Dodaj do ulubionych

powrot z otchuani

17.04.19, 06:13
Wruciłem z tej otchuani i się okazało ze wszystko jest pojebane.Zamiast się cieszyc życiem czlowiek dlugi okres sie dolowal.Garstka ludzi robi syf.
Edytor zaawansowany
  • dragon2016 17.04.19, 06:17
    Jeszcze to trawię wszystko w sumie a wczoraj caly dzien spalem prawie.Tyle alkoholu wypilem ze nic norlamnego pewnie nie napisalem,ale nigdy nie wracam i nie czytam tego co pisze.
  • dragon2016 17.04.19, 06:20
    Wszystko jest budowane na falszu i propagandzie, no prawie wszystko.Skala tego jest ogromna.Nie podoba mi się taki swiat i dlatego cięzko mi sie do tego wszystkiego przyzwyczaić.
  • dragon2016 17.04.19, 06:23
    Niby co mnie to obchodzi,wlaściwie dotyczy bo to uderza w moje prywatne zycie,chociażby w taki spsob ze musze to czasem ogladac lub czytac.
  • dragon2016 17.04.19, 06:26
    Ja już miałem swoją pustynie i dalej po niekąd ją mam, gdzie byłem sam ale wtedy podobno Bog jest najblizej czlowieka.
  • dragon2016 17.04.19, 06:31
    Już i tak jest nieporównywalnie lepiej ale czasem czuję złość ze jest tak nie inaczej,nie jestem jakimś ekstremistą ale jakoś cieżko mi się z tym wszystkim jeszcze oswoić.
  • dragon2016 17.04.19, 06:34
    Gryzę się jeszcze z tym codziennie,może już nie tak bardzo że wali mi się świat cały.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.