Dodaj do ulubionych

Grupa interwencyjna

19.04.19, 07:41
Opowiem wam numer taki że caly pion na wszystkich szczeblach ocipiał telefony ,warszawa gdansk a Dragon sobie przyszedł do pracy i mialem wtedy psychoze nie dość ze cyrki ze smartfonem bo mi pokazywal inną datę i nie tylko ,dni mi sie pomylily to ogólnie komputer też się zablokował otwieralem bramkę awaryjnie bo ktoś sobie myszką zdalnie wariował w tym komputerze.Wchodzę do pierwszego pomieszczenia w ktorym nigdy nie bylem i wiszą dwie elektoniczne skrzynki, jakies diody swieca i mrogają parę i wyłączniki.Patrze na jedną i druga i z automatu podchodzę do jednej i coś tam przelączylem kurde teraz nie pamietam co chcialem osiagnac ale wyszedlem na zewnatrz i była zgniatrarka , maszyna do zgniatania smieci ktorej nigdy nie obslugiwalem no to cia ch dwa ruchy i maszyna zablokowana.Narobilem w pracy takiego bigosu że telefony napierdalaly jeden za drugim , jeden do warszawy warszawa do gdanska a ja spokojnie wyszedlem sobie na zewnątrz i obserwoealem sytuację jak ci tam wszyscy ocipieli i nie wiedzieli co się dzieje.To teraz jest smieszne ale wtedy wcale nie było,ja się makabrycznie czółem i pamiętam w duchu wypowiedziałem pewne słowa ale nie powiem jakie, z tym że miałem wtedy dosyć tak że nie da się tego opisać, jak powiedziałem to słowa to odpuściło.
Edytor zaawansowany
  • dragon2016 19.04.19, 07:46
    A w drugiej pracy to samo, przyjechał caly głowny szef terenu itd.... no i sobie chrabia postawił samochod i zablokował ja do niego a on że jest głownym wlascielem calego tego terenu no to ja do niego i vo w związku z tym😆😆😆😆 kurwa cały pion 10 minut juz był postawiony na nogach nie tylko mojej firmy ale terenu też.Zawsze byłem Asem 😆😆😆

.
  • dragon2016 19.04.19, 07:52
    luki to chyba nawet pamięta a już nie wspomnę jak pojechałem z przydupasem szefa , wielo letnim pracownikiem ktorego zjebałem bo osioł nie sluchał co mu tlumaczę on mnie wtedy podpieprzył ze w pracy na telefonie siedzę.I telefon od szefa, o kurwa ten to pozozniej ze ze mną na zmianie nigdy nie był, mnie o mało nie zwolnili a koleś się zawijal szybciutko😆 Moj przelozony mnie nie trawił to były jakiś trep albo pies , nie lubił skomplikowanych rozmow bo się gubił , najlepiej bylo mowić tak jest.
  • dragon2016 19.04.19, 07:55
    pod koniec pracy litwin mi sie trafil jakis pojeb z policji emeryt czy cos kretyn totalny cos tam o polityce itd.. ten tam ze ma znajomych wszedzie i abw tez no to juz pozniej byla taka wymiana zdan ze powiedzialem ze jak nie zamnie tego ryja to mu avw nawet nie pomoze 😆😆😆😆 a ten za telefon i cos tam gdzies pisze haha.
  • dragon2016 19.04.19, 07:58
    zresztą to jakiś baran kompletny, kto sie chwali takimi znajomosciami.
  • dragon2016 19.04.19, 08:04
    Były manewry ze mną wszędzie, bylem jednym z najlepszych ludzi w pewnej firmie i było coś pilnego itd.. a ja nie miałem dnia i mowię idę do domu, caly szef do mnie ze nie ide a ja do niego ze idę i mam w huju to co mowi , nagle cisza wszyscy oniemieli a było z 30 osob o scianę poleciało to co mialem w ręce no i sobie poszedlem do domu , telefon po dwoch dniach od szefa co ja robie i gdzie jestem a ja pije teraz i nie mam czasu gadac , on do mnie w pracy jutro a ka do niego jak skoncze pic😆😆😆😆
  • dragon2016 19.04.19, 08:11
    nie wspomnę jak mnie w szpitalu pacyfikowali, ordynator z tym swoim przybitym kurduplem żeńskim a reszta lekarzy stala 10 metrów zawsze dalej, oni nie mieli do mnie siły a ja do nich.Często rozmowa się kończyła kłutnią😆😆😆😆
  • dragon2016 19.04.19, 08:14
    a skolei w warszawie zupelnie inaczej , terapetka mnie bardzo lubiła , porosiła mnie ktoregos razu żebym opowiedział co nie co, nie chcialem za bardzo sie zgodzic ale mnie namowiła , kurde a na samym koncu z tego wszystkiego zaczela sie rozmowa polityczna i wymiana poglądow miedzy uczestnikami hahaha a ja tylko już pozniej sluchalem , a oan to a pan tamto a wogole itd..

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.