Dodaj do ulubionych

Duch i umysł

19.04.19, 10:24
Ważna jest wżyciu jedność duszy z umysłem,to sie w zasadzie ze sobą nie wiąrze bo ciało jest ciałem a duch coś w stylu duszy duchowej ktora jest w trakcie naszego życia w pewnym stopniu połączona z ciałem.Ciało z duszą musi osiągnąć rownowagę wtedy mózg odbiera ten swiat w odpowiedni sposob.Tak mniej więcej.
Edytor zaawansowany
  • dragon2016 19.04.19, 10:30
    Dusza to sumienie ktore widzi dobro i zło, równowaga duszy i ciała to podstawa, wtedy łączymy się z Bogiem który pokazuje nam rzeczywisty swiat bez żadnych tajemnic.To głębsza filozofia taka wewnętrzna.
  • dragon2016 19.04.19, 10:33
    Ale nie będę tego rozwijał bo to cholernie trudna sprawa do wytłumaczenia i zaciąga mistycyzmem na maksa.
  • dragon2016 19.04.19, 10:36
    Część ludzi ma w sobie tak jakby jakiś kod niewolniczy ,ciężko to określić ale to ich bardzo ogranicza.Odbierają ten świat tak jak go widzą w ich rzeczywistosci.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.