Dodaj do ulubionych

Bóg z Jezusem sie na mnie uwzieli

14.04.19, 17:23
Pokazali mi tyle ile dalem rade uniesc,,Dragon ostatni raz Cię budzę'' ale to nie był ostatni a przed ostatni.Ale to pozniej jak dojade do domu.
Edytor zaawansowany
  • dragon2016 14.04.19, 17:44
    Długo się opierałem,nie chciałem się poddać.Bóg człowieka uświadomi tylko do takiego stopnia ile ten człowiek da radę udźwignąć.Ja dwa miesiace ostatnie chciałem tylko spać.Jak nigdy nie płakałem to zacząłem płakać.Co dragon zboczył to dostał kopa i na prostej,tyle lat musiało minąć.Demony czy demon nigdy nie miały do mnie bezpośredniego dostępu, atakowały mnie przez otoczenie.Bede pisał krutkimi postami bo to bede rozne epizody no i łatwiej sie pisze.
  • dragon2016 14.04.19, 18:06
    Nie bede pisał o niewyjasnionych rzeczach ktore mi towarzyszyły ani nie bede mistycyzmem nawijał.Jedna z pewnych takich bardzo ewidentnych rzeczy ostatnimi czasy to dziura wydeptana w dzinsach przekreciła sie na przod ale dzinsy gdzieś wsiąkły.
  • dragon2016 14.04.19, 18:17
    W zasadzie to o czym tu pisać,chyba to że mnie jakoś zawsze prowadził i czuwał.Sam nie wiem co tu dalej opisywać ale bede czytał książkę ks. Tadeusza Dejczera ,,Rozwazania o Wierze''
  • dragon2016 14.04.19, 18:32
    Zdaje sie widocznie tak miało być bo nie da się tego w jakiś racjonalny sposób wyjasnić.
  • dragon2016 14.04.19, 18:46
    Ale właśnie kiedy uświadamiałem sobie i nagle jak grom z jasnego nieba zaczynałem wszystko dostrzegać w najdrobniejszych szczegółach, kiedy wiedziałem że nikt mi nie jest w stanie pomóc z otoczenia.Z ketrelem to jest troche inna historia, pokręcona sprawa ale też dziwnym trafem znalazł się w moim menu i pozytywnie zadziałał.
  • dragon2016 14.04.19, 20:04
    Dobra książka Tadeusza Dejczera, jestem na początku, ale nie mam co rozważać, bo to co przeczytalem sam przechodziłem.Mieszane uczucia mam do tego co napisał ten ksiądz ,ze Bog buduje ten swiat tak jak on chce.To co Bóg mi pokazał powaliło mnie na ponad dwa miesiące i nie sądze że to jego plan.
  • dragon2016 14.04.19, 20:31
    Raczej sądze że to nie Boga plan tego wszystkiego co tu się dzieje i jak to wszystko wygląda, on dopiero to wszystko i wszystkich osądzi za to.
  • dragon2016 14.04.19, 20:40
    Zobaczyłem swoje zycie i ten swiat, jednym słowiem beznadziejne przezycie.Wszystko wporzadku ze mną tylko z tym światem nie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.