Dodaj do ulubionych

Na wypisie że szpitala.....

31.01.19, 15:01
Piję alkohol i zażywa narkotyki skąd oni takie bzdury biorą jak już od dwóch lat nie piję hahah
Edytor zaawansowany
  • dragon2016 31.01.19, 15:07
    Taki setek bzdur napisali ze trudno uwierzyć ale po 3 tygodniach na wypisie na własne żądanie wszystko super czy oni są sami normalni.
  • dragon2016 31.01.19, 15:10
    A przez ten pojebany Clopixol dojść do siebie nie mogłem co to jest za kurewstwo to działa na mnie totalnie tragiczne.
  • dragon2016 31.01.19, 15:17
    Co tam jeszcze napisali, że zgłosiłem się ją komendę bo nie chciałem nikogo zabić, kurwa opinię mam jakiegoś psychopaty a pamiętam dokładnie rozmowę jak mnie przejmowali, i myśli wielkosciowe, standard cały czas te same bzdury rutynowo. Na huj oni rozmawiają podczas przyjęcia jak piszą to co chcą standardowo. Najlepsze to z tym alkoholem nie pije 2 lata a na 3 wypić to samo, w sumie jak ktoś poczyta moją historię to pomyśli jakiś skończony wariat. Co za pojeby.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.