Dodaj do ulubionych

Mi prędzej czy później depresja minie

23.03.19, 10:56
I ten stan beznadziei, wzielem ketrel może znowu pośpię chociaż organizm się przyzwyczaja . Niezła metoda samoleczenia depresji, jak mnie czytają to sobie myślą ale on ma nasrane, raz jakieś motory raz kasuje profile ,a niech sobie debile myślą co chcą koło dupy mi to lata,za dobrze poznałem się na ludziach żeby zawracać sobie dupe czyimś zdaniem. Ważne że ze mną wszystko gra a reszta kolo huja mi lata.
Edytor zaawansowany
  • dragon2016 23.03.19, 11:30
    Trochę pogralem trochę porozmawialem, trochę bzdur podpisałem i znowu hujowe samopoczucie, super 3 godziny w miarę dobrze się czułem, wzielem ketrel ,wieczorem też wezmę pobiore przez jakiś czas reguralnie bo już wszystkie pomysły wyczerpalem, stan beznadziei wrócił. Znowu nic mi się nie chce i najchętniej bym poszedł spać, nie wiem co mi jest obsesji ,paranoi ani psychozy nie mam i nie będę miał ale co jest nie tak że się izoluje , znajomi z którymi rozmawiam próbują mnie wesprzeć no i super rozumie ich doskonale tylko problem w tym że oni mnie nie będą w stanie zrozumieć. Jestem wewnętrznie rozbity po prostu wszystko jakoś straciło sens nic mnie nie cieszy za bardzo albo bardzo krótko. Brak zajęcia swoją drogą dobija bardziej to fakt ,jak człowiek nic nie robi źle jak ,a dużo pracuje też źle, a weź tu teraz zrób tak żeby było idealnie.Taki okres jaki teraz mam to dla mnie nowość, tragi komedia.W sumie polityką przestałem się interesować mam swoją stronę ale nie interesuje się, tak jak Ditta którą na fejsie pluje na polityków. Ma kobita zajęcie ja już się nawet nie wypowiadam ,koło dupy mi to lata, jestem za Pisem byłem i będę Ditta jest za PO może kodem lub nowoczesną nie interesuje mnie w sumie to już kto za kim jest. Jak PiS będzie u władzy będzie poprawa jak złodzieje dojdą znowu gnoj będzie i taka jest prawda.Wiec ja się ograniczam tylko do pójścia na wybory po to ,żeby ktoś za mnie na karcie krzyżyka nie postawił.
  • dragon2016 23.03.19, 11:43
    Ditta gdyby nie PiS to tej renciny mniej byś miała, a za wszystkie lata przepracowane o dzieło dla twojego kochanego ugrupowania politycznego ,emerytury dostaniesz tyle że na Hawaje będziesz 3 razy w miesiącu śmigać .
  • ditta12 24.03.19, 20:14
    Ja 12 lat pracowałam na umowę o dzieło.Sama się zgodziłam bo byłam samotną matką a dziecko wiadomo,ma potrzeby.Taki kraj a teraz co mam?Najniższą rentę,brak odpowiedzi z ZUS w sprawie emerytury czy renty-dostarczyłam wypełniony wniosek,wciąż zmniejszają mi dodatek mieszkaniowy z tytułu pomocy dla osób niepełnosprawnych,w ADM gdy tam wejdę do pokoju n4 4 to większego chamstwa nie ma-a przecież te baby dzięki nam,lokatorom zarabiają swoje pieniądze,tak czy nie?O Urzędzie Gminy nie wspomnę sad
  • ditta12 24.03.19, 20:15
    Teraz są rządy PiS czy inne?Jak myślisz dragon2016?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.