Dodaj do ulubionych

Statystyka

04.04.19, 06:34
statystyka mowi ze okolo 15% pacjetow wychodzi ze schizofreni paranoidalnej, nie wiem jak jest z dwu biegunowcami.Nie wiem ile jeszcze bede musial brac leki ,wydaje sie ze juz wszystko sobie poukladalem a jednak biore, wiem ze psychoza juz mi nie grozi wiec czemu jeszcze musze brac leki? sam tego nie wiem ,nie wiem wlasciwie czy jeszcze musze ale biore bo nie chce wpadac w doly depresyjne gdzie wszystko dla mnie traci sens daltego ze ten swiat wyglada jak wyglada.
Edytor zaawansowany
  • dragon2016 04.04.19, 06:52
    w szpitalu moja historia choroby jest grubsza niz biblia to jakis kolejny absurd tej cywilizacji bo lekarze nigdy ze mna nie rozmawiali.Nie znają nawet podlloza mojej schizofreni i tego od czego sie zaczela a pisza wypracowania wyssane z palca na temat mojej diagnozy i przebiegu choroby.Cyrk w ktorym wystepuje jako widz wlasciwie a oni jako aktorzy.Caly ten bezsens wypisów i historii wypisow ,standardowy po mimo tego ze mijał sie kompletnie z rzeczywistoscia.Ja po prostu bylem pacyfikowany a nie leczony.Zreszta mam juz to za soba wiem o tym na cale 100% ale F20 bedzie sie ciagnelo cale zycie za mna. Za jakis czas bede na zdaje sie bez lekow prawie ze pewien jestem tego tylko jeszcze nie teraz.Nie wiem kiedy bede mogl odstawic leki calkiwicie pomimo tego ze juz zaakceptowalem rzeczywistosc ,czasami mam po prostu wkurwa jak widze pewne sprawy, jak widze tych skurwysynow wciskajacych ludziom glupoty i robionych z ludzi durni.Najgorsze jest to ze tak malo ludzi co kolwiek z tego wszystkiego rozumie, lub rozumie ale nie dostrzega pewnych waznych szczegolow.Dlugo chorowalem i nie dostrzegalem teraz ciezko sie z tym wszystkim pogodzic i jakos w tym swiecie funkcjonowac ,przytakiwac chociaz wie sie ze przytakuje tylko dlatego ze pruba wytlumaczenia pewnych spraw nie ma sensu.
  • dragon2016 04.04.19, 06:55
    z checią wielką tych co mnie pacyfikowali odobiscie w ten sam sposob bym spacyfikowal na 2.5 miesiaca tak zeby do tych pustych debilnych lbow dotarlo.
  • dragon2016 04.04.19, 07:00
    bylem nawet raz swiadkiem morderstwa w szpitalu,kiedy zabroniono kobiecie dac cos do picia a ona krzyczala bo miala dilerke ,krzyczala w niebo glosy ze chce odrobine wody.Wszyscy mieli to w dupie.Odjebał bym mu za to łeb ,jednego skurwysyna by bylo mniej.
  • dragon2016 04.04.19, 07:02
    lewacka zgenderyzowana polityka pustych łbow .
  • dragon2016 04.04.19, 07:04
    skala debilizmu jest ogromna ,nawet Prawicowcy mają tez popierzone poglady,wszystko jest doslownie popierzone ,ludzie nie mysla jedym slowem.
  • dragon2016 04.04.19, 07:08
    trafilem odtatnio nawet na rozgarnieta psycholog ktora w trakcie rozmowy przyznala ze tak naprawde nikt nie jest w stanie zrozumiec drugiego czlowieka, ale nie trzeba koniecznie rozumiec wystarczy tylko posluchac co ma do powiedzenia i byc czlowiekiem i miec troche checi.
  • dragon2016 04.04.19, 07:14
    staram sie byc neutralny ale prawda jest taka ze nie jestem neutralny pod maską neutralną mam swoje poglady.
  • dragon2016 04.04.19, 07:17
    1+1=milosc super, muzyka i piekne obrazy ale jednak jest cos nie tak w tym obrazie.Zdaje sie autor tego doskonale wie.
    youtu.be/YmXawjuKmHs
  • dragon2016 04.04.19, 07:21
    skoro mamy akceptowac wszystko to dokad nas to zaprowadzi,mozemy tolerowac a nie akceptowac .
  • dragon2016 04.04.19, 07:28
    nie jestem faszysta ani rasista, nie patrze na czlowieka o innym kolorze skory jak na wroga czy na innych gejow lub na lesbijki jako zgenderyzowany wybryk natury po prostu tylko toleruje ale nie akceptuje tego.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.