślali zaskakujące, jaskrawe przeciwieństwa na/w swych dziełach.
  • ditta12 17.12.15, 15:30
    Dziubdziaki I Alice big_grin
  • ditta12 17.12.15, 15:38
    www.tekstowo.pl/piosenka,shakira,waka_waka__this_time_for_africa_.html

On mówi Nikifor a ja tego nie widzę w tekście,dziwne widzenie.
  • ditta12 17.12.15, 15:41
    Pochodzenie i znaczenie imienia Nikifor
    Jest to imię męskie pochodzenia greckiego. Wywodzi się od słów oznaczających "niosący zwycięstwo".

Moje jest od greckiego Grace a potem litewskiego a najpierw od .....cholera wie...
  • ditta12 17.12.15, 15:48
    www.google.pl/search?q=gnejs&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=FspyVr_rJ8H4ULvspvAN

od Grace.

www.google.pl/search?q=grace+znaczenie+s%C5%82owa&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=v8lyVrWYAsf2UNrZrPAF

To moje imię-od skały a skała z żyjątek morskich a żyjątka morskie z ....lub wodorostów i .....uuuuufffffff.....
  • ditta12 17.12.15, 15:52
    Jestem grace (gnace)ołówkowa big_grinbig_grinbig_grinbig_grin
  • ditta12 17.12.15, 16:01
    A mój Ufoludek ma Syriusza potrójną gwiazdęsmile
    I choinki i tarczę antyrakietową z wyrzytnią ale po co ta tarcza to nie wiem jak energia cieplna za 830 prawie złotych PL-nośnik reklam.Może niech te baby idą do chałupy zamiast siedzieć w adm i słuchać donosów moich sonssiadów z naprzeciwka,tego co mnie chciał nalać bo to damski bokser jest,Swą babę też chyba leje.Bo jej wontroba gnije big_grin
  • ditta12 18.12.15, 08:50

Omnia sol temperat, purus et subtilis.
    Novo mundo reserat faciem Aprilis.

Świat łagodzi słońce, światła siła żywa,
    Kwieciem swe oblicze przed światem odkrywa

Enigma.
  • mercury_staff 17.12.15, 19:21
    Ja tam Ci coś mówię a ty nie kaman więc powiem tak nie ma końca i nie będzie a skoro tego końca nie ma więc Bóg jest nieskończone a skoro Bóg jest nieskonczony wiec nigdy końca doskonalosci nie bedzie ale dlugo to tlumaczyc
  • mercury_staff 17.12.15, 19:27
    Temat rzeka bez dań i końca jednym słowem streścić owszem można ale zawsze ludzie by się zastanawiali tak samo jak nad pismami świętymi,jednym słowem jest Bóg który nad nami czuwa.Precyzować co nie ma najmniejszego sensu ale jest
  • mercury_staff 17.12.15, 19:31
    Przede wszystkim jest jakaś cywilizacja nad nami materialną taką jak my lub podobną która nam pomaga a wiem to z autopsji wlasnej
  • ditta12 17.12.15, 20:04
    Sam jesteś cywilizacja i się rozwijasz a nie zwijaszsmile
    Wymyśliłeś Kalambię i cząstki powabne różnobarwne i jądro atomu(Szkoła Plaotńska) i pralkę ale ja nie chcę bo zużywa prąd i lodówkę teraz też niepotrzebną bo można kupić i zjeść,moja matka nie miałą lodówki kiedyś ,chodziła w Centrum(mieszkaliśmy)i kupowałą 5dkg szynki na kolację albo serniczek w garmażerii,najbardziej mi on smakowałsmile
    I jeszcze pamiętam marchewki które obierałąm z osłony by do duszy się dostać bo była najsmczniejsza,najbardziej soczysta i miałą kolce.
    I ja znów o żarciu jak ten Szwejk z Baloonem ale co ja poradzę,o pogodzie mam gadać czy tuska obgadywać,mogę i to,co mi szkodzi i Kaczora też ale Pudelek jakiś robi to o wiele lepiej.To tam wejdź i pośmiej się z Celebrytów,ja nie Celebrytka to gadam o byle czym.
  • ditta12 17.12.15, 20:08
    Kotka mi radio włączyła i słucha.Teraz na FM Chylińska śpiewa że wie co to miłość i jak smakuje.
    Byłam w KLUBIE WARIARA,znaczy u czubków i depresiaków i dostałąm dary:
    dwie mąki
    ryż jaśminowy wybrałąm
    dwa jabłuszka wzięłąm
    trochę marchwi bo mam zwierza
    i sok jabłkowy
    Pośmiałąm się z Beatką do rozpuku(rechotka ona big_grin) i pzryszłam do chaty.
    zaprosiłam ją do siebie ale zapisałą tylko adres.
    no i.......kawkę wypiłam,zrobiłam sobie bo na bufecie stoi wspólna
    ja dosypałam swej chibo żółte.
  • ditta12 17.12.15, 20:15
    Nie mam anteny do radio Panasonic bo się zawsze urywa jakoś i nie wiem jak zrobić Uwierzu,Jakiś drut dać czy jak?Poradź koleżance czyli drugiej stronie Rządu po stronie Warszawy bo Ty w Gdańsku robisz jakiś pusz czy cóś,Jak hunta,tego no,czyli zamach stanu.Rządy silnej ręki wojskowej.Ale Ty umiesz dobrze zarządzać i bez wojsk.Ty pacyfista jesteś jak i jasmile
    U mnie dwie osoby Wars i Sawa a u Ciebie tylko Neptun,no u mnie Syrena,ale u Ciebie Wolne Miasto Danc i ng.
  • ditta12 17.12.15, 20:27
    Król rządzi w kuchni wysypał najmniejsze ziarno świata Po(proso) o największej energii jak gwiazda w układzie Syrusza,jakaś Digitaria czy cóś,dla papugi bo najadł się sezamu z paluszka sezamowego.Sezamie otwórz się(ale mięli złoto).
    Może di gitara he he.The Gitara.
    Co ja godo,co ja godom.Mózg się lasuje i dlatego9jak wapno lasowane).
    Wapno lasowane jest do odkwaszania ziemi świętej by roślinność rosła a nie jak w Parku jakby owce chodziły taki grunt.Kiedyś chciałam do doniczek wziąć to jak babsko z dwojgiem bachunków na mnie nie wrzaśnie.A ja do niej żeby swych dzieci lepiej pilnowała i wywaliłam tę ziemię w cholere.Pójdę do lasu i nakopię próchnicy,czarnoziemu,mady,rędziny i innych gleb.Chromole ją i jej pieprzoną pryzmę wysoką niczym góra.Chytra Qrva była.
  • ditta12 17.12.15, 20:37
    Naperfumowałam się perfumami Mesjasza co mi Madau ptrzysłała w paczce,8^* cha cha do klubu ale tylko ciut bo już się kończą,cą z łabędziem to se kupię w Seforze.Piękny zapach tych duchów,zajebiaszczy,ma w sobie coś,,,,,,jakby to określić nieziemskiego.
    Madau to nawywijała.Daj spokój Madaubig_grin
    Pochlastała się a potem stwierdziła że to nieestetycznie wygląda big_grinArtystka z wariate,no nie big_grinbig_grinbig_grinbig_grin
  • ditta12 17.12.15, 20:45
    Poczytaj sobie Biblę Uwierzu,to księga gruba,historyczna,są i bajki i hipotezy i poezje dawidowe bo on Poeta był i innych może,Moja matka stanęłą na nazwiskach,powiedziała że nie przejdzie tych pokole bo to jak książka telefoniczna.No to nie musiałą się uczyć na pamięć.Abracham był ojcem..Jakuba i izaaka...David był ojcem Absaloma i Salomona między innymi i któryś ze synów zabił Absaloma bo obaj w jednej dziołsze się zabujali na amen.Jak w Na wschód do Edenu....itd i tp.
    I.....Salomon był z innej matki-Betszeby bo ona się we misce myła i ten Davidek tak się zabujał ze nakazał zabić jej męża wojskowego i Salomon się narodził mądry co do niego Bilke przybyła z Afryki ze Zimbabwe bo ona też mądra .......i mię li syna Melhizedeka co zabrał arce i Arka jest we warce gdzieś zapewne ale po co jej szukać.Tam pewnie gorzałę nosili albo coś.
  • mercury_staff 17.12.15, 21:54
    Chyba ditto nie muszę czy tacy ale to podstawa jednak powiem Ci ze nie przeczytam nie koniecznie muszę.
  • mercury_staff 17.12.15, 21:56
    Ten telefon mi zmienia a ja pijany jestem powiem Ci że Bóg jest w twoim wydaniu i taki podobny jak w bibli to wystarczy
  • mercury_staff 17.12.15, 21:59
    A chciałem coś pisać ale jedne Ci hop szklanke piwa i tyle
  • mercury_staff 17.12.15, 22:01
    Kurwa albo ja tak znieksztalcam albo ta pojebana klawiarura Google ale pewnie to ta klawiarura
  • ditta12 17.12.15, 22:13
    To klawiatura bo mi z a ą robi przy nacisku i z e ę ale co tam.

A tak w ogóle to tu jesteś niecnoto big_grin
    Pijaku Ty,ochlapusie.
  • ditta12 17.12.15, 22:16
    Jedną flachę nasennie wydoisz i zasypiasz.
    Chyba coś skonsumuję bom głodna troszkę smile
    Bym śledzie znów zjadła ale mam dokupywać i dokupywać w kółko?
    Może zupę zjem ale ostra bo pieprzu jakiegoś nawaliłam co pali jak ogień ale niech tam,dobry bo zęby mnie nieraz bolą.Jakiś stan zapalny,ja się urodziłąm jako nośnik ropy czyli cysterna,no to trudno.
  • ditta12 18.12.15, 08:46
    Wzięłąm.....
    Nie ma kasi,słyszę ją jak furkocze gdzieś.Napisałąm na drzwiach qrfa mać,wystawołąm parsalkę,tę srebrną,puderniczkę od madau,z lusterkiem.Szukam jej.ktoś był w moim mieszkaniu gdb yłam w Klubie.Zabrał mi Kasię.Żeby zdechł tej ocy.Czemu mi to zrobił?czemu mnieokradł z tego co mi zostało?Co j zrobiłam/chciałm kogoś zabić/Przecąc mu żyłyja k ta prostytutka z więzienia Arabowi?
    Dlaczego?Z aco?Bandyci,Bandyci.Zabrali mi przyjaciółkę której dałąm trochę wolności.Nienawidzę,nienaiwdzę ludzi niektórych za to jacy są xlli.sadcrying

Kasia się znalazłą big_grin
    Zaświrgotała rano,ale gdzie była?????!!!!!!!Zawsze cchodzi po mieszkaniu.
    Wziłam trochę trocin opanów co tną dla Króla bo on lubi gryźć trociny .
  • mercury_staff 18.12.15, 08:49
    Aaaa bym zapomniał o tej twojej Kasi haha kot jej nie zezarl matka nie wypuściła a Kasia w końcu się wynuzyla

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.