Dodaj do ulubionych

Taka refleksja na temat tego forum

13.04.19, 12:18
Przyznam sie ze ogromna czesc tego forum to zwykła reżyserka, z takich a nie innych wzgledow, po prostu za duzo wiem.Pomimo kryzysu jaki przechodzilem, sporo tez tu prawdy, ale nie doczytacie sie tu nigdy niczego istotnego.Takie zwykle powidla i pomyje.Wy czytacie a ja gram tak to moge przdstawic najprosciej.Nudze sie dlatego pisze a nie pracuje bo choruje i to tyle ludki drogie.
Edytor zaawansowany
  • dragon2016 13.04.19, 12:23
    Niektore osoby mają wgląd w moje prywatne zycie, konta byly sprawdzane i nie tylko,prywatne wiadomosci, kontakty, do tej pory interesują się mną, pisze w tym momencie całkiem serio.
  • dragon2016 13.04.19, 12:25
    Mają wgląd we wszystko, takze robaczki, jak ktoś z was jest takim durniem ze mysli ze jestem stukniety to niech dalej sobie tak mysli.
  • dragon2016 13.04.19, 12:33
    temat zniknie niedlugo zakopany w tematach, jeszcze jakis czas bede pisal i to spory, pozniej znikne na zawsze.
  • dragon2016 13.04.19, 12:46
    Od zawsze mam swoje zasady w tym i moralne, zawsze bede sie ich trzymał, nic w tej kwestii sie nie zmienia u mnie od samego początku.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.