Dodaj do ulubionych

Luki wczoraj stwierdził.

17.04.19, 10:51
Że wkońcu mnie zamkną za moje pisanie,nie zamkną mnie tylko co najwyzej sobie poczytają bardziej lub mniej zrozumiale.
Edytor zaawansowany
  • dragon2016 17.04.19, 10:56
    Ludzie czasami nie mają poczucia rzeczywistosci,jak by mieli zamykać wszystkich za poglądy polityczne to miejsca w pudłach by nie starczyło.Jak by skazywali ludzi za myśli i myślenie to by się okazało że 70% z podatków by szło na więźennictwo.
  • dragon2016 17.04.19, 11:07
    Kurde, nie całe dwa pokolenia rozłożyły całą zachodnią cywilizację i w części Polskę.Tu w naszym kraju gdzie te siły lewicowe najbardziej atakowały i niszczyły na każdym poziomie społecznym wszystko i wszystkich którzy nie byli poprawni politycznie, nagle ugryzły orzecha i szczęka się nie zamkneła.Orzech w szczęce ,zęby wbite i ani nie idzie pogryź a co tu dopiero mowić o strawieniu.
  • dragon2016 17.04.19, 11:13
    Co to będzie jak za kilka lat opozycja odzyska władzę?Cholera , nawet sobie tego nie wyobrażam.
  • dragon2016 17.04.19, 11:18
    PiS leci z reformami i ustawami jak szalony, turbo przyspieszenie....ale edukacja się nie zmienia, idziesz do szkoly i wychodzisz głąbem bo tam nie powiedzą Ci prawdy tylko ewentualnie wyciągną wnioski.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.