10.01.19, 17:14
Odizolowałem się od całego swojego otoczenia, codzienna nuda mnie dobija.
Edytor zaawansowany
  • dragon2016 10.01.19, 19:19
    Piszę tu bo ktoś czyta i dlatego że siedzę i nie mam co robić, trochę pisałem na chadzie, ludzie szukają cudownego leku ale to tak nie działa albo świadomie wyjdziesz z choroby i wiesz to to jesteś zdrowy a jeżeli powiesz że lek ci pomógł to w tym momencie diagnozę stawiam ci remisja bo to nie twoja psychika wyzdrowiala tylko lek ci pomógł ale nic po za tym.Ciekawy jestem jak sobie poradzę z tą moją stagnacja z jednej strony super cudownie a z drugiej wsumie nic się w moim życiu nie zmieniło a wręcz stan bezsilności. Na ten mój stan ani psycholog nie pomoże ani andydepresanty bo to nie depresja i jestem póki co sam jak palec.
  • ditta12 16.01.19, 14:16
    Nie jesteś sam.Rozmawialiśmy długo przez telefon i zawsze możemy rozmawiać jeśli zechcesz.
  • dragon2016 16.01.19, 14:24
    Ditto mamy inne poglądy, ale spokojnie z tobą mogę porozmawiać tylko nie o lekach chorych i chorobie, to już mnie nie interesuje, została głęboka rysa na sercu przez tych co mnie załatwili.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.